טיול מאורגן לרומניה - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לרומניה

טיול מאורגן לרומניה

משך הטיול: 8 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

רומניה היא מדינה בחלק הדרומי של צפון אירופה, המאופיינת בשפע של הרים ועמקים, מרחבים ירוקים, נוף פראי של הרי הקרפטים עם יערות, נהרות וקניונים מרשימים,אתרים היסטוריים מרתקים. כמעט שליש מרומניה נקבע על ידי נופי היער שלה. היא מציעה שפע של חיות בר, טורפים גדולים יותר כמו: דובים, זאבים ולינקס שעדיין משוטטים חופשי. 

לרומניה היסטוריה סוערת ומעניינת, המדינה הייתה במשך מאות שנים מעוז אחרון של הנצרות נגד האסלאם והאימפריה העותמאנית.

טרנסילבניה זהו אזור מיסטי, ירוק ומיוחד. בלב הכפר נמצאת על מרומי צוק אימתני טירת בראן, הטירה נבנתה ידי האבירי הטבטונים בראשית מאה ה 13. סביב טירת בראן נרקמה האגדה של הרוזן דרקולה, הלוא הוא הנסיך ולד המשפד.

נכיר את העיר יאש, היא העיר השנייה בגודלה ברומניה בירת מולדביה. היא עיר מדהימה, יפהפייה, תוססת ואחת העתיקות ברומניה.

נבקר בבראשוב, אזור עשיר בפסגות של הרי הקרפטים הדרומיים וזוהרים ובעל ארכיטקטורה גותית, בארוק ורנסנס, כמו גם שפע של אטרקציות היסטוריות, בראשוב היא אחד המקומות המתויירים ביותר ברומניה.

סינאיה היא עיירה יפיפייה ציורית והררית לרגלי הרי הבוצ"ץ, אשר נקראת על שמו של מנזר סינאיה שנבנה בה. 

בוקרשט בירתה של רומניהזוהי עיר גדולה ואחת הערים השוקקות והמתויירות במדינהעיר ידועה בזכות השדרות הציוריות שחוצות אותה, לצד היסטוריה מרשימה של רחובות העיר העתיקה, כנסיות ומבנים בעלי ארכיטקטורה ייחודית, מוזיאונים מודרניים ומסעדות טובות לרוב

 

יתרונות טיולי מסעות לרומניה : 

* חצי פנסיון
* ימים מלאים ללא סיור בחירה
* סיור יום שלם בבוקרשט
* ביקור במוזיאון העץ ובצים
* ביקור בסכר הביקאז
* ביקור ארמון פלש
* ביקור בטירת ברן
* ביקור שמורת הטבע דמבוביצוארה
* ביקור במכרת המלח בסלניק
* ביקור באגם ספנטה אנה
* ביקור באגם האדום
* ביקור במנזר אגפיה
* ביקור במנזר וורונץ
* ניסע ברכבת מולדוביצה
* ביקור בבית הפרלמנט

יום 1 : תל אביב - יאש (Iasi)
נצא בטיסה מנתב"ג אל יאסי בירת חבל מולדוביה ברומניה, אליה נגיע בשעות הצהריים נגיע למלון התארגנות ונצא לסיור הכולל את ככר אונירי הטיילת ארמון התרבות, כנסיית "טריי הירארכי" והתיאטרון הלאומי. בערב נאכל במסעדה ארוחת ערב ונחזור למלון. לינה ביאש.

יום 2 : יאש - פיאטרה ניימץ
לאחר ארוחת בוקר נטייל בפארק קוֹפוֹאוּ (Copou) לאחר מכן נבקר בבית הקברות היהודי באנדרטה לקורבנות השואה ונמשיך לפיאטרה ניימץ בדרך ניכנס למוזיאון פופה עם אוצר עתיקות מימי הדאקים ,נעצור לביקור במנזר אגפיה שמאויש ע"י נזירות בלבד ,ומי שירצה יוכל לרכוש במקום דולצצה שהינו מעדן מעשה ידי הנזירות שמשמש לכיבוד אורחים ברומניה. לאחר הפסקת אוכל נמשיך לסכר ביקאז נשמע על הפרויקט הענק שייצר אגם נצפה בנוף וניסע לפייטרה ניימץ. ונתארגן במלון ולאחר מכן ארוחת ערב וסיור בחלק העתיק בעיר נשמע על סטפן הגדול השליט שניצח ב 44 קרבות ובנה מנזר על כול ניצחון נעלה על אחת הגבעות לארוחת ערב עם מוזיקת פולקלור ונוף מהמם. ארוחת ערב ולינה בפיאטרה ניימץ.                           

יום 3 : פייטרה ניימץ - גורו הומורולי - מולדובציה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון העיר גורו הומורלוי Gura Humorului  נבקר במינזר וורונץ המתאפיין בצבע הכחול הייחודי בסיום נמשיך  לכיוון מולדוביצה ושם נעלה לרכבת קיטור על עצים הנקראת מוקוניצה לנסיעה שכולה חוויה מהממת בין חצרות הכפר ונמשיך בנופים המרהיבים של הצפון. ולאחר מכן נבקר במוזיאון הביצים או העץ ונחזור לפיטרה ניימץ . ארוחת ערב במלון ולינה בפיאטרה ניימץ.                                       

יום 4 : בראשוב
לאחר ארוחת הבוקר נצא לבית הכנסת היהודי שבו התפלל הבעל שם טוב נשמע על חיי היהודים בעת העתיקה באזור ובמלחמת העולם השנייה. בהמשך ניסע לכיוון אגם האדום נעבור ונחצה את מעברי הביקז המרשימים (המעבר היפה ביותר ברומניה) דרך נופים יפהפייה תוביל אותנו ל "אגם האדום", שנוצר בעקבות רעידת אדמה בשנת 1837 וזכה לשמו בשל מימיו הנצבעים אדום ע"י סחף הסלעים לאחר הגשם, ונמשיך דרך אגם ספנטה אנה נעשה פיקניק נטייל סביב האגם נשמע את האגדה המספרת על היווצרות האגם ובשעות הערב נגיע למלוננו בעיר הסקסונית בראשוב, ארוחת ערב ולינה בבראשוב.

יום 5 : בראשוב - פויאנה בראשוב - בראן
לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור בעיר העתיקה נצפה בכנסיה השחורה נעבור ליד הרחוב הצר ביותר ברומניה נטייל בטיילת נראה את בית הכנסת ונשמע על חיי הקהילה במקום. נמשיך לתצפית בפויאנה בראשוב עיר הקיט ומשם נמשיך לביקור במצודת בראן (ארמונו של הערפד הרוזן דרקולה) ונהנה מזמן חופשי בשוק המקומי. בהמשך נאכל ארוחת צהריים במואצ'ו כפר השוכן בנוף פסטורלי. את דרכנו לאורך הכפר עד למסעדה נעשה בעגלות רתומות לסוסים. בסיום הארוחה ניסע בנוף עוצר נשימה בין עיירות וכפרים ניסע לשמורת הטבע "דמבוביצ'וארה" להליכה רגלית מהנה לאורכו של הנחל הזורם לצידי הקניון. בתום הביקור נחזור למלוננו בבראשוב. ארוחת ערב ולינה בבראשוב.

 יום 6 : בראשוב - סינייה
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון סינייה ונעבור בעיירות הנופש פרדיאל העיר הגבוהה ברומניה אזוגה ובושטאן. נגיע לסינאיה (Sinaia), עיירת הנופש המקסימה בעמק פרחובה, ונבקר באתר המפורסם שלה - ארמון פלש (Peleş). הארמון הרנסנסי שנבנה ע"י קרול הראשון מלך רומניה עם פיתוחי עץ מרהיבים ששימש כארמון הקיץ של משפחת המלוכה. בשעות הצהרים נצא לטיול ג'יפים מהמם בקרפטיים ונגיע לגובה 1900 מטר מל פני הים ,נצפה בנוף מרהיב יערות עד ואם יתמזל מזלנו נראה גם חיות בר, נעצור על שפת אגם בולבוץ ובסיום נחזור למלון. ארוחת ערב ולינה בסינייה.

יום 7 :סינייה - בוקרשט
לאחר ארוחת הבוקר ניסע בעמק פרחובה ונגיע למכרה המלח בסלניק הנמצא בעומק של 200 מטר אחד משבעת פלאי עולם לשעבר ומשמש גם כמקום ריפוי לחולים במערכות הנשימה מקום מרשים מאד בגודלו בסיום נעלה חזרה ונמשיך בנסיעה לבוקרשט. בבוקרשט נתחיל בסיור פנוראמי של האתרים המרכזיים בעיר הבירה המכונה גם כפריז של המזרח. נראה ונצפה אל בית הכנסת הגדול והמפואר "קוראל". התמקמות במלון ויציאה לארוחת ערב עם מופע פולקלור.(מסיבת סיום). לינה בבוקרשט.

יום 8 : בוקרשט - תל אביב
אחרי ארוחת הבוקר נשלים את הסיור בבוקרשט כולל את "ארמון הפרלמנט" הרומני הנחשב למבנה השני בגודלו בעולם לאחר הפנטגון ,פארק קרול וצזמגיו בטרם נצא לכוון שדה התעופה, נוכל להקדיש לביקור באחד ממרכזי הקניות הגדולים והחדישים של העיר להפסקת והשלמת קניות. העברה לשדה וטיסה חזרה ארצה בתום טיול מעניין וחווייתי.

* המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, ארוחות, הלינות.

שם העיר מספר לילות שם המלון
יאש 1  
פיאטרה ניימץ 2 Central Plaza
בראשוב 2 Ambient
סינייה 1 New Montana
בוקרשט 1 Novotel
סה" כ 7  
לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לרומניה לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לרומניה - אירופה

טיול מאורגן לרומניה - אירופה

טיול מאורגן לרומניה - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן לרומניה
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות