נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


לוח טיוליםצור קשר
צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור איתכם קשר תוך דקות ספורות

חזרה למדריכים

אבי בר ששת

מוותיקי ובכירי מלווי הטיולים בארץ, טייל ומדריך בנשמה, סיים קורס מלווי קבוצות בשנת 1980 ומאז לא מפסיק להוביל קבוצות, לטייל ולחקור את הגלובוס. בטיוליו שם דגש רב על הסברים מקיפים והקניית ידע רב למטיילים.

מרצה בבית ספר למלווי קבוצות, בעל ידע נרחב בהיסטוריה, גיאוגרפיה ופולקלור. בין התמחויותיו- טיולי תמריץ (לגופים סגורים) ולקהל הרחב, מומחה לארצות המזרח הרחוק – סין, תאילנד, וויטנאם, קמבודיה, יפן וסינגפור, ארצות אירופה – ספרד, צרפת, איטליה, גרמניה ,צ’כיה, הולנד בלגיה, ארצות מרכז אמריקה: קובה, קוסטה ריקה, אוסטרליה וניו זילנד וארצות הברית וקנדה.

הטיולים הבאים של אבי

מכתבי תודה לאבי

אבי בר ששת פורטוגל 2014
אבי בר ששת פורטוגל 2014

אבי יקר!

טיול לפורטוגל ב - 16.9-24.9.14
תודה לך על הטיול המקסים והמהנה שהיה לי בהדרכתך לפורטוגל! הידע הרחב שאתה מעביר והדרך איך שאתה מספר הופך את הטיול למשהו אחר ש״חוויתי״ בטיולים אחרים! אתה מחיה את ההיסטוריה של המקום עם הסיפורים שאתה שוזר בהסברים שלך. כאשר היגענו לאתר מסוים זה מתחיל לקבל״חיים״ לא סתם עוד עיר עתיקה או מבצר וזה המיוחד בהדרכתך! מלבד הידע הבלתי נלאה שלך בכל תחום ותחום נועם הליכותך , התחשבות בנוסעים אחד אחד, הסבלנות הרבה, עשו לי את הטיול למיוחד ומהנה ביותר! בעיקר שחיכיתי לטיול זה הרבה זמן ואני שמחה שהיתה לי ההיזדמנות לצאת בתאריך בהדרכתך!
אבי יקר- אתה לא רק מדריך בחסד עליון אלא גם אדם מקסים! ועל זה תודתי! שנה טובה! בריאות וכל מאתה חפץ בו לו יהי!!! כהן רבקה

אבי בר ששת ספרד 2015
אבי בר ששת ספרד 2015

נובמבר 25, 2015
לאבי ברששת,
יצאנו לטיול עם קבוצה מכל גווני הקשת. מורדות ועליות סיפורים וחוויות מקומות נפלאים אין ספק שהבאת אותנו למקומות שאולי לא היינו חוווים כבודדים.
תודה מכל אחד מאיתנו תודה שידעת גם איך לתדריכינו. תודה על נועם דיבורך תודה שזכינו ליהיות בחברתך.
לאה אורבוך
בשם כל הקבוצה – טיול לספרד 12-19/11/2015

אבי בר ששת ברצלונה 8/2015
אבי בר ששת ברצלונה 8/2015

אוגוסט 15, 2015
מבקשת להביע את הערכתי ותודתי לאבי ברששת על הטיול המוצלח לברצלונה שהתקיים 9.8- 3 .
יחס אישי,מקצועיות ברמה גבוהה , העשרה והתמצאות בכל מקום אליו הגענו ומעל כל אלה ידע לגבש את הקבוצה ולדאוג לאווירה נעימה במשך כל הטיול.
על כל אלה ועוד תודה ויישר כוח!
אביבה ומיכל מלמד

אבי בר ששת ספרד ופורטוגל 2015
אבי בר ששת ספרד ופורטוגל 2015

טיול פורטוגל ספרד 16/6/15 - 23/6/15
אבי ברשת המדריך הכי מיוחד שפגשתי והיקר! שבתי מטיול מופלא ביותר ו א ח ר , ספרד המדהימה ופורטוגל המפתיעה – שלווה ומוקסמת במראות הציוריים ובהיסטוריה רבת שנים, נופים מדהימים נהרות , קאטדרלות, ארמונות, בתי הכנסת היהודיים ומיוחדים תרבות עשירה ומגוונת עם אנשים יפים שלווים וצבעוניים.. ומה לא! ספגנו רגעים מאושרים איתך אבי בהדרכתך בניווטה ובהנצחתך, את קבוצותינו הקטנה דווקא. הידע העצום ההיסטורי , גאוגרפיה ומקומות זמנים, שבילים, דרכים מחוזות, המסעדות הטובות לכל כיס, סיפורים של הבוקר בכל יום בנועם, על מלכים ומלכות נזירים ונזירות ומה לא, הדהמת אותנו מחדש במקצועיות מובהקת. סובלנות וסבלנות כלפי כל אחד מן הקבוצה, ההקשבה הרבה אלינו והשתדלות לעזור בכל דבר ולכל אחד לבעיות האישיות שנילוו איתנו ולמצא פתרונות. האהבה העצומה שלך רבת השנים ההסברים הידע המקצועיות, קולך השובה והמיוחד העברית הרהוטה, הניפה אותנו מעלה למסע בלתי נשכח,והוציאה מאיתנו חוויה מדהימה וטיול מושלם אחר כזה עם מזג אוויר נפלא. במסע זה נהנתי מהקבוצה הקטנה ומגובשת בזכותך והפכת אותו אבי ברשת לבילתי נשכח ובתקווה לפגשך הלאה, בטיולים ומסעות חובקי עולם. אז….
אבי תודה לך ענקית ומיוחדת שכולם יזכו להשתתף בהדרכתך וליוויך ישר כוחך לשנים הרבות,
הבאות ולהניף אותנו מעלה וג ב ו ה כאהבתך הרבה למקצוע שבחרת.!
עופר יוספה

אבי בר ששת דרום ספרד יולי 2015
אבי בר ששת דרום ספרד יולי 2015

אוגוסט 11, 2015
טיול לדרום ספרד-חבל אנדלוסיה 22/7/15-29/7/15.
תודה על טיול מדהים ומהנה שהיה בהדרכת המדריך אבי בר ששת. אבי אדם רגוע נעים חמים "חכם" וחייכן, בדרכו הנעימה העשיר את המטיילים בחוכמתו, אדם עתיר ידע, נותן מענה לכל שאלה, דואג לכל המטיילים, בדרכו הנעימה הנחה כל מטייל באורך רוח סבלנות והבנה. הוביל וגיבש את הקבוצה בצורה נפלאה ונעימה ועל כך נאמר "ישר כוח". אבי העניק לנו ידע בהיסטוריה הסביר בבקיאות לגבי כל אתר, ביקרנו במקומות נפלאים. ראינו נופים מדהימים למרות החום הכבד לא ויתר על שום אתר. טיול מהנה ומענג עם " חוויות בלתי נשכחות". לא הכרתי איש מהקבוצה, אך בזכות האווירה הנעימה שהשרה על כולם, עם מוסיקה נעימה ומתאימה בדרכו המנומסת הסבלנית וחייכנית חזרתי עם חברים חדשים מרחבי המדינה וזאת הודות למדריך אבי.
מיותר לציין כי אסע שוב בעתיד רק עם אבי המדריך.
תודה,
יפה בישור

אבי בר ששת טיול מאורגן בקרוז לאוסטרליה וניו זילנד 1/2017
אבי בר ששת טיול מאורגן בקרוז לאוסטרליה וניו זילנד 1/2017

טיול מאורגן בקרוז לאוסטרליה וניו זילנד ינואר 2017 בהדרכת אבי בר ששת
שלום לצוות מסעות
הטיול היה מוצלח ומהנה.
המדריך אבי מעולה ובעל ידע רחב.

בתודה ענת ואסף וילנסקי נתניה

צור קשר