טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה בחגיגות הפסחא באנטיגוואה 2017 בהדרכת איתן דביר - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » קבוצות סגורות » טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה בחגיגות הפסחא באנטיגוואה 2017 בהדרכת איתן דביר

טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה בחגיגות הפסחא באנטיגוואה 2017 בהדרכת איתן דביר

משך הטיול: 17 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

טיול שלא תשכחו! מפגש עם התרבות העשירה , ההיסטוריה המפוארת ,המוזיקה והשמחה של מקסיקו ומפגש מרתק עם הילידים האינדיאנים החיים עד היום בגואטמלה ומשמרים תרבות קדומה וקסומה של תלבושות, שווקים מקומיים-כפריים ומורשת אינדיאנית המהולה בהשפעות הכיבוש הספרדי בשילוב של הטבע ,בע"ח, יערות הגשם ,הרי הגעש והחופים של קוסטה ריקה. במבט ראשוני אולי זה נראה שכל הטיולים הם דומים אך אנו בהחלט גאים בכך שזהו הטיול המקיף והאיכותי ביותר הקיים היום בשוק, אשר תוכנן לאחר מחשבה והרבה רצון להעביר לכם את החוויה !!! אבל רק מילים לא יוכלו לתאר זאת,אז בואו והצטרפו אלינו לחוויה מרתקת ,כי למרכז אמריקה נוסעים רק עם מי שבאמת מבין...

*  קבוצות קטנות- מינימום  15 איש , מקסימום  32 איש ולא יותר!

בתי מלון-בתי מלון  ברמה תיירות טובה  4* ומעלה

·* אוזניות שמע ומפה לכל נוסע.

*  בכל טיולי מסעות נערך מפגש קבוצה בת"א כשבוע לפני הטיול.

ביקורים  ופעילויות יחודיות רק ל"מסעות":

 • מופע בלט פולקלוריקו במקסיקו סיטי
 • קורס בישול מקסיקני.
 • הריבריה המקסיקנית : קנקון כולל פארק שאקרט, צ'יצנאיצ'ה ,מרידה.
 • ביקור בחוות קפה בגואטמלה.
 • ביקור בעיר המאיה המפורסמת ביותר במרכז אמריקה- טיקאל!
 • טיסת פנים מטיקאל (פלורס) לגואטמלה סיטי.
 • רכיבה על סוסים במעלה הר הגעש פקאיה באנטיגוואה( במקום הליכה רגלית)
   
 • מדריד (בטיולים הכוללים טיסות איבריה): 
  בדרך חזור: 
  יציאה משדה התעופה לחצי יום סיור בעיר בדרך חזור(בטיולים הכוללים טיסות איביריה)

יום 1- 01.4  –  תל אביב – מדריד - מקסיקו סיטי
ניפגש בשדה התעופה לטיסת בוקר דרך מדריד למקסיקו סיטי -העיר החשובה בערי דרום ומרכז אמריקה,בירת האימפריה האצטקית אז והמטרופולין השלישי בגודלו בעולם היום .העיר שוכנת בעמק מקסיקו שהוא רמה מישורית בגובה 2,240 מ', מוקפת הרים גבוהים והרי געש .א. ערב ולינה במקסיקו סיטי.

יום 2– 02.4 - מקסיקו סיטי-סוצ'ימליקו
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר במרכז ההיסטורי שהוכרז כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו. נבקר בסוקאלו (Zocalo)– הכיכר המרכזית של העיר ונראה את הקתדרלה הגדולה , נראה את כיכר שלושת התרבויות והארמון הלאומי ונתרשם מציורי הקיר ה"מוראלס" של דיגו ריוורה ואחרים .נמשיך לביקור באוניברסיטה הלאומית שם נראה את בניין הספרייה המרכזי המכוסה כולו מארבעת צדדיו בפסיפסים מדהימים מעשי ידי אמנים גדולים. הדשא המרכזי הוא למעשה גן פסלים ענק המציג את הפיסול המקסיקני בן ימינו .משם נמשיך לשכונת קויואקן לביקור בביתה של הציירת פרידה קאלו, בית שהפך למוזיאון חי ותוסס. את היום נסיים בשיט בסירות "הטרחינרס " בתעלותיה של "עיר הפרחים " והגנים הצפים –סוצ'ימילקו (Xochimilco).בערב נצא למופע מהנה של בלט פולקלוריקו המפורסם .א. ערב ולינה במקסיקו סיטי.

יום 3 – 03.4 - מקסיקו סיטי 
נפתח את היום בביקור במוזיאון האנתרופולוגי הנחשב לאחד הגדולים -והחשובים בעולם ונכיר את קשת התרבויות הפרה-קולומביאניות והקבוצות האתניות של מקסיקו כיום .משם ניסע לאורך האינסורחנטס(השדרה הארוכה בעולם) אל אתר הארכיאולוגי טיאוטיוואקאן- "עיר האלים". האתר המרשים היה מרכזה של התרבות הפרה- קולומביאנית מן המאה הראשונה ועד המאה השביעית לפנה"ס. תרבות עתיקה זו נעלמה מסיבות לא ברורות אולם השאירה רחבות רשימות, שדרות ומבנים ברמה הנדסית גבוהה ביותר. לאחר א. הצהרים אותה נאכל במקום ,נבקר בפירמידות השמש והירח, שדרת המתים ובמקדש קצאלקואטל.נשוב אל מקסיקו סיטי ונבקר במרכז הדתי של הגבירה הקדושה גוודלופה פטרונית העיר. בערב, נצא אל כיכר גריבלדי- מקום ההתרכזות וההתכנסות של להקות המריאצ'י אשר לכל אחת מהן מתהדרת בלבוש המיוחד לה, אבל כולן באותו סגנון של בגדים מרובי כפתורים נוצצים ובסומבררוס מעוטרים. א א. ערב ולינה במקסיקו סיטי.

יום 4 –04.04 -מקסיקו סיטי- קנקון-סיור חופים
 לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נגיע אל שדה התעופה ונעלה אל טיסתנו אל אתר הנופש המפורסם ביותר במרכז אמריקה השוכן במחוז יוקטאן הריביירה במקסיקנית- קנקון  . לאחר הנחיתה,נגיע אל בית המלון לארוחת צהרים והתארגנות אשר לאחריה, נערוך סיור פנורמי קצר באזור .אחר הצהרים וערב חופשיים על מנת לתת זמן ליהנות מחוף הים ,למנוחה או להסתובב באזור. לינה בקנקון .

יום 5 –05.04- קנקון- הפארק  האקו-ארכיאולוגי  שאקרט
הבוקר,השכמה מאוחרת והזדמנות לטבילה נוספת בחוף הים של המלון. בשעות הבוקר המאוחרות ,נצא מקנקון  וניסע לאורך החוף לביקור מהנה בפארק האקו-ארכיאולוגי היחיד במינו  בעולם – שקרט-  Xcaret , איזור ירוק שופע מים אשר בני המאיה הקדומים נהגו לכנותו "גן עדן". נבקר במגוון אתרים של בני המאיה, נחזה בפרפרים צבעוניים המרחפים להנאתם בשמורה, נראה את משחק הכדורגל האכזרי של בני המאיה כפי שמשחזרים אותו בני יוקטן ונוכל לשחות במערכת יובלים תת-קרקעית ששימשה כמערכת אספקת מים מפותחת של בני המאיה. לאחר ארוחת הערב, נחזה במופע ססגוני שבו, לאור לפידים, משחזרים בפנינו תושבי המקום את אורח החיים והפולחן של בני המאיה. בתום הסיור נחזור ללינה בקנקון .

יום 6 – 06.04- קנקון- צ'יצ'ה אינצ'ה-מרידה
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מקנקון ונצא בנסיעה אל עיר המאיה המפורסמת ביותר במקסיקו אשר שוחזרה היטב -  צ'יצ'ן איצ'ה - מהחשובות בערי המאיה, אשר נבחרה לאחרונה לאחד משבעת פלאי העולם .נבקר בכמה מהשרידים החשובים ביותר של תרבות זו: הפירמידה הגדולה אל קסטיליו, מגרש למשחקי כדור, מקדש הלוחמים, הבאר הקדושה - באר מים ענקית אשר שימשה לשם העלאת קורבנות לאלי המאיה. בתום הביקור באתר ולאחר ארוחת הצהרים באתר נמשיך אל העיר מרידה ,עיר גדולה המונה כ-800,000 תושבים המכונה גם העיר הלבנה בשל צבעי בתיה העושים מאבן גיר. העיר, שהייתה שייכת לבני המאיה  נקראה בעבר tho, אך לאחר הכיבוש הספרדי הפכה לעיר של ממש שעד היום היא עדין העיר הכי גדולה ביוקאטן. לאחר ההגעה והתארגנות במלון,נצא לסיור ערב במרכז העיר.לינה במרידה.

יום 7 -07.4 -מרידה-טיסה לוילה הרמוסה- פלאנקה
לאחר ארוחת הבוקר, נעלה על טיסה אל וייה הרמוסה (Villahermosa) בירת מחוז טבסקו. לאחר הנחיתה, נמשיך לביקור מעניין בעתיקות פאלנקה עיר מאיה עתיקה מן התקופה הקלאסית. נבקר באתר ששוחזר ושומר, מתקופת הפריחה של תרבות המאיה, הניצב בלב יערות גשם שנוקו על מנת לחשוף את שרידיה המרשימים. ארוחת ערב ולינה בפלאנקה.

יום 8 - 08.4  - פלאנקה-פלורס
לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה אל מעבר הגבול עם גואטמלה . בדרכנו, נבקר אצל השבט האינדיאני לה-קנדון ונמשיך בנסיעה בדרכי היער אל גדות הנהר אוסומסינטה בו ונפליג בסירות לעברו השני של הנהר . נגיע אל פלורס הנמצאת בלב הג'ונגל והעיר המארחת של אתר המאיה המפורסם "טיקאל".ארוחת ערב ולינה בפלורס.

יום 9 -09.04- פלורס – טיקאל-פלורס
את רובו של היום הזה נקדיש לטיקאל, עיר מאיה מרשימה בלב הג'ונגל של פלן. אזור טיקאל הוא קומפלקס ענק של מבנים, ארמונות ומקדשים שנוצר ע"י בני המאיה וננטש במאה ה11 .זהו מתחם מהמרשימים בעולם ומעיד על יכולות הנדסיות מופלאות ועל אימפריה אדירה שהייתה כאן . כיום היער מסביב עוטף חלק מן המבנים ומוסיף לאווירת האקזוטיות והראשוניות של המבקרים ויוצר חוויה בלתי רגילה למבקרים במקום. את  ארוחת הצהרים נאכל במהלך היום. ארוחת ערב ולינה בפלורס

יום 10  -10.04- פלורס – טיסה לגואטמלה סיטי-אגם אטיטלן
הבוקר נעלה על טיסתינו אל הבירה גואטמלה סיטי .לאחר הנחיתה,נערוך סיור פנוראמי בעיר ונראה את הכיכר המרכזית , את הקתדראלה ואפילו נגיע אל שדרת ישראל... . עוד נבקר בתבליט ייחודי ומעניין מאוד של מפת גואטמלה .משם נצא אל עבר אגם אטיטלן .בדרכינו נעצור ב- Iximche-אתר ארכיאולוגי פרה-קולומביאני באזור ההררי המערבי של גואטמלה. באתר ניתן למצוא מספר ארמונות ומקדשים אשר הוכרזו כאנדרטה הלאומית של גואטמלה ב -1960. נבקר גם במוזיאון קטן בו מוצגים הממצאים של המקום הכוללים פסלים וקרמיקה. נמשיך למלונינו בפאנחצ'ל השוכנת על שפת האגם הגעשי אטיטלן. ארוחת ערב ולינה בפאנחצ'ל.

יום 11 – 11.04 -אגם אטיטלאן וכפרי האזור-
הבוקר נצא לשייט באגם אטיטלן השוכן בגובה 1560 מטר למרגלות הרי געש פעילים: אטיטלן, סן פדרו וטולימן. האגם עמוק ביותר ביבשת אמריקה, 350 מטרים וידוע כאחד האגמים היפים בעולם.  האגם נוצר מפעילות געשית של הרי הגעש הסובבים אותו, צבע המים משתנה מכחול עמוק לטורקיז.   נבקר בכפרים סן אנטוניו פאלופו וסן פדרו אשר לכל אחד מהם דפוסי לבוש ייחודיים ובכפר סנטיאגו אטיטלן בו כנסיה מעניינת.    נראה גם את ה "משימון" אל התירס, שילוב של אל פגאני עם דמות נוצרית.   נכיר מקרוב את חיי היום יום של התושבים ותרבותם ונראה אותם יוצרים במלאכות היד השונות. ארוחת ערב ולינה בפאנאחאצל.

יום 12 – 12.04 - יום השוק בצ'יצ'יקאסטנגו-אנטיגוואה
היום הוא יום השוק בצ'יצ'יקאסטנגו. זהו שוק עבודות היד וגם דברים אחרים מהגדולים והמרשימים בדרום אמריקה. נצא מאגם אטיטלן  אל  צ'יצ'יקאסטנגו . נטייל בין החנויות והדוכנים העמוסים והצבעונים. נבקר בכנסיית סנט תומאס שבה מתקיימים טקסים נוצריים-פאגניים, בבית הקברות הצבעוני ובמרכז הפולחני בגבעת פסקוול – אבח בו נצפה גם בפולחניים שאמאניים עתיקי יומין מעידן המאיה במקדש שעדיין פעיל .משם נמשיך אל אנטיגוואה -העיר הקולינאלית  היפה  בה נשתתף בחגיגות הפסחא .ארוחת ערב ולינה באזור.


ימים 13-14 – 13-14.04 - אנטיגוואה- (יום שישי הקדוש - חגיגות הפסחא)
סיור באנטיגואה הוא ממש כמו קפיצה אחורה בזמן והחוויה מתעצמת במיוחד "ביום שישי הקדוש". זוהי עיר מהיפות באמריקה אשר נחרבה ברעידת אדמה ושוקמה בהשפעת הרנסנס האיטלקי. העיר הוכרזה כאתר מורשת עולמית ומצטיינת בארכיטקטורה קולוניאלית ובאדריכלות מרשימה.הבוקר נערוך סיור הכרות עם העיירה המרתקת ונהנה מאווירת החג .אחר הצהרים, נבקר בהר הגעש פקאיה הסמוך. ההר הינו הר געש פעיל. בגובה של 2,552 מטרים והוא חלק משרשרת געשית הנמתחת לאורך חוף האוקיינוס האטלנטי בגואטמלה. לאחר הליכה לא ארוכה בשילוב רכיבה על חמורים /סוסים , נגיע למדרון ההר ובו ואם יתמזל מזלנו ,נראה את הלבה הזורמת ממש לרגלינו. למחרת, נצא שוב אל אנטיגוואה  ונערוך סיור רגלי  בין הכנסיות,המנזרים,הרחובות המרוצפים והכיכרות עטורי המזרקות הלובשים ביום מיוחד זה מרבדים צבעונים של שטיחי ענק העשויים מנסורת צבעונית ,פרחים,פירות וירקות אשר את הכנתם מתחילים משעות הבוקר המוקדמות על מנת לשמור על טריותם בעת תחילתה של התהלוכה. על השטיחים מופקדת שמירה קפדנית ושומרים מתיזים מים על מנת לשמור על העיצוב עד לשעת התהלוכה. נצפה בטקסים ובתהלוכות המתקיימים ביום זה ונבקר בכנסיות (כנסית לה מרסד,כנסיית סאן פרנסיסקו ) אשר בהן נמצאות יצירות יפהפיות במיוחד. אנשי הכנסייה מפנים שטח נרחב בתוכה, ועליו הם מכינים שטיחים מרהיבים במלאכת יד מדויקת תוך סיוע מזערי בתבניות. מאחורי השטיחים מקימים אנשי הכנסייה תפאורה, הכוללת סצנות מרכזיות מדרך הייסורים של ישו. מוזיקת רקע, תאורה דרמטית וריח קטורת חזק משלימים את החוויה לעוטפת חושים .נגיע אל קתדראלה בה מתרחש הטקס המרכזי .עשרות אלפי אנשים גודשים את כיכר העיר המרכזית. במהלך הטקס מועלית דמות ישו על הצלב ונאמרות תפילות. עם הורדתו מהצלב, פוצח הקהל האדיר בשירה מרגשת.בהמשך היום נעלה גם אל נקודת תצפית מרהיבה על העיר. ארוחת ערב ולינה באזור.

ימים 15-17- 15-17.4 -אנטיגואה- גואטמלה -סיטי- מדריד- ת"א 
הבוקר נערוך סיור בחוות קפה עתיקה. נלך בין השיחים במטע ונלמד על תהליך הפקת הקפה, על ההיסטוריה, הגידול, הייבוש והמיון של גרגירי הקפה, לאחר מכן, נשוב אל שדה התעופה של  גואמטאלה סיטי בנסיעה קצרה ונעלה על טיסתינו חזרה הביתה דרך מדריד בה נערוך סיור עיר קצר. נחיתה בישראל בשעות הבוקר המוקדמות של  היום  ה-17.

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה בחגיגות הפסחא באנטיגוואה 2017 בהדרכת איתן דביר לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!
פורום גולשים - טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה בחגיגות הפסחא באנטיגוואה 2017 בהדרכת איתן דביר
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות