טיול מאורגן לאירלנד - טיול אוהבי לכת - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אוהבי לכת » טיול מאורגן לאירלנד - טיול אוהבי לכת

טיול מאורגן לאירלנד - טיול אוהבי לכת

משך הטיול: 8 ימים
יתרונות מסעות

טיול לאוהבי לכת בארץ ירוקה

הרים ושדות ירוקים, מצוקים זקופים נופלים מאות מטרים לים הכחול, אגמים, פלגי מים, כפרי דייגים צבעונים, מבצרים עתיקים והמון כבשים. טיול רגלי בנופים האירים הינו טיול בציור של כחול וירוק עם כתמי צהוב של פריחה ואדום בוהק בכפרים. בערבים נבלה בפאב מקומי עם מוזיקה אירית וכוס בירה ג'ינס.

יחודו של הטיול הינו בשילוב מסלולי הליכה יומיים לאורך שבילים עתיקים, ליד חופי הים, בין כפרים ועיירות צבעוניות, בלב יערות לצד אגמים ולאורך נחלי מים.

מסלולי ההליכה (עד 8 ק"מ ביום) מתאימים לכל מי שאוהב טיולים רגלים נינוחים של מספר שעות בנופים ובטבע. המסלולים נוחים ללא עליות או ירידות תלולות. בלילות נלון בשתי עיירות קטנות בלב נופים קסומים.

בקיץ 2017 יצאו שני טיולים של אוהבי לכת לאירלנד 12-18 יוני (שיא עונת הפריחה) וטיול נוסף בספטמבר.

את הטיול ילווה מדריך מקומי, ומדריך דובר עברית של חברת מסעות. 

 

יום 1  תל-אביב- איסנטבול- דבלין-קינמאר
נמריא בטיסת לילה מנתב"ג לדאבלין בירת אירלנד עם חניית ביניים בשדה התעופה הבינלאומי של איסטנבול. ננחת באירלנד בשעות הבוקר ומיד נצא בנסיעה לאזור דרום מערב האי לכיוון העיירה הקטנה מיילסטריט והפארק שלידה. נצא לסיבוב הכרות קל בנוף ירוק של גבעות ובקעות ונעבור ליד מספר אתרי פולחן עתיקים של תושביה הקלטיים של אירלנד. בסיום הסיור נמשיך בנסיעה קצרה לעיירה קינמאר (Kenmare)היושבת ליד לשון ים. קינמאר הינה מהעיירות הקטנות והנעימות של אירלנד. לאורך רחובותיה בתים צבעוניים, פאבים ומסעדות. ארוחת ערב ולינה בקינמאר.

מסלול הליכה: 8 ק"מ

יום 2-קינמאר והאזור
לאחר ארוחת בקר נסע כחצי שעה לאורך חופי מפרץ קינמאר וניכנס לדרך צדדית העולה להרים. נתחיל בהליכה לכיוון אוכף בין שתי גבעות. נחצה את האוכף ולעיננו תתגלה סדרת אגמים מרהיבה ומפלי מים. נרד לכיוון האגמים וליד האגם הגדול נבקר באתר קדום של מעגל אבנים. מעגלי אבן נבנו בתקופות פרה-היסטוריות ומקובל לחשוב ששימשו למטרת פולחן. נמשיך ללכת ליד חופי האגם ונעצור לארוחת צהרים. לאחר הארוחה, נעלה לאוכף השני ומפסגתו נשקף נוף נהדר למפרצי הים של קינמאר ובאנטרי. אחה"צ נחזור לעיירה ונעצור לכוס תה של אחר הצהריים.ארוחת ערב לינה בקינמאר.
מסלול הליכה: 10 ק"מ

יום 3  -קינמאר-שמורת קילארני
הבוקר נצא בנסיעה קצרה לנקודת תצפית מקסימה מעל הפארק הלאומי קילארני. מנקדה זו הנקראת "תצפית הנשים" נרד דרך יער עתיק ומישורי עשב לכיוון אגמי קילארני. עם קצת מזל נוכל לפגוש את עדר של צבאים אדומים ולראות נשרי ים לבני זנב. בסיום המסלול נחזור לקינמאר.  הערב, נחזור מעל 100 שנים לעבר לתקופת ההגירה האירית הגדולה לארה"ב. במסורת האירית, כאשר אנשים היגרו מעבר לאוקינוס לפתוח בחיים חדשים, היתה הקהילה מתכנסת לחגוג עבורם ערב מיוחד. הערב, נהייה אורחים של ערב מרתק זה בבית עתיק בן מאתיים שנה עם ארוחה, סיפורים, מוזיקה וריקודים אירים.ארוחת ערב ולינה בקינמאר.


מסלול הליכה: 8 ק"מ

יום 4 -קינמאר-פארק דיראנן
היום מסלול הטיול יהיה בחוף ים מקסים בתוך פארק דיריאנן, בחלקו הצפוני של מפרץ קינמאר. שבילי חוף מתפתלים בינות לעצי דקל ופריחה סאב טרופית מעל מפרצי ים חוליים. פארק זה כולל גם את ביתו של דניאל אוקונול, הדמות המשמעותית ביותר במלחמה על עצמאות תרבותית ומדינית של האירים מול בריטניה הגד'ולה במהלך המאה ה 18. במהלך המסלול נכיר ונטעם מאכל מקומי מצמחי ים. נכיר את תכונותיהם והשימושים השונים בהם. לעת ערב נחזור לקינמאר לארוחת פרידה מהעיירה המקסימה . ארוחת ערב ולינה בקינמאר.
אורך מסלול: 8 ק"מ

יום 5 -צוקי מוהר-דולין-באליווגהן
לאחר ארוחת בוקר נצא לנסיעה של כשלוש שעות דרך נופיה הירוקים של מערב אירלנד לאחד מהאתרים הייחודיים ומוכרים באירלנד – צוקי מוהר. צוקי מוהר עולים זקוף הישר ממי האוקיאנוס האטלנטי, מתנשאים לגובה של 214 מטר ונמשכים לאורך 8 ק"מ. על הצוקים ושרטונות הסלע מתחתם, מקננים עשרות אלפי עופות ים. מחזה מרהיב. נתחיל את סיורנו בשייט מתחת לצוקים ונהנה מהגיוון והכמות של עופות המים סביבנו. לאחר השייט נלך בשביל מרהיב מעל הצוקים (השביל בטוח ולא עובר על שפת המצוק) לכפר הקטן דולין, שם נשתה כוס תה לפני נסיעה קצרה למלון שלנו בעיירה באליווגהאן.ארוחת ערב ולינה בבאליווגהן.


אורך מסלול: 8 ק"מ

יום 6 -שמורת הבארן
היום נכיר אזור נוסף ושונה באירלנד, נופי הקארסט "המדבר" של אזור בורן. גבעות סלעיות, מחורצות בארוזיה אינטנסיבית. בין הגבעות השוממות, ובבקעות הקטנות, הצליחו איכרי אירלנד בעזרת טרסות לעבד מעט חלקות אדמה או לרעות עדרים קטנים של כבשים ופרות. נחצה ברגל את אחת הגבעות האופייניות לאזור ונרד ממנה היישר לנאת מדבר ירוקה ובה שרידי קתדרלה עתיקה  בנוף ציורי. נחזור למלון שלנו לערב פרידה.ארוחת ערב ולינה בבאליווגהן.

יום 7 -דבלין -איסנטבול- תל-אביב
לאחר ארוחת בוקר ניפרד מחופי הים וכפרי מערב אירלנד ונסע לכיוון שדה התעופה של דאבלין. בדרך נעצור לביקור באתר מקסים של מנזר עתיק לחוף נהר שאנון, הגדול בנהרות אירלנד. לאחר הביקור נמשיך בדרכנו לשדה ולטיסתנו חזרה לארץ.

 

***המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, ארוחת והלינות***

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לאירלנד - טיול אוהבי לכת לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לאירלנד - טיול אוהבי לכת  - אוהבי לכת

טיול מאורגן לאירלנד - טיול אוהבי לכת  - אוהבי לכת

טיול מאורגן לאירלנד - טיול אוהבי לכת  - אוהבי לכת

פורום גולשים - טיול מאורגן לאירלנד - טיול אוהבי לכת
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות