טיול מאורגן לאוקראינה כולל הרי הקרפטים - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לאוקראינה כולל הרי הקרפטים

טיול מאורגן לאוקראינה כולל הרי הקרפטים

משך הטיול: 11 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

הינכם מוזמנים לגלות איתנו ,מדינה מרתקת בעלת  שילוב מנצח של נופים מדהימים, תרבות עתיקת יומין והיסטוריה יהודית עשירה .אוקראינה  גובלת עם 7 מדינות (רומניה, מולדובה, הונגריה, סלובניה, פולין, בלרוס ורוסיהׂ) ׂ ולכן  השפעתן התרבותית של מדינות אלו ניכרת בהחלט.  מלבד זאת, ניתן למצוא באוקריאנה  מגוון של  טבע  ונופים: בדרום- הים השחור, במרכז- שדות פוריים של תבואות חקלאיות, נהרות, אגמים ויערות. ובמערב- הרי הקרפטים המתנשאים לגובה מעל 2500 מ' (המזכירים את נופי שוויץ). באוקראינה נוסדה החסידות היהודית (הבעל שם טוב, הרבי נחמן מברסלב, האדמורים מבלז.)וכמו כן, נולדו וחייו רבים מגדולי הציונות וממקימי מדינת ישראל כגון: גולדה מאיר, הנשיאים בן צבי וקציר, זאב ז'בוטינסקי,מאיר דיזנגוףוכן סופרים ומשוררים רבים כמו שלום עליכם, מנדל'ה מוכר ספרים, ש''י עגנון,צ'רניחובסקי,ביאליק ועוד...


 יתרונות מסעות באוקראינה:

- ארוחת ערב וקבלת פנים מסורתית .

-שייט על נהר הדניפר בקייב .

-מוזיאון  הפולקלור הפתוח "פיראגובה" 

-מופע אופרה קלאסי בבית האופרה בלבוב .

-ביקור במבשלת הבירה בלבוב.

 -מוזיאון הביצים המצוירות בעירה קולומיה בהרי הקרפטים.

-מצודת חוטין - אחת מהמצודות הגדולות של נסיכות מולדובה באירופה.

-קבר הרבי נחמן מברסלב  ובפארק סופבייקה המרהיב הבנוי בסגנון יווני  באומן .

- ביקור בעיר העתיקה לבלגורוד- דניסטקובסקי

- ביקור ביקב בכפר "שאבו" וטעימות יין 

- ביקור באזור התת קרקעי- ה"קטקומבות" של אודסה.

יום 1: תל אביב -קייב 

נפגש בנמל תעופה בן גוריון ונטוס לקייב, בירת אוקראינה.לאחר הנחיתה נתחיל את סיורינו הפנורמי המקיף בעיר .העיר תיחשף לפנינו במלוא הדרה.קייב משלבת בצורה הרמונית אתרים עתיקים, ארכיטקטורה מודרנית ופארקים ירוקים.נהר ה"דנייפר" הרחב והמרשים חוצה אותה. בסיור הפנורמי נראה את הקתדרלות המרשימות של העיר: סנט ולדימיר וסנט סופיה, נראה את פסלו של בוגדן חמלניצקי, את מנזר מיכאל הקדוש,בעל כיפות הזהב. נמשיך ונראה את כנסיית אנדרייבסקי,המרשימה ביופייה,אשר נבנתה ב-1754 ע"י ברתולומיאו רסטרלי,שתכנן גם את ארמון החורף בסנט פטרסבורג. נסייר בבזאר האומנותי "אנדרייבסקי ספוסק", הממוקם ברחוב עתיק ומשוחזר ובו דוכני מזכרות, גלריות אומנות ואוירה מיוחדת של מונטמרטר הפריזאית .משם נמשיך לרחוב הראשי של העיר: קרשצ'אטיק,נראה את אוניברסיטת "טארס שבשנקו", נראה את בניין האופרה המרשים ואת בניין הפילהרמונית העתיק, את ארמון "מרינסקי" המטופח,המוקף פארק רחב ידיים,ובסמוך לו, הפרלמנט ומשרדי הממשלה. נבקר במתחם המנזר "קייב-פצ'רסקה לאברה" -280 דונם של גבעות ירוקות המשקיפות לנוף עוצר נשימה מעל נהר הדנייפר. המתחם הדתי-נוצרי מהווה מרכז אינטלקטואלי של קייב "הרוסית.בערב נצאלארוחת ערב עם קבלת פנים מסורתית אוקראינית.לינה בקייב.

יום 2: קייב: באבי יאר, קייב היהודית
את היום נתחיל בביקור ב"באבי יער" ,אתר ההשמדה הנאצי ממלחמת עולם השנייה.במקום זה נרצחו בין השנים 1941-1943 למעלה מ-100,000 איש, רובם יהודים.לאחר הביקור המרגש, נמשיך לביקור בבית הכנסת המרכזי "ברודצקי", אשר שימש בתקופת השלטון הקומוניסטי כתיאטרון בובות ושב לייעודו לאחר פרוק ברה"מ .מכאן נמשיך בסיורנו ונבקר במוזיאון שלום עליכם ונראה את ביתה של גולדה מאיר.החלק השני של היום יוקדש למוזיאון "פיראגובה" ,מוזיאון אוקראיני מיוחד המציג פולקלור אתני, הפתוח תחת כיפת השמיים ומשתרע על שטח של 1500 דונם. במהלך הביקור נוכל להתבונן ולהיכנס לבתים ולמבנים טיפוסים האופייניים לשישה אזורים מרכזיים באוקראינה בתקופות שלפני המהפכה שהתרחשה בשנת 1917 ובתקופת ברה"מ. הבתים והכנסיות מעץ הועתקו והועברו בשלומותם מהאזורים המקוריים למוזיאון ולצידם 40,000 מוצגים נדירים. ארוחת ערב.לאחר ארוחת הערב. נצא לשיט רומנטי על נהר הדייפר, נהנה מהנופים הציוריים של קייב. ארוחת ערב ולינה בקייב .

יום 3: ז'יטומיר, רובנו, לבוב
נפרד מקייב ונסע ללבוב. בדרכנו נעבור בז'יטומיר,עיר הולדתו של חיים נחמן ביאליק-מהסופרים החשובים ביותר בתרבות הישראלית והעיר בה התגורר ופעל מנדליי מוכר ספרים.נמשיך ונראה את העיירה רובנו,בה נולד דן בן אמוץ. רובנו מוזכרת גם ביצירתו האוטוביוגרפית של עמוס עוז:"ספור על אהבה וחושך". כיום העיר משמשת כמרכז תעשייתי, תרבותי וחינוכי ראשון במעלה.נמשיך בדרכנו ללבוב. ארוחת ערב ויציאה למופע קלאסי של אופרה.ארוחת ערב ולינה בלבוב


יום 4: לבוב
הסיור בלבוב יתחיל בביקור במוזיאון הפולקלור הלאומי,מקום בו נרגיש שחזרנו להיות תושבי כפרים ממאה ה-19 באזור קרפטים.נמשיך ונבקר בבית הקברות ליצ'קובסקי.זהו הפר-לאשז של מזרח אירופה.המשורר הלאומי הנערץ איוון פראנקו קבור כאן.נבקר במצודה הגבוהה,ערש הולדתה של לבוב,ממנה נשקפים הנופים היפים ביותר של העיר העתיקה והמודרנית. נמשיך ונראה את אוניברסיטת לבוב-מקום ששיכן בעבר את הפרלמנט האוסטרי, את הפוליטכניקום המקומי, שנחשב לאחד מהקולג'ים הטכנולוגיים הראשונים במזרח אירופה,כנסיות וככרות מרכזיות של העיר. נסיים את הביקור במוזיאון מבשלת הבירה. ארוחת ערב לינה בלבוב..

יום 5: קולומיה, צ'רנוביץ
לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את לבוב וניסע לכוון העיר צ'רנוביץ, השוכנת לגדות נהר הפרוט וסמיכות לגבול עם רומניה. בדרכינו נראה את הרי הקרפטים, נעבור דרך דרכים פנורמיות מרהיבות, יערות עצומים וטבע מדהים האופייני לרכסי הקרפטים. נראה כפרים ציוריים בהם הזמן עמד מלכת, עגלות רתומות לחמורים, שוורים המעבדים את האדמה ואורח חיים מסורתי שנשמר לאורך דורות. נעצור לביקור בעיירה היפה קולומיה.האתר המרהיב בעיירה הוא מוזיאון הביצים המצוירות,הפיסאנקה, ובו מגוון ביצי פסחא צבעוניות מעוטרות בדוגמאות אזוריות שונות והמצוירות ביד, מסורת אוקראינית עתיקה. לבניין המוזיאון עצמו צורת ביצה גדולה בגובה 13 מטר.נמשיך ונסע לצ'רנוביץ.בערב ארוחת ערב במסעדה מקומית אוטנטית.ארוחת הערב ולינה בצ'רונביץ .

יום 6: צ'רנוביץ
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר צ'רנוביץ המכונה "וינה הקטנה" בשל הארכיטקטורה היפה של העיר שהיא פסיפס של סגנונות בניה מתקופות שונות.נראה מבנים בעלי חזות גותית מרשימה, ולצידם מבנים מהתקופה העותמאנית ואף הביזנטית. נתחיל את סיורנו בעיר ברחובה הראשי "וול אולגה קובילאינסקוי" העמוס בתי קפה וחנויות.נלך לאורך המדרחוב עד לכיכר המרכזית של העיר "צנטראלנה פלושצ'ה" שם נבקר במוזיאון היהודי של העיר הבנוי בסגנון אר נובו ונראה את בניין העירייה המרשים.נמשיך אל בניין האוניברסיטה של העיר , מבנה הבנוי לבנים אדומות עם אריחים צבעוניים. נמשיך את סיורנו ונראה את בית הכנסת העתיק שהפך במרוצת השנים לאולם קולנוע.ארוחת ערב ולינה בצ'רונביץ .

יום 7: קמניץ פודולסק ,חוטין, ויניצה
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מהעיר צ'רנוביץ לכוון ויניצה. בדרך נבקר בעיירה קמניץ פודולסק השוכנת על צוק גבוה על גדת נהר סמוטרץ. בעיר נראה את המבצר המרשים בעל תשע הצריחים החולש על כל האזור, נערוך תצפית אל העיר והאזור. מהמבצר נרד בדרך מרוצפת אבן אל הרובע הארמני. נראה את קתדרלת פטרוס ופאולוס ונספר את סיפורה המרתק ואת הסיבה בגינה לכנסיה יש צריח המעוטר בפסל מריה. נשלים את סיורנו בעיר ונמשיך לעבר העיר חוטין.בחוטין נראה את המצודה שנבנתה בין המאות ה-13-15 ושנחשבת לאחת המצודות הגדולות באירופה והמצודה הגדולה ביותר של נסיכות מולדובה. המצודה של חוטין נחשבת לאחת מאטרקציות התיירות החשובות של אוקראינה.נמשיך בנסיעתנו לכוון ויניצה.ארוחת ערב ולינה בויניציה.

יום 8: ויניצה-אומן - אודסה
נפרד מויניציה ונסע באוטוסטראדה החדשה לאומן, הנמצאת בצומת דרכים חשובה מבחינה כלכלית, בין אודסה, ויניצה וקייב.נבקר בקברו של הרבי נחמן מברסלב, נינו של הבעש"ט,מייסד החסידות מברסלב.קברו המפורסם במזל וסגולה, הפך למוקד עלייה לרגל, עבור יהודים חסידיים ומסורתיים מכל העולם.נמשיך ונבקר בפארק "סופייבקה" המיוחד,הבנוי בסגנון יווני, אשר הוכרז כשמורת טבע ע"י אונסק"ו ובו 1300 דונם של עצים וצמחים נדירים לצד אגמי ברבורים ציוריים. הפארק נבנה כמתנה לרוזנת סופיה פוטוצקיה ע"י בעלה ונחשב לפארק מהיפים באירופה. . בתום הביקור בפארק נמשיך בנסיעתנו אל  העיר  המפורסמת  אודסה. ארוחת ערב ולינה באודסה

.
יום 9: אודסה
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לבלגורוד- דניסטקובסקי.העיר היא בת  2500 שנה, היא בין עשר הערים העתיקות ביותר בעולם, ולכן היא בקנה אחד עם אתונה, רומא, ירושלים, בייג'ין.המבצר הענק והיפה הוכרז כמתקן ארכיטקטוני שמור ממנו צופים על שפך הנהר דניסטר והים השחור. .נמשיך לכפר "שאבו"  ישוב בעל היסטוריה ארוכה של ייצור יין... הענבים גדלו כאן מאז המאה ה -12. במקום יוסרט סרטון על הסטוריה של הישוב ושל המתיישבים אשר הגיעו מבלגיה.נמשיך בסיור במוזיאון של הייקב ונתכבד בטעימה של יינות, קוניאק במרתף המפואר של הייקב.למעוניינים ניתן לרכוש את מוצרי הייקב.המשקאות מוגשים עם חטיפים מסורתיים בטעם: גבינות, קרקרים, אגוזי המלך. תוכלו לטעום  תשעה סוגים של יין "שבו ".ארוחת ערב  ולינה באודסה.

ימים -11 -10: אודסה היהודית
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באתריה המרכזיים של אודסה. נעבור ברחובותיה הראשיים של העיר, כמו פרוספקט שבשנקו, רח' על שם פושקין, אשר התגורר באודסה. נראה את פסל התפוז , מדרגות פוטיומקין, שהתפרסמו בזכות הסצנה המפורסמת מהסרט "אוניית הקרב פוטיומקין",את פסל רישלייה,מושל העיר האהוב. נצפה אל הנמל ממעלה המדרגות. נראה את בית האופרה המפואר,את בניין הפהילרמונית ואת ארמון וורונצוב.נמשיך ונראה את בית העירייה, ממנה נמתחת השדרה המפורסמת "פרימורסקי בולוואר". נצעד במדרחוב הראשי של העיר הוא "הדריבסובסקיה" המלא בבתי קפה, מסעדות וחנויות על כל המותגים המפורסמים ,מתנות ומזכרות אוקראיניות הופעות רחוב, ציורי אומנים ועוד. נבקר ב"קטקומבות" של אודסה-אזור תת קרקעי, אשר שימש להברחת סחורות ובמלחמת העולם השנייה שימש את הפרטיזנים במלחמתם נגד הנאציםבסיורנו נראה את המרכז התרבותי של הקהילה היהודית, נבקר בבית הכנסת ברודסקי ובית הכנסת החסידי. נראה את בית הקברות היהודי של אודסה , שנחשב לגדול ביותר באוקראינה, נראה את האנדרטה לקורבנות השואה . נראה את ביתם של משוררים, סופרים וציונים מפרסמים כגון: ביאליק,טשרניחובסקי, ז'בוטינסקי, מנדליי מוכר ספרים, יצחק בבל.העברה לשדה התעופה והמשך טיסה חזרה לישראל . נחיתה לאחר חצות ביום  ה-11 .

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לאוקראינה כולל הרי הקרפטים לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!
פורום גולשים - טיול מאורגן לאוקראינה כולל הרי הקרפטים
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות