טיולים מאורגנים לאירופה - מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי פסח לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי פסח לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי פסח לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

טיולים מאורגנים לאירופה

טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים
טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים 12 יום
המדינה המקסימה הזו מציעה למבקריה מגוון של נופים בראשיתיים, טבע עוצר נשימה ואטרקציות שלא תוכלו לעשות כמותן במקומות אחרים.
טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי
טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי 11 ימים
מסע מרגש אל מחוזות פולין, אל עבר מפואר שהשאיר את שרידיו במאות אתרים, בתי כנסת, בתי עלמין, בתרבות בספרות ובשירה. נצא בעקבות ראשוני המתיישבים היהודיים שהפכו עד מהרה לריכוז היהודי הגדול ביותר בעולם, שהטביעו את חותמם על כל תחומי החיים וההיסטוריה הפולנית ומחוצה לה. מסע שייבאנו גם אל מחוזות השואה והכאב אך בטיול זה, לא רק נתמקד בעבר אלא גם נכיר גם את פולין המודרנית ועברה ונטעם מנופיה ותרבותה.
טיול מאורגן לרוסיה כולל ולדימיר סוזדאל (טבעת הזהב) בלילות הלבנים
טיול מאורגן לרוסיה כולל ולדימיר סוזדאל (טבעת הזהב) בלילות הלבנים 10 ימים, 9 לילות
טיול מאורגן למוסקבה וסנט פטרסבורג, שתיים מבירות התרבות של אירופה שעדיין גורמות למבקר סערת רגשות.
טיול מאורגן למדינות הבלטיות - ליטא ,לטביה, ואסטוניה
טיול מאורגן למדינות הבלטיות - ליטא ,לטביה, ואסטוניה 10 ימים
טיול מאורגן אל המדינות הבלטיות, טיול מקיף אל מסע ייחודי, בינות שכונות עתיקות, עושר תרבותי ונופך יהודי. נופים פסטורליים ומוזיאונים המספרים את תולדות המקום.
טיול מקיף לאירלנד ואלסטר-מסע בוטיק גאוגרפי אל האי האירי בדגש אנתרופולוגי תרבותי.
טיול מקיף לאירלנד ואלסטר-מסע בוטיק גאוגרפי אל האי האירי בדגש אנתרופולוגי תרבותי. 11 ימים
הטיול שלנו לאירלנד ואלסטר(צפון אירלנד) ,הינו טיול שונה ומיוחד במינו מטיולים אחרים הקיימים בשוק . זהו טיול מעמיק ומקיף - סובב האי בדגש אנתרופולוגי , בו נקבל הזדמנות להכיר לעומק את התרבות האירית, האנשים והאוכל הטוב שיש למדינה זו להציע... נגיע אל שמורות הטבע הנפלאות , אל האתרים המוכרים כמו טבעת קרי וצוקי מוהר,והמוכרים פחות כגון מקומות בדרום אירלנד שבדרך כלל אינם נמצאים על מפת התיירות הקלאסית כמו עיר הנמל -קורק . נגיע לאזורים הכפריים בצפון מערב אירלנד ונציץ אל עולם המלאכות האיריות המסורתיות שטרם יוצאו אל העולם השלישי ולמשך דורות מעובדות בידיהם הנאמנות של אירים .
טיול מאורגן לסקנדינביה -שוודיה - נורבגיה - דנמרק - קיץ 2017
טיול מאורגן לסקנדינביה -שוודיה - נורבגיה - דנמרק - קיץ 2017 12 ימים
ארצות הצפון- שבדיה,נורבגיה ודנמרק, בהן עדיין ישנם קרחונים ואזורי ענק בלתי מיושבים , שקיעות בחצות ואיילים צפוניים לצד ערים יפיפיות ופיורדים רבי הוד.
טיול מאורגן לאוקראינה כולל הרי הקרפטים
טיול מאורגן לאוקראינה כולל הרי הקרפטים 11 יום
אוקראינה הינה מדינה מרתקת בעלת שילוב מנצח של נופים מדהימים, תרבות עתיקת יומין והיסטוריה יהודית עשירה . אוקראינה גובלת עם 7 מדינות (רומניה, מולדובה, הונגריה, סלובניה, פולין, בלרוס ורוסיהׂ) ׂ ולכן השפעתן התרבותית של מדינות אלו ניכרת בהחלט. מלבד זאת, ניתן למצוא באוקריאנה מגוון של טבע ונופים: בדרום- הים השחור, במרכז- שדות פוריים של תבואות חקלאיות, נהרות, אגמים ויערות. ובמערב- הרי הקרפטים המתנשאים לגובה מעל 2500 מ (מזכירים את נופי שוויץ).
טיול מאורגן לקפריסין - טיול לאוהבי לכת בסוכות - 10.10.2017
טיול מאורגן לקפריסין - טיול לאוהבי לכת בסוכות - 10.10.2017 7 ימים
קפריסין - ארץ של כפרים מבודדים, מנזרים עתיקים, יערות אשוח מעל הרים נישאים וחופי ים מדהימים בצבע כחול עז. כל כך קרוב אך שונה. יחודו של הטיול הינו בשילוב מסלולי הליכה יומיים קלים תוך הכרות עם התרבות המקומית. נלך בשבילי יער, על גבי גשרים עתיקים, בין כפרים ציוריים וליד חופי ים חולים מפורצים. בלילות הראשונים נלון בכפר הררי עתיק עם פלג מים הזורם בין בתיו, ובימים הבאים בכפר קטן עם נופי ים מכל עבר. נכיר את מיטב המטבח הקפריסאי ואווירת הטברנות בבתי הקפה הקטנים.
טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות
טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות 9 ימים - 7 לילות
הטיול שלנו לנורבגיה הינו טיול בדגש גיאוגרפי, שמאפשר חיבור חוויתי לטבע וכולל קטעי הליכה בדרגת קושי בינונית. הטיול מיועד לקהל הרחב ולא רק למיטיבי לכת. נעלה על צוקים, נבקר במוזיאונים, נראה קרחונים ועוד המון נופים מרהיבים...
טיול מאורגן לפרובאנס, חבל הדורדון - פסטיבל הצוענים ב- 22.5.17
טיול מאורגן לפרובאנס, חבל הדורדון - פסטיבל הצוענים ב- 22.5.17 11 ימים
בכל שנה מתקיים בעיירה סנט מארי דה לה מר, בדרום פרובנס, פסטיבל צועני מרתק, אשר ממלא את העיירה בתפילות, שירה וארומה של תחילת הקיץ. טיול זה ייקח אותנו למחוזה הדרומי והמיוחד של צרפת בדגש על פסטיבל הצוענים הייחודי במינו.
טיול מאורגן לרוסיה מקיף - כולל מוסקבה, סנט פטרסבורג, קאזאן וסוצ'י
טיול מאורגן לרוסיה מקיף - כולל מוסקבה, סנט פטרסבורג, קאזאן וסוצ'י 13 ימים
הטיול המקיף שלנו לרוסיה כולל את מוסקבה וסנט.פטרסבורג ובנוסף את סוצ'י וקאזאן שתי ערים גדולות ברוסיה המהוות יעד תיירותי מבוקש מאוד בשנים האחרונות.
טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר
טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר 13 ימים
הטיול שלנו לרוסיה יחד עם השייט בסנט פטרסבורג הינו טיול ייחודי. אנו משלבים בטיול זה גם ביקורים במוסקבה וגם בסנט פטרסבורג כולל שייט של 3 לילות ו-4 ימים. שייט רגוע אל ולאאם וביקור באי. שייט רגוע וביקור במנדרוגי, כפר קסום, המשחזר את חיי הכפר של התושבים.
טיול מאורגן לסקוטלנד בעונת הפסטיבלים -רק סקוטלנד-היהלום שבכתר הבריטי- טיול עומק מקיף וייחודי
טיול מאורגן לסקוטלנד בעונת הפסטיבלים -"רק סקוטלנד-היהלום שבכתר הבריטי"- טיול עומק מקיף וייחודי 11 ימים
מסע חלומי ב"היילנדס" בין הרים נישאים, גבעות ירוקות, "לוכים" אפלים ו"גלנים" עמוקים..מסע ייחודי לאורך ההיסטוריה של סקוטלנד עם דגש על מאבקה לעצמאות באיים הבריטיים (המרד היעקוביטי כדוגמא). טיול זה כולל אטרקציות מיוחדות כמו: שייט בספינת קיטור, מסלולי הליכה בטבע (קצרים), האי סקאי, מזקקת וויסקי מיוחדת בסקוטלנד (עם טעימות במקום) וגולת הכותרת : מופע הטאטו המרהיב במצודת אנדיבורו המתקיים רק במשך שבועיים בחודש אוגוסט מידי שנה במהלך עונת הפסטיבלים.
טיול מאורגן לפירנאים וחבל אנדורה
טיול מאורגן לפירנאים וחבל אנדורה 8 ימים
הרי הפירנאים - נופים ותרביות זהו רכס הרים נהדר העובר בגבול ספרד-צרפת. אורכו כ-450 ק"מ ורוחבו כ-100 ק"מ. לאורך הרכס כ-100 פסגות שגובהן למעלה מ-3000 מטר ושיאו בפסגת אנטו – 3404 מטר – המזדקרת מתוך הקרחון הגדול של רכס מלדטה. מאות קניונים חורצים את מורדות הפירנאים המיוערים ובהם זרמי מים סוערים. כאן בהרי הפירנאים נמצאות שמורות הטבע מהיפות בכל אירופה
טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף
טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף 12 ימים
רק שעתיים טיסה,כאן במזרח התיכון ואנחנו כבר ביוון הנראית כל כך אחרת וכל כך שונה מהסטיגמה שדבקה בה בקרב הטייל הישראלי.טיולינו הוא מקיף ביותר אך הכל במינון הנכון: מבחינה הסטורית - האתרים החשובים והמענינים ביותר, טבע, נופים, תרבויות, חופים פראיים, תופעות טבע כמו מטאורה וכפרים משקפי יוון.אנו ממליצים לכם להצטרף אלינו ,לחוויה יוונית מיוחדת במינה...
טיול מאורגן לבלארוס
טיול מאורגן לבלארוס 7 ימים
בלארוס הנקראת גם רוסיה הלבנה הינה פנינה לא מוכרת בלב האימפריה הסובייטית שהתפרקה בשנות התשעים. מעט מטיילים הגיעו לפינה חבויה זו והכירו את קסמיה. ערים העתיקות, ארמונות מפוארים, יערות אין סופיים, ונופי כפרים וחוות עם קיני חסידות בארובות הבתים. מסלול הטיול יתחיל במינסק, בירת בלרוס. נכיר את הארכיטקטורה הסובייטית שהדגישה גודל ועוצמה. נמשיך לאתרים המרהיבים של מבצר מיר וארמון נשוויז, שני אתרים הנכללים ברשימה המכובדת של ארגון אונסקו כאתרי מורשת עולמי, נבקר בעיר ברסט, השער המערבי של בלרוס על גבול פולין, שם ניפגש בהיסטוריה העקובה מדם של מלחמת העולם השנייה מנקודת המבט הסובייטית. בעיר גורדנו, בירתה המשניית של דוכסות ליטואניה, נכיר את ההיסטוריה היהודית העשירה של בלרוס. נצא לשייט מהנה בתעלת אוגוסטוס, מפלאי הטכנולוגיה של המאה התשע-עשרה, ונבקר בפארק הלאומי - בלוושסקיה פוסצ'ה, אחד מיערות הפרא האחרונים שנשארו באירופה (הפארק מוכרז כאתר טבע ומורשת עולמי).
טיול משלחת חקר למקדוניה
טיול משלחת חקר למקדוניה 9 ימים
מקדוניה הינה מדינה קטנה (כ- 26,000 קמ"ר), צעירה (1995), שאינה מבורכת באוכלוסיה צפופה (2 מיליון). למרות מיקומה, בין 4 מדינות בעלות אופי היסטורי 'אלים' (יוון, בולגריה, סרביה ואלבניה, הצליחו המקדונים להגן על חבל הארץ שלהם, לשמר את עצמאותם התרבותית ולשמור את נופיה הייחודיים ואוצרות חבלי ארצם. אנו נצא למסע בעקבות הזמן במימדים שונים: ארץ האגמים הגדולים, שהם מן העתיקים ביותר בעולם הגיאולוגי, ארצם של פיליפוס השני ובנו אלכסנדר הגדול, חבל הארץ העתיק ביותר באירופה אשר פיתח את תרבות היין. בביקורנו, נפגוש בני אדם טובי לב, תמימים וישרי דרך, תרבות והתנהגות שהעולם הגדול טרם חלחל אליה.
טיול מאורגן לאיים הקנריים - עם האי לנזרוטה - חגי תשרי
טיול מאורגן לאיים הקנריים - עם האי לנזרוטה - חגי תשרי 11 ימים
האיים הקנרים הם קבוצת איים יפהפיים השייכים לספרד ונמצאים מול חופי מרוקו. נופים עותקי נשימה של רכסים הנישאים מוקפים חופים עם חול שחור ואפור וים בגוונים של כחול וטורקיז. באיים הקנרים צמחיה שופעת של דקל קנרי ,עצי דרקון, מטעי בננות, יערות עד של ער אציל ואורנים קנרים. שמורות טבע מרהיבות סביב לועות ענק של הרי געש כבויים וסלעים וולקניים היוצרים מגוון רב של צורות מרתקות המפעילות את הדמיון. כפרי דייגים ועיירות ציוריות, תושבים מסבירי פנים ומזג אויר נוח כל השנה.
טיול מאורגן לצפון צרפת ופאריז כולל חבל נורמנדי בריטני ועמק הלואר
טיול מאורגן לצפון צרפת ופאריז כולל חבל נורמנדי בריטני ועמק הלואר 9 ימים
בצרפת. צרפת מאופיינת באיזורים מגוונים. מצד אחד- ערי ענק כגון פריז ומנגד - איזורים פשוטים, כפריים וציוריים כגון פרובנס וחבל בריטני. הטיול בחבל בריטני מזכיר חוויה מהסרטים.
טיול מאורגן לפרובאנס, חבל הדורדון ודרום מערב צרפת
טיול מאורגן לפרובאנס, חבל הדורדון ודרום מערב צרפת 10 ימים
מסלול הטיול מתמקד בשני אזורים בדרום ודרום-מערב צרפת, לא גדולים בשטחם אמנם, אבל מבחינת הרב-גוניות האדירה של אתרים ונופים בתחומם, קשה למצוא להם מתחרים בצרפת.
טיול מאורגן לסקוטלנד-היהלום שבכתר האי הבריטי -טיול עומק מקיף וייחודי .
טיול מאורגן לסקוטלנד-"היהלום שבכתר האי הבריטי" -טיול עומק מקיף וייחודי . 11 ימים
מסע חלומי ב"היילנדס" בין הרים נישאים, גבעות ירוקות, "לוכים" אפלים ו"גלנים" עמוקים..מסע ייחודי לאורך ההיסטוריה של סקוטלנד עם דגש על מאבקה לעצמאות באיים הבריטיים (המרד היעקוביטי כדוגמא). טיול זה כולל אטרקציות מיוחדות כמו: שייט בספינת קיטור, מסלולי הליכה בטבע (קצרים), האי סקאי, שייט לאי הציפורים מיי, מזקקת וויסקי מיוחדת בסקוטלנד (עם טעימות במקום) ועוד..
 טיול מאורגן לאיים הקנריים - עם שייקה רונן
טיול מאורגן לאיים הקנריים - עם שייקה רונן 10 ימים
האיים הקנרים הם קבוצת איים יפהפיים השייכים לספרד ונמצאים מול חופי מרוקו. נופים עותקי נשימה של רכסים הנישאים מוקפים חופים עם חול שחור ואפור וים בגוונים של כחול וטורקיז. באיים הקנרים צמחיה שופעת של דקל קנרי ,עצי דרקון, מטעי בננות, יערות עד של ער אציל ואורנים קנרים. שמורות טבע מרהיבות סביב לועות ענק של הרי געש כבויים וסלעים וולקניים היוצרים מגוון רב של צורות מרתקות המפעילות את הדמיון. כפרי דייגים ועיירות ציוריות, תושבים מסבירי פנים ומזג אויר נוח כל השנה.
טיול מאורגן לפולין - פולין אחרת - עבר, הווה, עתיד - מובטח !!!
טיול מאורגן לפולין - "פולין אחרת - עבר, הווה, עתיד" - מובטח !!! 10 ימים
מסע מרגש אל מחוזות פולין, אל עבר מפואר שהשאיר את שרידיו במאות אתרים, בתי כנסת, בתי עלמין, בתרבות בספרות ובשירה. נצא בעקבות ראשוני המתיישבים היהודיים שהפכו עד מהרה לריכוז היהודי הגדול ביותר בעולם, שהטביעו את חותמם על כל תחומי החיים וההיסטוריה הפולנית ומחוצה לה. מסע שיביאנו גם אל מחוזות השואה והכאב. נכיר גם את פולין המודרנית ועברה, נטעם מנופיה ותרבותה.
טיול מאורגן לפורטוגל הכולל את הפסטיבל אנטוניו הקדוש ב - 12.6-20.6.17
טיול מאורגן לפורטוגל הכולל את הפסטיבל אנטוניו הקדוש ב - 12.6-20.6.17 8 ימים
מסע ייחודי בעקבות סיפורי אנוסים, מלכים ואבירים, נזירים ולוחמים, דייגים וספנים נועזים בארץ ה"פאדו" וה"בקלאו", יין הפורטו ו... הכדורגל היפה (רונאלדו).
טיול מאורגן קרנבלים באיטליה
טיול מאורגן קרנבלים באיטליה 8 ימים
קרנבל המסכות בונציה- המצעד הגדול בורונה קרנבל הבובות בויארג'ו- קרנבל התפוזים באיבראה קרנבל ימי הביניים בוורס
טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה - 8 אתרי מורשת עולמית ב 8 ימים
טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה - 8 אתרי מורשת עולמית ב 8 ימים 9 ימים
אחת המדינות הצעירות באירופה. המבקר בסלובניה חוזר ומתרשם ממדינה נקייה מאוד, אנשים אדיבים ונחמדים, מחירים סבירים, ונופים, הנוף ההררי האלפיני רב ההוד. קרואטיה מדינה המחולקת לשני אזורים ברורים: סלבוניה, אזור המישורים של נהר סאווה, במרכזה, הבירה זאגרב, אזור חקלאי ותעשייתי עשיר המשמש כעוגן הכלכלי של המדינה.... בוא לטיול יוצא דופן וחוויות מרגשות...
טיול מאורגן פורטוגל ומדיירה בראש השנה - 21.9.17 בהדרכת יעלה טבנקין
טיול מאורגן פורטוגל ומדיירה בראש השנה - 21.9.17 בהדרכת יעלה טבנקין 11
טיול ייחודי חדש ל " מסעות " עשיר באטרקציות , נופי טבע וכפרים טיפוסיים , המשלב תחומי ידע שונים כמו : היסטוריה , גאוגרפיה , בוטניקה ואומנות. קבוצות קטנות של עד 33 משתתפים , אוטובוס חדיש ומדריכים מקצועיים מעולים.
טיול מאורגן לפורטוגל בסוכות 4.10.17 מדרום לצפון
טיול מאורגן לפורטוגל בסוכות 4.10.17 מדרום לצפון 10 ימים
מסע ייחודי בעקבות סיפורי אנוסים, מלכים ואבירים, נזירים ולוחמים, דייגים וספנים נועזים בארץ ה"פאדו" וה"בקלאו", יין הפורטו .
טיול מאורגן פורטוגל ומדיירה בסוכות - 5.10.17 מהצפון לדרום
טיול מאורגן פורטוגל ומדיירה בסוכות - 5.10.17 מהצפון לדרום 12 יום
טיול ייחודי חדש ל " מסעות " עשיר באטרקציות , נופי טבע וכפרים טיפוסיים , המשלב תחומי ידע שונים כמו : היסטוריה , גאוגרפיה , בוטניקה ואומנות. קבוצות קטנות של עד 33 משתתפים , אוטובוס חדיש ומדריכים מקצועיים מעולים.
טויל מאורגן ספרד
טויל מאורגן ספרד 7 ימים
מסע מרתק בעקבות יהדות ספרד - מדריד המרהיבה, פלמנקו וסנגריה-קורדובה עירו של הרמב"ם- טולדו עיר החרבות ועשישיות בלילה-בחר והפאר היהודי במאה ה-15. פוארטו לפיזה- מחוזו של דון קיז'וט- סגוביה סיפור ואגדה.
טיול מאורגן לרומניה
טיול מאורגן לרומניה 8 ימים
רומניה מדהימה לא רק בגלל סביבה הרריות מרהיבות עין ואזורים כפריים בתוליים שביקור במאה הקודמת, אלא גם בהיסטורה המרשימה שלה וההיסטוריה של יהדות רומניה בת מאות השנים. סיפור המיתולוגי המצודה של ערפד ....דרגולה
טיול מאורגן לרומניה - סוכות 2017
טיול מאורגן לרומניה - סוכות 2017 8 ימים
רומניה מדהימה לא רק בגלל סביבה הרריות מרהיבות עין ואזורים כפריים בתוליים שביקור במאה הקודמת, אלא גם בהיסטורה המרשימה שלה וההיסטוריה של יהדות רומניה בת מאות השנים. סיפור המיתולוגי המצודה של ערפד ....דרגולה
טיול מאורגן רכבי יוקרה לצפון איטליה
טיול מאורגן רכבי יוקרה לצפון איטליה 4 ימים
טיול רכבי יוקרה לצפון איטליה -אגמים, דולומיטים, קולינריה ודולצ'ה ויטה איטלקית 19-22.10 14-17.09 15-18.06 FERRARI CALIFORNIA TURBO – RED - 2015 LAMBURGHINI HURACAN SPYDER – BLU - 2016 MASERATI 4 PORTE DIESEL – BLACK - 2014 PORSCH 718 BOXTER –BLACK - 2016
טיול מאורגן לסיציליה אי השמש
טיול מאורגן לסיציליה אי השמש 7 ימים
כל מה שרצית לדעת על אוכל סיציליאני ומאפיה ופחדת לשאול
טיול מאורגן לפולין - פולין אחרת - עבר, הווה, עתיד
טיול מאורגן לפולין - "פולין אחרת - עבר, הווה, עתיד" 11 ימים
מסע מרגש אל מחוזות פולין, אל עבר מפואר שהשאיר את שרידיו במאות אתרים, בתי כנסת, בתי עלמין, בתרבות בספרות ובשירה. נצא בעקבות ראשוני המתיישבים היהודיים שהפכו עד מהרה לריכוז היהודי הגדול ביותר בעולם, שהטביעו את חותמם על כל תחומי החיים וההיסטוריה הפולנית ומחוצה לה. מסע שיביאנו גם אל מחוזות השואה והכאב. נכיר גם את פולין המודרנית ועברה, נטעם מנופיה ותרבותה.
מבשלים סיציליה עם השף שאול בן אדרת והאחים דיקאסטרו
מבשלים סיציליה עם השף שאול בן אדרת והאחים דיקאסטרו 5 ימים 4 לילות
כל מה שרצית לדעת על אוכל סיציליאני ומאפיה ופחדת לשאול
מבשלים ומטיילים בנאפולי וקו החוף האמלפיטאני עם השף שאול בן אדרת
מבשלים ומטיילים בנאפולי וקו החוף האמלפיטאני עם השף שאול בן אדרת 5 ימים 4 לילות
האחים די קאסטרו והשף שאול בן אדרת מבשלים ומטיילים בנאפולי וקו החוף האמלפיטאני
טיול מאורגן להרי הפירנאים הצרפתיים והספרדיים כולל חבל הבסקים
טיול מאורגן להרי הפירנאים הצרפתיים והספרדיים כולל חבל הבסקים 10 ימים
רכס הפירנאים הינו אחד האזורים המרהיבים ביופיים ההררי והפחות מוכרים לטיולים. רכס זה מהווה גבול גיאוגרפי ופוליטי החוצץ בין צרפת לחצי האי האיברי. משני צידי הרכס התקיימו תרבויות קדומות, הקשורות להופעת האדם הנבון באירופה. הנופים ההררים עם הכפרים הנטועים על המדרונות, מהווים תפאורה מדהימה של פסגות הפירנאים המגוונים בצורתם. במהלך הטיול "נטעם" מהרבגוניות הזו: נטייל בשמורות טבע מהממות בספרד ובצרפת בשילוב ג'יפים, רכבלים וטיולים רגליים, נפגוש את הבסקים משני צידי הגבול, נבקר בעיירות דייג וערי קיט מפורסמות, "ננוע" על קטעים של דרך הצליינים המפורסמת ביותר באירופה לקמפוסטלה ונבקר בעיר העלייה לרגל-לורד. נטעם מהאמנות המקומית: מוזיאון גוגנהיים, והמוזיאון אתנוגראפי של הבסקים ועוד. בסיום הטיול נרגיש שהכרנו לעומק אזור מרתק.
קרוז מאורגן לים הבלטי -כולל המדינות הבלטיות, סקנדינביה וסנט פטרסבורג
קרוז מאורגן לים הבלטי -כולל המדינות הבלטיות, סקנדינביה וסנט פטרסבורג 10 ימים / 8 לילות
שייט מאורגן אל הבירות הבלטיות, טיול מקיף אל מסע ייחודי, בינות שכונות עתיקות, עושר תרבותי והיסטורי. נופים פסטורליים ומוזיאונים המספרים את תולדות המקום.
קרוז מאורגן לים הבלטי -כולל טאלין, סקנדינביה וסנט פטרסבורג
קרוז מאורגן לים הבלטי -כולל טאלין, סקנדינביה וסנט פטרסבורג 10 ימים / 8 לילות
שייט מאורגן אל הבירות הבלטיות, טיול מקיף אל מסע ייחודי, בינות שכונות עתיקות, עושר תרבותי והיסטורי. נופים פסטורליים ומוזיאונים המספרים את תולדות המקום.
טיול מאורגן לאיים האזורים גן העדן של אירופה בפסטיבל סאו מיגל
טיול מאורגן לאיים האזורים גן העדן של אירופה בפסטיבל סאו מיגל 12 יום
האיים האזורים ממוקמים באוקיאנוס האטלנטי בקו הרוחב של ליסבון וכשעתיים טיסה ממנה והינם אוטונומיה של פורטוגל. זהו ארכיפלג של תשעה איים וולקנים שפרצו ממעמקי האוקיינוס. תשעה איים שכל אחד מהם שונה וייחודי. כל אי נקרא גם בשם של צבע על פי מאפייני הנוף והצבעים שנראים בו. הנופים המרהיבים והדרמטיים מעידים על הכוחות האדירים שעצבו את הפלנטה שלנו. נוכל לראות לועות של הרי געש שבתוכם אגמים בצבעים של כחול ספיר וירוק הברקת, מעיינות חמים, מפלי מים, קלדרות מוריקות , כרי מרעה, יערות של דפנה וארז יפני ומגוון עצום של מני עצים וצמחים בניהם פרחי הורטנזיה תכולים לבנים וורודים הפורחים בכל עבר. אלו מוקפים באוקיאנוס הכחול בחופי הבזלת בצוקים ונקרות.
טיול מאורגן לפורטוגל בטיסות ישירות !!
טיול מאורגן לפורטוגל בטיסות ישירות !! 10 ימים
מסע ייחודי בעקבות סיפורי אנוסים, מלכים ואבירים, נזירים ולוחמים, דייגים וספנים נועזים בארץ ה"פאדו" וה"בקלאו", יין הפורטו ו... הכדורגל היפה (רונאלדו).
טיול מאורגן לסיציליה ומלטה כולל קרנבל המסכות במלטה!
טיול מאורגן לסיציליה ומלטה כולל קרנבל המסכות במלטה! 10 ימים 9 לילות
מלטה-האי הקטן התברך במונומנטים ייחודיים כמו המקדשים הפרהיסטוריים הקדומים בעולם, שרידים פיניקים ורומים,ביזנטים, ערבים ומבצרים אדירים של הנורמנים ואבירי מסדר ההוספיטלרים. הכיבוש הצרפתי והבריטי ממנו השתחררו ויצאו לעצמאותבשנת 1964. קתדרלות נהדרות, כנסיות מעניינות, חופים קסומים, מבצרים אדירים, כפרי דייגים ציורייםערים עתיקות, כפר אמנים ומעל לכל תושבים מאירי פנים השומרים באדיקות על מסורות, תרבות ושפה ים תיכונית שהיא שילוב של הפיניקים, המוסלמים והאנגלים. סיציליה -היא המחוז הנידח של דרום איטליה אבל היא גן עדן נופי, היסטורי, ארכיאולוגי, גאוגרפי וגיאולוגי, מוסיקלי וגסטרונמי.בסיציליה שלטו הסיקנים והסיקולים, הפניקים והיוונים, הרומאים והביזנטים, המוסלמים והנורמנים, הגרמנים והצרפתים, הספרדים והבורבונים-כולם השאירו בה שרידים ומורשת, מקדשים יווניים שלמים ומדהימים, וילה רומית ובה 3200 מ"ר של פסיפסים מהיפים בעולם העתיק. שרידים ביזנטיים ומוסלמים,מבצרים נורמנים,קתדרלות בסגנון ערבי- נורמני יחודי לסיציליה כמו בפלרמו ומונראלה, כפרי דייגים ועיירות קרמיקה, ארמונות מימי מלכות ספרד ועוד
קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם
קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם 11 ימים
הפלגה לפיורדים הנורווגים היא חוויה בלתי נשכחת עם נופים עוצרי נשימה לאורך השייט. שייט בפיורדים הנורווגים יכניס אתכם לתוך החיים האמיתיים של האזור. כפרים ציוריים, היסטוריה עתיקת יומין ואוכל מיוחד.
קרוז מאורגן לפיורדים הנורבגיים
קרוז מאורגן לפיורדים הנורבגיים 10 ימים / 8 לילות
הפלגה לפיורדים הנורווגים היא חוויה בלתי נשכחת עם נופים עוצרי נשימה לאורך השייט. שייט בפיורדים הנורווגים יכניס אתכם לתוך החיים האמיתיים של האזור. כפרים ציוריים, היסטוריה עתיקת יומין ואוכל מיוחד.
טיול מאורגן לפורטוגל ומדיירה 2017 טיסות ישירות !!
טיול מאורגן לפורטוגל ומדיירה 2017 טיסות ישירות !! 10 ימים
טיול ייחודי חדש ל " מסעות " עשיר באטרקציות , נופי טבע וכפרים טיפוסיים , המשלב תחומי ידע שונים כמו : היסטוריה , גאוגרפיה , בוטניקה ואומנות. קבוצות קטנות של עד 33 משתתפים , אוטובוס חדיש ומדריכים מקצועיים מעולים.
טיול מאורגן לסרביה נופים, טבע ואנשים
טיול מאורגן לסרביה נופים, טבע ואנשים
סרביה: בעבר הלא הלא רחוק היוותה את הישות המדינית הדומיננטית בחלק זה של העולם. "הילד הרע של אירופה" או חבית הנפץ של אירופה", היו רק חלק מן ה"מחמאות" אשר חולקו לעם הזה במהלך המאות ה 19 וה 20. זהו עם למוד סבל ומלחמות שבעבר הקים אימפריה אדירה ולו מסורת של נצרות ייחודית. עם חביב ומכניס אורחים שכואב את העוול שנעשה לו (לדבריו) על ידי המערב בזמן מלחמות העולם. סרביה, ללא ספק, מדינה מפתיעה, נופים מרשימים ובעיקר אנשים טובים ומכניסי אורחים. בלגרד, בירתה של סרביה, עיר למודת מלחמות, הרס וסבל אנושי רב, מפתיעה היום בקצב ההתפתחות ואין ספק שמבחינת הדור הצעיר של אירופה, היא הדבר הבא בחיי הלילה של אירופה. אנו מזמינים אתכם לחוויה ייחודית, 7 ימים בחבל ארץ לא מוכר – מפתיע ומרתק.
טיול מאורגן לרומא ודרום איטליה
טיול מאורגן לרומא ודרום איטליה 6 ימים 5 לילות
פומפיי - חוות מוצרלה - פאסטום – קאווה די טירני - נאפולי והמוזיאון הארכיאולוגי סורנטו - מופע פולקלור - קאפרי - קו החוף האמלפיטאני - פוזיטנו - אמלפי - ראוולו וילה צ'ימברונה - מונטה קסינו - קסטלי רומאני
טיול מאורגן לאירלנד- מסע בין סיפורים באי האירי
טיול מאורגן לאירלנד- "מסע בין סיפורים באי האירי" 8 ימים
בין השבילים הירקרקים והיערות המכוסים, תוביל את הטיול, מספרת הסיפורים סיון קודלש. סיון תעטוף את הטיול באגדות על הפיות והשדונים ובקטעים הקלאסים של המשוררים, הסופרים והמחזאים האירים. כמו שמתקדמים מפרק לפרק בין דפי הספרים, כך נעבור ממקום למקום, בכל האתרים הקלאסיים שאירלנד מציעה למבקר בה!
טיול מאורגן לדרום ספרד
טיול מאורגן לדרום ספרד 8 ימים 7 לילות
לספרד פנים רבות ומגוונות. נתרכז בטיול זה בחבל אנדלוסיה, במספר ערים לחופי הים התיכון, בין אזורי הנופש ובין הכפרים וההרים של מרכז ספרד. בדרך נבקר בערים העשירות במונומנטים ובאתרים מפוארים כמו: גרנדה- המתהדרת בעברה המפואר, עם ארמון "אלהמברה". רונדה היושבת בהרים, בה התפתחה התרבות של המלחמות בזירה מול שוורים. גיברלטר השומרת על המעבר לים התיכון. קדיז שהוקמה בידי הפיניקים ומשמשת נמל חשוב ביותר. סביליה בירת הדרום, בה חיו יהודים, מוסלמים ונוצרים בצוותא. קורדובה בה חייה קהילה יהודית עשירה בתרבותה לצד המבנה הייחודי מסגד/כנסייה "המסקיטה". בחצי האי האיברי נפגשו שלש הדתות הגדולות: יהדות, נצרות ואסלם, תוך כדי מאבקים וקרבות מצד אחד, נבנתה תרבות עשירה ומעניינת מהצד שני. נתמקד באתרים החשובים ובנושאי גיאוגרפיה והיסטוריה, אמנות וארכיטקטורה
טיול משלחת חקר לאלבניה - מסע בזמן למאה אחרת
טיול משלחת חקר לאלבניה - מסע בזמן למאה אחרת 9 ימים
אלבניה זכתה לעצמאותה מהכיבוש העות'מאני עוד בשנת 1912, אך לאחר שנים ארוכות בהן היתה תחת שלטון קומוניסטי, היא הולכת ונפתחת לתיירים רק בשנים האחרונות. למרות זאת, אלבניה עדין לא איבדה את הקסם הבתולי שלה. דרכיה של אלבניה הן מפותלות והן משקיפות
טיול מאורגן אירלנד וסקוטלנד -מסע ייחודי אל עומק התרבות הקלטית.
טיול מאורגן אירלנד וסקוטלנד -מסע ייחודי "אל עומק התרבות הקלטית". 14 יום
הטיול שלנו לאירלנד וסקוטלנד הינו טיול בדגש גאוגרפי -אנתרופולוגי ,בו נקבל הזדמנות נדירה להכיר לעומק את התרבות האירית... נגיע אל שמורות הטבע הנפלאות ואל האתרים המוכרים כמו טבעת קרי וצוקי מוהר,ונגיע לאזורים הכפריים בצפון מערב אירלנד ונציץ אל עולם המלאכות האיריות המסורתיות שטרם יוצאו אל העולם השלישי ולמשך דורות מעובדות בידיהם הנאמנות של אירים .בסקוטלנד נהנה מנופי "היילנדס" הקסומים , בין הרים נישאים, גבעות ירוקות, "לוכים" אפלים ו"גלנים" עמוקים.נשוט על אגם הלוך נס בו אולי נמצא את "נסי" המפלצת" ,נבקר במזקקת וויסקי מיוחדת (עם טעימות במקום) , מעיירות קטנות וציוריות בדרך וכמובן מהעיר אנדיבורו הקסומה ועוד...
טיול מאורגן לפולין וסלובקיה
טיול מאורגן לפולין וסלובקיה 12 ימים
סע מרגש אל מחוזות פולין, אל עבר מפואר שהשאיר את שרידיו במאות אתרים, בתי כנסת, בתי עלמין, בתרבות בספרות ובשירה. נצא בעקבות ראשוני המתיישבים היהודיים שהפכו עד מהרה לריכוז היהודי הגדול ביותר בעולם, שהטביעו את חותמם על כל תחומי החיים וההיסטוריה הפולנית ומחוצה לה. מסע שייבאנו גם אל מחוזות השואה והכאב אך בטיול זה, לא רק נתמקד בעבר אלא גם נכיר גם את פולין המודרנית ועברה ונטעם מנופיה ותרבותה. סלובקיה - "גן העדן של אירופה" עשרות שמורות טבע נדירות ביופיין, מעיינות תרמיים, מאות אגמים, נחלים ונהרות זורמים לצד כל כביש או שביל, תרבות פולקלור עתיקה, פסטיבלים ססגוניים, ערים עתיקות, אותנטיות ביישנית שנשתמרה כפי שהיא ולא נפגעה מהמוני התיירים
טיול מאורגן לאיטליה- סמינר תרבות ואומנות בצפון איטליה שלא הכרת
טיול מאורגן לאיטליה- סמינר תרבות ואומנות בצפון איטליה שלא הכרת
סמינר מטייל של תרבות ואמנות בצפון איטליה, ערים ואתרים אשר לא נמצאים על מפת התיירות בדרך כלל. מפגש מרתק עם יצירות מופת, ערים קסומות,כנסיות מרשימות וחשובות ומוזיאונים מובילים בכל האזור. סמינר בו נעסוק באדריכלות, ציור ופיסול החל מהאמנות הביזנטית, דרך הרנסנס והבארוק ועד למאה ה- 19. הנאה וחוויה יוצאת דופן מובטחת.
טיול מאורגן לאיים האזורים ופסטיבל סנט אנטוניו בליסבון
טיול מאורגן לאיים האזורים ופסטיבל סנט אנטוניו בליסבון 12 ימים
האיים האזורים ממוקמים באוקיאנוס האטלנטי בקו הרוחב של ליסבון וכשעתיים טיסה ממנה והינם אוטונומיה של פורטוגל. זהו ארכיפלג של תשעה איים וולקנים שפרצו ממעמקי האוקיינוס. תשעה איים שכל אחד מהם שונה וייחודי. כל אי נקרא גם בשם של צבע על פי מאפייני הנוף והצבעים שנראים בו. הנופים המרהיבים והדרמטיים מעידים על הכוחות האדירים שעצבו את הפלנטה שלנו. נוכל לראות לועות של הרי געש שבתוכם אגמים בצבעים של כחול ספיר וירוק הברקת, מעיינות חמים, מפלי מים, קלדרות מוריקות , כרי מרעה, יערות של דפנה וארז יפני ומגוון עצום של מני עצים וצמחים בניהם פרחי הורטנזיה תכולים לבנים וורודים הפורחים בכל עבר. אלו מוקפים באוקיאנוס הכחול בחופי הבזלת בצוקים ונקרות.
טיול מאורגן לאיים האזורים גן העדן של אירופה
טיול מאורגן לאיים האזורים גן העדן של אירופה 12 ימים
האיים האזורים ממוקמים באוקיאנוס האטלנטי בקו הרוחב של ליסבון וכשעתיים טיסה ממנה והינם אוטונומיה של פורטוגל. זהו ארכיפלג של תשעה איים וולקנים שפרצו ממעמקי האוקיינוס. תשעה איים שכל אחד מהם שונה וייחודי. כל אי נקרא גם בשם של צבע על פי מאפייני הנוף והצבעים שנראים בו. הנופים המרהיבים והדרמטיים מעידים על הכוחות האדירים שעצבו את הפלנטה שלנו. נוכל לראות לועות של הרי געש שבתוכם אגמים בצבעים של כחול ספיר וירוק הברקת, מעיינות חמים, מפלי מים, קלדרות מוריקות , כרי מרעה, יערות של דפנה וארז יפני ומגוון עצום של מני עצים וצמחים בניהם פרחי הורטנזיה תכולים לבנים וורודים הפורחים בכל עבר. אלו מוקפים באוקיאנוס הכחול בחופי הבזלת בצוקים ונקרות.
טיול מאורגן לאיים האזורים גן העדן של אירופה
טיול מאורגן לאיים האזורים גן העדן של אירופה 12 ימים
האיים האזורים ממוקמים באוקיאנוס האטלנטי בקו הרוחב של ליסבון וכשעתיים טיסה ממנה והינם אוטונומיה של פורטוגל. זהו ארכיפלג של תשעה איים וולקנים שפרצו ממעמקי האוקיינוס. תשעה איים שכל אחד מהם שונה וייחודי. כל אי נקרא גם בשם של צבע על פי מאפייני הנוף והצבעים שנראים בו. הנופים המרהיבים והדרמטיים מעידים על הכוחות האדירים שעצבו את הפלנטה שלנו. נוכל לראות לועות של הרי געש שבתוכם אגמים בצבעים של כחול ספיר וירוק הברקת, מעיינות חמים, מפלי מים, קלדרות מוריקות , כרי מרעה, יערות של דפנה וארז יפני ומגוון עצום של מני עצים וצמחים בניהם פרחי הורטנזיה תכולים לבנים וורודים הפורחים בכל עבר. אלו מוקפים באוקיאנוס הכחול בחופי הבזלת בצוקים ונקרות.
טיול מאורגן לנורבגיה -8 לילות
טיול מאורגן לנורבגיה -8 לילות 10 ימים
הטיול שלנו לנורבגיה הינו טיול בדגש גיאוגרפי, שמאפשר חיבור חוויתי לטבע וכולל קטעי הליכה בדרגת קושי בינונית. הטיול מיועד לקהל הרחב ולא רק למיטיבי לכת. נעלה על צוקים, נבקר במוזיאונים, נראה קרחונים ועוד המון נופים מרהיבים...
טיול מאורגן לקיץ בהרי הדולומיטים
טיול מאורגן לקיץ בהרי הדולומיטים 7 ימים
אזורים מעטים בעולם יכולים להתחרות בנופיים של הרי הדולומיטים מלאי העוצמה, הנמצאים בצפון איטליה: העיירות הציוריות ותושביהן החרוצים, הרכבלים המעולים ואויר הפסגות הצלול, אגמי הטורקיז, הנחלים והמפלים השוצפים, כרי הדשא הירוקים והיערות המסתוריים... כל אלו ועוד הרבה יותר מחכים לנו בטיול קיץ שכולו מוקדש לאזור נפלא זה.
טיול בוטיק בשבועות - טבע אדריכלות וחיי לילה באירלנד
טיול בוטיק בשבועות - טבע אדריכלות וחיי לילה באירלנד 9 ימים
טיול זה ייחודי ברמתו ובאיכותו ועולה על טיולים אחרים אל האי האירי. זהו טיול מעמיק, מקיף וסובב את האי האירי בדגש אנתרופולוגי המאפשר לנו להביט על מבנים אדריכליים – חדשים וותיקים, פרטיים וציבורים מתוך ההיסטוריה והגיאוגרפיה ובדגש אנתרופולוגי על חיי האירים ושימושם במבנים אלו. כל זאת, בשילוב עם שמורות הטבע הנפלאות, האתרים הקלאסיים ביניהם טבעת קארי וצוקי מוהר, העיירות ובכפרים קטנים שלרוב לא נמצאים על המסלול התיירותי; כמו מבשלת בירה - בוטיק בעיר הנמל הקורק, לה הנמל הטבעי הגדול ביותר בעולם! נלון במלון טירה ויקטוריאני ונבלה במספר פאבים ייחודיים של מקומיים.

תאריכי יציאה לטיולים מאורגנים - אירופה

אפריל 2017
א ב ג ד ה ו ש
      1
234567
טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי

טיול מאורגן לפולין וסלובקיה
8
910
טיול מאורגן לסרביה נופים, טבע ואנשים
1112
טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף

טיול מאורגן לצפון צרפת ופאריז כולל חבל נורמנדי בריטני ועמק הלואר

טיול מאורגן לדרום איטליה כולל חבל פוליה (העקב)

טיול מאורגן למדינות הבלטיות - ליטא ,לטביה, ואסטוניה
13
טיול מאורגן לסרדיניה וקורסיקה כל כך קרובים, כל כך שונים
14
טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי
15
161718
מבשלים ומטיילים בנאפולי וקו החוף האמלפיטאני עם השף שאול בן אדרת
19202122
23242526272829
30      
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות

טיולים מאורגנים אירופה – קלאסיקה ותרבות במיטבם
טיולים מאורגנים אירופה הם טיולים באתרים היפים ביותר ביבשת זו, המתמקדים בתרבות האירופאית המיוחדת והנעימה – בארכיטקטורה, בהיסטוריה הנפלאה והמרתקת, בכפרים שהשתמרו ובערים הגדולות, בטבע הירוק והרחב ובאגמים הפסטורליים. טיולים מאורגנים אירופה הינם אידיאלים למטיילים המעוניינים לשלב בין אטרקציות מלהיבות לטיול רגוע ומהנה, לבקר באתרים בעלי ערך היסטורי ותרבותי, וליהנות בכל רגע ורגע מניחוח האיכות שאינו נגמר.
אירופה היא יבשת יקרה לטיול, ודווקא טיולים מאורגנים אירופה יכולים למצות עבורכם, התיירים, את אירופה בצורה הטובה והחסכונית ביותר. טיולים מאורגנים אירופה ייקחו אתכם אל כל פינות הקסם האהובות של היבשת הקלאסית, על מנת שלא תחמיצו דבר. טיולים מאורגנים אירופה הם טיולים מאורגנים במדוקדק, לכם ישאר רק לחוות, ליהנות, להתענג.

באילו ארצות מתקיימים טיולים מאורגנים אירופה ?
טיולים מאורגנים אירופה חושפים אתכם לארצות הקלאסיות והמעניינות שביבשת. טיולים מאורגנים אירופה כוללים בדרך כלל מדינה אחת עד ארבע מדינות, בתלות באורך הטיול ובמידת עומק הביקור בכל מדינה ומדינה. טיולים מאורגנים אירופה יתמקדו לרוב באיזורים מוגדרים, דוגמת טיולים לספרד ופורטוגל, צרפת ובלגיה, גרמניה ואוסטריה, אנגליה וסקוטלנד, קרואטיה וסלובניה ועוד.

כיצד בוחרים טיולים מאורגנים אירופה ?
בבואנו לבחור מבין שפע טיולים מאורגנים אירופה, עלינו להגדיר תחילה את מטרת הטיול. האם אנו מעוניינים בטיול למטרת נופש, שהינו טיול המתמקד במקום אחד בלבד, או בטיול שמטרתו חריש עמוק של ארצות אירופה דרך הרגלים ?
בבחירת טיולים מאורגנים אירופה שימו דגש על הרכב הקבוצה המטיילת. בשל שפע הטיולים האפשרי ליבשת זו, מסווגות בדרך כלל הקבוצות לפי חתך גילאי, המשפיע עמוקות על אופי הטיול. ביחרו את הקבוצה המתאימה לכם, בכדי שלא תגלו פערי ציפיות ביניכם לבין שאר המשתתפים.
כמובן שאחד הדברים המשפיעים ביותר על בחירת המסלול הינו התקציב שהינכם יכולים להשקיע – טיולים מאורגנים אירופה אינם זולים במיוחד, אולם התמורה שתקבלו במהלכם היא עצומה. ביחרו מסלול המתאים לתקציבכם, הנמשך לתקופת זמן המתאימה לצרכים שלכם, וזיכרו להשאיר בצד מעט דמי כיס לבזבוזים, כי יבשת אירופה מצטיינת גם באפשרויות רבות לקניות ושופינג.

טיולים מאורגנים אירופה עם חברת "מסעות"
טיולים מאורגנים אירופה הם דרך מצוינת להכיר את האתרים הקלאסיים בזמן קצר יחסית, במהלכם מובטחות לכם חוויות חדשות ויוצאות דופן. חברת "מסעות" תבחר עבורכם את האתרים היפים ביותר, תתאים את המדריך המושלם לכם, הקבוצה המתאימה לכם ביותר, והכל בכדי ליצור עבורכם את החוויה המשמעותית ביותר שתוכלו לקבל בטיול, בכל פרק זמן שתבחרו.