טיול מאורגן לסין בסוכות 2017 הכולל הונג קונג וחבל סצ'ואן - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מזרח הרחוק » טיול מאורגן לסין בסוכות 2017 הכולל הונג קונג וחבל סצ'ואן

טיול מאורגן לסין בסוכות 2017 הכולל הונג קונג וחבל סצ'ואן

משך הטיול: 17 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

למרות גודלה העצום  של סין וזמננו הקצר ,בטיול זה ,אנו  מנסים לתת לכם טעימה מגוונת מכל מה שיש למדינה זו להציע: היסטוריה מפוארת ועשירה, אתרים ארכיאולוגים מרשימים מול אתרי טבע מדהימים ,ערים גדולות ומודרניות לצד כפרים קטנים ומסורתים ,גנים סינים יפים ,תעלות רחבות ומופעי תרבות מרתקים ואותנטים ... אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לטיול  מדהים ובלתי נשכח...

 • אנו מקפידים שחלק  מארוחות הערב בטיולנו יהיו ארוחות בסגנון בופה  או ארוחות  ערב בבתי המלון  .
 • הויזה לסין כבר כלולה במחיר, כולל שירות שליחים  עד הבית לאיסוף הדרכונים !ש לשים  לב שבחברות אחרות , התוספת היא כ-60 דולר לאדם ובחלקן אף יש להגיע למשרדי החברה לצורך הוצאת הוויזה.
 • קבוצות קטנות, מינימום  15 איש , מקסימום 33  איש 
 • טיסות פנים - בטיולנו אנו מאוד מקפידים שטיסות הפנים יצאו  בשעות סבירות  ולא בשעות הבוקר המוקדמות , דבר המצריך את המטיילים לקום מוקדם מאוד לטיסה.
 • בתי מלון -  בתי המלון  שלנו ברמת תיירות טובה 4* כוכבים .אנו מקפידים על בתי מלון  ברמה גבוהה , אשר יש לנו  ניסיון רב וטוב איתם.
 • ביקורים ומופעים ייחודים למסעות בנוסף:
 • ביקור במוזיאון שנגחאי המרשים.
 • ביקור  בצ'נגדו כולל חוות הפנדות .
 • שיט רפסודות ביאנגשו .
 • ביקור מקיף ביאנגשו ובכפרי האזור .
 • 4 מופעי ערב שונים.

ביקור במפעלים ייחודיים לסין

שוק משחות הסיניות ( ביג'ינג )
שוק אבני חן ג'ייד  ( ביג'ינג )
שוק המשי בסוז'ו
שוק הפנינים בגוילין
מפעל טרה קוטה בשיאן

 

בכל טיולי מסעות נערך מפגש קבוצה בת"א כשבוע לפני הטיול .
אוזניות שמע ומפה לכל נוסע!

 טיסת אל על 

אין איסוף כספים במהלך הטיול לאתרים , בילויים ועוד – הכל כלול במחיר הטיול

 4 טיסות פנימיות ורכבת מהירה אחת

 רכבת מהירה אחת

טיסה מגוילין להונג קונג במקום מעבר יבשתי הכולל רכבת ואוטובוסים ואורך רב היום.

  ימים 1-2 : 26-27.9   תל אביב- בייג'ינג
ניפגש בשדה התעופה ונטוס לבייג'ינג בטיסת אל –על ישירה .בייג'ינג היא בירתה הפוליטית, התרבותית והכלכלית, של סין מזה יותר מ-600 שנה ומכילה אתרים רבים שהם חלק מאתרי המורשת העולמית של אונסקו, אנו ננחת בבייג'ינג בשעות הצהרים ולאחר סידורי ההגירה,נתחיל את סיורנו בעיר. נבקר באחד האתרים היפים והרגועים בעיר הענק  - ארמון הקיץ – מתחם עצום ששימש זמן רב כגן מלכותי והורחב במידה ניכרת במאה ה-18. בין היתר חייתה בו גם הקיסרית האלמנה צ'ישי והיא הרחיבה והוסיפה מבנים וציורים רבים משנת -1888. בין יתר המבנים זקופה לזכותה ספינת שיש הניצבת חסרת תנועה מרשימה וגדולה בעלת שלוש קומות ממש על שפת האגם הרחב. נהנה מהליכה לאורך האגם בים העצים והגנים . ככל שיותיר לנו הזמן נצא לסיור ב"חוטונגים",השכונות העתיקות של בייג'ינג ההולכות ונעלמות לטובת גורדי שחקים הקמים לבקרים. נשוטט ברחובות הקטנים המובילים אל מגדל התוף ומגדל הפעמון (חלק מהדרך בריקשות) ונראה את"שוק הלוטוס", מרכז הבילוי העיקרי של פקידי הארמון הקיסרי בתקופה העתיקה שהפך לרחוב מסעדות וחנויות.. בשעת ערב נצא לארוחה בסגנון "ברווז פקין".ארוחת ערב ולינה בביג'ינג.

יום 3 :  28.9  בייג'ינג  
את סיורנו במקדש השמים ששימש כמקום לטקסים ותפילות ליבולים מוצלחים שקוימו בהשתתפות הקיסר אחת לשנה. הוא בנוי לפי עקרונות ה"פאנג שוואי" כאשר לכל צורה, צבע ומספר משמעות קוסמולוגית רבת חשיבות.נמשיך אל כיכר טיאן-אן-מן,שער השלום השמימי והמבוא לעיר האסורה המהווה את המרכז הגיאוגרפי של בייג'ינג. כיכר טיאן-אן-מן נחשבת לליבה של הבירה גם באופן סמלי, מאז הכריז בה יו"ר המפלגה הקומוניסטית מאו-דזה-דונג על הקמת הרפובליקה הסינית ב- 1באוקטובר 1949, ונחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. היא ידועה לשמצה במערב, בשל דיכוי מלווה בשפיכות דמים של הפגנות סטודנטים שהתרחשו בה בקיץ 1989. נמשיך לעיר האסורה- מתחם מגורי הקיסרים שנקרא כך על שום היותו סגור למי שלא היה שייך למשפחה הקיסרית. העיר האסורה נבנתה במשך עשרות שנים ולפי העדויות עסקו בבניה מאה אלף אומנים ומיליון פועלים. בארמון שהכיל אוצרות מלכותיים בשפע שרובם נלקחו ממנו יש ארכיטקטורה מעניינת, ואפשר ללמוד פה על האופן בו התנהלו חיי המשפחה הקיסרית. העיר מוקפת חומה שגובהה 10 מטרים וחפיר שרוחבו 52 מטר.. לא נחמיץ כמובן את שוק האוכל המפורסם של בייג'ינג הסמוך למדרחוב הקניות המפורסם "ואן פוג'ינג". ארוחת ערב ולינה בביג'ינג.

יום 4:   29.9 בייג'ינג- החומה הגדולה
היום ניסע לבקר באחד מאתרי החומה וגדולה ונעלה למרומיה .בניית החומה החלה לפני 2200 שנה כשסין הייתה מאוחדת תחת שלטון הקיסר צ'ין שיחואנג די. מבצע זה הצריך מאות אלפי פועלים שרבים מהם הועסקו בכפייה בעבודת פרך. ממרומיה נבין את משמעותה ועוצמתה של החומה הסינית. נמשיך לעמק המלכים, בו קבורים 13מקיסרי שושלת מינג (1368-1644), נטייל בדרך הקדושה (דרך הרוחות) ונבקר באחד משני אתרי הקברים הפתוחים לביקורים במקום. הארמון המקורי שיש את הקיסרים כמעון קיץ, מקום מפלט מן החום היוקד, כך שהדגש בעיצוב הושם על מרכיבים קרירים: מים, גנים וגבעות. כמו כן נבקר בימים אלה באחד מהשווקים המפורסמים של בייג'ין (שוק המשי, שוק הפנינים או שוק יאשו) נבקר במפעל של אבן חן JADE,מפעל זכוכית ומפעל של הרפואה הסינית המסורתית.
בערב נצא למופע קונג-פו מסורתי.
ארוחת ערב ולינה בבייג'ינג.

יום 5  :  30.9  בייג'ינג -סוז'ו 
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל תחנת הרכבת שם נעלה על הרכבת המהירה ביותר בעולם לכיוון דרום אל עיר התעלות סוז'ו. סוג'ו היא מיוחדת במינה, יחידה ומוכרת לכל סיני באשר הוא ושימשה בעבר כאחד מערי הפקידות הבכירה בתקופת הקיסרות. כיום היא עיירת הגנים יפה ואנו נבקר בגן סיני מסורתי . נכיר את סגנון המחשבה הפילוסופי שהוביל לבניית גנים מיוחדים מסוג זה. אם יתאפשר בשעות הערב נצא למופע מוסיקלי בגן רשתות הדיג המורכב מכמה קטעי הופעה מרהיבים ומיוחדים המחזירים אותנו מאות שנים אחורה. ארוחת ערב ולינה בסוג'ו.

יום 6 :  1.10 עיירת המים ז'וזואנג- -שנגחאי 
בשעת בוקר מוקדמת נצא אל עיירת המים הקסומה ז'וז'ואנג. בינות למאות האגמים והנהרות הטבעיים המהווים את הדלתה של נהר היאנגצה האדיר, בנו התושבים המקומיים עיירות יפהפיות, בהן התגוררו משפחות של סוחרים עשירים, פקידים מלכותיים ואנשי רוח ותרבות ובהן מאות תעלות בהן השיטו סחורות. עיירות אלו נותרו חבויות משך מאות שנים, כמעט ללא שינוי.כל העיירה מרושתת בתעלות מים ולכן נקראת "ונציה של המזרח". נטייל בסמטאות העיירה הצרות, נשוטט בין התעלות, הגשרים והבתים העתיקים ונשוט בתעלותיה. משם נמשיך לשנגחאי . שנגחאי היא עיר מחוז, אחת מארבע ערי המחוז של סין (בייג'ין, שנגחאי, טיאנג'ין וצ'ונגצ'ינג) ואחת הערים הגדולות ביותר בעולם ובירתה הכלכלית של סין המרכזת את עסקי המסחר ,הבנקאות והתעשייה שלה . לצד העיר המודרנית להפליא נותרו שכונות ומבנים עתיקים, ההולכים ומפנים דרכם לגורדי השחקים הנבנים מכל עבר. נבקר במוזיאון "תכנון העיר" בה מוצג דגם מרשים של שנגחאי בעבר, בהווה ובעתיד ,ברחוב ננג'ינג-מדרחוב הקניות המפורסם של העיר ולאורך הבונד- הטיילת המפורסמת של העיר ונראה את הבניינים הקולוניאליים הישנים. בשנגחאי נבקר במפעל משי .בערב נצא למופע אקרובאטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסינית.. ארוחת ערב ולינה בשנגחאי.

יום 7 :  2.10  שנגחאי  
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל מרחבי העיר הסואנת והמיוחדת ונעלה לתצפית מרשימה על העיר וסביבותיה ממרומי מגדל הטלוויזיה ששוכן מעבר לנהר הואנגפו הרחב ברובע פודונג -- רובע חדש בן פחות מ-30 שנה המדהים בשפע בניניו שהם מהגבוהים בעולם. בהמשך היום נשוב לרובע פושי העתיק יותר ונבקר בשכונה שהייתה בימי מלחמת העולם השנייה גטו יהודי ובה נמצא עדיין בית הכנסת ששימש את הקהילה היהודית, פליטי המלחמה באירופה אשר מצאו מקלט בעיר. בית הכנסת הפך למוזיאון המנציח את תולדות יהודי שנחאי. אחר הצהריים נטייל ברובע הסיני העתיק, עמוס סמטאות צבעוניות וחנויות לממכר ה-כ-ל ונהנה מהאוירה המיוחדת, הבינלאומית השוררת בו. נותיר זמן נאה לביקור באחד מהמוזיאונים המפורסמים בעולם- מוזיאון שנחאי המרהיב גם בעיצובו וגם בתכולתו העשירה על תולדות סין. שנחאי היא כמובן גם עיר לילית טובה מאוד בערב  נצא לטייל ברובע הצרפתי המשוחזר שהוא למעשה רובע הבילויים של העיר.ארוחת ערב ולינה בשנגחאי.


יום 8 :  3.10  שנגחאי- שיאן 
נצא אל שדה התעופה לטיסה לשיאן– עיר הבירה העתיקה היושבת בתחילתה של דרך המשי. לאחר הנחיתה ניסע אל העיר העתיקה המוקפת חומות אדירות. נבקר ברובע המוסלמי המרהיב והססגוני ונצעד בסמטאותיו עד למסגד הגדול, אחד המסגדים הגדולים בסין. הוא בנוי בסגנון סיני ומשמש עדיין כמקום תפילה פעיל. נמשיך ונבקר בשוק של הרובע המוסלמי הנמצא ברחובותיו הצרים. אם יאפשר הזמן נעלה אל חומות העיר הגדולות ונצעד עליהן מעט ובעיקר נשקיף ממרומיהן אל מרחבי העיר העתיקה שיא. בערב נצא לארוחת ערב בסגנון דאמפלינג (דים-סאם) ולמופע מרהיב של מוסיקה וריקודים מתקופת "שושלת טאנג "  - תור הזהב של שושלות סין .בשיאן נבקר מפעל לוחמי טרה קוטה .
ארוחת ערב ולינה בשיאן .

יום 9 :   4.10  שיאן – צאנגדו
הבוקר נצא לבקר באחת התגליות הארכיאולוגיות המדהימות של המאה ה-20- מתחם חיילי הטרקוטה שנועדו להגן על קברו של הקיסר צ'ין, הקיסר הראשון של סין ששמו היה שי חואנגדי,האתר הארכיאולוגי הנחשב לאחד החשובים והמדהימים בעולם נחשף במקרה בעת חפירת באר ע"י איכרים ב-1974. בחשיפת המתחם התת קרקעי, נתגלו אלפי חיילי טרה קוטה בגודל טבעי, על סוסיהם, ערוכים במבנה קרבי, צבא שלם המוכן ללוות את הקיסר אל חיי הנצח. הם נתגלו חמושים בחלקם בכלי נשקם ומלווים במרכבות רתומות לסוסים. למרות מספרם הרב יש לכל דמות תווי פנים והבעה משלה. נצפה בסרט פנוראמי המספר על ניצחונות הקיסר, הקמת המתחם, ייצור פסלי החיילים, הריסת המתחם ע"י שושלת האן ועל גלוי האתר. נבקר גם בפגודת אווז הבר הגדולה, אשר באחד מגלגוליה נבנתה לשמש משכן לכתבים בודהיסטים שהובאו מהודו בידי הנזיר הנודד שואן דזאנג, ותורגמו על ידו לסינית. הפגודה המרשימה מתנשאת לגובה של 64 מ'. בשעות אחר הצהרים, נטוס לצ'נגדו.  
ארוחת צהרים בשיאן ולינה בצ'נגדו.

יום 10 :  5.10   צ'נגדו(Chengdu)- לשאן(Leshan)- אמיי-(Emei)
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר במרכז המחקר לרביית דובי הפנדה הפועל מ- 1990. עובדי המרכז מנסים להגדיל את אוכלוסיית דובי הפנדה, שנמצאת בסכנת הכחדה.הפנדה נהפכה בשנים האחרונות לסמלם שלבעלי החיים שנמצאים בסכנת הכחדה.על פי הערכות, רק 1,000 פנדות חיות בטבע בדרום סין. מ- 1963 נולדו בשמורות הטבע ובגני החיות בעולם 256 פנדות בלבד ורק 96 מהן שרדו יותר משנה.בניסיון למנוע את היעלמות הדובים המכונים "המאובנים החיים",הקימה ממשלת סין11  מרכזים לרביית פנדות ואסרה על ציד הדובים. המרכז בצ'נגדו נחשב למוצלח ביותר מבין המוסדות שנפתח ו ב- 20 השנים האחרונות .בתום הביקור, נצא לנסיעה דרך האזורים הכפריים ומטעי התה של חבל סצ'ואן, המאוכלס ביותר בסין אל "לשאן " ממנה נשוט אל אחת האטרקציות המדהימות בטיול- פסל הבודהה הענק, "דאפו. (Dafo) " הפסל החצוב בסלע על גדת הנהר ומתנשא לגובה 71 מטר, נחצב במשך 90 שנה. אחר הצהרים , נגיע אל מרגלות ההר אמיי שאן(Emeishan), שזרם בלתי פוסק של עולי רגל סיניים מכל רחבי הארץ נע בין שבילי ההר ומקדשיו. ארוחת ערב ולינה באמישאן.

יום 11:  6.10   אמישאן- צ'נגדו 
בשעת בוקר מוקדמת לאחר ארוחת בוקר נתעורר ביער עשיר ועתיק יומין. נעלה באוטובוס וברכבל כמה מאות מטרים, עד למקדש וואניאן (Wanian) המרהיב, בו נמצא פסלו של"פושיאן"(Puxian)אחת מדמויות בודהא- הרוכב על פיל לבן בעל 6 חתים. זהו הר מקודש לבודהיזם ושמורת טבע נהדרת ומיוחדת. אנו נרד מההר בטיול רגלי נעים בהליכה בין שבילים, בינות לנופים ההרריים, נחלים זכים יערות, גשרים ומעברי מים. בין היתר נגיע לפביליון "המים הזכים" צ'ינגיין. (Qingyin) המפורסם ביופיו, מבנה עץ עתיק ומיוחד. בתום ההליכה בטבע העשיר של סיצואן נשוב בנסיעה דרך נופי המחוז אל הבירה הסואנת צ'נגדו. צאנגדו היא עיר מענינת מאוד ובה מיליוני תושבים. ככל שיותיר לנו הזמן נבקר במקומות שונים של העיר. תתכן אפשרות עצמאית ליציאה לילית להכרות עם חיי הלילה של העיר הצעירה. ארוחת ערב ולינה בצ'נגדו.

יום 12 :  7.10  צ'נגדו - גווילין
לאחר ארוחת הבוקר, נשלים את סיורינו בעיר ונטוס אל מחוז גאונשי בדרומה של סין אל העיר גווילין השוכנת בנוף גבעות קסומות קרסטיות יפהפה שאין שני לו בעולם. הסינים מכנים אותו "המקום היפה ביותר תחת השמיים". את העיר חוצה נהר לי, אחד הנהרות המפורסמים בסין וזורם לו בין הגבעות הציוריות. לאחר ההגעה לשדה תעופה נצא לביקור בגבעות המפורסמות של העיר - גבעת חדק הפיל (סמלה של גווילין) המזכירה פיל עצום השולח את החדק שלו ושותה ישירות ממימי נהר לי. בהמשך נטייל אל גבעת פובו השוכנת על טיילת העיר ממש מול נהר לי ובה מערת נזירים בודהיסטים עתיקה.בגווילין נבקר במפעל פנינות. בשעות הערב העיר גוילין מוארת בצורה מיוחדת ואלפי תיירים מקומיים ומהעולם הגדול פוקדים את שווקי הלילה ואזורי הבילוי.
 ארוחת ערב ולינה בגווילין.

יום -13:   8.10  גווילין- ינגשואו(Yangshou)
הבוקר נצא בנסיעה אל יאנגשואו, עיירה קטנה השוכנת בין צוקי אבן הגיר היפים, שהנופים מסביב לה שימשו השראה לאלפי אמנים בסין ומחוצה לה. לאחר ההגעה ,נצא לשיט על אחד מיובליו של נהר הלי(Li) לאורך רצועת הנהר נוכל לראות את הצוקים המפורסמים, שפע שיחי במבוק, דייגים בסירות קטנות, כובסות בנהר, עדרי תאו וכפרים ציוריים. צוקי הגיר המקיפים את העיירה תלולים וגבוהים ובבואתם המשתקפת במים יוצרת מראה מלא חן. אלה הנופים ששימשו השראה לכל אלפי האמנים המציירים את הנופים המפורסמים. נבקר בשוק הססגוני של יאנגשאו אשר מספק לנו הזדמנות נוספת להצטייד במזכרות, ביגוד בסגנון סיני, חפצי אומנות וציורים סיניים נהדרים. נמשיך ונסייר ברגל בכפרים חבויים המונחים למרגלות צוקי ההוד הירוקים. נבקר גם בפארק "עץ הבניאן הגדול " וב"מערת הכסף " שהיא מערת נטיפים פעילה. נהלך בין הזקיפים ונתבונן בנטיפים השונים המזכירים דמויות, חיות ועצמים שונים וכל זאת בתאורה ססגונית. לאחר ארוחת הערב נצא למופע – "התרשמות" (אימפרשן) על נהר לי (המופע יתקיים בכפוף לתנאי מזג האוויר). המופע נבנה והופק במשך 5 שנים, באתר נוף מדהים על גדות נהר לי , מוקף 12 הרים זקופים "הצומחים" מתוך הנהר כרקע לבמה, שהיא הנהר עצמו. נצטרף למאות המטיילים המשוטטים ברחובה המרכזי של העיר, בין בתי הקפה המסעדות והחנויות הפתוחות עד לשעות המאוחרות. מוסיקה מערבית ומזרחית נשמעת מפתח בתי אירוח ומוסיפה לאווירה הססגונית של העיירה.
ארוחת ערב ביאנגשו, לינה בגווילין .                                      

יום 14:  9.10  ינגשואו - גווילין – הונג קונג
לאחר ארוחת הבוקר, נחזור בנסיעה ציורית לגווילין בדרך כפרית מיוחדת .באם יאפשר מזג האוויר ,נעלה ברכבל אל פסגת הר יאו-אחת הפסגות הגבוהות באזור ( כ-900 מטרים ) אשר מפסגתה נשקף מראה מדהים  של אזור גווילין והגבעות סביב. ההר נקרא על שמו של הקיסר מהמאה ה-24 לפנה"ס, יאו טאנג וסביבו בית קברות עצום שבמשך מאות שנים מתרחב. בהמשך היום נטוס להונג קונג. פירוש שמה הוא "הנמל הריחני". שם זה ניתן לה כיוון שמהנמל שלה  יצאו בעבר עצים ריחניים. הונג קונג מהווה מפגש תרבותי בין תרבות המערב שהובאה לאזור בעת הייתה מושבה של האימפריה הבריטית  לבין התרבות הסינית, תרבות המזרח המסורתית ובהונג במשך למעלה ממאה שנים התערבבו להם סגנונות החיים, בניה, עבודות, דתות, חינוך, מסורות ועוד . בשעות הלילה בזמן החופשי יוכלו המטיילים לצאת אל שווקי הלילה של הונג קונג.
ארוחת ערב לינה בהונג קונג.


 ימים  -16-17 -15  : 10-11-12.10 הונג -קונג - תל אביב 
בימיים הקרובים נערוך סיורים בהונג -קונג ,נעלה לפסגת ויקטוריה המפורסמת בקרונית עתיקה, ממנה נוכל להשקיף  על הנוף המדהים של האי הונג קונג ונטייל במסלול שלראשה. נטייל ברחובות רובע קאולון ונספוג  את האוירה הבינלאומית השוררת באי הקטנטן הזה.נעלה ברכבל למקדש פו לין " PO LIN "שבצפון .מנזר פו לין מנזר בודהיסטי גדול מאוד שנבנה לפני כמאה שנה . הוא נמצא באי לנטאו שבצפון הונג קונג .. במרכזו של פו לין ישנו מקדש ובו שלושה פסלי ברונזה המייצגים את הבודהה בשלוש תקופות –עבר הווה ועתיד . המנזר מהווה נקוגת משיכה למאות אלפי תיירים כול שנה ולא מומלץ לפספס את ביקורו. אנו נעלה ונרד באמצעות רכבל . .לסיום נהנה מארוחת סיום בסגנון בופה . מכאן נסעה לשדה תעופה לטיסת לילה חזרה לארץ , נחיתה לפנות בוקר  

 

שם העיר מספר לילות
ביג'ינג                3
סוז'ו                1
שנגחאי                 2
שיאן                1
צ'נגדו                1
אמישאן                1
צ'נגדו                1
גווילין                2
הונג קונג                 2
סה"כ               14

 

* המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, ארוחת והלינות.

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לסין בסוכות 2017 הכולל הונג קונג וחבל סצ'ואן לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לסין בסוכות 2017 הכולל הונג קונג וחבל סצ'ואן - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לסין בסוכות 2017 הכולל הונג קונג וחבל סצ'ואן - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לסין בסוכות 2017 הכולל הונג קונג וחבל סצ'ואן - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן לסין בסוכות 2017 הכולל הונג קונג וחבל סצ'ואן
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות