ארגנטינה וצ'ילה כולל מפלי האיגואסו - הטיול הקלאסי - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
טיול מאורגן אישי » דרום אמריקה » ארגנטינה » » ארגנטינה וצ'ילה כולל מפלי האיגואסו - הטיול הקלאסי

ארגנטינה וצ'ילה כולל מפלי האיגואסו - הטיול הקלאסי, ארגנטינה


יום 1 - ת"א – בואנוס איירס
טיסה לבואנוס איירס. לינה וארוחת ערב בבואנוס איירס.

יום 2 - בואנוס איירס - אל קלפטה- שייט קרחונים –אל קלפטה
יום שלם של סיור בפרק הלאומי של הקרחונים, שבתחומו מצויים 46 קרחונים בגדלים שונים. נצא באוטובוס אל פוארטו באנדרה (Puerto Bandera). שם נעלה על ספינה שתיקח אותנו באגם לאגו ארגנטינו , לקרחון אופסלה (Upsala) המדהים הנחשב לקרחון הגדול ביותר בדרום אמריקה. בהתקרבנו לקרחון נשוט בין גושי קרח ענקיים בעלי צורות נפלאות שנשברו מהקרחון ה"זורם" כל הזמן במורד נתיבו. לינה באל קלפטה.
* במידה ותנאי השטח יאפשרו נבקר במהלך השייט גם בקרחון אונלי.

יום 3 - אל קלפטה- קרחון מורנו
הבוקר יוקדש לקרחון פריטו מורנו (Perito Moreno) הנמצא כ-80 ק"מ מאל קלפטה . קרחון מורנו הנקרא על שם החוקר פרנסיסקו מורנו שחקר את האזור במאה ה-19 ומלא תפקיד חשוב בשמירת הטריטוריה הארגנטינית בסכסוכה עם צ'ילה על מיקום הגבול ביניהן. הקרחון גולש לכוון לאגו ארגנטינו וחוצה את אחת מזרועות האגם לשניים. אין ספק שזהו הקרחון היפה והמרשים ביותר ביבשת ובטיולנו, ולדעת רבים, אף הקרחון היפה בעולם. זהו חיזיון עוצר נשימה- חזיתו הקדמית של הקרחון הנע כל הזמן קדימה, בקצב של שני מטר ליום, נשברת כאשר הוא מגיע למים. גושי קרח בגדלים שונים מתרסקים לפרקים ברעש מחריש אוזניים לתוך מימי האגם ומפרים את השלווה הפסטורלית. הקרחון אינו לבן- שפע של צבעים לו- כחול, לבן, אפור ושקוף. נבלה כאן את שעות הבוקר. לינה באל קאלפטה.

יום 4 – אל קאלפטה - טורס דל פיינה
עם בוקר נצא לדרך ארוכה ונחצה את הגבול לצ'ילה בדרכנו לשמורת הטבע טורס דל פאינה .
בדרכנו נוכל להתרשם מהחלק המדברי של פטגוניה. לינה בטורס דל פאינה במלון ריו סרנו.

יום 5-6 – טורס דל פאינה - (Torres del Paine) – פוארטו נאטאלס
ביומיים אלה נסייר באחד מהפארקים היפים ביותר בעולם. שמורת טורס דל פיינה, הממוקמת בצד המזרחי של רכס האנדים הדרומי, ליד גבול ארגנטינה, משתרעת על שטח של כ-1600 קמ"ר, וידועה קודם כל בזכות מגדלי הסלע המדהימים שנתנו לה את שמה. אלה גושי סלע גרניט אדירים המתנשאים לגובה של יותר מ-1000 מ' ומכוסים בחלקם העליון בשכבות סלעי משקע בצבע שונה, הנראים ככסויי ראש. אלה ניצבים בסביבה המהווה שלוב בין המדבר הפטגוני ופסגות הרי האנדים- שלל אגמים בצבעי כחול שונים, לגונות, מפרצים, נחלי טורקיז, מפלי מים, קרחונים הנשברים לאגמים שיצרו, יערות ומגוון בעלי חיים הנמצאים בסביבתם הטבעית- גואנקו (בנות דוד של הלמות), נאנדו-"יענים" דרום אמריקאיים, שועלים אדומים ומגוון עופות רב לרבות פלמינגו, שקנאים ו"מלך" העופות- הקונדור.

ביום הראשון נמשיך ונטייל ברחבי הפארק - נטייל ברגל לתצפית על קרחון גריי (Grey), נצפה במפלים השונים, נקווה לראות את קרני הגרניט המפורסמות (Cuernos) של מצוקי הפיינה נראה את האגמים המיוחדים בעלי צבעי הטורקיז המרשימים ונחפש את עולם החי בשמורה. לינה וארוחות ערב בתחומי הפארק.

ביום השני נצא לשיט בפיורד (מפרץ) התקווה האחרונה (Ultima Esperanza) כאשר קרחון בלמסדה (Balmaseda) נמצא ברקע. בדרכנו לפארק הטורס, נבקר בפארק הלאומי ברנרדו או'היגינס (Bernardo O'higgins), נטייל לקרחון סראנו (Serano), נמשיך בשיט בסירות זודיאק לאורך נהר ריו סראנו ונסיים בפוארטו נאטלס. לינה בפוארטו נאטלס


יום 7 - פוארטו נטאלס ((P. Natales - פונטה ארנס (Punta Arenas) פוארטו מונט
הבוקר נצא לפונטה ארנס בירת האזור הארקטי ומגלן. העיר בעלת הנמל של מיצר מגלן, משמשת כמרכז מסחרי של צמר, כבשים ועץ של דרום צ'ילה. זו העיר הדרומית בצ'ילה. נצא לסיור לשמורת הפינגווינים המגלנים. אחריה טיסה לפוארטו מונט.

יום 8 - פוארטו מונט - מעבר האגמים - ברילוצ'ה
היום נעבור מצ'ילה לארגנטינה ונחצה את רכס האנדים . נתחיל בנסיעה באוטובוס, נשוט בספינות וניסע באוטובוס לסירוגין עד שנגיע בסופו של יום לברילוצ'ה . זהו אחד הימים היפים ביותר בטיול המשלב שיט ונסיעה בנופים מרהיבים תוך צפייה ביערות אופייניים, אגמים יפיפיים, מפלי מים בעוצמות חזקות ומראהו המדהים של הר הגעש אוסורנו (Osorno). לינה בברילוצ'ה.

יום 9 - ברילוצ'ה- הר הטרונדור (Tronador) והקרחון השחור
ניסע ליום סיור לאזור הר הטרונדור , ההר האנדיני מסמן את הגבול של ארגנטינה עם צ'ילה – ההר הרועם, כדי לראות את הקרחון השחור ומפלי המים הנופלים מגובה רב. נבקר בפארק הלאומי הידוע "נאואל וואפי" (אי הפומח בשפת המאפוצ'ה). הפארק שבתחומו אגמים, יערות, מפלים ונחלים שוצפים, צופה על הרי האנדים המושלגים באזור. ניסע לאורך גדות האגמים גוטיירס (Gutierrez) ומסקרדי (Mascardi), הידוע בכינוי "אגם שבעת הצבעים". נמשיך לבקר בקרחון השחור (הקרחון קיבל את שמו בגלל סחף האדמה ה"מלכלך" אותו ומכסה את חלקו הגדול) הנמצא באתר הר הטרונדור. לינה בברילוצ'ה.

יום 10 – ברילוצ'ה – בואנוס איירס
ברילוצ'ה מזכירה את עיירות שוויץ הציוריות, וידועה בזכות תעשיית השוקולד המעולה שבתחומיה. לאחר הנחיתה, נעלה ברכבל להר קמפנאריו(Campanario) , לתצפית על אגם נוואל וואפי
(Nahuel Haupi) השולח זרועות תמנון כחולות בינות להרים המושלגים.
בשעות הצהרים העברה לשדה התעופה וטיסה לבאונוס איירס. לאחר הנחיתה העברה לבית המלון.לינה בבואנוס איירס.

יום 11 - בואנוס איירס
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בשכונת פלרמו הרב גונית. נבקר בפארק הגדול, בגן הורדים ועוד. משם נמשיך לשכונת ריקולטה, אחת השכונות המהודרות בבואנוס איירס. נבקר בבית העלמין הנודע שבו נקברו כל גדולי האומה ובעלי הממון, בכלל זה אוויטה פרון.
לינה בבואנוס איירס.

יום 12- בואנוס איירס
הבוקר נצא לביקור גם בטיגרה, המצויה בדלתא של נהר הפארנה.נוכל לשוט בין האיים המאוכלסים בבתים שהגישה אליהם היא באמצעות סירות בלבד. נבקר בשכונת לה בוקה שנבנתה ע"י מהגרים איטלקים שהיגרו בתחילת המאה ה-19, בהמלצתו של המעצב בניטו קווינקוולה מרטין נצבעו קירות הפח של בתי של האזור בצבעים עזים, והאזור הפך למוקד תרבות ואומנות.
את היום המלא והגדוש נסיים במופע טנגו וארוחת ערב באחד ממועדוני הטנגו המפורסמים של העיר.

יום 13 - בואנוס איירס
היום נסייר באזור קארדאלס , הנמצא מחוץ לעיר במרחק של כ-90 ק"מ. נבקר באחוזה משפחתית (אסיינדה) שנוסדה בשנת 1860 ונוכל לצפות בצדדים השונים של חיי הבוקר והאיכר המקומי- הג'אוצ'ו. נאכל ארוחת צהרים בסגנון ברביקיו (אסאדו) הכוללת אמפנדס ויינות ארגנטינאים, מוזיקת פולקלור ומופע ריקודים נפלא . נוכל לראות את ארוחת האסאדו האופיינית לארגנטינה שבה האוכל הוא מרכיב חשוב בשמחת החיים שלהם. לאלו מבינינו שיחפצו – יוכלו להשתתף בפעילויות מסורתיות, כגון רכיבה על סוסים ומרכבות . בתום הסיור חזרה לבואנוס איירס . אם יוותר זמן וכוח, נטייל טיול ערב ברחובות העיר התוססת ומלאת החיים אפילו בשעות המאוחרות. לינה בבואנוס איירס.


יום 14 - בואנוס איירס – איגווסו
היום נצא בטיסה אל איגואסו . נהר האיגואסו מהווה את הגבול בין ארגנטינה וברזיל באזור זה. מספר קילומטרים לפני שנהר האיגואסו נשפך לנהר הפאראנה (Parana)הגדול (הזורם לאורך מאות ק"מ נוספים עד שהוא נשפך לנהר אורוגוואי, וזה מגיע לאוקיאנוס האטלנטי דרך נהר ריו דל פלטה ליד בואנוס איירס- דרך ארוכה…), נופל הנהר מגבהים שונים בעשרות מפלים מדורגים, גדולים וקטנים, שרוחבם הכולל כ-4 ק"מ. שני הפארקים הגדולים משני צדי הגבול מציעים מראות מדהימים של המפלים על רקע ג'ונגל טרופי. לאחר הנחיתה נבקר בצד הארגנטינאי של המפלים (בו נמצאים רוב המפלים). נוכל להלך בשבילים המותאמים לכך ליד המים ומעליהם והעין לא שבעה מראות.
נמשיך ללינה בעיר פוז דו איגואסו (Foz do Iguaçu )הנמצאת בצד הברזילאי של הנהר.
הערב נהנה מארוחת ערב ומופע פולקלור במסעדת Rafain.

יום 15 –איגווסו – סאו פאולו – תל אביב
בבוקרו של היום השני באיגואסו נצא לבקר בתחנת הכוח הגדולה בעולם בעלת 20 טורבינות, המופעלת ע"י כמויות אדירות של מים הנאגרות באגם שנוצר ע"י סכר איטייפו. מיזם זה משותף לברזיל ופאראגואי, שיש להם גבול משותף באזור. לאחר מכן נמשיך ונבקר במפלי האיגואסו, בצידם הברזילאי, הקטן יותר בשטחו אך מרשים יותר בכמויות המים ובגובה המפלים. בשעות אחה"צ נטוס לסאו פאולו וטיסת המשך לתל אביב

 

ארגנטינה וצ'ילה כולל מפלי האיגואסו - הטיול הקלאסי

ארגנטינה וצ'ילה כולל מפלי האיגואסו - הטיול הקלאסי

ארגנטינה וצ'ילה כולל מפלי האיגואסו - הטיול הקלאסי

ארגנטינה וצ'ילה כולל מפלי האיגואסו - הטיול הקלאסי

ארגנטינה וצ'ילה כולל מפלי האיגואסו - הטיול הקלאסי

צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות