טיול מאורגן לפיליפינים - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מזרח הרחוק » טיול מאורגן לפיליפינים

טיול מאורגן לפיליפינים

משך הטיול: 15 ימים
יתרונות מסעות

הפיליפינים, היא אחת המדינות היפות והמיוחדות ביותר בתבל. זוהי קבוצה של למעלה מ- 7000  איים אקזוטיים בדרום מזרח אסיה. הסיסמה של משרד התיירות המקומי היא "המקום שבו אסיה מחייכת", ואכן, רובם הגדול של המקומיים חייכניים ומאירי פנים,ולא בכדי, קבוצת האיים עליהם הם גרים מזכירה את גן העדן.

אצלנו במסעות תקבלו את המיטב שבפיליפינים:

• טיול עומק הכולל את מרבית המקומות היפים והמפורסמים בפיליפינים (לעמק הנעלם בלוזון + שני ימי Beach Hooping הכוללים ארוחת צהרים עשירה באל נידו)

• מסלולים בעלי אופי גיאוגרפי המשלבים תרבות ופולקלור
• קבוצות קטנות : מינימום 15 איש , מקסימום 33 איש ולא יותר!
• בתי מלון: בתי המלון בטיולינו הם ברמה תיירות טובה מאוד ,ממוזגים ורובם במיקומים מרכזיים.
• טיסות פנים בין האיים אשר מאפשרות ניצול זמן מרבי .
• טיסה ממנילה לצפון האי לוזון במקום נסיעה של תשע שעות באוטובוס.
• כלכלה: חצי פנסיון ובנוסף ארבע ארוחות צהריים.
• תכנית מלאה (אין ימים חופשיים)
• שירות עד הבית עם שליחים
• ללא אופשיונלס
• מפגש קבוצה במלון מטרופוליטן בת"א כשבוע לפני הטיול .

ביקורים ופעיליות ייחודיות:

* שייט למפלי פגסאנחאן בשמורה בה צולם הסרט "אפוקליפסה עכשיו"- חוויה ייחודית ומהנה
* ביקור בטרסות האורז המרהיבות של בנאווי, טיול בטרסות האורז של האפו, אתר מורשת לאומית של אונס"קו ובכפר האותנטי בנגאן.
* ארוחת ערב ומופע פולקלור בבנאווי.
* טיול לגבעות השוקולד ושייט קסום על נהר הלובוק במסעדה צפה כולל ארוחת צהריים.
* שייט בנהר התת קרקעי אחד מאתרי המורשת העולמית של אונסקו וגם אחד משבעת פלאי העולם החדשים.
* ביקור באל נידו היפיפייה ושייט בסירה פרטית המיועדת אך ורק לקבוצה בין לגונות וחופים נסתרים כולל שחיה ושנירקול.
* שייט וטיול להר הגעש טאאל הנמצא בתוך אגם, אפשרות לטיפוס ברכיבה על סוסים.
* טיול לעמק הנעלם גן עדן טרופי של צמחיה ירוקה, מעינות חמים ומפלי מים.
* ביקור באתרים ההיסטוריים והמעניינים בעיר מנילה

יום 1+2 : תל אביב - פיליפינים
ניפגש בנתב"ג כשלוש שעות לפני הטיסה מתל אביב דרך יעד ביניים למנילה בירת הפיליפינים. לאחר הנחיתה העברה לבית המלון שלנו במנילה. לינה וארוחת ערב במנילה.

יום 3  : מנילה - עיירה פגסאנחאן - מפלי פגסאנחאן
לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא ממנילה לעיירה פגסאנחאן  הנמצאת כשעתיים וחצי דרומית למנילה. שם נמצאים מפלי פגסאנחאן המפורסמים ביותר בפיליפינים. בדרך נחזה במטעי ענק של עצי קוקוס, נעבור בעיירות וכפרים ונתרשם מחיי המקומיים בישובים אלה. עם ההגעה נעבור בזוגות  לסירת קאנו קטנה, אשר נקראת ע"י המקומיים "באנגקה", להמשך השייט לעבר המפלים.  לאורך השיט נחזה במצוקים גבוהים מאוד עם צמחייה ירוקה וגם קופים שקופצים מענף לענף. בשמורה זו צולמו סצנות מהסרט המפורסם "אפוקליפסה עכשיו" עם השחקן מרלון ברנדו. בסופו של הנהר נגיע למפל הגדול, שם תהיה אפשרות לעבור לרפסודה ולהיכנס ממש מתחת למפל ומאחוריו.
לאחר הבילוי במפל, נחזור למנילה. לינה וארוחת ערב במנילה.

יום 4 : מנילה - בנאוי
לאחר ארוחת הבוקר נעבור לשדה התעופה של מנילה ונטוס לעיר הצפונית קאוויאן. עם ההגעה לקאוויאן ניסע כארבע שעות לעיירה בנאווי. בעיירה בנאווי וסביבותיה נראה את טראסות האורז המפורסמות או כפי שנקראות "הגדאן-הגדאנג פלאיאן אנג בנאווי", קיימות כבר 2,000 שנים ונחצבו מהרי האיפוגאו ע"י ילידי המקום.טראסות האורז בבנאווי נמצאות בגובה של כ-1500 מטר מעל פני הים, נחשבות למורשת עולמית של אונסק"ו. יופיי הרב זיכה אותן בכינוי "הפלא השמיני של העולם". עם הגעתינו לכפר נתארגן במלון המקומי ונצא לסיור רגלי בעיירה ובסביבתה. בערב נצא לצפות במופע פולקלור מקומי. לינה וארוחת ערב בבנאווי.

יום 5 : נקודות התצפית בבנאווי - טיול לטרסות האורז של האפו
לאחר ארוחת הבוקר, נצא  לנסיעה ברכב הג'יפני, זהו רכב המשמש לתחבורה ציבורית בערי הפיליפינים ונראה כמו הג'יפים בהם הצבא האמריקאי נהג להשתמשנגיע לנקודות התצפית המפורסמות של בנאווי ונראה את הנוף המרהיב של טרסות האורז הנפרסות על פני ההרים והעמקים שלפנינו. נמשיך בנסיעה לביקור בטראסות האורז האפאו, בדרך נוכל לראות את טראסות האורז הפרוסות ברחבי בנאווי והסביבה ואת הכפרים שבדרך. בטרסות האפאו נמשיך בטיול רגלי קצר בו נוכל לראות כיצד בנו המקומיים את הטרסות, את מערכות ההשקיה שלהם ואת בתי המקומיים המיוחדים השוכנים בניהם. נכיר את רזי גידול האורז ואת הפטנטים של המקומיים לגידולים אחרים בשדות אלו. בתום הטיול בין הטרסות נעלה בחזרה לנקודת המוצא ונשוב לעיירה בנאווי לביקור במרכז העיירה ובשוק המקומי. לינה וארוחת ערב בבנאווי.

יום 6 : בנאווי - מנילה - בוהול
לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה של ארבע שעות לשדה התעופה קאוויאן ונטוס למנילה ממנה נטוס לאי בוהול. לאחר הגעתנו לבוהול ניסע כחצי שעה לאי קטן בשם "פנגלאו" הצמוד לבוהול לחוף אלונה שם נמצא מלונינו. לאחר שנתמקם נצא לסיור בחוף אלונה ונתרשם מיופיו של החוף, מהחולות הלבנים, מסירות המקומיים הלבנות העוגנות בו ומבתי הקפה והמסעדות, המציגות בפתחן מגשים עם  מבחר של דגים ומאכלי ים טריים שזה עתה נמשו הים. ארוחת ערב ולינה בחוף אלונה.

יום 7 : בוהול - טיול גבעות השוקולד
לאחר ארוחת בוקר נצא ליום טיול באי בוהול. נבקר בכנסיית בקלאיון הנמצאת מספר דקות נסיעה מהעיר המרכזית בבוהול, טגבילראן. הכנסייה מתפארת בפעמון גדול מאוד משנת 1835, הכנסייה הוכרה כאוצר לאומי בעיקר בגלל שנשתמרה בצורה אותנטית עד היום. נמשיך למחוז כרמן לביקור ב- "גבעות השוקולד" המפורסמות. באזור כ-1,268 גבעות די זהות בצורתן, גודלן וצבען. נעלה לנקודת התצפית, ונחזה במראה של 360 מעלות של גבעות למרחק של קילומטרים, אשר ביניהן עדיין מתגוררים ילידי המקום. גבעות השוקולד נקראות כך בגלל צבען המתקבל בעונות מסוימות בשנה. נבקר באזור המחייה של הטרסייר - קופיף פיליפיני שנחשב לקטן בעולם וקיים כבר מיליוני שנים באי. הטרסייר ניתן לצפייה גם באזורים מרוחקים ולא מפותחים, אך שם הסיכוי לראותו די קטן מכיוון שהוא מסתתר בין הענפים וגודלו מאפשר לו להתחבא בלי שיהיה ניתן לראותו. נמשיך בשייט קסום על נהר הלובוק שכולל ארוחת צהריים במסעדה צפה, נחזה בלהקה מקומית שמבצעת פולקלור מקומי של ילידי המקום, שפוצחים בריקודים ונגינה עם עצירת הספינה בסמוך לאזורם. נראה את יער עצי המהגוני, הגשר התלוי וחוות פרפרים. בתום היום נשוב למלונינו בחוף אלונה שם נוכל ליהנות מאחר צהריים חופשיים של שחייה ובילוי על החוף. לינה בחוף אלונה.

יום 8  : בוהול - פלוואן - סבנג
לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל פיר המעבורת ונשוט לסבו. לאחר הגיענו לסבו נעבור לשדה התעופה  ממנו נטוס לאי פלוואן. האי פלוואן הוא גן העדן המקומי. באי זה מרחבים נהדרים שנשמרו בצורתם הטבעית ומהווים אזור לתיירות אקולוגית. אי נפלא זה עשיר בנופים עוצרי נשימה, במים זכים ונוצצים, צוקים המיתמרים לגבהים עצומים ויערות עשירים בצמחייה עבותה. באי מערכת ימית אקולוגית מגוונת שנשתמרה כתוצאה ממאמץ משולב של מחזור ושימור פסולת ע"י הטבע עצמו. לאחר שננחת בפוארטו פרינססה בירת האי ניסע כשעתיים צפונה לכפר סבנג הנמצא על חוף הים בפארק הלאומי של פלוואן. לינה וארוחת ערב בסבנג.

יום 9 : פוארטו פרינססה - סבנג - אל נידו
לאחר ארוחת בוקר נבקר בנהר התת קרקעי. נשוט בסירה אל הכניסה למערה שם נעבור לסירת משוטים ונשוט בנהר התת קרקעי. הנהר הנו אחד מאתרי המורשת העולמית של אונסקו וגם אחד משבעת פלאי העולם החדשים, הוא נחשב לשמורה החשובה ביותר באי פלאוואן ובכלל בפיליפינים. השמורה עשויה מאבני גיר שמכילים תחתם 8.2 קילומטרים של נהר תת קרקעי, עשיר בתצורות גאולוגיות נפלאות ובמיוחד נטיפים וזקיפים מרהיבים.סביבו יער קדום ובו מינים אנדמיים של צמחייה ובעלי חיים.
לאחר ארוחת צהרים, ניסע כשש שעות לעבר אל נידו, הנמצאת בצפון האי פלוואן, העיירה אל נידו היא ללא ספק אחד המקומות היפים בפיליפינים. נוף של איים בדמות של סלעי גיר שעולים מן הים ומכוסים בצמחייה טרופית, חופים לבנים ומים בצבעים של טורקיז וכחול בכל הגוונים האפשריים. באל נידו העולם התת-מימי מרהיב ביופיו ועשיר בדגים טרופיים, אלמוגים וכמויות גדולות של צדפות ענק.אחת הפעילויות הפופולריות באל נידו היא דילוג בין איים -   Island Hoopingשם נהנה מהלגונות המדהימות, חופים לבנים והחיים תחת המים... בקיצור! גן עדן!!לינה וארוחת ערב באל נידו.

יום 10 : אל נידו - סיור בין לגונות
לאחר ארוחת בוקר נצא על ספינה מקומית לדילוג בין האיים. נגיע אל הלגונות היפות ומעוררות ההשראה שניתן למצוא באזור. במהלך הטיול ניתן לשחות במים הצלולים ולשנרקל כדי לראות את העולם התת ימי המרהיב. הטיול כולל ארוחת צהרים. לינה באל נידו

יום 11 : נידו - סיור חופים נסתרים
לאחר ארוחת הבוקר נצא שוב בספינה מקומית לדילוג בין האיים. נגיע לחופים נסתרים מרהיבים ביופיים,  גם בטיול זה טיול ניתן לשחות במים הצלולים ולשנרקל כדי לראות את העולם התת ימי המרהיב. הטיול כולל ארוחת צהרים. לינה באל נידו

יום 12 : אל נידו - מנילה - סיור עיר
לאחר ארוחת בוקר, ניסע אל שדה התעופה של אל נידו ונטוס למנילה. מנילה, בירת הפיליפינים, שוכנת על חופו המערבי של האי לוזון, הגדול באיי המדינה, על גדות הנהר פסיג וחוף מפרץ מנילה. במנילה ובמטרופולין הצמוד אליה מתגוררים כ16 מיליון איש , מה שהופך את מנילה לאחד המטרופולינים הגדולים והצפופים בעולם. יום זה יוקדש להכרות עם האתרים המעניינים של העיר. נטייל בעיר הספרדית העתיקה המכונה ה"אינטרמורוס" ומבצר סנטיאגו, נסייר בפארק ריזאל המפורסם ונבקר בבית הקברות האמריקאי ונראה את האנדרטה העשויה מ17,206 אבני שיש, פורט סנטיאגו. לינה וארוחת ערב במנילה.

יום 13 : מנילההר הגעש טאאל
לאחר ארוחת בוקר ניסע כשעתיים דרומית למנילה לעיר תגאיתאי הקרירה, תגאיתאי נמצאת על הר גבוה, כ-650 מטרים מעל פני הים. סביבה הרים גדושים מטעי אננס וקוקוס, פרחים בכל פיסת אדמה ונוף מרהיב. נרד בנסיעה לאגם ממנו נשוט להר הגעש טאאל. הר זה התפרץ ב1977 וגרם להרס גדול למרות שמוכרז כהר הגעש הקטן בעולם. נעלה לפסגתו ברגל או על גבי סוסים עד שנגיע ללוע ההר, אשר כמובן לא פעיל היום. נוכל לראות את האגם בצבע טורקיז המהמם ביופיו  במרכז הלוע ונוף פנורמי מרהיב ועוצר נשימה.בתום הביקור נשוב למלונינו במנילה. לינה במנילה.

יום 14+15 : מנילה - "The Hidden Vally "  העמק הנעלם  - תל אביב
לאחר ארוחת בוקר ניסע ממנילה דרומה לעיר קלואן שם נמצא גן עדן טרופי של יערות גשם ובו ברכות טבעיות של מעיינות חמים ומפלי מים מוקפים בצמחייה הכוללת 153מינים שונים ובניהם עצים בני 300 שנה. נטייל בין הבריכות, נחצה גשרוני עץ ונגיע למפל הנסתר. למעוניינים ניתן להשתכשך במים הנעימים. לאחר ארוחת הצהרים המוגשת במקום נחזור למנילה ובהתאם לשעת הטיסה ניסע לשדה התעופה לקראת טיסתנו לארץ.

* המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, הארוחות והלינות.

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לפיליפינים לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לפיליפינים - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לפיליפינים - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לפיליפינים - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן לפיליפינים
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות