טיול מאורגן להודו - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

טיול מאורגן להודו

משך הטיול: 14 ימים
יתרונות מסעות

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לטיול מדהים  בחבל רג'אסטן  ולחוש את קסמיה של הודו בדרך חוויתית המשלבת טעימה מהתרבות ההינדית המסקרנת בשילוב ביקורים במקומות המרתקים ביותר והידועים של חבל ארץ זה ( כגון הטאג' מאהל המפורסם שבאגרה) . בטיולינו ,שמנו דגש על שילובם של  ביקורים ופעילויות יחודיות אשר ישאירו לכם טעם של עוד... 

יתרונות טיולי מסעות בהודו :

* שיט על אגם פצ'ולה באודיפור .

*מופע פלוקלור באודיפור  .

*סיור גמלים  בדיונות החול  ומופע של רקדני  ה"קאליבאליה" בפושקאר .

*טקס ה"פוג'ה "על אגם פושקאר.

*צפיה בסרט הודי באולם קולנוע  וסיור ריקשות בג'איפור.

*ביקור בשמורת הציפורים המדהימה בבהאראטפור.

*ביקור באשראם של אמא תרזה באגרה.

*סיור ריקשות אופנים בדלהי.

*מפגש עם גורו וביקור באשרמים ברישיקש.

*טקס הלילה על שפת נהר הגנגס ברישיקש.

*שיעור יוגה ומדיציה .

*ביקור במקדש קונג'אפורי השוכן לרגלי ההימלאיה.

*ביקור בעיירה הרידאוור  העתיקה השוכנת על גדות הגנגס וטקס הגאנגה בהרי-קיפאורי

*ביקור בבית הודי טיפוסי וטעימות מהמטבח ההודי .

 

יום 1-2: תל אביב-איסטנבול - דלהי – אודאיפור (Udaipur)
בשעות הצהריים נפגש לטיסה לדלהי דרך איסטנבול. הגעה לדלהי בשעות הבוקר המוקדמות. בדלהי ייצוג לכל זרמי הדתות והקיום בשלום של כולם ביחד מרשים. לאחר הנחיתה ניסע למרכז דלהי ונבקר במתחם סיקי בדרכם של המאמינים לתפילה, נמשיך לארוחת בוקר והתרעננות במלון בעיר ונמשיך לסייר במרכז העיר עד לטיסת ההמשך לאודיפור. בצהריים נטוס למדינת ראג'סטאן, האזור היה מחולק לממלכות רבות עד העבר הלא רחוק והמלכים השונים – המהאראג'ות התחרו ביניהם בפאר וארכיטקטורה, ולכן עד היום ניתן לראות בה ארמונות מפוארים, מבנים מרשימים, רבעים אקזוטיים, שקיעות רומנטיות והרבה מן אווירת אלף לילה ולילה. אודאיפור –נקראת גם ה"עיר הלבנה" בשל צבע המבנים בעיר העתיקה שנבנתה על גדת אגם יפיפה. נצא לשיט על אגם פיצ'ולה ונתרשם משלל הארמונות הפנטזיונרים ומשלל ציפורי המים שמקננות סביב האגם. ארוחת ערב ולינה באודאיפור.


יום 3 : אודאיפור (Udaipur)
לאחר ארוחת הבוקר נבקר במקדש "אקלינג'י" שנבנה ב-734 , מקדש פטרון בית המלוכה הבנוי מאבן חול ושיש, ומהווה חלק מקבוצה של 108 מקדשים , שנבנו בין חומות גבוהות. נמשיך ל"נאגדה" מקום עתיק שבו מקדשים של "הינדים וג'ינים". נבקר ב"סהליון-קיבאדי" – גן מדהים, עם מזרקות ופסלי שיש ענקיים של פילים. נמשיך לשוק המקומי. ולאחר ה"קניות" נצפה בהופעת פולקלור של ריקודים עממיים ב"גנגואר-גאטס". ארוחת ערב ולינה באודאיפור.


יום 4 : אודאיפור (Udaipur) –ראנקפור- ג'ודפור (Jodhpur)
לאחר ארחת הבוקר ניסע לג'ודפור העיר הכחולה אשר שמה ניתן לה בשל בתיה הכחולים . בדרך נעצור בראנקפור, הנמצאת בלב המדבר ובה קבוצת מקדשים של ה"ג'יינים" .מקדשים אלה הם דוגמא למקדשים הבנויים בתוך חומות עם עמודים רבים כשכל עמוד מפוסל בעיטורים שונים. בשעות אחר הצהרים ,נגיע אל בית המלון .ארוחת ערב ולינה במלון בג'ודפור.


יום 5 :  ג'ודפור (Jodhpur) - פושקאר (Puskar)
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בג'ודפור עיר הבירה העתיקה של מרוואר, עיר זו מוקפת חומות ובעלת 7 שערי כניסה. על קירות החומה, חצובות דמויות של אלמנות ששרפו עצמן על מקום שריפת בן זוגן. ניכנס למוזיאון התכשיטים והנשק. נסייר במבצר  מהראנמאר הגדול  השוכן על סלע  אדיר ,אשר עדיין מנוהל באופן פרטי ע"י המהראג'ה של ג'ודפור ונבקר בשוק המקומי. לקראת הצהריים המשך נסיעה לפושקאר. לאחר התארגנות במלון נצא רכובים על גמלים לצפות בשקיעה בדיונות החול של ראג'סטן, ונהנה מרקדני ה"קאליבאליה" במופע מיוחד. ארוחת ערב ולינה בפושקאר.


יום 6 : פושקאר (Puskar) - ג'איפור (Jaipur)
לאחר ארוחת הבוקר, נצטרף אל עולי הרגל ונערוך טקס "פוג'ה" על אגם פושקאר. נקדיש זמן לבזאר הצבעוני ולמקדש הברהמא- הוא זה שכותב את גורלו של האדם, ממנו אפשר לבקש אהבת אמת. נטייל ברחובותיה הצרים של העיר ולקראת הצהרים נמשיך בנסיעה לג'יאפור – העיר הוורודה. בערב נצא לצפות בסרט הודי באולם הקולנוע ראג'מנדיר הטוב ביותר בהודו. (חוויה מדהימה לראות את הקהל שותף לעלילה) ארוחת ערב ולינה בג'איפור.


יום 7 : ג'איפור (Jaipur)
ג'איפור מכונה גם ה"עיר הוורודה" בשל הצבע המסמל הכנסת אורחים שבו נצבעו בתי העיר ורחובותיה הראשיים בעת ביקור של נסיך בריטי. עם בוקר נעפיל על גב פילים אל מצודת אמבר המרשימה, שם נשמע עוד אודות גחמותיהם של השליטים שהיה להם הכל. ניסע אל העיר העתיקה לביקור בארמון המהרג'ה, ממנו נמשיך אל מצפה הכוכבים והשמש אשר נועד לתחזיות אודות ימים ברי מזל. נערוך סיור בריקשות אופניים על מנת להתרשם מהמולת העיר, ונתרשם מארמון הרוחות אהווה-מאהל המשקיף על שוק התיירים. לינה וארוחת ערב בג'איפור .


יום 8: ג'איפור (Jaipur) – בהאראטפור (Bharatpur) -פטיפור סיקרי - אגרה (Agra)
יום ארוך לפנינו משעות הבוקר המוקדמות. נסיעה על הדרך הישנה אל אגרה בירת האימפריה המוגולית אותה מעצמה מוסלמית שהוקמה ע"י צאצאי המונגולים וכובשים שהגיעו מאוזבקיסטאן ואפגניסטן לצפון הודו ובשיאה שלטה מאגרה על שטחים עצומים מהודו ועד פרס.בדרך נעצור ונבקר בשמורת הציפורים המדהימה בבהאראטפור. השמורה משתרעת על פני 29 קמ"ר מרושתים פלגי מים וביצות. נצפו בה מעל 350 מיני ציפורים, והיא נחשבת לאחד האזורים החשובים בעולם לקינון ציפורים ורבייתן.נעצור בעיר פטיפור סיקרי שנבנתה כבירה חלופית מאבן חול אדומה, אך ננטשה לפני יותר מ-400 שנה. אזורי הארמון נשתמרו היטב והם עדות לתקופת שלטונו של הקיסר המוגולי אכבר אשר שילב בין דתות שונות מתוך הכרה ששלטון מוסלמי לא יוכל לשלוט על רוב הינדי. בשעות אחר הצהריים נמשיך אל אגרה, בה ניכרת אהבת הבנייה והנטייה לפאר וראוותנות של הקיסרים המוגולים. ארוחת ערב ולינה באגרה.


יום 9 : אגרה(Agra)
הבוקר נבקר במבנה הטאג' מאהאל שנבנה במאה ה-17, אותה אחוזת קבר מהודרת, מרהיבה ומושקעת עד שלמות ממש שבנה הקיסר לאשתו האהובה. היצירה המרגשת של מבנה עשוי שיש מעוטר באבנים יקרות הוא אחד משיאי האדריכלות שהותירה השושלת המוגולית בהודו. נמשיך למצודה האדומה אשר צופה על הטאג' ובה חיו כל שושלת השליטים המונגולים. במבצר זה נכלא לכמה שנים השליט שבנה את הטאג' ע"י בנו. נבקר באשרם של אמא טרזה. נעצור לשיעור בישול הודי במסעדת אונלי ונאכל ארוחת צהרים. ונמשיך לטייל באתרי העיר. לינה וארוחת ערב באגרה.


יום 10: אגרה- (Agra) דלהי
לאחר ארוחת הבוקר נחזור בנסיעה לדלהי. דלהי שנבנתה לפחות 7 פעמים בהיסטוריה היא בירת הודו. העיר מחולקת בצורה ברורה לדלהי המודרנית, העשירה עם גורדי השחקים, שדרות רחבות ידיים עם גנים מרשימים וקניוני הענק ולעומת זאת דלהי הענייה הצפופה והדחוסה. נצפה באתריה המרכזיים של העיר: המסגד הגדול והמבצר האדום מימי המוגולים; קוטאב מינאר – מגדל הנצחה מן המאה ה-12, שעמודיו מגולפים וצריחו מעוטר להפליא; המקדש הבהאי, שתבניתו כפרח לוטוס, נמשיך בריקשות לאזור העיר העתיקה.ארוחת ערב במסעדה מקומית ולינה בדלהי.


יום 11: דלהי - הארידוואר – רישיקש (Rishikesh)
נשכים ונצא בשעות הבוקר לרכבת להארידוואר, נאכל ארוחת בוקר ברכבת, ומשם נמשיך לרישקיש. לקראת הצהריים נגיע לרישיקש וניסע ללקסמן-ראמג'ולה הגשר המתנדנד המפורסם. ניפגש עם גורו ונבקר באשרמים. משם נמשיך לביקור בשוק המקומי. בערב נצפה בארטי בפארמטניקטן, טקס הלילה על שפת הגאנגס. ארוחת ערב ולינה ברישיקש.

 

יום 12: רישיקש (Rishikesh)
השכם בבקר נצא לשיעור יוגה ומדיטציה המפורסם באזור. לאחריו ארוחת בוקר במלון.
היום ניסע לבקר במקדש קונג'אפורי לרגלי ההימלאיה, ממנו ניתן לצפות על פסגותיהם הגבוהים של הרי ההימלאיה. ארוחת צהריים במסעדה מקומית. נמשיך בנסיעה להרידאוור (מקום מפלטו של האל הרידאוור) עיירה שממוקמת לצידו של הגאנגס, עיירה עתיקה מאד, בה אפשר לראות את המאמינים מגיעים להיטהר בנהר. בערב נלך לפוג'ה בהרי-קי-פאורי ונראה את טקס הגאנגה-ארטי.לקראת ערב נחזור לרישיקש לארוחת ערב ולינה.

יום 13: רישיקש (Rishikesh) – הארידוואר– דלהי
הבוקר נצא ברכבת בוקר חזרה לניו-דלהי, נגיע לקראת הצהריים לדלהי ונמשיך את סיורנו בעיר העתיקה . נבקר במסגד הגדול ביותר בהודו RUDYARD KIPLING  אשר נבנה במאה ה-17 ונתנסה בחוויה הודית ייחודית בעת ביקור מיוחד בבית הודי טיפוסי ,בו נתכבד במטעמים  מהמטבח ההודי ועוד... בערב ארוחת ערב אחרונה יחד ולינה בדלהי.

יום 14: דלהי - איסטנבול - תל-אביב (חוזרים הביתה)
נצא בטיסת בוקר חזרה לישראל דרך איסטנבול, ננחת בישראל בשעות הצהריים מלאי תמונות ,חוויות וקניות...

 

 

 

• המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, הארוחות, הלינות ובשעות הטיסה הפנימית
 

קרא עוד: טיולים מאורגנים לרוסיה
קרא עוד: טיולים מאורגנים לקנדה

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן להודו לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן להודו - קבוצות סגורות

טיול מאורגן להודו - קבוצות סגורות

טיול מאורגן להודו - קבוצות סגורות

פורום גולשים - טיול מאורגן להודו
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות