טיול מאורגן לסין - כולל חבל סצ'ואן בטיסות ישירות !! - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מזרח הרחוק » טיול מאורגן לסין - כולל חבל סצ'ואן בטיסות ישירות !!

טיול מאורגן לסין - כולל חבל סצ'ואן בטיסות ישירות !!

משך הטיול: 16 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

טיסה ישירות 

כולל 4 טיסות פנים :

*בייגינג - שיאן 
*שיאן - צ'נגדו
*צ'נגדו - גווילין 
*גווילין - שנגחאי 

ארבע מופעי פולקלור בערבים 

 • *מופע קון פו בביג'ינג 
  *מופע דיינסטי בשיאן
  *מופע נט גרדן בסוז'ו 
  *מופע אקרובטיקה בשנגחאי 

שרות ויזה עם שליח עד הבית !

שליש מהארוחות הן ארוחות בופה, ארוחות מזנון עשירה

 •  
 •  קבוצות קטנות, מינימום  15 איש , מקסימום  33 איש !
 •  
 •  בתי מלון -  בתי המלון  שלנו ברמת תיירות טובה 4* כוכבים .אנו מקפידים על בתי מלון  ברמה גבוהה , אשר יש  לנו  ניסיון רב וטוב איתם.
 • אנא שימו לב לתכנון הטיול ולזמני הנסיעה במסלולים של חברות אחרות ובדקו היטב כמה זמן  מוקדש לכל מקום ומקום.
   
 • ביקורים יחודים למסעות בנוסף:
 • ביקור במוזיאון שנגחאי המרשים.
 • ביקור בצ'נגדו כולל חוות הפנדות .
 • שייט רפסודות ביאנגשו .
   
 • בכל טיולי מסעות נערך מפגש קבוצה בת"א כשבוע לפני הטיול .

*  מחיר הויזה כלולה במחיר !

למרות גודלה העצום של סין וזמננו הקצר ,בטיול זה ,אנו  מנסים לתת לכם טעימה מגוונת מכל מה שיש למדינה זו להציע: היסטוריה מפוארת ועשירה, אתרים ארכיאולוגים מרשימים מול אתרי טבע מדהימים ,ערים גדולות ומודרניות לצד כפרים קטנים ומסורתים ,גנים סינים יפים ,תעלות רחבות ומופעי תרבות מרתקים ואותנטים ... אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לטיול  מדהים ובלתי נשכח...

ימים 1-2  :     - תל אביב- בייג'ינג(Beijing)
ניפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה לבייג'ינג .בייג'ינג בירתה הפוליטית, התרבותית והכלכלית, של סין מזה יותר מ-600 שנה מכילה אתרים רבים שהם חלק מאתרי המורשת העולמית של אונסקו, ננחת בבייג'ינג בשעות הבוקר המוקדמות . לאחר סידורי ההגירה 
 וארוחת בוקר  נתחיל בסיורנו בעיר. נצא לסיור ב"חוטונגים",השכונות העתיקות של בייג'ינג ההולכות ונעלמות לטובת גורדי שחקים. נפתח את סיורנו במקדש השמים ששימש כמקום לטקסים ותפילות ליבולים מוצלחים שקוימוו בהשתתפות הקיסר אחת לשנה. הוא בנוי לפי עקרונות ה"פאנג שוואי" כאשר לכל צורה, צבע ומספר משמעות קוסמולוגית רבת חשיבות.אחר הצהריים  נבקר בארמון הקיץ – מתחם ענק ששימש זמן רב כגן מלכותי והורחב במידה ניכרת במאה ה-18. הקיסרית האלמנה צ'ישי החלה לבנות את מתחם הארמון מחדש ב-1888, והקימה ספינת שיש הניצבת חסרת תנועה על שפת האגם הארמון המקורי שיש את הקיסרים כמעון קיץ, מקום מפלט מן החום היוקד, כך שהדגש בעיצוב הושם על מרכיבים קרירים: מים, גנים וגבעות. נשוטט ברחובות הקטנים (חלק מהדרך בריקשות)  של פקידי הארמון הקיסרי בתקופה העתיקה שהפך לרחוב בילוי וטיילת יפה. בערב נצא לארוחה בסגנון "ברווז פקין ". ארוחת ערב ולינה בבייג'ינג.

 

 

יום 3:   בייג'ינג -(Beijing) עיר האסורה 
את הבוקר נפתח בכיכר טיאן-אן-מן,שער השלום השמימי והמבוא לעיר האסורה המהווה את המרכז הגיאוגרפי של בייג'ינג. כיכר טיאן-אן-מן נחשבת לליבה של הבירה גם באופן סמלי, מאז הכריז בה יו"ר המפלגה הקומוניסטית מאו-דזה-דונג על הקמת הרפובליקה הסינית ב- 1 באוקטובר 1949, ונחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. היא ידועה לשמצה במערב, בשל דיכוי מלווה בשפיכות דמים של הפגנות סטודנטים שהתרחשו בה בקיץ 1989. נמשיך לעיר האסורה- מתחם מגורי הקיסרים שנקרא כך על שום היותו סגור למי שלא היה שייך למשפחה הקיסרית. העיר האסורה נבנתה במשך עשרות שנים ולפי העדויות עסקו בבניה מאה אלף אומנים ומיליון פועלים. בארמון שהכיל אוצרות מלכותיים בשפע שרובם נלקחו ממנו יש ארכיטקטורה מעניינת, ואפשר ללמוד פה על האופן בו התנהלו חיי המשפחה הקיסרית. העיר מוקפת חומה שגובהה 10 מטרים וחפיר שרוחבו 52 מטר. לא נחמיץ כמובן את שוק האוכל המפורסם של בייג'ינג הסמוך למדרחוב הקניות המפורסם "ואן פוג'ינג". 
בערב נצא למופע קון פו מסורתי  .ארוחת ערב ולינה בבייג'ינג.


יום 4 :  בייג'ינג- החומה הגדולה
היום ניסע לבקר בחומה וגדולה ונעלה למרומיה .בניית החומה החלה לפני 2200 שנה כשסין הייתה מאוחדת תחת שלטון הקיסר צ'ין שיחואנג די. מבצע זה הצריך מאות אלפי פועלים שרבים מהם הועסקו בכפייה בעבודת פרך. ממרומיה נבין את משמעותה ועוצמתה של החומה הסינית. נמשיך לעמק המלכים, בו קבורים 13 מקיסרי שושלת מינג (1368-1644), נטייל בדרך הקדושה (דרך הרוחות) ונבקר באחד משני אתרי הקברים הפתוחים לביקורים במקום. . נבקר בימים אלה באחד מהשווקים המפורסמים של בייג'ין (שוק אבני " ג'ד ", שוק המשחות הסיניות  או שוק יאשו)  ארוחת ערב ולינה בבייג'ינג.


יום 5 :   בייג'ינג - שיאן   Xi'an
לאחר ארוחת הבוקר נסע לשדה התעופה לטיסה לשיאן– עיר הבירה העתיקה היושבת בתחילתה של דרך המשי. נגיע אל העיר ונבקר ברובע המוסלמי ובמסגד הגדול, אחד המסגדים הגדולים בסין. הוא בנוי בסגנון סיני ומשמש עדיין כמקום תפילה פעיל. נבקר בשוק של הרובע המוסלמי הנמצא ברחובותיו הצרים. בערב נצא לארוחת ערב בסגנון דאמפלינג (דים-סאם) ולמופע מרהיב של מוסיקה וריקודים "שושלת טאנג. " (Tang)  
לינה בשיאן. מופעת שושלת טאנג .

 

יום 6 :    שיאן – צ'נגדו
הבוקר נצא לבקר באחת התגליות הארכיאולוגיות המדהימות של המאה ה-20- מתחם חיילי הטרקוטה שנועדו להגן על קברו של הקיסר צ'ין, הקיסר הראשון של סין ששמו היה שי חואנגדי,האתר הארכיאולוגי הנחשב לאחד החשובים והמדהימים בעולם נחשף במקרה בעת חפירת באר ע"י איכרים ב-1974. בחשיפת המתחם התת קרקעי, נתגלו אלפי חיילי טרה קוטה בגודל טבעי, על סוסיהם, ערוכים במבנה קרבי, צבא שלם המוכן ללוות את הקיסר אל חיי הנצח. הם נתגלו חמושים בחלקם בכלי נשקם ומלווים במרכבות רתומות לסוסים. למרות מספרם הרב יש לכל דמות תווי פנים והבעה משלה. נצפה בסרט פנוראמי המספר על ניצחונות הקיסר, הקמת המתחם, ייצור פסלי החיילים, הריסת המתחם ע"י שושלת האן ועל גלוי האתר. נבקר גם בפגודת אווז הבר הגדולה, אשר באחד מגלגוליה נבנתה לשמש משכן לכתבים בודהיסטים שהובאו מהודו בידי הנזיר הנודד שואן דזאנג,ותרגמו על ידו לסינית. הפגודה המרשימה מתנשאת לגובה של 64 מ'. אם יאפשר הזמן, נבקר בחומות העיר. בשעות אחר הצהרים, נטוס לצ'נגדו.  לינה בצ'נגדו.

 יום 7 :  צ'נגדו(Chengdu)- לשאן(Leshan)- אמיי (Emei)
לאחר ארוחת הבוקר,נבקר במרכז המחקר לרביית דובי הפנדה הפועל מ- 1990. עובדי המרכז מנסים להגדיל את אוכלוסיית דובי הפנדה, שנמצאת בסכנת הכחדה.הפנדה נהפכה בשנים האחרונות לסמלם שלבעלי החיים שנמצאים בסכנת הכחדה.על פי הערכות, רק 1,000 פנדות חיות בטבע בדרום סין. מ- 1963 נולדו בשמורות הטבע ובגני החיות בעולם 256 פנדות בלבד ורק 96 מהן שרדו יותר משנה.בניסיון למנוע את היעלמות הדובים המכונים "המאובנים החיים",הקימה ממשלת סין11 מרכזים לרביית פנדות ואסרה על ציד הדובים. המרכז בצ'נגדו נחשב למוצלח ביותר מבין המוסדות שנפתח ו ב- 20 השנים האחרונות .בתום הביקור, נצא לנסיע דרך האזורים הכפריים ומטעי התה של חבל סצ'ואן, המאוכלס ביותר בסין אל "לשאן " ממנה נשוט אל אחת האטרקציות המדהימות בטיול- פסל הבודהה הענק, "דאפו. (Dafo) " הפסל החצוב בסלע על גדת הנהר ומתנשא לגובה 71 מטר, נחצב במשך 90 שנה. אחר הצהרים , נגיע אל מרגלות ההר אמיי שאן (Emeishan), שזרם בלתי פוסק של עולי רגל סיניים מכל רחבי הארץ נע בין שבילי ההר ומקדשיו. ארוחת ערב ולינה באמישאן.

 

ימים 8 – 9 :    אמישאן- צ'נגדו 
נתעורר בשעת בוקר מוקדמת נתעורר ביער עשיר ועתיק יומין. נעלה באוטובוס וברכבל  מאות מטרים, עד למקדש וואניאן (Wanian) המרהיב, בו נמצא פסלו של"פושיאן" (Puxian) אחת מדמויות בודהא- הרוכב על פיל לבן בעל 6 חתים. זהו הר מקודש לבודהיזם ושמורת טבע נהדרת ומיוחדת. אנו נרד מההר בטיול רגלי נעים בהליכה בין שבילים, בינות לנופים ההרריים, נחלים זכים יערות, גשרים ומעברי מים. בין היתר נגיע לפביליון "המים הזכים" צ'ינגיין. (Qingyin) המפורסם ביופיו, מבנה עץ עתיק ומיוחד. בתום ההליכה בטבע העשיר של סיצואן נשוב בנסיעה דרך נופי המחוז אל הבירה הסואנת צ'נגדו.  צאנגדו היא עיר מענינת מאוד ובה מיליוני תושבים. ככל שיותיר לנו הזמן נבקר במקומות שונים של העיר. תתכן אפשרות עצמאית ליציאה לילית להכרות עם חיי הלילה של העיר הצעירה. ביום הבא נבקר באחד הפארקים של העיר היפה, נסייר באזור ג'ין לי ובכיכר העיר ונצא לסיור בסכר העתיק בעולם בדוג'אניאן. נותיר גם זמן לבילוי ערב במרכז העיר.לינה בצ'נגדו.

 

 ימים 10  - 11 :   צ'נגדו - גווילין
בשעת בוקר נטוס לגווילין השוכנת בנוף קרסטי יפהפה שאין שני לו בעולם, אותו מכנים הסינים,"המקום היפה ביותר תחת השמיים". נבקר באחת המערות המפורסמות בנטיפים והמרהיבות בסביבת גוילין. בגלל המיקום המרכזי של בית המלון יתאפשר לצאת לבקר רגלית  בסיור לילי מיוחד בעיר .ארוחת ערב ולינה בגווילין . ביום השני נצא לנסיעה בדרך כפרית יפה ונגיע אל טרסות האורז המרהיבות של לונגשן שמצפון לגווילין, מקום מושבם של כמה ממיעוטי המחו. לעיתים ניתן לפגוש את בנות מיעוט היאו, שמתהדרות בשערן הארוך במיוחד. כמו כן נכיר את בני מיעוט הג'ואנג המתגורר בכפרים במעלה ההרים שהגישה אליהם היא בשבילי הליכה בלבד. נסתובב באחד הכפרים ונכיר את אורח חייהם והמגורים, מבנה הבית של הכפריים ועיסוקיהם. בתום היום נשוב לגווילין.נבקר בשוק הפנינים המפורסם.
לינה בגווילין.


יום 12 :   גווילין- ינגשואו  Yangshou  גוילין
הבוקר נצא בנסיעה אל ינגשואו, עיירה קטנה השוכנת בין צוקי אבן הגיר היפים, שהנופים מסביב לה שימשו השראה לאלפי אמנים בסין ומחוצה לה. לאחר ההגעה ,נצא לשיט על אחד מיובליו של נהר הלי(Li) לאורך רצועת הנהר נוכל לראות את הצוקים המפורסמים, שפע שיחי במבוק, דייגים בסירות קטנות, כובסות בנהר, עדרי תאו וכפרים ציוריים. צוקי הגיר המקיפים את העיירה תלולים וגבוהים ובבואתם המשתקפת במים יוצרת מראה מלא חן. אלה הנופים ששימשו השראה לכל אלפי האמנים המציירים את הנופים המפורסמים. נותיר זמן לביקור ברחוב העתיק והססגוני של יאנגשאו  אשר מספק לנו הזדמנות מצוינת להכיר עבודות יד ומזכרות נהדרות, חפצי אומנות וציורים סיניים נהדרים. נסייר ברגל בכפר חבוי המונח למרגלות  צוקי ההוד הירוקים. נהנה מארוחת ערב ונשוב בנסיעה לילית אל גווילין .
לינה בגווילין.

 

יום 13  :    גווילין - שנגחאי
בשעת בוקר נמריא מגווילין לשנגחאי .שנגחאי . שנגחאי היא עיר מחוז, אחת מארבע ערי המחוז של סין (בייג'ין, שנגחאי, טיאנג'ין וצ'ונגצ'ינג) ואחת הערים הגדולות ביותר בעולם ובירתה הכלכלית של סין המרכזת את עסקי המסחר ,הבנקאות והתעשייה שלה . לצד העיר המודרנית להפליא נותרו שכונות ומבנים עתיקים, ההולכים ומפנים דרכם לגורדי השחקים הנבנים מכל עבר. ביומיים הבאים , נבקר בשכונה שהייתה בימי מלחמת העולם השנייה גטו יהודי ובה נמצא עדיין בית הכנסת ששימש את הקהילה היהודית, פליטי המלחמה באירופה אשר מצאו מקלט בעיר. בית הכנסת הפך למוזיאון המנציח את תולדות יהודי שנחאי. 
לינה בשנגחאי. בערב הופעת אקרובטיקה .

 

יום 14 :    שנגחאי – דז'וזואנג - סוג'ו
בשעות הבוקר המוקדמות, נצא בנסיעה לכיוון עיר תעלות המים השמורה זוז'ואנג. העיר בת המאה ה - 14 נשמרה בצורה מיוחדת ויפה. נטייל בין סמטאותיה ונשקיף מעל גשרי אבן אל תעלות המים הנהדרות שהשתמרו כאילו הזמן נעצר. בשעת צהריים נמשיך בנסיעה אל עיר הגנים סוג'ו ששימשה מפלט לפקידים בכירים שבנו בה את בתיהם המפוארים במשך מאות שנים . בערב נטייל באחד מגני העיר היפה.
לינה בסוג'ו. מופע נט גרדן .

 

ימים15  - 16 :   סוג'ו  - שנגחאי -תל אביב
הבוקר נסע חזרה לשנגחאי ונמשיך בביקורינו בעיר .לא נפסח על אחד המוזיאונים המפורסמים בעולם- מוזיאון שנחאי המרהיב גם בעיצובו וגם בתכולתו נטייל בעיר הסינית וברחוב ננג'ינג, מדרחוב הקניות המפורסם של העיר ולאורך הבונד- הטיילת המפורסמת שלהעיר ונראה את הבניינים הקולוניאליים הישנים. נבקר ברובע פודונג המציג את הכניסה למאה ה – 21  ומרהיב בשפע בניניו שהם מהגבוהים בעולם. נעלה לתצפית מרשימה על העיר וסביבותיה ממרומי מגדל הטלוויזיה . נבקר  את הרובע הצרפתי המשוחזר ונצפה במופע אקרובאטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסינית. נהנה מארוחת סיום חגיגית ובשעת ערב ניסע אל שדה התעופה ונטוס  חזרה לתל –אביב . הגעה ביום מספר 16  בשעות בוקר, עמוסי תמונות ,קניות וחוויות.

במשך הטיול מבקרים במפעלים הבאים :

תרופות סיניות

גייד - אבן ירקן

מפעל ליצור חיילי טרה קוטה

משי

פנינים.

 

בכל מפעל משך הביקור כשעה.

 

 

 

שם העיר  מספר לילות
ביג'ינג                                3
שיאן                                 1
צ'נגדו                                 1
אמישאן                                1
צ'נגדו                                2
גווילין                                3
שנגחאי                                1              
סוז'ו                                1
סה"כ                                13 
 

 המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, ארוחת והלינות.

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לסין - כולל חבל סצ'ואן בטיסות ישירות !! לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לסין - כולל חבל סצ'ואן בטיסות ישירות !! - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לסין - כולל חבל סצ'ואן בטיסות ישירות !! - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לסין - כולל חבל סצ'ואן בטיסות ישירות !! - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן לסין - כולל חבל סצ'ואן בטיסות ישירות !!
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות