טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר

טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר

משך הטיול: 13 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

אנו מציעים לכם רגע לעצור ולקרוא הקדמה זו כי הטיול שלנו לרוסיה באמת שונה משל החברות המתחרות. אצלנו כל הכניסות לאתרים כלולות ולא "רואים מבחוץ", אלא נכנסים לאתרים ומלווים בערכות שמע שיסייעו בהאזנה למדריכים המובילים והמנוסים שלנו. תהנו מחוויות ייחודיות שכלולות אצלנו כבר במחיר!!! תצפו במופע בלט מרהיב בתיאטרון אלכסנדרינסקי / מיכאילובסקי בסנט פטרסבורג,  תצאו לסיורים ליליים בערים כולל צפייה ושייט באירוע פתיחת הגשרים שאף אחד לא מפספס בשעות הלילה הקטנות של סנט פטרסבורג ותהנו ממספר מופעי פולקלור שישאירו אתכם פעורי פה, ביניהם מופע במלון קוסמוס – ססגוני ומוקפד במיוחד, המספר בריקוד, מוסיקה וצבע את ההיסטוריה של רוסיה (בהתאם לתאריכי המופע המופע מתקיים בין התאריכים: 17.6.17-15.9.17).

כמו כן, ראו נקודות נוספות שמעצימות את חווית הטיול שלא ראיתם כמותו:

* טיסות ישירות לרוסיה (כולל טיסה ישירה מסנט פטרסבורג לתל אביב).
* טיסה פנימית ממוסקבה לסנט.פטרסבורג . 
* ארוחות - אצלנו תהנו מחצי פנסיון - ארוחות בוקר בבתי המלון וארוחות הערב הן ארוחות במזנון עם בחירה / תפריט.
* טיולנו כולל 4 מופעים: מופע בלט (אגם הברבורים / מפצח האגוזים), שני מופעי פולקלור מרהיבים שיגרמו גם לנו לרצות לעלות לשיר ולרקוד ומופע ווקאלי של מקהלה עם קולות שמיימים.
* קבוצות קטנות, מינימום 15 איש , מקסימום 33 איש ולא יותר!
* טיסת פנים - בטיולנו טסים בין מוסקבה וסנט פטרסבורג, בשעות הבוקר המוקדמות, על מנת לנצל את היום במלואו.
* בתי המלון - בתי מלון בדרגת תיירות טובה 4* כוכבים (מרשת הולידיי אין / ראדיסון/ סוקוס / אזימוט). בתי המלון נבדקו ואושרו, כמלונות ברמה טובה מאוד, חדישים, והחדרים נקיים.
* בכל טיולי מסעות נערך מפגש קבוצה בתל אביב טרם היציאה לטיול.
* כל נוסע מקבל אוזניות שמע המאפשר לשמוע את הסברי המדריך באוזניות אישיות, מומלץ בעיקר במוזיאונים (כגון מוזיאון ההרמיטאז').

האתרים בהם נבקר:

סנט פטרסבורג
סיור פנוראמי, מצודת פיטר ופול, מוזיאון ההרמיטאז', ארמון יוסופוב והמרתף בו נרקמה המזימה לרצוח את רספוטין, שייט באירוע פתיחת הגשרים, ארמון קטרינה בפושקין, כנסיית צ'סמה, פטרהוף - ביקור בגנים, המוזיאון לזכר המצוד על לנינגרד, כנסיית סנט אייזיק, סיורי לילי, בית הכנסת הגדול, כנסיית הגואל שעל הדם השפוך ועוד...

מוסקבה
סיור פנוראמי, הכיכר האדומה, רחוב ארבט, גני אלכסנדר, מוזיאון הארמורי, סיור בתחנות המטרו, ביקור בקרמלין, גלריית טרטיאקוב, בית הקברות של מנזר נובודייביצי, פארק הניצחון, מוזיאון המלחמה, פנורמת בורודינו, שייט בנהר מוסקבה ועוד...

בשייט -
שייט בספינת הנהרות "סנט. פטרסבורג" אל ולאאם וביקור באי. שייט רגוע וביקור במנדרוגי, כפר קסום, המשחזר את חיי הכפר של התושבים.

 

למסלול רוסיה כולל ולדימיר סוזדאל (טבעת הזהב)   לחץ כאן

יום 1 - תל אביב – מוסקבה- סיור בעיר: בית הכנסת הגדול
נטוס מתל אביב, מוקדם בבוקר, למוסקבה בטיסה ישירה של "איירופלוט". לאחר הנחיתה, ניסע למלוננו לארוחת בוקר ונצא לסיור היכרות בעיר המיוחדת והמרתקת, שהפכה להיות מגה פוליס ושתציב בפנינו אתגר תרבותי והיסטורי, אותו נרצה לחשוף. מוסקבה היא אחת מארבע ערי הבירה של רוסיה, במהלך ההיסטוריה ובירתה הנוכחית. נתחיל בכיכר האדומה, לסיור היכרות ראשוני. הכיכר ידעה ימי זוהר בעידן הקומוניסטי, עת חלפו בה מצעדים צבאיים ואחרים. נביט בקרמלין הגובל בה מצד אחד ובכנסיית סנט באזיל, הסמל הצבעוני והמרשים, המזוהה כל כך עם הכיכר. אחר הצהרים
ניסע לביקור בבית הכנסת הגדול. נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ונצא לשמוע קונצרט ווקאלי של מקהלה מקומית, שתופיע בפנינו בשירה ליטורגית ובשירי עם מוכרים ומהנים. לאחר המופע נצא לסיור לילי במוסקבה. לינה במוסקבה.

יום 2 – מוסקבה – הקרמלין, מוזיאון הארמורי
לאחר ארוחת הבוקר , ניסע לגני אלכסנדר. נסייר בכיכר האדומה ונלך אל אחד משערי החומה של הקרמלין, כדי להיכנס דרכו. הקרמלין, שהיה המצודה שהוקמה על גדות נהר מוסקבה, במאה ה- 12, שינה פנים לאורך ההיסטוריה ומהווה כיום את הלב הדתי והשלטוני של העיר. בקרמלין ניצבים מבני קודש (כנסיות), מבני חול (ארמונות) ומבני ציבור (משרדי ממשלה). הקרמלין, בגלל עברו הלא רחוק מתקשר לנו, עד היום עם רודנות, אימה ופחד. נבקר בכיכר הכנסיות (כנסיית ההכתרה, כנסיית הקבורה וכנסיית ההטבלה) ונכנס לאחת מהן, שם נעמוד על ייחודה של הכנסייה הפראבוסלבית, מבחינת המבנה והעיטורים. נבקר במוזיאון הארמורי, שהוא מוזיאון דקורטיבי בעיקרו, נראה כסאות מלכות, ביצי פברז'ה, מתנות שגרירים, שמלות הכתרה ועוד. כל זאת תוך שמיעת סיפורים פיקנטיים מחיי הצארים. נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום 3 - מוסקבה- פארק הניצחון, מוזיאון המלחמה, פנורמת בורודינו, שייט בנהר מוסקבה
לאחר ארוחת בוקר נתחיל את יומנו בסיור בפארק הניצחון, שעל "גבעת הקידה". נשמע מהי ההתייחסות של רוסיה למלחמת העולם השנייה, מנקודת הראות שלה. נבקר במוזיאון המלחמה, שבתוכו אולמות מיוחדים כמו: אולם היגון וההנצחה, היכל התהילה ונראה את הדיורמות המוצגות בו. 
נמשיך אל פנורמת בורודינו, הממחישה, באופן יוצא דופן, בציור קיר אחד, יום מכריע אחד של קרב בין רוסיה של הצאר לצבאו של נפוליאון. בערב נצא לשייט לאורך נהר מוסקבה באחת מספינות ראדיסון Flotilla החדישות ובנוסף נאכל ארוחת ערב בספינה ונצפה במוסקבה מזווית אחרת. לינה במוסקבה.

יום 4 – מוסקבה- גלריית "טרטיאקוב", בית הקברות "נובודייביצ'י"
היום נבקר בגלריית "טרטיאקוב", המוזיאון המוביל בעולם לאמנות רוסית. המעבר במסדרונות המוזיאון יחיה וישקף בפנינו את ההיסטוריה הרוסית והשינויים הדרמטיים, שחלו בחברה ובמדינה. פה נראה את האומנות הרוסית הנפלאה, שאינה מוכרת כלל וכלל במערב. נחזה ביצירות הגדולות של גדולי האמנים הרוסיים, ביניהם: אלכסנדר איוונוב, איוון שישקין, אייזיק לויתן, וסילי פרוב, פאבל פדוטוב, אילייה רפין, וסילי סוריקוב, איוון קרמסקוי ועוד. בהמשך היום נבקר בבית הקברות של מנזר "נובודייביצ'י", בו קבורים אישים מעניינים, כמו: ילצין, ראיסה גורבצ'וב, כרושצ'וב, שלייפין, יורי לויתן, גרומיקו ועוד, תחת מצבות מיוחדות, והטומן בחובו סיפורים מרתקים. נחזור למלוננו לארוחת ערב ומצא למופע מרהיב של להקת פולקלור  (המופע מתקיים בין התאריכים 15.6-15.9.17 , במידה והטיול יצא בתאריכים אחרים, יהיה מופע חלופי) , המספרת בשיר, ריקוד וצבעים את ההיסטוריה של רוסיה. לינה במוסקבה.

יום 5 – מוסקבה
אחר ארוחת הבוקר נרד אל "העולם התחתון", אותה מערכת מסועפת, תת קרקעית של תחנות הרכבת התחתית. נראה את אולמות הנוסעים, שליד הרציפים, המעוטרים כאולמות נשפים, שאחת המטרות שלשמם הם הוקמו, היא חינוך הציבור והעברת מסרים של אומנות מגוייסת "מטעם", בעידן הקומוניסטי. נצא לרחוב ארבט הציורי, שהוא מדרחוב מוצף אומנים. ברחוב ארבט התגוררו בין השאר: פושקין, המשורר הידוע, יחד עם רעייתו, נטליה היפה. דייר נוסף הוא המשורר בולאט אוקוג'אבה, שתיאר בפואמות שלו את חיי הרחוב ולכן כונה "המשורר של ארבט", ואחרים. נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום 6 – מוסקבה - סנט פטרסבורג: סיור בעיר 
נשכים קום לקראת הטיסה לסנט פטרסבורג, טיסה הנמשכת כשעה ורבע. סנט פטרסבורג, העיר השניה בגודלה ברוסיה, הממוקמת בדלתא של נהר הנבה, במקום זרימתו אל מפרץ פינלנד, מתהדרת בכינויים כמו: "ונציה של הצפון" ו"עיר התעלות". העיר, שנבנתה על פי חזונו ותכנונו של פטר הגדול, היא עיר מערבית, על פי כל קנה מידה. זוהי עיר יפה ומודרנית, עד כי אפילו הכנסיות, אינן דומות לכנסיות המרובעות של מוסקבה או של יתר ערי רוסיה. סנט פטרסבורג היא עיר הבירה השלישית של רוסיה ושימשה ככזו, עד למהפכה הבולשביקית. לאחר הנחיתה, נתחיל בסיור ראשוני בעיר: נראה את עמודי ה"רוסטראל", שב"סטרלקה", הוא קצהו של האי וסילייבסקי. נמשיך לעבר "אי הארנבות", האי הקטן, עליו ממוקמת "מצודת פטר ופול", נקודת ההיאחזות הראשונה בשפך נהר הנבה. זמן קצר לאחר הקמתה הפכה המצודה לכלא לעצירים פוליטיים ולמתנגדי המשטר, ובהדרגה הפכה לכלא הפוליטי הראשי של האימפריה. אנו נבקר בקתדרלה שבמקום, נשמע את סיפורה ואת סיפורי הצארים משושלת רומאנוב ובני משפחותיהם, הקבורים בה. נראה את "פרש הברונזה", שהפך להיות אחד מסמלי העיר, הוא פסלו של פטר הגדול. לינה בסנט. פטרסבורג.


יום 7 - מוזיאון ההרמיטאז', כנסיית סנט אייזיק, שייט לוולאם VALAAM ולמנדרוגי MANDROGI
לאחר ארוחת הבוקר ניסע למוזיאון ההרמיטאז', אחד הגדולים, החשובים והמעניינים שבמוזיאוני העולם. המוזיאון שוכן בקומפלקס מבנים, שהחלק העיקרי שבהם שימש כארמון החורף של הצארים לפני המהפכה, לאורך גדתו של נהר הנבה. מוזיאון זה מכיל למעלה משלושה מיליון מוצגים, שרק חלקם הקטן מוצג לציבור. אלף חדרים ועשרות קילומטרים של מסדרונות ואולמות, מארחים את היצירות המוצגות בו. מטבע הדברים, אנו נתמקד ביצירות שהן "MUST", כמו יצירות האמנים הגדולים של הרנסאנס והבארוק האיטלקי, הספרדי, ההולנדי ושל ארצות השפלה. נבקר בכנסיית סנט אייזיק הגדולה והמעניינת, שנבנתה בסגנון מערבי – רנסאנסי. לכנסייה כיפה גדולה וגבוהה ובאולם התפילה דגמים של הכנסיות בשם זה שקדמו לזו הנוכחית. כן ניתן לראות חתך אנכי של דגם בניית הכיפה ודגם של המתקן, שאיתו הציבו את עמודי השיש הכבדים. לאחר הסיור ניסע לנמל ונעלה על שייט לערים וולאם ומנדרוגי. לינה וארוחת ערב על הסיפון.

יום 8+9 – שייט לוולאם Vaalam ומנדרוגי Mandrogi
ביומיים הבאים, נשוט במעלה נהר הנבה אל אגם אונגה, הגדול ביותר באירופה. בחלקו הצפוני של האגם נפגוש בארכיפלג של ולאאם שבו כ- 50 איים, שהגדול שביניהם נושא את השם VALAAM. האי מעניין מבחינת הטבע, התרבות, וההסטוריה, אותה נראה במנזר שנבנה לפני למעלה מאלף שנים! מנדרוגי MANDROGI שוכנת על גדת נהר סביר SVIR ובמרחק של 270 ק"מ מסנט פטרסבורג. נבקר בעיירה, שהיא עיירה מסורתית משוחזרת, המציגה את חייהם של הכפריים תושבי הצפון, את בתיהם ואורח חייהם ואת המקצועות השונים. נהר הסביר מחבר את שני האגמים הגדולים ביותר באירופה: אונגה ולאדוגה.
בשייט הפנסיון הוא מלא.

יום 10 – סנט פטרסבורג – סיור בעיר, גני פטרהוף
נאכל ארוחת בוקר על הסיפון. נרד בנמל של סנט פטרסבורג וניסע למתחם הגנים בפטרהוף, היא פטרודבורץ על פי שמה הרוסי. במרכז המתחם נמצא אחד הארמונות המפוארים והיפים ביותר באירופה, בסגנון הבארוק / רוקוקו הרוסי וכן גנים יפהפיים עם מזרקות מפוסלות ומרשימות במיוחד, בסגנון הגן הצרפתי. המתחם, המכונה גם "ורסאי של רוסיה", שוכן על שפת הים הבלטי (מפרץ פינלנד). נערוך סיור בגנים. נשוב אל העיר לביקור באתרים נוספים: נבקר במוזיאון לזכר המצור על לנינגרד, המספר על 900 ימים קשים בחייה של לנינגרד, עת הגרמנים צרו על העיר, תוך הפגזות כבדות. זהו מוזיאון קטן, שישאיר בליבנו חותם עז. נאכל ארוחת ערב מוקדמת ונצא למופע בלט מהנה. באישון לילה נצא לסיור לילי בעיר ולשייט באחד המראות המרהיבים של העיר, והוא אירוע פתיחת הגשרים על נהר הנבה, המאפשר מעבר של אניות נהר גדולות מתחתיהם. נשוב למלוננו בסנט פטרסבורג

יום 11 - סנט פטרסבורג - פושקין , כנסיית צ'סמה, בית הכנסת הגדול
לאחר ארוחת הבוקר, שוב נצא אל מחוץ לעיר, אך לא הרחק ממנה לביקור ב"ארמון קתרינה", שבעיירה פושקין, שנשאה בעבר את השם "צארסקויה סלו", קרי: היישוב של הצאר. הארמון עצמו, שנבנה במקורו עבור רעייתו השנייה והאהובה של הצאר פטר הגדול, קתרינה הראשונה, עבר שינויים רבים, שיפוצים, הרחבות וכו', עד כי לא ניתן לזהות, גם לא בדמיון, את הארמון המקורי. ארמון זה ידוע בכינויו "ארמון הנשים", בגלל אותן צארינות שהטביעו את חותמן עליו והביאוהו לצורה בה הוא מוכר היום. החלק היותר חשוב ומעניין בארמון הוא "חדר הענבר", אותו חדר המשובץ ענברים מן המסד ועד הטפחות, שעבר גלגולים מרתקים והיום נראה אותו ונספר את סיפורו. נצא לשוטט קצת בגן הארמון, נראה את גלריית קמרון ופאביליונים (מבני גן) נוספים. נשוב אל העיר ונעצור בדרך לראות את כנסיית צ'סמה, שנבנתה לציון הניצחון הרוסי על העות'מאנים, בקרב צ'סמה הימי, שהתרחש ב- 1770 בים האגאי ליד חופי טורקיה. נבקר בבית הכנסת הקוראלי הגדול, המהווה את מרכז החיים היהודיים של הקהילה המפוארת. נאכל ארוחת ערב במלון ונצא למופע קוזקים. לינה בסנט פטרסבורג.

יום 12 – סנט פטרסבורג- ארמון יוספוב, כנסיית הגואל שעל הדם השפוך
היום הוא יומו של בהמשך היום נבקר בארמון יוסופוב, אחד מהארמונות של משפחת יוסופוב, שלפני המהפכה הייתה אחת המשפחות העשירות ביותר ברוסיה. ארמון יוסופוב קטן יותר בממדיו, אך יש בו שכיות חמדה ובו נרקמה המזימה לרצוח את רספוטין, ההילר, שהיה חביבה של הצארינה אלכסנדרה, אימו של יורש העצר חולה ההמופיליה. נבקר גם במרתף המזימה ונשמע עליה ועל תוצאותיה. נמשיך לביקור לכנסיית הגואל שעל הדם השפוך, כנסייה מדהימה ביופייה, כנסייה רוסית אורתודוקסית. הכנסייה ידועה בסגנונה הרוסי ביזנטי, והיא אחד מהאתרים הידועים ביותר בעיר. שמה של הכנסייה מתייחס לאתר שבו נרצח הצאר אלכסנדר השני ב-13 במרץ 1881. לעת ערב נצא למופע פולקלור רוסי מרהיב, שבוודאי יקפיץ גם אותנו, או לפחות, יגרום לנו לרצות לשיר עם הלהקה. ארוחת הערב תתקיים בארמון ניקולאייבסקי לינה בסנט פטרסבורג.

יום 13 – סנט פטרסבורג – תל אביב
נקום עם שחר, נקבל ארוחת בוקר ארוזה ונצא לטיסת בוקר חזרה לתל אביב לאחר טיול מלא חוויות נעימות...
  

 * המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, הארוחות והלינות.

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר - אירופה

טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר - אירופה

טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן לרוסיה- כולל שייט על אגם לאדוגה ונהרות הנבה והסביר
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות