קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם -הטיול מובטח !! - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » קרוז מאורגן » קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם -הטיול מובטח !!

קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם -הטיול מובטח !!

משך הטיול: 11 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

הפלגה לפיורדים הנורווגים בספינת הפאר החדשה מבית הולנד אמריקה ליין - קונינגסדאם MS- Koningsdam היא חוויה בלתי נשכחת עם נופים עוצרי נשימה לאורך השייט.
בהפלגה לפיורדים הנורווגים לא תשוטו בין קרחוני ענק ו/או תראו חיות בר בכל מקום. שייט בפיורדים הנורווגים יכניס אתכם לתוך החיים האמיתיים של האזור. כפרים ציוריים, היסטוריה עתיקת יומין ואוכל מיוחד.

סיורי עיר בכל נמל עגינה: אמסטרדם, איידפיורד, אלסונד, גייראנגר וברגן.

הכל כלול במחיר ואין תוספות והפתעות בהמשך :

סיורים באוטובוס פרטי לאורך כל ימי העגינה עם מדריך ישראלי דובר עברית
כניסות לכל האתרים הכלולים בתוכנית
מיסי הנמל בשייט - כלול במחיר
טיפים על הספינה - כלול במחיר

יום  1 – 30/6/2017 -ת"א – אמסטרדם
נצא בטיסה לאמסטרדם בטיסת ישירה עם ההגעה ניסע לזאנסה סחאנס , אתר התיירות הנבחר של הולנד, כפר עתיק משוחזר, עם הריכוז הגדול בהולנד של  טחנות רוח תעשייתיות. בכפר נמצא גם בית מלאכה המייצר עדיין את נעלי העץ ההולנדיות המפורסמות נצפה בהדגמה עם הסברים על ייצור הקבקבים.
נמשיך לסיור פנורמי של האתרים המרכזיים באמסטרדם – כיכר המוזיאונים, חגורת התעלות, כיכר דאם וארמון המלוכה, תחנת הרכבת המרכזית, כולל זמן חופשי לארוחת צהריים במרכז העיר. במהלך היום נשלב שייט פנורמי של שעה בתעלות אמסטרדם.

יום 2 - 1/7/2017 - כפרי הדייגים וולנדאם ומרקן
לאחר ארוחת הבוקר, נצא מאמסטרדם לכיוון צפון אל האזור הכפרי. יום סיור בקצב הולנדי רגוע. נעבור דרך כפרים מקסימים ושדות ירוקים. האתר הראשון אשר נבקר בו יהיה בחוות גבינות , ביקור הכולל הסבר על תהליך יצור הגבינות, נטעם את רוב סוגי הגבינות השונים ונוכל לרכוש בחנות המפעל. נמשיך בדרכנו ונבקר בכפרים קטנים וציוריים הממוקמים לצדי התעלות  ונגיע  לכפר הדייגים המפורסם וולנדאם . לאחר הליכה מודרכת קצרה בסמטאות הכפר יינתן זמן פנוי לאכילת דג מלוח או סתם להסתובב ברחובות הכפר  עם שלל בתי הקפה ושפע החנויות הפזורות סביב הנמל העתיק. נמשיך באוטובוסים לכפר הקסום מרקן, כפר זה הוקם על אי שרק בעשורים האחרונים נבנה כביש שמחבר אותו אל היבשה. אחר הצהריים נשוב לאמסטרדם לסיור רגלי של שעתיים במרכז העיר הכולל את האתרים המרכזיים בעיר והיכרות לעומק עם העיר הנפלאה הזו. בערב נצא לארוחה במסעדה במרכז העיר. לינה באמסטרדם.

יום  3 - 2/7/2017 – כיכר המוזיאונים, המוזיאון הלאומי ותחילת השייט
לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור קצר באזור כיכר המוזיאונים. נראה את המבנים המפורסמים המקיפים את הכיכר – אולם הקונצרטים, המוזיאון העירוני (לאומנות מודרנית), מוזיאון ואן גוך והמוזיאון הלאומי. נשלב ביקור מודרך במוזיאון הלאומי.
לאחר הביקור במוזיאון נצא באוטובוס לנמל השייט ונעלה לאניית הקרוז לתחילת השייט.


יום 4 - 3/7/2017 יום שייט
היום נהנה מיום מנוחה על הספינה בזמן הפלגה. נוכל להנות מזמן חופשי בפעילויות הספינה השונות. נוכל להנות מבית הקולנוע בספינה, ממופעים קומדיה, מופע קברט, מגוון מסעדות השף על הסיפון. מפעילויות הספורט השונות כולל אירובי, חדר כושר, גולף וכו'. ובנוסף נשמע הרצאה מפי המדריך הישראלי בנושאים שונים.

יום 5 - 4/7/2017 -איידפיורד (Eidfjord) , הארדארגנפיורד (Hardargenfjord)
היום נעגון באיידפיורד הנחשב על ידי רבים הכפר היפה ביותר בנורבגיה, למרות שהאוכלוסיה המקומית אינה עולה על 1000 תושבים המוני אנשים מבקרים באיזור מידי שנה כדי להינות מהזוהר הטבעי של המקום והנופים המדהימים. נתחיל את סיורנו לאורך עמק מאבודאלן Måbødalen המרהיב והתלול הדרך תוביל אותנו אל המישור הענק Hardanger למעשה רמת ההר הגדולה ביותר בצפון אירופה. נעצור ליד מפל Vøringsfossen המפורסם אורכו 182 מטרים הנשפך לתוך עמק Mabo הפראי. לאחר הביקור במפל נמשיך לעבר סכר Sysen והמאגר העיקרי של תחנת הכח סימה ואחד הסכרים הגדולים בנורבגיה. לאחר הסיור נשוב לספינה להמשך השייט.

יום 6 –5/7/2017 - אלסונד (נורבגיה)
אלסונד היא עיירת חוף קטנה ומקסימה, המונה כ-23 אלף תושבים, נחשבת בעיני רבים כיפה לא פחות מאשר ברגן, אם כי בקנה מידה קטן יותר, והיא ללא ספק הרבה פחות תיירותית. זוהי עיר הבסיס של צי סירות דיג דגי הבקלה הגדול בנורבגיה, והיא ממוקמת על חצי-אי המזכיר, באופן מפתיע, קרס דיג. מרכז העיר כה צפוף ועמוס עד כי נראה בלתי אפשרי להרחיב אותו עוד יותר, ורוב אנשי העיר חיים כיום באיים וחצאי איים סמוכים. נבקר במוזיאון Sunnmøre תחת כיפת השמים עם האוסף העצום של בתים ישנים. נסייר בין בתיו הציוריים והתערוכות המקורות, כולל סקירה על ההיסטוריה התרבותית והאדריכלית של Sunnmøre. נמשיך לביקור בפארק האוקיינוס האטלנטי(Atlantic Ocean Park) - במרחק שלושה ק"מ ממרכז אלסונד, נצא לסיור בפארק המציג את האוקיינוס האטלנטי לאורחים. הפארק מאפשר לראות את החיים התת-ימיים באוקיינוס, ומציג את מיני החיות השונים ואת תנאי המחייה שלהם מתחת למים. במקום תמצאו בריכות האכלת דגים וסרטנים, פינת "ליטוף", ומיכל עצום בקיבולת של ארבעה מיליון ליטר של מי ים. בצהרי כל יום תוכלו לצפות בהאכלת הדגים וחיות הים ע"י צוללנים בפארק. בנוסף, באתר שמורה לכלבי ים יתומים וכן חופי רחצה, שבילי טיולים ועוד. לינה וארוחת ערב בספינה.

יום 7 -6/7/2017 - פיורד גייראנגר
היום נעגון בפיורד גייראנגר, אחד הפיורדים המרשימים בעולם אשר בשנת 2005 אף זכה להכרה מאונסק"ו כאתר מורשת עולמית. ספינתנו תפליג בתוך הפיורד ונוכל להתרשם מהמצוקים התלולים, מהצמחייה הירוקה ומפסגות ההרים המושלגות. לאחר עגינת הספינה נצא ליום טיול מרהיב, נצפה במפל שבע האחיות המפוצל אל שבעה מפלי משנה הנופלים לים מגובה רב. נעלה לתצפית על הפיורד ממעלה "דרך הנשרים" נמשיך בנסיעה אל אגמי הקרח ונעלה אל פסגת הר דאלסניבה לתצפית נוספת על הפיורד. נשוב לספינה לארוחת ערב ולינה.

יום 8 –7/7/2017- ברגן (נורבגיה)
את הבוקר נקדיש לסיור בברגן. בעבר היתה העיר מרכז חשוב של ברית הנזה(Hanze).זו היתה התאגדות סוחרים גרמניים בערים שונות באירופה, שצברה כוח כלכלי אדיר ושלטה בסחר של צפון אירופה, החל מהמאה ה-12. העיר היתה גם אחד מבסיסי היציאה של הויקינגים במסעות הפשיטה והכיבוש שלהם. כיום היא העיר השניה בגודלה בנורבגיה, בת כ-270,000 תושבים (באזור המטרופולין כ-400,000). בעיר נולד, חי ויצר המלחין הנורבגי המפורסם אדוורד גריג, שכתב את המוסיקה הידועה למחזהו של הנריק איבסן, פר גינט. נתחיל את הסיור בשוק הדגים המפורסם של ברגן, בו נוכל לטעום ממעדני תנובת הים, לרבות בשר לויתן (האסור לציד בעולם, אך נורבגיה אינה חתומה על אמנת איסור ציד הלויתן). בברגן נבקר במוזיאון (Troldhaugen ) של אדוארט גריג.Eduart Grieg נסייר בעיר ברובע בריגן (Bryggen)שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו, בו ישבו הסוחרים ההנזיאתים ובו היה מרכז המסחר של ברגן. נבקר בחצר מבצר ברגנהוס (Bergenhus) הכולל בתוכו את מגדל רוזנקרנץ (Rosenkrantz Tower) ששמר על הכניסה לנמל. נסייר ברחובותיה העתיקים והשמורים של העיר, בעלת המוניטין של העיר הגשומה בעולם, עם ממוצע של 2,250 מ"מ ו-250 ימי גשם בשנה. נעלה ברכבת הפוניקולר ( Fløibanen) לתצפית מרהיבה על ברגן מהר פלויין (Floyen). לינה וארוחת ערב בספינה.

יום 9 - 8/7/2017 - יום שייט
היום נהנה מיום מנוחה על הספינה בזמן הפלגה. נוכל להנות מזמן חופשי בפעילויות הספינה השונות. נוכל להנות מבית הקולנוע בספינה, ממופעים קומדיה, מופע קברט, מגוון מסעדות השף על הסיפון. מפעילויות הספורט השונות כולל אירובי, חדר כושר, גולף וכו'. ובנוסף נשמע הרצאה מפי המדריך הישראלי בנושאים שונים.

יום 10-11 9-10/7/2017 – סיום השייט, סיור רגלי ברובע היהודי – שדה התעופה
עם סיום השייט, נעלה לאוטובוס הקבוצה ונסע למרכז העיר. נסייר באזור הרובע היהודי עם מדריך המתמחה בתחום. נתרשם מהאתרים סביב בית העיריה: בית רמברנדט, מונומנט "דה האן" בית פינטו, פסל הכנר, מיקום בית היתומים, שוק הפשפשים, פסל שפינוזה, אנדרטה ללוחמים היהודים במחתרת. במהלך הסיור נבקר בבית הכנסת הפורטוגזי, מונומנט אושוויץ ובתיאטרון ההולנדי. משך הסיור כ 3 שעות ובמהלכו נשלב ארוחת צהריים במסעדה באזור. עם סיום הטיול (בסביבות 4.5 שעות עם ארוחת הצהריים), ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ נחיתה למחרת לפנות בוקר.

* המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, ארוחות והלינות.

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם -הטיול מובטח !! לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם -הטיול מובטח !! - קרוז מאורגן

קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם -הטיול מובטח !! - קרוז מאורגן

קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם -הטיול מובטח !! - קרוז מאורגן

פורום גולשים - קרוז מאורגן לארץ הפיורדים כולל אמסטרדם -הטיול מובטח !!
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות