נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


לוח טיוליםצור קשר
צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור איתכם קשר תוך דקות ספורות

מבית אמסלם טורס

אמסלם תיירות ונופש בע"מ היא חברת נסיעות גלובלית המתמחה בתחום הנסיעות העסקיות והינה מהמובילות בתחום זה בישראל. אמסלם תיירות ונופש בע"מ נוסדה בשנת 1983, מעסיקה למעלה מ- 400 עובדים בישראל ובחו"ל ונמצאת בבעלות משותפת של יעקב ואליעזר אמסלם.

אמסלם איננה חברת נסיעות במובן הרגיל. זהו המרכז הגדול והמקצועי בישראל לטיפול בנסיעות עסקיות. אמסלם תופסת את הנסיעה העסקית כמשימה, הדורשת תכנון, ארגון, שליטה וניהול, תוך הקפדה על הכרת צרכי הלקוח והנוסע. לצורך התמיכה בפנים השונות של הנסיעה העסקית הקימה החברה מרכז הזמנות ותפעול, הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. את המרכז מפעיל צוות של סוכני נסיעות מומחים בתחום הנסיעה העסקית, המסתייע במגוון מחלקות תומכות, לרבות סידורי קרקע, כנסים, מסמכי נסיעה (ויזות, דרכונים וכו'), ביקורת איכות, שליחויות ובקרה על הסכמים ושיפורם בהתאם לצרכי הלקוח.

לצורך מתן מענה יעיל ומהיר לדרישות ולשינויים, המאפיינים במיוחד את הנסיעה העסקית, הקימה החברה מרכז מבצעים ייחודי הפועל מסביב לשעון ומאתר את הפתרונות הנדרשים בזמן אמת ושינויים של הרגע האחרון בלוח הזמנים. דגש מיוחד ניתן בחברה לטיפול ב – waiting list להשגת מקומות על הטיסות המתאימות ללוח הזמנים של הנוסע, במחלקות המבוקשות.

כוח הקנייה הגדול של החברה, יחד עם הניסיון הרב שנצבר בה, מאפשרים לאמסלם לייעץ לחברות וללוותן במגעיהן מול ספקי התעופה וסידורי הקרקע. בנוסף, מחזיקה אמסלם בהסכמים מיוחדים בשווקי חו"ל בהם פועלות חברות הבנות שלה. מהניסיון המצטבר באמסלם עולה כי שימוש מושכל בהסכמים ובכלי בקרה, מוביל לחסכון משמעותי בתקציב הנסיעות של החברה.

לחברת אמסלם פריסה ארצית רחבה. מטה החברה וסניפה הראשי נמצא בעיר טבריה סניפים נוספים ממוקמים בתל אביב, חיפה, פתח תקווה, כרמיאל, כפר סבא ומעגן מיכאל. בנוסף, מפעילה חברת אמסלם מספר גדול של שלוחות פנים (in house) בחברות מהמובילות במשק.
לחברת אמסלם חברות בנות בארה"ב (בחוף המזרחי ובחוף המערבי), מקסיקו, בריטניה (לונדון), טורקיה, הודו והונג-קונג בעלות רישיונות מקומיים למכירת מוצרי תיירות המאפשרים מתן מחירים אטרקטיביים. וזמן תגובה קצר לדרישות הנוסע.

צור קשר