נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementצהרת נגישות


לוח טיוליםצור קשר
צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור איתכם קשר תוך דקות ספורות

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

טיול בוטיק ליפן בהשתתפות המנטור אלון אולמן אוגוסט 2018

תקציר טיול - סה"כ 15 ימים

טיול בוטיק ליפן עם המנטור אלון אולמן - פורצים את גבולות התודעה 
אלון אולמן בסדרת הרצאות המשולבות בטיול:

על 4 עולמות .

על אושר מעשי.

על צמיחה וחוסן מנטלי.

על חיבור של רוח וחומר ובניה תמונה מנצחת .,

בעת בהרשמה נא לציין את שם הסוכנת : דורית אנגל 0545912291  או  1800-777-555

תקציר טיול

טיול בוטיק ליפן עם המנטור אלון אולמן - פורצים את גבולות התודעה 
אלון אולמן בסדרת הרצאות המשולבות בטיול:

על 4 עולמות .

על אושר מעשי.

על צמיחה וחוסן מנטלי.

על חיבור של רוח וחומר ובניה תמונה מנצחת .,

בעת בהרשמה נא לציין את שם הסוכנת : דורית אנגל 0545912291  או  1800-777-555

 • תקציר טיול

  טיול בוטיק ליפן עם המנטור אלון אולמן - פורצים את גבולות התודעה 
  אלון אולמן בסדרת הרצאות המשולבות בטיול:

  על 4 עולמות .

  על אושר מעשי.

  על צמיחה וחוסן מנטלי.

  על חיבור של רוח וחומר ובניה תמונה מנצחת .,

  בעת בהרשמה נא לציין את שם הסוכנת : דורית אנגל 0545912291  או  1800-777-555

פירוט מסלול הטיול לפי ימים - סה"כ 15 ימים
יום מספר 1+2 | 19.08.2018 - 18.08.2018 | יום א' : טיסה לטוקיו

לאחר הנחיתה בטוקיו בשעות הערב נשלים את סידורי הכניסה ליפן, וניסע אל בית המלון, מפאת שעת ההגעה המאוחרת לא תתקיים ארוחת ערב

יום מספר 3 | 20.08.2018 | יום ב' : טוקיו

הבוקר נתחיל את ביקורנו  בעיר המרתקת הזו,נראה את בית הפארלמנט (דיאט) שבנוי בסגנון אירופי ניאו קלאסי נראה את הארמון הקיסרי, מכאן מולך הקיסר על המדינה ,מולך אבל לא שולט, מאז תום מלחמת העולם השנייה יפן היא דמוקרטיה נגיע אל מגדל טוקיו  שנבנה בסגנון האייפל בפאריז, ממרומי המגדל נוכל להתרשם מעוצמתה ומגודלה של העיר, נבקר ברובע גינזה (רובע הזהב) נשוטט קצת בין בתי הכלבו וחנויות היוקרה נוסח השדרה החמישית בניו יורק אמנם מערבי לכל דבר אבל היא אפשר שלא להבחין במגע היפני המיוחד ובהתנהגות אנשים במרחב הציבורי, לאחר הביקור נחזור אל בית המלון להרצאה ראשונה במהלך הטיול.לאחר ארוחת הערב ובלווית מדריך הקבוצה נתנסה בחוייה יפנית, הרכבת התחתית של טוקיו לביקור ברובע הבילויים של העיר, ' קאבוקיצי',

 

יום מספר 4 | 21.08.2018 | יום ג' : טוקיו

נתחיל את היום באחד המקדשים המיוחדים בטוקיו 'אסקוסה קנון', רוב רובם של תושבי יפן מאמינים בדת השינטו 'דרך האלים' אולם בד בבד אפשר גם להאמין בתורתו של בודהה, וכאן במתחם הסואן הזה נמצאים בכפיפה אחת מקדש לשינטו ולצידו מקדש בודהה, סביבת המקדש היא שוק שוקק וצבעוני של אורנמנטים יפנים, לבוש מסורתי ועוד. נבקר  בשוק הדגים המפורסם של העיר, העיר טוקיו מונה 13 מיליון תושבים שמזונם העיקרי הוא דגים ופירות ים, השוק הסיטונאי הענק הזה מספק את התצרוכת של  מיליןוני תושבי העיר וסביבתה, הדבר המדהים בשוק הזה הוא ניקיונו המופתי והצורה האסטטית בה מוצגת הסחורה. הנקיון הוא ערך עליון בדת השינטו ובתרבות היפנית בכלל והשוק הזה הוא ביטוי יוצא מן הכלל לתרבות זו. נמשיך אל מוזיאון אדו (שמה של העיר במאות ה18 וה19  נתרשם האורח החיים ומהתרבות היפנית בתקופות אלו.נבקר בפארק אואנו לכאן מגיעים אלפי יפנים בעונת פריחת הדובדבן לשבת למרגלות העצים ולחוש את זמניותו של הטבע, נבקר גם באחד השווקים היותר סואנים של טוקיו, שוק אמיוקו, ניסע ברכבת המונורייל אל האי המלאכותי  אודיבה שבמפרץ טוקיו,נחצה את גשר ה "קשת" ממנו נשקף קו הרקיע של העיר, נאכל ארוחת ערב באי ונחזור אל בית המלון.

 

יום מספר 5 | 22.08.2018 | יום ד' : ניקו- מפלי קיגון

הבוקר נצא אל מחוץ לטוקיו אל שמורת טבע בה הרים וולקניים מפלים, אגם געשי מיוחד במינו 'אגם צוזונגי' ומתחם מקדשים היפה ביותר ביפן, נטפס בדרך הררית מפותלת אל האגם הגעשי לאחר הביקור נמשיך אל מפלי קיגון האדירים ונרד במעלית אל בסיס המפלים. נמשיך לעבר מתחם מקדשי טושוגו, כאן בלב יער של עצי ענק נבנו מקדשים  מרהיבים בסגנון יפני ייחודי  למרגלות המוזוליאום  לאחרון השוגונים שאיחד את כל יפן בפעם הראשונה ואיפשר בכך את מפעלו האדיר של קיסר המייג'י, מתחם המקדשים עשיר בגילופי עץ מרהיבים ובהם המסר הבודהיסטי של "שלושת הקופים" אל תראה רע, אל תדבר רע ואל תשמכ רע, המתחם הוכרז כאתר אונס'קו לשימור תרבות העולם בתום הביקור נחזור אל טוקיו למלוננו ללינה וארוחת ערב.

 

 

יום מספר 6 | 23.08.2018 | יום ה' : טוקיו

היום נשלים את ביקורנו בעיר טוקיו, נתחיל את היום בביקור באחד ממקדשי השינטו החשובים ביותר ביפן, מקדש מייג'י לזכרו של קיסר המייג'י שהצליח בשנת 1860 לאחד את יפן הפיאודלית והשוגונית תחת שלטון ריכוזי אחד, לפתוח את המדינה לטכנולוגיות מערביות, לשיטת שלטון מערבית ומבנה צבא מודרני ואחד מהציים הגדולים בעולם. בשנת 1905 כבר מנצחת יפן את האיפריה הרוסית במלחמה במזרח הרחוק במאה העשרים כבר היתה יפן למעצמה עולמית תופעה שאין שנייה לה בהיסטוריה המודרנית. המקדש נמצא בלב יער של עצים אדירי קומה בלב העיר ,המקדש מצטיין בפשטותו כדרך השינטו, אמונה קדומה ביותר ללא מצוות או דמות מייסדת, השינטו מקדשת את הטבע ורואה בו נוכחות אלוהית, האבות וקיסרים הופכים לאלים. נבקר ברחוב הצעירים  הארג'קו, ונמשיך לעבר  שדרת המעצבים של רחוב אומוטוסנדו שלא יבייש כל בירה אירופית. נמשיך לביקור באחד האזורים הסואנים ביותר של העיר, רובע שיבוייה. בתום הביקור נחזור אל בית המלון לארוחת ערב ולינה.

 

יום מספר 7 | 24.08.2018 | יום ו' : האקונה , הרצאה

הבוקר נעזוב את טוקיו לעבר האקונה עיירת נופש בהרים המיוערים סביבת העיירה היא סביבה געשית ושופעת מעיינות חמים הממוקמים ברוב בתי המלון בעיירה .ביפן עשרות הרי געש חלקם פעילים. נפליג באגם האשי , אחד האגמים הסובבים את הר הפוג'י, וביום בהיר יתמזל לנו ונוכל לראות את פסגתו המושלגת של ההר. לאחר ההפלגה נגיע לביקור ב"מוזיאון הפתוח" של האקונה, כאן בלב סביבה הררית ומיוערת יזמו חברי אגודת הפסלים של יפן להקים מוזיאון בינלאומי  לפיסול לאחר  מלחמת העולם השנייה, פסלים  יידועי שם מכל רחבי העולם נענו להזמנה  ויצרו כאן בלב הטבע גן פסלים  מרהיב ומרתק שנסב סביב האדם. גם לישראל יש כאן נציגות בדמות יצירתו של הפסל הישראלי יגאל תומרקין, גם פבלו פיקאסו תרם ביתן יצירות מיוחדות שלו. בתום הביקור, נגיע אל בית המלון שיושב על מעיינות חמים בלב נוף הררי הררי להרצאה טבילה במעיינות חמים וארוחת ערב.

 

יום מספר 8 | 25.08.2018 | יום ש' : הר פוג'י מאטסאמוטו

נצא לעבר הר הפוג'י " האייקון של יפן" הר געש  פעיל שמתנשא לגובה  3700 מטרים והוא אחד משלושת ההרים המקודשים ביפן, אתר עלייה לרגל ואתר פולחן שינטו עוד מהעת העתיקה. נבקר במרכז המבקרים וניסע במעלה ההר ככל שתאפשר הראות ומזג האוויר עד לתחנה  החמישית, נמשיך לעבר העיירה מאטסאמוטו כאן נבקר בטירת "העורב השחור"  טירתו של השוגון המקומי אחת השמורות ביותר ביפן מוקפת בחפיר  מים ובחומות אדירות, נבקר גם במוזיאון האתני שצמוד לטירה, בתום הביקור נגיע אל בית המלון ללינה וארוחת ערב.

 

יום מספר 9 | 26.08.2018 | יום א' : טאקאימה בירת האלפים – הרצאה

הבוקר נצא לעבר האלפים היפניים נחצה את הרכס המיוער ונגיע אל העיר טאקאימה שממוקמת בעמק בלב ההרים, העיר טאקאימה שמרה את צביונה  הישן והמסורתי מאחר ולא נפגעה כמעט כלל  מהמלחמה, נתחיל את הביקור במוזיאון המרכבות שמשמשות את פסטיבל המרכבות המעוטרות של העיר, נלמד כאן על אופי הפסטיבלים ביפן, לאחר הביקור נשוטט בעיר העתיקה שהשתמרה להפליא ובעלת צביון יפני מסורתי. בתום הביקור נגיע אל בית המלון לארוחת ערב   הרצאה ולינה.

 

יום מספר 10 | 27.08.2018 | יום ב' : שוק הבוקר- קיוטו

אחרי ארוחת הבוקר נצא  לבקר את שוק הבוקר של העיר ולאחר הביקור נצא לעבר קיוטו.

קיוטו שמשה בירה קיסרית במשך למעלה מאלף שנים והיא משופעת בגנים מקדשים וטירות  עם ההגעה נתחיל את הביקור בעיר , נראה את פביליון הזהב, מקדש מוזהב כולו בלב אגם מלאכותי קטן ומוקף בגן יפני מרשים, נמשיך לביקור  בביקור ב "מקדש הסלעים, בלב גן חורש מקסים  מקדש  של זן בודהיזם, זרם של בודהיזם שנפוץ ביפן בעיקר בקרב הסמוראים בזמנו, שוכני המקדש  והמבקרים בו  מתרגלים מדיטציה תוך התבוננות בסידור המיוחד של האבנים בחצר שמסיע  בתהליך המדיטציה, נסיים את היום ב"קיומיזו דרה" מקדש שמשקיף על העיר ממרומי גבעה  והדרך המוליכה אליו היא שוק יפני מסורתי של מחמצים, מיני מתיקה, תה ותלבושות מסורתיות. לפנות ערב נטייל ברובע "גיון" המסורתי כאילו חזרתי מאות שנים לאחור ברחוב בתי גיישות שעדיין משמרות את התרבות העתיקה של יפן בטקסי תה, ריקוד ושירה.

ארוחת   ערב ולינה בקיוטו,

 

 

יום מספר 11 | 28.08.2018 | יום ג' : קיוטו –נארה

בשעות הבוקר נבקר בטירת ניג'ו, מעוזם של השוגונים בקיוטו,  נבקר גם בשוק נישיקי "המטבח של קיוטו" שוק מזון שימחיש פן מיוחד בתרבות היפנית, נטייל ב"יער הבמבוק" חורשה  מרהיבה של עצי במבוק. לאחר הפסקת צהרים בתחנת הרכבת  הענקית של קיוטו בעיקר בחלק התת קרקעי שהוא עיר בפני עצמה, נצא לביקור בעיר העתיקה נארה שהייתה בירה יפנית במאה השמינית עוד לפני קיוטו, נבקר במקדש טודאיצי שהוא מבנה העץ ענקי ובתוכו פסל בודהא עשוי ברונזה הגדול שבעולם בפארק שמסביב למבנה  מסתובבים באופן חופשי צבאים ידידותיים לקהל המבקרים שמודים על האכלתם בהרכנת ראש אצילית.

נחזור לקיוטו לארוחת ערב  ולינה

יום מספר 12 | 29.08.2018 | יום ד' : אי המוזיאונים נאושימה- קוראשיקי

הבוקר נצא לעבר אחד האתרים החדשים והמרתקים ביפן, אי המוזיאונים נאושימה, אי קטן ובו כפר דייגים הפך להיות אחד האתרים האטרקטיביים ביותר ביפן, באי הוקמו מספר מוזיאונים בארכיטקטורה יפנית חדשנית, נצא במעבורת אל האי וכבר מרציף המעבורת ניתן להבין את המשמעויות של האי, נבקר בשני מוזיאונים נחזור בהפלגה אל היבשת וניסע ללינה וארוחת ערב ליד עיר המסחר העתיקה , קוראשיקי.

יום מספר 13 | 30.08.2018 | יום ה' : הירושימה- האי מיאג'ימה , הרצאה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר הירושימה העיר ששמה נחרט והפך לסמל לתפנית הנוראית באסטרטגיה העולמית כאשר לראשונה נעשה שימוש מלחמתי בנשק אטומי, נשק השמדה המוני פצצת האטום שהוטלה על העיר באוגוסט 1945  והביאה לסיומה של מלחמת העולם השנייה במזרח הרחוק. נתחיל את ביקורנו דווקא במקום שלו ושקט, האי מיאג'ימה. בהפלגה קצרה נגיע אל אי מקסים ביופיו עיירה ציורית ומקדש "צף". בחוף הים נבנה מקדש שינטו שבגלל תופעת הגאות הוא "טובל"  לפעמים במים ונראה כאילו הוא צף , נצטלם כמובן על רקע השער המפורסם שהפך לאייקון תיירות של יפן לצד הר הפוג'י. לאחר הביקור בעיירה נגיע העירה ונבקר בפארק השלום שמנציח באמצעות פיסול סביבתי מרשים ושרידי הבניין היחידי ששרד את גודל הזוועה, נבקר גם במוזיאון בו מוצגות תמונות, מפות ומוצגים אחרים.

נגיע אל בית המלון ולאחר ארוחת הערב נקיים הרצאה.

יום מספר 14 | 31.08.2018 | יום ו' : הרכבת המהירה – אוסאקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבת המהירה אל העיר אוסאקה המרכז הפיננסי והמסחרי של יפן, נתחיל את ביקורנו בגורד השחקים אומדה , בגובה 140 מטרים טיילת וגן בשחקים שמאפשרים תצפית נהדרת על העיר, נבלה זמן במדרחוב השוקק של העיר, דוטונבורי , ארוחת ערב וסיכום הטיול לינה באוסאקה.

יום מספר 15 | 01.09.2018 | יום ש': הטיסה חזרה אל תל אביב

 

*המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, ארוחות והלינות.

המחיר כולל

 

 • טיסות בינלאומיות
 • בתי מלון מדרגת תיירות ראשונה
 • חצי פנסיון
 • אוטובוס תיירים ממוזג אוויר ונוח
 • כניסות לאתרים כמפורט בתכנית
 • מדריך ישראלי בקי ביפןאורית סלע מצוות מסעות
 •  מדריך יפני מקומי
 • תשר לנותני שירותים ביפן
 • ערכות שמע לנוחות המשתתפים.
המחיר אינו כולל
 • ביטוח רפואי או אחר
 • כל הוצאה אישית שאינה כתובה תחת המחיר כולל
 • תשר למדריך הישראלי
קוד טיולת. יציאהת. חזרהמחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדרהנחת נוסע מתמיד במסעותסטטוסמדריךכלכלהפרטי טיסההערות
JA1808201818.08.201801.09.2018מחיר הטיול 6950$ 700$ $ בהרשמהאורית סלעקוריאן איירהמחיר מותנה ברישום של 30 משתתפים ומעלה
הערות
טופס הרשמה לטיול
בחר מספר נוסעים
נציג המכירות שלך במסעות
 • פרטי נוסע 1
  פרטים כלליים
  פרטי דרכון
  תאריך הוצאה
  תאריך תפוגה
  תאריך לידה
  העדפות
  תוספות , מבצעים והנחות
  האם נסעת ב5 שנים האחרונות עם מסעות?

 • פרטי נוסע 2
  פרטים כלליים
  פרטי דרכון
  תאריך הוצאה
  תאריך תפוגה
  תאריך לידה
  העדפות
  תוספות , מבצעים והנחות
  האם נסעת ב5 שנים האחרונות עם מסעות?

 • תנאים והגבלת אחריות

  במחיר הטיול המאורגן אנו כוללים: 

  טיסות:
  כרטיסי הטיסה בתעריף קבוצתי לפי המסלול (יציאה וחזרה עם הקבוצה) וטיסות פנימיות לפי תוכנית הטיול. בכל מקרה, יציאה ו/או חזרה בטיסה אחרת (שלא עם הקבוצה) תהיה כרוכה בתשלום נוסף. . מסעות רשאית לשנות חברת תעופה לפי הצורך ואין זו תהיה עילה לביטול הטיול. כמו כן רשאית מסעות לשנות תאריך יציאה של הטיול אך במידה והתאריך החדש איננו נוח ללקוח אזי לא יהיו דמי ביטול ללקוח עקב שינוי התאריך. שינוי תאריך היציאה במסגרת שבוע ימים קודם או אחרי  מתאריך היציאה המקורי לא יהווה עילה לתביעה מול מסעות. 

  מפגש קבוצה: 
  לפני יציאת הטיול יתקיים מפגש קבוצה של המטיילים עם מדריך הקבוצה, במלון מטרופולטין בתל אביב. במפגש - המטיילים יקבלו "דף למטייל", בו תפורט כל האינפורמציה הנחוצה. המטיילים יוכלו להתקשר למשרד "מסעות" או למדריך הקבוצה, לקבלת הבהרות נוספות.

  מפגשי קבוצה יתקיימו רק אם אישור הגעתם 8 איש ומעלה או 50% מהקבוצה הנמוך מבין השניים.

  בתי מלון :
  דרגת בתי מלון בהתאם למפורט בכל טיול. ברוב הטיולים המלונות ברמה של 4 * אלא אם כן צוין אחרת בפירוט התוכנית. נוהל הכניסה והיציאה בבתי המלון הינו על פי הכללים המקובלים בעולם והם - קליטה לא לפני 14:30 ועזיבה עד שעה 10:30. דירוג המלון על ידי רשות מוסמכת במדינת היעד, יהווה ראייה לקיום התחייבותה של החברה בנוגע לרמת בתי המלון בטיול. בשיא העונה ובתקופת חגים ופסטיבלים ייתכנו לינות מחוץ למרכזי הערים הראשיות. אנו במסעות פועלים באמצעות ספקים איכותיים בחו"ל אשר נבחרים בקפידה ואנו תלויים בהם בכלל, וכאשר קיימת מצד הלקוח בקשה או תלונה או בירור בפרט לעיתים קרובות עיכוב במתן התשובה תלוי בהתנהלות הספק.

  בהזמת חדר דבל ( מיטה אחת זוגית ) ישנם מתי מלון אשר מצמידים שתי מיטות יחד. למען הסר ספק יתכן שמיטת הדבל  תורכב מ 2 מיטות צמודות ולא ממיטה אחת עם מזרון זוגי אחד.

  חדרים ליחיד במרבית המלונות קטנים מהסטנדרט המקובל, אנא קחו זאת בחשבון. הזמנת חדר ליחיד איננה בהכרח קבלת חדר זוגי ליחיד.

  כלכלה:
  ברוב טיולי מסעות הכלכלה על בסיס חצי פנסיון. ישנם טיולים שהם פנסיון מלא ומעט טיולים על בסיס ארוחת בוקר. יש לעיין במפורט בתוכנית כל טיול. למען הסר ספק באם הטיול חצי פנסיון וההגעה בשעות הבוקר, תחשב הארוחה בטיסה כחלק מחצי הפנסיון, אותו הדבר יהיה לגבי טיסת ערב. בטיולי מסעות אין אוכל כשר. למען הסר ספק בקשת אוכל כשר בטופס ההרשמה מיועד לטיסות בלבד ואין לייחס אותה לכלכלה בטיול.

  תחבורה:
  רכב מיוחד לתיירים או אמצעי תחבורה אחר, אם צוין בתוכנית הטיול. אין אנו מתחייבים לספק למטיילים תחבורה בזמנים שאינם חלק אינטגרלי של הסיור, לרבות ביציאה לבילויים בערבים שלא על פי התוכנית. תחבורה שתסופק לבקשת המטיילים מחוץ למסגרת התוכנית, תהיה על חשבונם.

  סיורים והסעות:
  דמי כניסה לאתרים ולשמורות, כמפורט בכל תוכנית בנפרד. העברות משדות תעופה בחו"ל ואליהם. מטיילים המצטרפים או הנפרדים מהקבוצה במועד שונה מתוכנית הטיול שפורסמה אינם זכאים להסעות ו/או להחזר כלשהו. סדר הביקורים עלול להשתנות בהתאם לשיקולי הזמן, מזג האוויר והמדריך.

  במקרה של מזג אויר קיצוני, אסון טבע, פעולת טרור או כל כח עליון שאינו בשלטית חברת מסעות ואינו מאפשר ביצוע חלק או כל תוכנית הטיול  מסעות תעשה את המיטב לזפק אלטרנטיבה ראויה. בכל מקרה לא ינתן החזר כספי עבור סיורים ואטרקציות שבטלו מסיבות אלו.   

  מטען: 
  העברת מטען המטייל בתנאי שמשקלו לא יעלה על 20 ק"ג. ישנם מקומות בהם בטיסות פנימיות ניתן לקחת רק 15 ק"ג. יש לבדוק זאת לפני הטיול מול "מסעות". אחריות הכבודה אינם באחריות חברת התעופה לפי אמנות השונות
  למען הסר ספק אבדן מזוודות ו/או כבודה מכל סוג  שהוא  ואי הגעתן ליעד הנחיתה עם נוסעי הטיול הינו באחריותה הבלעדית של חברת התעופה. בקרות אירוע מסוג זה חברת מסעות תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה לאיתור המזוודות והכבודה והשבתן בהקדם האפשרי לנוסעי הטיול.

  הדרכה:
  מדריך מצוות החברה. מדריכים מקומיים באתרים הרלוונטיים כנדרש על פי חוקי המדינה. ייתכנו מקרים בהם המדריך אשר יהיה אחראי לקבוצה ימתין בחו"ל או במקרה הפוך בו המדריך לא יחזור עם הקבוצה לארץ. מסעות רשאית לשנות מדריך לפי הצורך ואין זו תהיה עילה לביטול הטיול.

  דרכון ואשרות:
  דמי אשרות, ויזת כניסה וטיפול. ישנם טיולים בהם יש לשלם ויזת כניסה במקום ובמקרה זה היא אינה כלולה במחיר. באחריות הלקוח לוודא שהדרכון בתוקף לפחות 6 חודשים מיום החזרה ארצה מהטיול. כמו כן באחריות הלקוח לוודא שיש 3 דפים ריקים בדרכון. באם יש שינוי במספר הדרכון לאחר ההרשמה באחריות הלקוח לידע על השינוי ולפחות שבועיים לפני היציאה.

  ערכות שמע:
  בכל הטיולים יינתנו ערכות שמע לכל נוסע מלבד טיולים בהם משתתפים פחות מ-15 נוסעים. ובטיולי טבע כגון: קנדה, נמיביה, מונטנגרו, דרום אפריקה, נורבגיה, טנזניה ואתיופיה.

  מיסים והיטלים:
  המחיר כולל מיסי נמל בארץ, בארצות הטיול ולרוב מיסי נמל בטיסות הפנימיות. ישנם מקרים אשר בהם יש לשלם מיסי נמל מקומיים בשדה התעופה. בחלק מארצות היעד, נגבה מס מקומי (שאינו מס נמל) בשדה התעופה או במעבר גבול (מס תיירות וכדומה). מיסים אלה לא כלולים במחיר הטיול, ועל הנוסעים לשלמם ישירות בארצות היעד.

  תשר (טיפים):
  מחיר הטיול כולל תשר לנותני השירות בחו"ל כגון מדריכים מקומיים, מלצרים, נהגים וכדומה. בסוף הטיול נהוג לתת תשר למדריך כאות הוקרה על הדרכה טובה ויחס אישי. התשר אינו חובה וגובה התשר למדריך יקבע על ידכם. נהוג לתת למדריך/ה ישראלי תשר של מינימום 4 $ ליום הדרכה לאדם. 

  מחיר הטיול:


  מחיר הטיול נקוב בדולרים אמריקאים  או ביורו אלא אם כן צוין אחרת. מסעות רשאית לשנות את מחיר ( להעלות מחיר או להוריד ) הטיול בכל עתחברת  מסעות מתחייבת לעמוד מאחורי כל מחיר המופיע בטופס הרשמה שמתקבל וזהה למחיר המופיע באתר ביום ההרשמה. למען הסר ספק באם מחיר הטיול עלה לאחר יום ההרשמה המחיר הקובע הוא המחיר של יום ההרשמה.

  עם הבטחת הטיול נציג מחברת מסעות יצור קשר עם הלקוחות ויגבה מקדמה.

  ·         אם הגבייה חודש לפני הטיול  3 תשלומים.

  ·         אם הגבייה 2 חודשים לפני הטיול  3 תשלומים.

  ·         אם הגבייה 3 חודשים לפני הטיול 4 תשלומים.

  ·         אם הגבייה 4 חודשים לפני הטיול 5 תשלומים.

  ·         מעל 4 חודשים 10% מקדמה במידה והטיול מובטח.

   

  המחיר אינו כולל:


  ארוחות:
  כל ארוחה שאינה מצוינת בסעיף כלכלה.

  ביטוחים:
  ביטוח נסיעות-אישי, רפואי ומטען- אנו ממליצים לכל נוסע לרכוש פוליסת ביטוח מתאימה. מומלץ מאוד לרכשו פוליסת ביטוח ביום הזמנת הטיול על מנת להיות מבוטח באם תאלצו לבטל את הטיול מסיבה רפואית ( שאינה החמרה של מצב קיים ושעומדת בתנאי הפוליסה ) או מוות ממדרגה ראשונה. כמו כן מומלץ לרכוש הגנה מפני ביטול טיול  אשר מעניק אפשרות ביטול טיול עד 14 יום קאלנדרים לפני היציאה ללא צורך בהסבר כל שהוא בעלות של החל מ47 דולר

  הנחות לטיולים:

  הנחת הרשמה מוקדמת - ישנה הנחה לנרשמים 90 יום, 60 יום ו 30 יום לפני הטיול. ההנחה גדולה ככול שנרשמים מוקדם יותר.

  הנחת נוסע מתמיד - כל לקוח שנסע באחד מטיולי מסעות החל משנת 2012 

  הנחת נוסע פלטיניוםלכל מי שנסע בחברת מסעות 3 פעמים באותה השנהיזכה להנחה בנסיעה השלישית בהנחת "נוסע מתמיד" כפולה.

  **** אין הנחות נוסע מתמיד או הרשמה מוקדמת לכל הטיולים שיוצאים לאיטליה ובמסגרת ותחת אחריות סולו איטליה.

  סיורים לימודיים

  מסעות מוציאה מידי שנה סיור לימודי לסוכני נסיעות. למסעות יש את הזכות לצרף בני זוג של סוכנים או כל אדם אחר מהענף ושלא מהענף על פי החלטה הבלעדית שלה.

   


  מידע כללי, תנאים ואחריות

  טיולינו מתוכננים היטב לאור היכרותנו המעמיקה עם הארצות בהן אנו מטיילים, תושביהן ומנהגיהן, לאור הניסיון הרב שצברנו. עם זאת, מתרחשות מעת לעת הפתעות ואף תקלות בלתי צפויות, בשל גורמים אשר אינם תלויים בנו, ואשר יש בהם כדי לגרום לשינויים בטיול או לפגיעה ברמת השירותים המובטחת. במדינות שונות הקריטריונים של שירותי התיירות וכן אמינות וטיב שירותים אלה אינם כמו אלה המוכרים לנו, ויש לקחת עובדה זו בחשבון. אנא קבלו זאת ברוח טובה, בסבלנות ובהומור וראו זאת כחלק בלתי נפרד מחוויית הטיול וההיכרויות עם הארצות בהן אנו מטיילים. מסעות שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מסלול הטיול וזאת בתנאי שהביקורים במקומות ובאתרים המצוינים במסלול המקורי לא ייפגעו. אנו מצדנו נעשה הכל כדי שהטיולים יהיו מוצלחים, אך במקביל נשמור לעצמנו את הזכות לבצע שינויים במסלול בהתאם גם למצב בשטח, גם אם השינויים כוללים ויתור על אתרים שצוינו בתוכנית בעקבות מזג אוויר או תנאי שטח המכתיבים זאת.

  תנאי הרשמה:
  עצם הירשמותו של המטייל דרך אתר האינטרנט של מסעות  או טופס הרשמה או עצם השתתפותו של המטייל בטיול או בחלק ממנו, מבטאים את הסכמתו המלאה והמפורשת של המטייל לכל התנאים המפורטים בדף זה, בדף המידע ובמחירון. בעת ההרשמה תינתן הנחה מיוחדת להרשמה מוקדמת עד 3 חודשים, חודשיים וחודש לפני הטיול ונוסע מתמיד. אין הנחות במקרה של מחירים מיוחדים או קבוצות סגורות. למען הסר ספק לא תינתן הנחה של רישום מוקדם או נוסע מתמיד במקרה של קבוצות או בהינתן מחירים מיוחדים. כמו כן לא תינתן הנחת נוסע מתמיד . כמו כן בעת ההרשמה יינתנו פרטי כרטיס האשראי של הלקוח למסעות ובזו הלקוח מאשר לחייבו באם חלים עליו דמי ביטול ע"פ התנאים המופיעים בדף זה ובטופס ההרשמה ואשר אותם אישר שקרא והבין בזמן מילוי טופס ההרשמה ושלחיתו

  הרשמה בתוך 14 יום קלנדרים לפני היציאה תחשב כהזמנה ברגע האחרון ותאושר  לאחר קבלת אישור על הטיסות ובתי המלון תוך 24-48 שעות מרגע ההזמנה.  לאחר הבטחת הטיול מדריך הקבוצה יפתח קבוצת וואטאפ של כל המשתתפים לייעול התקשורת בינו ללקוחות ובין הלקוחות בינם לבין עצמם במהלך הטיול

   

  טיסות
  שינוי בלוח הטיסות המתוכננות אשר יבוצע על ידי חברת התעופה, או שינוי בחברת התעופה, יביא לשינוי באורך הטיול ולשינויים במסלול. תוספות למחיר הטיול הנובעות מכך יכוסו על ידי המטיילים. מסעות רשאית לשנות את חברת התעופה וזמני הטיסות כל עוד  מהות מסלול הטיול לא נפגע משינוי זה. הודעה על שינוי בלוח הטיסות תיתכן בהתראה קצרה מאוד. שינוי חברת תעופה אינה תהיה עילה לביטול טיול.

  גודל והרכב הקבוצה:
  ביצוע הטיולים מותנה בהרשמה של 15 או 20 מטיילים לפחות בכל טיול ( תלוי ביעד הטיול ) . החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל טיול עד 21 יום לפני יציאת הטיול, באם לא יירשמו עד אותו מועד מספר מטיילים הדרושים להבטחת יציאת הקבוצה לטיול. זכות זו שמורה גם על טיולים שהוגדרו כמובטחים ומסיבות שונות בוטלו בסופו של דבר.

  לאלו ששילמו את תשלום המינימום להבטחת השתתפותם בטיול- במקרה של ביטול הטיול ע"י מסעות עקב מספר משתתפים נמוך מכפי שמצוין תחזיר החברה את הכספים ששולמו לה בערכים דולריים, באותו שער לפי חישוב סכום הכסף שהתקבל, אך לא תהיה חייבת לשלם פיצוי נוסף עקב ביטול הטיול.

  בעת ביטול הטיול ע"י הלקוח עקב אי הבטחת הטיול ( טרם 21 יום לפני היציאה ) יחשבו דמי הביטול לפי חישוב דמי הביטול הרגילים .

  דרכון ואשרות:
  יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות. הוצאת/הארכת דרכון הינו באחריות המטייל בלבד. יש להתעדכן במשרדים מהו לוח הזמנים להגשת הפרטים האישיים כדי להוציא את האשרה, לגבי כל תוכנית. בכל מקרה של ביטול או שינוי הטיול הנובעים מבעיות באשרות הכניסה או ממדיניות הממשלות של הארצות המטוילות אין החברה אחרית לנזק ולהוצאות הכרוכות בכך.

  סירוב להירשם:
  החברה שומרת לעצמה את הזכות לדחות בקשת הרשמה ו/או לסרב לשתף כל אדם אשר לדעתה עלול להפריע למהלכו התקין של הטיול וזאת ללא צורך לנמק עמדתה בנידון. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השתתפותו של מטייל אשר התנהגותו ו/או מצב בריאותו מונעים המשך השתתפותו בטיול ו/או פוגעים או עלולים לפגוע במטייל עצמו, במדריך או במשתתפים אחרים, וכל זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של המדריך בטיול. במקרה של הפסקת השתתפות כאמור, יוחזר למטייל החלק היחסי של הסכום ששילם עבור הטיול ואשר לא נוצל עד מועד הפסקת ההשתתפות, אלא אם כן תחויב החברה בעלויות כלשהן.

  מספר ימי הטיול:
  מספר ימי הטיול כולל את יום העזיבה מהארץ ואת יום החזרה לארץ, גם אם בימים אלו לא נכללת תוכנית סיורים. שונה מספר ימי הטיול, עקב שינוי בלוח זמני הטיסות ו/או שינויים בלתי צפויים בתוכנית וכיו"ב, יעודכן מחיר הטיול בהתאם לתוספת ו/או להפחתה. מובהר בזאת כי השינוי לא יהיה באופן יחסי למספר ימי הטיול שהופחתו או נוספו, כי אם בהתייחס לעלות בפועל שנוספה או הופחתה לחברה עקב השינוי.


  אפשרויות התשלום:

  1.       תשלום אחד שקלי לפי שער הדולר העברות המחאות גבוה ביום התשלום.

  2.       תשלומים – עד 3 תשלומים דולריים שווים, אשר מחויבים בשקלים לפי שער המחאות גבוה ב- 1 לאותו חודש.

  3.       תשלומים - עד 3 תשלומים שקליים שווים, אשר מחויבים בשקלים לפי שער המחאות גבוה ביום החיוב .

  4.        18 תשלומים שקליים בקרדיט, סכום התשלום מחושב לפי שער הדולר המחאות גבוה, ביום התשלום.

  1.       או לחילופין בהעברה בנקאית לאחד מן הסניפים הללו :

   

  בנק

  סניף

  מס' חשבון שיקלי

  מס' חשבון דולרי

  בנק דיסקונט

  046

  143936

  143936

  בנק הפועלים

  472

  552155

  552155

  בנק לאומי

  800

  617000/27

  617000/27

  בנק מזרחי

  062

  508881

  508881

  בנק הבינלאומי

  002

  148644-409

  148644-106

   

   

  אפשרויות הביטול של הטיולים לחו"ל:

  ·         בחישוב דמי הביטול לא יחושב יום הודעת הביטול ויום היציאה לטיול.

  ביטול ההזמנה עד 90 ימים לפני מועד הטיסה, יחויב בדמי ביטול בסך של 47 דולר/יורו

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 60-89 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 10% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 45-59 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 30% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 30-44 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 50% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 15-29 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 70% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת -8-14 ימים קלנדריים לפני מועד היציאה יחויב בדמי ביטול ע"ס 90% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 7 ימים קלנדריים ועד היציאה לטיול יחויב בדמי ביטול ע"ס 100% ממחיר הטיול .

  בחישוב הימים הקלנדריים לא יחשבו יום ההודעה ויום היציאה לטיול.

  דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומי NON REFUNDABELE אחרים) ההחזר יתבצע בערכים דולריים ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול.

  ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה.

  באם יבוטל הטיול ע"י הלקוח מכל סיבה שהיא יחויב הלקוח בעלות דמי הביטול ע"י כרטיס האשראי שהופקד לביטחון בזמן ההרשמה. אישור העסקה מהווה  איושר לחיוב כרטיס אשראי הניתן למסעות ע"י הלקוח בזמן ההרשמה לפי גובהה תנאי הביטול על סמך יום הודעת הביטול ע"י הלקוח.

  בביטול טיול שההרשמה הייתה דרך סוכן נסיעות לא ישולמו עמלת סוכן אלא במקרה של דמי ביטול מלאים 

  בקיצור הטיול במהלכו מכל סיבה יגבו דמי ביטול מלאים בתוספת לעלויות נוספות לפי בקשת הלקוח

   

  דמי הביטול לטיולי קרוז מאורגן

  ·         ביטול ההזמנה עד 90 ימים לפני מועד הטיסה, יחויב בדמי ביטול בסך של 47 דולר/יורו

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 60-89 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 35% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 45-59 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 45% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 30-44 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 55% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 15-29 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 70% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת -8-14 ימים קלנדריים לפני מועד היציאה יחויב בדמי ביטול ע"ס 90% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 7 ימים קלנדריים ועד היציאה לטיול יחויב בדמי ביטול ע"ס 100% ממחיר הטיול


  תנאי ביטול לטיול מאורגן וקרוז באנטרטיקה

  ·         ביטול ההזמנה עד 119 ימים לפני מועד הטיסה, יחויב בדמי ביטול בסך של 47 דולר

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 120 -90 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 15% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 60-89 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 35% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 46-59 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 45% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  ·         ביטול ההזמנה במסגרת 45 ימים קלנדריים ועד היציאה לטיול יחויב בדמי ביטול ע"ס 100% ממחיר הטיול

   

   להלן דמי ביטול לטיולי לארה"ב בלבד 

   

  1.       ביטול הטיול מרגע ההזמנה עד 181 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 47  דולר לנוסע/ת

  2.       ביטול הטיול מ180 יום ועד 150 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 300 דולר לנוסע/ת

  3.       ביטול הטיול מ149 יום ועד 120 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 600 דולר לנוסע/ת

  4.       ביטול הטיול מ119 עד 90 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 1100$ הטיול  לנוסע/ת

  5.       ביטול ההזמנה במסגרת 60-89 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול ע"ס 55% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  6.       ביטול ההזמנה במסגרת 30-60 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 80% ממחיר הטיול לנוסע/ת

  7.       ביטול ההזמנה במסגרת 15-30 ימים קלנדריים לפני מועד הטיסה  והעד הטיסה יחויב בדמי ביטול ע"ס 100% ממחיר הטיול לנוסע/ת


  עלות הגנה מפני ביטול

  ·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות עד 2000 דולר 47 דולר/יורו-

  ·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 4000 דולר 70 דולר/יורו-

  ·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 6000 דולר 94 דולר/יורו-

  ·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 8000 דולר – 117 דולר/יורו-

  ·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 10000 דולר – 141 דולר/יורו-

  ·         טיולים  שמחיר הטיול לפני הנחות טיולים עד 12000 דולר – 164 דולר/יורו-

  בטיולים לארה"ב, איטליה וטיולים הכוללים קרוז לא ניתן לעשות הגנה מפני ביטול.

  באם דמי ביטול הטיול יהיו נמוכים מהגנה מפני ביטול אזי ישלם הלקוח את  דמי הביטול כלומר ישלם את הנמוך מבין השניים.

  ניתן להוסיף את הגנת ביטול הטיול במעמד ההרשמה ועד לא יאוחר מ - 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההרשמה. ניתן לבטל את תוספת הגנת ביטול הטיול עד לא יאוחר מ - 7 ימי עסקים מיום עשיית ההגנה.

  דמי הביטול ייגבו אוטומטית באמצעות כרטיס האשראי אשר הושאר בעת ביצוע ההזמנה

  ** למען הסר ספק יגבו דמי ביטול גם באם ביטול הטיול נעשה כאשר הטיול עדיין אינו מובטח

  ** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור מסעות, למספר: 04-6723491

  ** החזר כסף ללקוחות יוחזר לפי שער הדולר/יורו של יום הגבייה. למען הספר ספק לא יוחזר כסף לפי שכר יום הביטול אלא לפי שער ביום גביית הכסף.

  או מייל המאשר את ביטול הטיול .

  מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל !!!!

  ככל שאין לך גישה לאתר אנא פנה לסוכן המטפל לקבלת המידע"

  *** במידה והלקוח ביקש לעבuר תאריך עתידי במקום התאריך אליו נרשם לראשונה דמי הביטול יחושבו לפי תנאי הביטול המחמירים מבין 2 התאריכים אליו נרשם.

  הערה לבי דמי ביטול לאינדונזיה:

  **היות ואין מתקיימים יחסים דיפלומטיים בין ישראל לאינדונזיה אין ודאות למתן אשרת כניסה לאינדונזיה ע"י שלטונות המדינה. חברת מסעות מטפלת בהוצאת האשרה בעת השהיה בסינגפור במידה ויהיה סרוב לפני היציאה מהארץ יוחזר לנוסע כל הכסף ששילם בנכוי דמי ביטול שיחולו על חברת מסעות. אם הסרוב יגיע לאחר היציאה מהארץ יוחזר הכסף ששולם בנכוי כל ההוצאות החלות על חברת מסעות בגין אותו נוסע (לרבות הוצאות בגין הבקשה למתן האשרה, שרותי קרקע וטיסות שנוצלו ודמי ביטול עבור שרותים שלא נוצלו).בהיות אינדונזיה מדינה מוסלמית היא נמצאת ברשימת המדינות לגביהם קיימת אזהרת מסע של המטה ללוחמה בטרור. ההחלטה אם לנסוע שמורה לנוסע על פי שקול דעתו.

   

  בעסקת מכר מרחוק כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 , רשאי הצרכן לבטל את העסקה, בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, וזאת קודם למועד השירות ובכתב.

  על ביטול ההזמנה יחולו דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר העסקה או 100 ₪ , לפי הנמוך מבניהם.

  הביטול יתבצע בכתב למשרד אמסלם תיירות ונופש בע"מ (להלן "החברה") , כאשר המועד לקבלת הביטול הינו תאריך קבלתו בכתב במשרד החברה.

  זכות ביטול זאת לא תעמוד לצרכן אם המועד אשר נקבע למתן/מימוש השירות חל בתוך 7 ימים (שאינם ימי מנוחה) מיום ביצוע העסקה.

  כתובת החברה :
  הבית של דונה גרציה, רח' הפרחים 3,
  טבריה 1400 ת.ד. 1612
  ח.פ. 511007692

  הגנה מפני ביטול טיול
  בזמן ההרשמה לטיול, ניתן להוסיף הגנה מפני דמי ביטול בעלות משתנה (להלן: "דמי ההגנה").
  לקוח מסעות ששילם דמי הגנה וביקש לבטל את השתתפותו מכל סיבה שהיא וזאת עד 14 ימים קלנדריים לפני מועד היציאה לטיול, לא יחויב בדמי ביטול למעט דמי ההגנה וכספו יושב למעט התשלום עבור הנפקת אשרות.
  בחישוב הימים הקלנדריים לא יחשבו יום ההודעה ויום היציאה לטיול. לקוח שיבקש לבטל השתתפותו בטיול 13 ימים לפני מועד היציאה לטיול, יחויב בהתאם לתנאי הביטול הרגילים של מסעות ודמי ההגנה לא יוחזרו.
  בכל מקרה בדמי ההגנה אין כדי לכסות עלויות הנפקת אשרות שונות באם ישנן ואלה ייגבו בכל מקרה
  ניתן להוסיף דמי הגנה מפני דמי ביטול טיול אך ורק ביום הרישום לטיול. הודעה על ביטול תחשב כנתקבלה אך ורק אם נשלחה בכתב למשרדינו בפקס או במייל ונתקבלה במועדים שלעיל.
  יובהר כי בכל מקרה אין באמור לעיל כדי לגרוע מזכויותיו של הנוסע הקבועים בחוק הגנת הצרכן ותקנותיו

  החזר כספים יהיה לפי שווי המטבע ( דולר או יורו ) ביום ההחזר. למען הסר ספק לא יהיה החזר כספי לפי התשלום השקלי עבור הטיול אלא לפי ערך המטבע בו היה נקוב מחיר הטיול מומר לשווי השקלי.

  בקבוצות סגורות ( הומוגניות ) לא יינתן אפשרות להוסיף הגנה מפני ביטול
   

  שינוי במחירים:
  מחיר הטיול מורכב ממחיר טיסות וממחיר שירותי קרקע נכון ליום פרסום המחירון. מחיר הטיסות מבוסס על תעריפים ומדיניות חברות התעופה, נכון לתאריך הנ"ל. מחירי סידורי הקרקע מבוסס בין היתר, על שערי החליפין של המטבעות השונים בכל ארץ לעומת הדולר האמריקאי. במקרה ותהיה התייקרות במחיר הטיסות או שינוי של שערי החליפין לעומת הדולר. במקרה ויהיו שינויים בתוכנית בגלל גורמי תעופה, או גורמים אחרים מקומיים שלא בשליטתנו ועקב כך תהיה התקרות בעלות הטיול, שמורה לחברה הזכות לעדכן את מחיר הטיול והטיסות בהתאם. ההתייקרות תחל על נרשמים חדשים בלבד.

  חדר ליחיד:
  א. נרשם בודד שאינו מעוניין בחדר ליחיד, יעשה מצדנו מאמץ לשבצו בחדר עם נרשם/ת נוסף/ת. במידה ולא יעלה בידנו, יחויב המטייל בתוספת ליחיד בחדר.

  ב. מטייל אשר נמצא לו שותף ( על ידו או על ידינו ) ואותו אדם ביטל את השתתפותו בטיול- יעמדו לרשות המטייל שתי אפשרויות:

  1. אפשרות ביטול הטיול ע"פ דמי הביטול.

  2. אפשרות להמשיך ולשלם את תוספת הסינגל .

  ג. מטייל שנרשם כבודד והינו מעשן, ואשר לחדרו יצורף מטייל שנרשם כבודד ואינו מעשן - מתחייב להימנע מעישון בחדרי המלון בכל מהלך הטיול, ובאם יסרב מראש ובעת ההרשמה, לשיבוץ כאמור - יידרש לשלם תוספת ליחיד בחדר.

  ד. חדר ליחיד ניתן בבתי מלון בלבד. במקומות לינה אחרים (רכבות, ספינות, בקתות מטיילים וכד'), לא ניתן להשיג חדר ליחיד. בחניות הביניים באירופה לא ניתן לקבל חדר ליחיד.

  ה. גודל חדר יחיד במקרים רבים יכול להיות קטן יותר מחדר זוגי. אנו נעשה מאמץ לתת ליחיד חדר בגודל של  חדר זוגי אך בפירוש יש מלונות רבים שחדרי יחיד קטנים יותר.

  עישון:
  בזמן הנסיעה לא יותר העישון. יערכו הפסקות לפרקי זמן מתאימים למעשנים.

  חילוקי דעות:
  א. סמכות השיפוט המקומית תהיה לבתי המשפט של טבריה בלבד
  ב. מובהר בזאת מפורשות, כי עצם הרשמתו של מטייל במשרד נסיעות או אצל סוכן נסיעות בכל מקום שהוא ברחבי הארץ לא תקנה סמכות שיפוט לבתי המשפט שבאזור שיפוטם מצוי מקום עסקיו של משרד הנסיעות או סוכן הנסיעות, וזאת אף אם התביעה תוגש נגדם.
  ג. החברה רשאית, על פי בחירתה בלבד ועל פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט, לדרוש מהמטייל שחילוקי הדעות בינו לבין החברה, יתבררו בפני בורר או בוררים שיתמנו לכך על ידי התאחדות סוכני נסיעות ותיירות בישראל לרבות הועדה לתלונות הציבור שבמסגרתה.

   

צור קשר