טיול מאורגן לסקנדינביה -שוודיה - נורבגיה - דנמרק - קיץ 2017 - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לסקנדינביה -שוודיה - נורבגיה - דנמרק - קיץ 2017

טיול מאורגן לסקנדינביה -שוודיה - נורבגיה - דנמרק - קיץ 2017

משך הטיול: 12 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

3 ארצות הצפון - שבדיה,נורבגיה ודנמרק, בהן עדיין ישנם קרחונים ואזורי ענק בלתי מיושבים , שקיעות בחצות ואיילים צפוניים לצד ערים יפיפיות ופיורדים רבי הוד.

  הביקורים  ופעילויות לאורך המסלול:

 שטוקהולם: ביקור בעיירת גאמלא סטאן, השוכנת באי נפרד מהעיר המודרנית סטוקהולם, בית העירייה המפורסם בסטוקהולם, מוזיאון הספינה ואסה, גן הפסלים של מילס, תצפית ממגדל התקשורת קקנס.

 אורברו: תצפית ממגדל המים.

 נורבגיה: ביקור במוזיאון הפתוח מיהאוגן, מקפצות הסקי, צוק טרולווגן, שייט בפיורד גיירנגר, דרך הטרולים, קרחון בריקסדאל, רובע בריגן, נסיעה ברכבת הפוניקולר, תצפית על מפל וורינגפוס, תצפית על מבצר אקרסהאוס, מוזיאון מונק, גן הפסלים של ויגלנד, גבעת הולמנקולן, מוזיאון הספינות הויקינגיות, מוזיאון קון טיקי,  סיור בחצר מבצר ברגנהוס, סיור בשוק הדגים המפורסם של ברגן.

 קופנהגן:  טירת קרונבורג, מדרחוב סְטְרֶאֵט, כיכר הארמון המלכותי אמליינבורג, הפסל המפורסם "בת הים הקטנה", מזרקת גפיון .

יתרונות חברת מסעות:

* קבוצות קטנות עד 33 איש 

* כל הטיולים כוללים אוזניות שמע

* בתי מלון ארבעה כוכבים, ממוזגים ומרכזיים

 * כלכלה: חצי פנסיון

* תכנית מלאה (אין ימים חופשיים)

* מסלולים בעלי אופי גיאוגרפי המשלבים תרבות ופולקלור

* מתן מענה 24 שעות (אמסלם 24/7)

* מיסי נמל ודלק ללא תוספות לאחר ההרשמה

* טיפים לנותני השירות ( מלצרים, מדריכים מקומיים ) 

* מפגש קבוצה במלון מטרופוליטן בתל-אביב

 * שירות עד הבית עם שליחים  

* ללא אופשיונלס 

 

יום 1 –תל אביב – שטוקהולם  (Stockholm)

נטוס מתל אביב לשטוקהולם דרך יעד ביניים באירופה.
שטוקהולם, בירת שבדיה והעיר הגדולה והחשובה בה,  שוכנת לחוף הים הבלטי, בקצהו של ארכיפלג בן אלפי איים, המשתרע עד פינלנד ממזרח . חלקה המרכזי של העיר בנוי על 14 מאיים אלה, המחוברים ביניהם בגשרים. בגלל המים הרבים המקיפים אותה, יש המכנים אותה "ונציה של הצפון". העיר ממוקמת בצומת אסטרטגי עתיק, בחיבור של אגם מלארן (Mälaren) והים הבלטי. בעיר היפה הזו מצויים מוזיאונים רבים, ארמונות, גנים מטופחים ועיר עתיקה קסומה לצד רבעים מודרניים.לאחר סידורי ההגירה נצא ישירות לסיור ראשוני בעיר.  נסייר במדרחוב הססגוני בעיר המודרנית ובאתרים נוספים ככל שזמננו יספיק. לינה בשטוקהולם.

יום 2 - שטוקהולם
לאחר ארוחת הבוקר, נצא להמשך הסיורים בשטוקהולם. נתחיל בביקור במוזיאון הספינה ואסה(Vasa),שהייתה ספינת הדגל של הצי השבדי המלכותי. הספינה טבעה בשעת הפלגת הבכורה שלה, בשנת 1628, עוד בטרם התרחקה מאזור הנמל. הספינה, מסוג גליאון (Galleon), הייתה שקועה במים כ-333 שנה. היא נמשתה שלמה כמעט לחלוטין, עם מרבית תכולתה המקורית. היה זה אוצר בלום לארכיאולוגים הימיים, שיכלו ללמוד ממקור ראשון, על הימאות הצבאית בימי השיא של המעצמה השבדית. נמשיך וניסע לגן הפסלים של קרל מילס  (Millesgården). קרל מילס היה גדול פסלי שבדיה, ובמקום מגוריו האחרון נמצא המוזיאון, כמו גם מקום קבורתם של האמן ואשתו.
נעלה לתצפית ממגדל קאקנאס (Kaknäs)ממנו נוכל לראות את העיר והמפרצים המקיפים אותההעיר נחשבת ליפה ביותר בסקנדינביה ומהיפות בעולם כולו. נבקר בבית העירייה המפורסם, מבנה ארכיטקטוני מיוחד, בו נערכת מידי שנה הסעודה המפורסמת לכבוד זוכי פרס נובל, בהשתתפות 1300 מוזמנים.נבקר בעיר העתיקה גאמלא סטאן (Gamla stan),השוכנת באי נפרד. נלך ברחובות הקטנים מלאי קסם העבר. נבקר בככר סטור (Stortorget), בה התרחש מרחץ הדמים ב-1520, בו טבחו חייליו של כריסטיאן השני מלך דנמרק, את אצילי שטוקהולם. נמשיך ונצפה באתר ארמון המלוכה וחצר המשמר המלכותי, ואולי נוכל לצפות בטקס חילופי המשמר. בסמוך לארמון נמצאת הקתדרלה של שטוקהולם- הכנסייה ע"ש ניקולאי הקדוש. בכנסייה הגדולה התקיימו בעבר אירועים חשובים של משפחת המלוכה.
לינה בשטוקהולם.

 

יום 3 –שטוקהולם – אופסלה (Uppsala) – קרלסטאד(Karlstad) 
היום נחצה את שבדיה לרוחבה, בדרך העוברת בין שדות מעובדים ויערות סבוכים ומוריקים, לצד כפרים ויישובים חקלאיים.  נצא לכוון אופסלה- העיר המפורסמת בזכות האוניברסיטה שלה (העתיקה ביותר בשבדיה שעדיין פועלת, מ-1444), הקתדרלה הגותית, והגנים הבוטניים. את הגנים נהל קרולוס לינאוס- (או בשמו השבדי קרל פון לינה), שהיה רופא, בוטנאי  וזואולוג, מייסד שיטת המיון המדעית המודרנית לעולם החי (טקסונומיה). נערוך ביקור בקתדרלה מהמאה ה-13, הראשונה שנבנתה בשבדיה, ופתחה אתעידן הנצרות שהחליף  את הדתות הפגאניות. הכנסייה הראשונה, נשרפה ונבנתה מחדש מספר פעמים, עד למבנה הנוכחי. לידה נמצאהגוסטאבינום, מבנה האוניברסיטה העתיק, המשמש היום כמוזיאון, ובו אולם התיאטרון האנטומי העגול בו היו מבוצעים נתוחי הגוויות. נסייר באתר הטירה העתיקה ("המצודה האדומה"), ממנו נוכל להשקיף על העיר, ונבקר בגנים הבוטניים הסמוכים. נסיים בסיור רגלי במדרחוב העיר. נמשיך בנסיעה בנוף שבדי של מרחבים, יערות וחוות פסטורליות. נבקר בעיר ארברו (Örebro) – המשלבת ישן עם חדש, ונצפה עליה ממרומי מגדל המים בצורת הפטריה. עם ערב נגיע לקרלסטאד, בירת מחוז וארמלנד היושבת לחופו של האגם השני בגודלו בשבדיה ואנרן(Vanern). בערב נצא לסיור רגלי בעיר. לינה  באיזור .

יום 4 -קרלסטאד- לילהאמר (Lillehammer)- אוטה (Otta
עם בוקר נצא לכוון נורבגיה. לאחר נסיעה של כ-120 ק"מ נחצה את הגבול, כמעט בלי שנרגיש בכך, ונקנא בתושבי המדינות הללו שאין להם שכנים עוינים. נמשיך צפונה לאורך אגם מיוסה (Mjosa),הגדול באגמי המדינה. נעבור בדרכנו דרך אגמים, יערות, כפרים ועיירות ציוריות. נחלוף על פני האמר (Hamar) ונמשיך ללילהאמרLillehammer  (בנורבגית- גבעת הסלע הקטנה). לילהאמר, ידועה וזכורה בגלל התקרית המביכה, כאשר ב-1973 נהרג המלצר אחמד בושיקי בטעות, במקומו של עלי חסאן סלמה, שהיה מראשי ארגון ספטמבר השחור. העיר התפרסמה בעולם, כאשר התקיימו שם משחקי אולימפיאדת החורף בשנת 1994.
בלילהאמר נבקר במוזיאון הפתוח מיהאוגן (Maihaugen),המציג את אורח החיים בנורבגיה בכ-200 מבנים, תערוכות ומוצגים. רוב בתי העץ העתיקים, הם מבנים שהיו ממוקמים במקום אחר, והועברו בשלמותם לשטח המוזיאון.  אחד המוצגים המרתקים היא כנסיית סטאב (Stave Church),שנקנתה, פורקה, הועברה לשטח המוזיאון ונבנתה מחדש בשנת 1992. המוזיאון נוסד בשנת 1887 ע"י אנדרס סנדביג, מרפא שיניים, שהחל לאסוף את המוצגים בחצר ביתו. נבקר גם באתר האולימפי בו התקיימו תחרויות אולימפיאדת החורף ונעלה ברכבל לראש המקפצה לתצפית מרהיבה על הסביבה. נוכל לראות את העיירה היפה על רקע האגם ממרומי המקפצה. האתר אמור לארח את  אולימפיאדת החורף של הנוער בחורף של שנת 2016. לאחר תום הביקור נמשיך וניסע למלוננו . לינה באיזור גודברנדסדאלן.

יום 5–  גודברנדסדאלן פיורד גיירנגר (Geirangerfjors)-  אזור הפיורדים
מאוטה נתחיל במסע לצפון מערב נורבגיה, לחזות במראות מרהיבים ונופים עוצרי נשימה. הרים שבראשיהםקרחוני עד, עמקים תלולים המבותרים על ידי נהרות, ומפלים רבים היורדים מגבהים אדירים ובעוצמות לא מוכרות לנו. נראה אגמים גדולים וקטנים, פיורדים עמוקים וצרים, וברקע שדות מעובדים ויערות בשלל גווני ירוק. ניסע דרך העיירה הציורית דומבוס, ונחנה למרגלות צוק טרולווגן  (Trollwegen)האנכי, הנישא לגובה של יותר מ-1000 מ' מעל פני השטח. הצוק האדיר, מהווה אתגר למטפסי הרים שאינם נרתעים מהטיפוס הקשה והמסוכן מאד. ספוט הטיפוס המסוכן תובע מפעם לפעם קרבנות שלא יכלו לאתגר, ושמותיהם מונצחים על לוח זכרון במקום. נמשיך וניסע ב"דרך הטרולים" (Trollstigen)הנחשבת לאחת הדרכים העקלתוניות והיפות ביותר בעולם. זהו מעבר הרים (פס) בן 11 עיקולי דרך, חלקם כה תלולים וצרים שנדמה כי אין יכולת לעוברם. נלך לתצפית על מפל סטיגפוסן (Stigfossen)הנמצא סמוך לפסגת מעבר ההרים, שגובהו 180מ', וממנו נשקף נוף מדהים של העמק מתחתיו. נמשיך לשיט בפיורד גיירנגר הנחשב ל"מלך" הפיורדים בנורבגיה. פיורד הוא מפרץ ש"נחצב" ע"י קרחונים בתקופות הקרח הקדמוניות. נצפה במפלי ההינומה, שבע האחיות ועוד אתרים מענינים לאורך הפיורד. נתרשם מההרים התלולים המהווים את "קירות" הפיורד, המתנשאים לעתים בצורה כמעט אנכית לגבהים עצומים. לאחר תום השיט נגיע למלוננו באזור הפיורדים. לינה באזור.

יום 6 – קרחון בריקסדל- (Briksdalsbreen) – ברגן – (Bergen)           
היום ניסע לאחת האטרקציות המתויירות ביותר בנורבגיה-קרחון בריקסדאל, השלוחה המפורסמת ביותר של שדה הקרח יוסטדאל (Jostedalsbreen). קרחון הוא נהר קרח, הנמצא בזרימה מתמדת כלפי מטה, בערוץ בין הרים, במהירות משתנה, בין מספר סנטימטרים עד 2-3 מטרים ביום. מהירות הזרימה משתנה בהתאם למספר גורמים- כמות הקרח בשדה הקרח שממנו זורם הקרחון, תלילות השיפוע של הערוץ, מקדמי החיכוך של הסלעים, הטמפרטורה החיצונית ועוד. כמו רוב קרחוני העולם, גם קרחון הבריקסדל "נסוג" לאחור, כלומר שפת הקרחון "נעה" אחורה למרות שהקרחון זורם קדימה. הסיבה לתופעה זו, היא ההתחממות העולמית, הגורמת שקצב נמיסת הקרחונים מהיר יותר מקצב זרימתם.  לשפת קרחון בריקסדאל, הנמצא ליד אגם שנוצר מנמיסת הקרחון, ניתן להגיע בהליכה רגלית במעלה ההר, דרך שדות פרחי בר מקסימים, מפלים מרהיבים ונחל שוצף (ניתן לעבור כ- 2/3 מהדרך בנסיעה ברכבים תמורת תשלום). הצבע הכחול המאפיין קרחונים גדולים, נובע מדחיסות הקרח בגלל עוביו. לעתים אפשר לשמוע את קולות השבירה של הקרחון, שתנועתו הבלתי פוסקת יוצרת בו סדקים רבים, ושפתו נשברת במגעה עם המים. לאחר תום הביקור באתר הקרחון, ניסע לברגן בירת חבל הפיורדים של נורבגיה, בדרך ארוכה העוברת לאורך חופי פיורדים מרהיבים שאת חלקם נחצה במעבורת, בנופים מדהימים של הרים, אגמים, יערות וירק שאינו נגמר. לינה בברגן.

יום 7 – ברגן  (Bergen) איזור גיֵילו (Geilo)
את הבוקר נקדיש לסיור בברגן. בעבר היתה העיר מרכז חשוב של ברית הנזה (Hanze).זו היתה התאגדות סוחרים גרמניים בערים שונות באירופה, שצברה כוח כלכלי אדיר ושלטה בסחר של צפון אירופה, החל מהמאה ה-12.  העיר היתה גם אחד מבסיסי היציאה של הויקינגים במסעות הפשיטה והכיבוש שלהם. כיום היא העיר השניה בגודלה בנורבגיה, בת כ-270,000 תושבים (באזור המטרופולין כ-400,000). בעיר נולד, חי ויצר המלחין הנורבגי המפורסם אדוורד גריג, שכתב את המוסיקה הידועה למחזהו של הנריק איבסן, פר גינט.  נתחיל את הסיור בשוק הדגים המפורסם של ברגן, בו נוכל לטעום ממעדני תנובת הים, לרבות בשר לויתן (האסור לציד בעולם, אך נורבגיה אינה חתומה על אמנת איסור ציד הלויתן).בברגן נבקר במוזיאון של אדוארט גריג Eduart Grieg  . נסייר בעיר ברובע בריגן (Bryggen)שהוכרז כאתרמורשת עולמית ע"י אונסקו, בו ישבו הסוחרים ההנזיאתים ובו היה מרכז המסחר של ברגן. נבקר בחצר מבצר ברגנהוס, (Bergenhus fortress)הכולל בתוכו את מגדל רוזנקרנץ (Rosenkrantz Tower) ששמר על הכניסה לנמל. נסייר ברחובותיה העתיקים והשמורים של העיר, בעלת המוניטין של העיר הגשומה בעולם,  עם ממוצע של 2,250 מ"מ ו-250 ימי גשם בשנה.  נעלה ברכבת הפוניקולר (Fløibanen)לתצפית מרהיבה על ברגן מהר פלויין (Floyen). אחר הצהרים, ניסע לאורכו של פיורד הארדנגר (Hardange),אותו נחצה בנסיעה על הגשר התלוי החדש והמרשים, הארוך ביותר בנורבגיה (נפתח לתנועה באוגוסט 2013).  מכאן נתחיל להעפיל לעבר רמת הארדאנגרווידה (Hardangervidda). ונצפה על מפל וורינגפוס (Vøringfossen)הנופל מגובה כולל של 182 מטר. נמשיך בנסיעה בנוף הררי אל עיירת הסקי יֵילו. לינה באזור גיֵילו.

יום 8-  איזור גיילו(Geilo) - אוסלו (Oslo)                                     
עם בוקר נמשיך בדרכנו לאוסלו ונתחיל סיור מודרך בעיר- נראה את מבצר אקרסהאוס(Akershus Fortress) השולט על הפיורד של אוסלו, שתחילת בנייתו היתה בשנת 1290. כיום נמצאים בומשרד ההגנה והמטכ"ל הנורבגיים, ומוזיאוני תנועת ההתנגדות  והכוחות המזויינים. נראה את ארמון המלךהמרשים, נסייר ברחוב קארל יוהאן (Karl Johan) ונמשיך לאזור הקניות והבילויים החדש והתוסס של הנמל. נבקר בבניין העירייה הבנוי בסגנון מודרני, מצופה בלבנים אדומותומעוטר בקישוטים המכילים מוטיבים מהמיתולוגיה הנורבגית.. נבקר באחד מגני הפסלים היפים בעולם- גן הפסלים של ויגלנד (Vigeland Park)המציג 192 פסלי אדם בגודל טבעי, המתארים את מעגל החיים.. לינה באוסלו.


יום 9- אוסלו – שייט לילי לקופנהגן ( Copenhagen)
לאחר ארוחת הבוקר נשלים את הביקור באתרים שבהם לא הספקנו לבקר אתמול, נבקר בבנין האופרה המודרני והמרשים. נמשיך למוזיאון מונק בו נוכל להתרשם מהיצירות המפורסמות של אדוורד מונק  (Edvard Munch). מונק, גדול ציירי נורבגיה, יצר את סדרת הציורים וההדפסים המפורסמת, ה"צעקה".  יצירות אלו מבטאות מחאה נגד החיים המודרניים, או לדעת אחרים, את החרדה הקיומית ונמשיך למוזיאון הספינות הויקינגיות. במוזיאון נוכל לראות ולהתרשם מיכולתם המופלאה של יורדי הים האמיצים, המוכשרים והמפורסמים בקשיחותם. בשיא גדולתם, השתרעה ממלכתם כמעט על כל אירופה וחלקים גדולים של אסיה. יש הרואים בהם את מגלי אמריקה הראשונים, שכן כבר בשנת 1000 לספירה, הגיע לייף איריקסון,(בנו של איריק האדוםלניו-פאונדלנד בקנדה של היום והקים בה נקודת יישוב שקרא לה וינלנד (Vinland). נמשיך למוזיאון קון טיקי,המספר את סיפורה המופלא של ספינתו של תור היירדאל, החוקר הנורבגי המפורסם, שניסה להוכיח כי מקורם של תושבי פולינזיה הוא בדרום אמריקה, ולא במזרח אסיה. מתנגדיו לא האמינו שאפשר היה לעבור מרחקים גדולים כאלה, כי לא היו אז ספינות מתאימות לכך. להוכחת טענתו, בנה רפסודת מפרשים מעץ בלזה, ועם עוד 5 אנשים, שאינם ימאים, עשה את המסע בן 8000 הק"מ תוך 101 ימים. בשעות אחה"צ המאוחרות נעלה למעבורת שתיקח אותנו במסע לילי לקופנהגן, בירת דנמרק. 
לינה וארוחת ערב בופה במעבורת.

יום 10- קופנהגן- הילרוד (Hillerød)- אלסינור (Helsingør)- קופנהגן   
לאחר ארוחת הבוקר על סיפון המעבורת, נעגון בנמל קופנהגן. עם הגעתנו,  נצא לטיול בצפון האי זילנד (Zeland). ניסע צפונה דרך האזור הכפרי להילרוד, עיר בת 30,000 תושבים, הידועה בזכות מוסדות הלימוד והמחקר הרפואי,  תעשית התרופות. נמשיך לאורך החוף לאלסינור, בה נמצאת טירת קרונבורג (Kronborg),החולשת על מיצר ארסונד (Øresund)המפריד בין דנמרק ושבדיה. הטירה נבנתה במקורה להגן על המיצר, ובמשך השנים עברה מלחמות, שרפות והרס ע"י כובשיה. הטירה מפורסמת בעולם, בעיקר בגלל היותה הטירה בה מתרחשת עלילת המחזה "המלט" של שייקספיר. היא אף נקראת במחזה בשמה –אלסינור. אנו נבקר בחצר הטירה ונצפה על ביצוריה. לאחר מכן נשוב לקופנהגן, לאורך כביש החוף בנוף כפרי. 
 לינה בקופנהגן.

ימים - 12+ 11 -קופנהגן - ישראל
בבוקר נצא לסיור פאנורמי בעיר התוססת ומלאת החיים. קופמהגן היא  הבירה המדינית והכלכלית  של דנמרק.אזור קופנהגן הוא האזור הצפוף ביותר מבחינת אוכלוסייה בצפון אירופה, וקופנהגן מהווה מקום ריכוז ליותר מ-2500 מנהלות של חברות בינלאומיות. העיר החלה את דרכה במאה ה-11, אך רק מהמאה  ה-15 היתה לבירת דנמרק.   נבקר בכיכר הארמון המלכותי אמליינבורג (Amalienborg)ואולי נוכל לצפות  בחילופי המשמר הנערכים מידי יום. נתרשם מהארכיטקטורה היפה של העיר ונראה את  נייהבן (Nynhavn)– ה"נמל החדש"- שכונה ליד התעלה הצבועה בצבעי פסטל  ומלאה בבתי קפה וברים. בהמשך סיורנו נראה את שרידי המבצר הישן,מזרקת גפיון, המדרחוב, כיכר בית העיריה, ועוד, ככל שזמננו יספיק. נעצור לצלם את הפסל המפורסם "בת הים הקטנה" הנמצא על סלע ליד החוף. הפסל, אחד מסמליה של העיר, המנציח את סיפורו של הנס כריסטיאן אנדרסן,  פוסל בשנת 1913 ע"י הפסל אדווארד אריקסן.  בשעות אחר הצהרים  , ניסע לשדה התעופה ונמריא חזרה לישראל מלאי חוויות ורשמים מהטיול 

המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, ארוחות והלינות.

 

 שם העיר  מספר לילות
סטוקהולם             2
 קרלסטאד             1
 גודברנדסדלן             1
 נורדפיורדייד             1
 ברגן              1
 גיילו              1
 אוסלו              1
 לילה על מעבורת              1
 קופנהגן             1
 סה"כ לילות             10

 

לטיול מאורגן לנורבגיה  לחץ כאן

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לסקנדינביה -שוודיה - נורבגיה - דנמרק - קיץ 2017 לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!
פורום גולשים - טיול מאורגן לסקנדינביה -שוודיה - נורבגיה - דנמרק - קיץ 2017
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות