טיול מאורגן לסין - קבוצה סגורה - סגלוב 01/04/2017 - 14 ימים - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » קבוצות סגורות » טיול מאורגן לסין - קבוצה סגורה - סגלוב 01/04/2017 - 14 ימים

טיול מאורגן לסין - קבוצה סגורה - סגלוב 01/04/2017 - 14 ימים

משך הטיול: 14 ימים
יתרונות מסעות

למרות גודלה העצום  של סין וזמננו הקצר ,בטיול זה ,אנו  מנסים לתת לכם טעימה מגוונת מכל מה שיש למדינה זו להציע: היסטוריה מפוארת ועשירה, אתרים ארכיאולוגים מרשימים מול אתרי טבע מדהימים ,ערים גדולות ומודרניות לצד כפרים קטנים ומסורתים ,גנים סינים יפים ,תעלות רחבות ומופעי תרבות מרתקים ואותנטים ... אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לטיול  מדהים ובלתי נשכח...

  • אנו מקפידים שחלק  מארוחות הערב בטיולנו יהיו ארוחות בסגנון בופה  או ארוחות  ערב בבתי המלון  .
  • הויזה לסין כלולה במחיר !
  • כולל שירות שליחים  עד הבית לאיסוף הדרכונים ! יש לשים  לב שבחברות אחרות , התוספת היא כ-60 דולר לאדם ובחלקן אף יש להגיע למשרדי החברה לצורך הוצאת הוויזה.
  • בתי מלון -  בתי המלון  שלנו ברמת תיירות טובה 4* ו-5* כוכבים .אנו מקפידים על בתי מלון  ברמה גבוהה , אשר יש לנו  ניסיון רב וטוב איתם.
  • מופע "IMPESSION SHOW"
  • מוזאון שנגחאי .
  • בית כנסת ומוזיאון תולדות יהודי שנגחאי.
  • ביקור מקיף ביאנגשו גווילין בצנגדו ובכפרי האזור.
  • ביקור בחוות הפנדות בצ'נגדו
  •  מופעי ערב שונים.

ימים 1-2: 01-02.04 : תל אביב – בייג'ינג 

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס בטיסת אל על ישירה לביג'ינג. לאחר ההגעה ניסע לבית המלון להתרעננות קלה.אחה"צ ניסע בריקשות אופניים בסמטאות, בין בתי השכונות העתיקות של בייג'ינג, ה-"חוטונג" ונראה איך מתנהלים חיי היום יום של התושבים ולא נחמיץ כמובן את שוק האוכל המפורסם של בייג'ינג הסמוך למדרחוב הקניות המפורסם "ואן פוג'ינג". ומשם לרחוב "ואנג פו ג'ינג", שהוא אחד הסמלים המערביים הראשונים של הבירה הסינית .לא נפסיד כמובן גם את שוק האוכל המפורסם של העיר ובו כל מה שחלמת עליו ולא העזת לאכול – שפע של שיפודי נחשים ועקרבים, סוסוני ים ועודנקנח  את היום בארוחת ברווז פקין. לינה בבייג'ינג

יום 3 : 03.04 : בייג'ינג-שיאן

הבוקר נצא בנסיעה ברכבת המהירה לעבר שיאן , עיר שהייתה בירת סין במשך אלף ומאה שנה היושבת בתחילתה של דרך המשי. כאן צפוי לנו מפגש מרתק עם אוצרותיה של סין. נבקר ברובע המוסלמי ובמסגד הגדול. זהו אחד המסגדים הגדולים בסין, מקורו של המסגד הנוכחי כנראה באמצע המאה ה-18 והוא בנוי בסגנון סיני ומשמש עדיין כמקום תפילה פעיל. נטייל גם בשוק של הרובע המוסלמי הנמצא ברחובותיו הצרים של העיר, בשוק התבלינים והתרופות ובבית מרקחת סיני מסורתי בו נלמד על המסורת המיוחדת של הרפואה הסינית ונעלה על חומות העיר. בערב, נצא לארוחת ערב בסגנון "דים סאם" ולמופע מרהיב של מוסיקה וריקודים כולל מופע "שושלת טאנג"  לינה בשיאן.

יום 4 : 04.04 : שיאן - צ'נגדו ((Chengdu

לאחר ארוחת הבוקר ,נבקר גם בפגודת אווז הבר הגדולה המתנשאת לגובה של 64.5 מטר. הפגודה נמצאת בלב מקדש בודהיסטי פעיל ומטופח שנבנה בתקופת הקיסר גאו דזונג. נצא משיאן דרך נפת לינטונג הידועה ברימוניה המשובחים לביקור באתר חיילי הטרקוטה. לפני 2,200 שנה חפרו כאן את קברו של הקיסר הראשון של סין הלא הוא צ'ין שה הואנג די. הקבר עצמו טרם נפתח אך בסביבתו נתגלו כ-8000 פסלים של חיילי חרס וסוסים. החיילים מתנשאים לגובה של 1.70-1.90 ולכל אחד פנים אינדיבידואליות! נצפה בסרט פנורמי שיספר לנו על שליטה הראשון של סין ומעשיו, נתרשם מהחיילים ומהממצאים המרובים בבורות החפירה ונקנח בביקור במרכבות הברונזה. נטייל ברחוב הקניות החדש הסמוך לאתר ונתרשם מעבודות טלאים צבעוניות הנתפרות על ידי המקומיות. משם נשוב לשיאן וניסע אל שדה התעופה. נפרד משיאן ונטוס לצ'נגדו((Chengdu. לינה בצ'אנגדו.

יום 5: 05.4 : צ'נגדו(Chengdu)- לשאן(Leshan)- - צ'אנגדו

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במרכז המחקר לרביית דובי הפנדה הפועל משנת 1990. עובדי המרכז מנסים להגדיל את אוכלוסיית דובי הפנדה, שנמצאת בסכנת הכחדה. הפנדה נהפכה בשנים האחרונות לסמלם של בעלי החיים הנמצאים בסכנת הכחדה. על פי הערכות, רק 1,000 פנדות חיות בטבע בדרום סין. מ- 1963 נולדו בשמורות הטבע ובגני החיות בעולם 256 פנדות בלבד ורק 96 מהן שרדו יותר משנה.בניסיון למנוע את היעלמות הדובים המכונים "המאובנים החיים",הקימה ממשלת סין 11 מרכזים לרביית פנדות ואסרה על ציד הדובים. המרכז בצ'נגדו נחשב למוצלח ביותר מבין המוסדות שנפתח ו ב- 20 השנים האחרונות .בתום הביקור, נצא אל עבר האזורים הכפריים ומטעי התה של חבל סצ'ואן, המאוכלס ביותר בסין אל "לשאן " ממנה נשוט אל אחת האטרקציות המדהימות בטיול- פסל הבודהה הענק, "דאפו. (Dafo) "  הפסל החצוב בסלע על גדת הנהר ומתנשא לגובה 71 מטר, נחצב במשך 90 שנה. נחזור לצנגדו.

יום 6 : 06.4 : צ'אנגדו - גווילין

הבוקר נצא לשדה התעופה לשם טיסה לגווילין. עיר השוכנת בנוף גבעות קסומות קרסטיות יפהפה שאין שני לו בעולם. הסינים מכנים אותו "המקום היפה ביותר תחת השמיים". את העיר חוצה נהר לי, אחד הנהרות המפורסמים בסין וזורם לו בין הגבעות הציוריות. נצא לביקור בגבעות המפורסמות של העיר - גבעת חדק הפיל (סמלה של גווילין) המזכירה פיל עצום השולח את החדק שלו ושותה ישירות ממימי נהר לינבקר במערת חליל שהיא מערת נטיפים פעילה. נהלך בין הזקיפים ונתבונן בנטיפים השונים המזכירים דמויות, חיות ועצמים שונים וכל זאת בתאורה ססגוניתבשעות הערב נחזור לגווילין , בדרך נבקר במפעל פנינה מפורסם.
ארוחת ערב ולינה בגווילין.

יום 7 :  07.4 : גווילין - ינגשואו(Yangshou).

הבוקר נסע ליוגשואועיירה קטנה השוכנת בין צוקי אבן הגיר היפים, שהנופים מסביב לה שימשו השראה לאלפי אמנים בסין ומחוצה לה.נצא לשיט על נהר יולונגלאורך רצועת הנהר נוכל לראות את הצוקים המפורסמים, שפע שיחי במבוק, דייגים בסירות קטנות, כובסות בנהר, עדרי תאו וכפרים ציוריים. צוקי הגיר המקיפים את העיירה תלולים וגבוהים ובבואתם המשתקפת במים יוצרת מראה מלא חן. אלה הנופים ששימשו השראה לכל אלפי האמנים המציירים את הנופים המפורסמים. לאחר ארוחת הצהרים , נמשיך ונסייר בכפרים חבויים המונחים למרגלות צוקי ההוד הירוקים של יאנגשואו. נוכל להצטרף למאות המטיילים המשוטטים ברחובה המרכזי של העיר, בין בתי הקפה, המסעדות והחנויות הפתוחות עד לשעות המאוחרות.בשוק הססגוני ביאנגשאו יספק לנו הזדמנות נוספת להצטייד במזכרות, ביגוד בסגנון סיני, חפצי אומנות וציורים סיניים נהדריםבערב נצא למופע –"התרשמות" (אימפרשן) על נהר לי. המופע נבנה והופק במשך 5 שנים, באתר נוף מדהים על גדות נהר לי, מוקף 12 הרים זקופים "הצומחים" מתוך הנהר כרקע לבמה, שהיא הנהר עצמו. על שפת הנהר נבנה אמפיתיאטרון ענק פתוח בן 2,500 מקומות ישיבה. המופע מתרחש על הנהר עצמו, על גדות הנהר ועל במות הצפות על המים בתוספת מסכי קולנוע ענקיים ומתקני תאורה מופלאים. זהו מופע של 600 משתתפים – רקדנים, זמרים, נגנים, דייגים, ילדים, אקרובטים וחקלאים, הנתמכים ע"י עשרות אנשי במה, הגברה, תאורה ואפקטים אור קוליים מבני המקום. המופע מתאר את חיי הכפר והדייגים, חיי היום יום והחגים, וההרמוניה שבין התושבים המקומיים, לבין הנוף, הטבע והסביבה המיוחדת של נהר לי.
מופע" IMPESSION SHOW "ארוחת ערב ולינה ביאנגשו.

יום 8  : 08.04 : גווילין -  לונגשן - גווילין

הבוקר נצא בנסיעה בדרך כפרית יפה ונגיע אל טרסות האורז המרהיבות של לונגשן שמצפון לגווילין, מקום מושבם של כמה ממיעוטי המחוז. נבקר אצל בני מיעוט היאו, שבנותיו מתהדרות בשערן הארוך שאותו אינן גוזרות כל חייהן ונהנה ממופע מקומי.כמו כן נבקר את בני מיעוט הג'ואנג המתגורר בכפרים במעלה ההרים שהגישה אליהם היא בשבילי הליכה בלבד. נבקר גם באחד הבתים כדי לראות את אורח המגורים ומבנה הבית של הכפריים. לקראת ערב נחזור לגווילין.
ארוחת ערב ולינה בגווילין

יום 9 : 09.04 : שנגחאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בטיסה  לעבר שנגחאי, אחת מארבעת ערי המחוז של סין (בייג'ין, שאנגחאי, טיאנג'ין וצ'ונגצ'ינג) ואחת הערים הגדולות ביותר בעולם. שנגחאי היא בירתה הכלכלית של סין ומהווה מרכז שירותים, פיננסיים, בנקאות ותעשיית הרכב של המדינה. לצד העיר המודרנית להפליא נותרו שכונות ומבנים עתיקים, ההולכים ומפנים דרכם לגורדי השחקים הנבנים מכל עבר – בנייה אשר התעצמה בעקבות אירוח תערוכת ה- WORLEXPO הבינלאומית. נטייל ברחוב הקניות העתיק והמפורסם של העיר - רחוב ננג'ינג, שבו בתי כלבו מרובים וחלקו הוסב למדרחוב וביציאה לרובע הצרפתי- השינטיינדי המיוחד שבעיר, נבקר במפעל המשי המרהיב. ניסע לטיילת הבונד נרד אל מתחת לנהר החואנג פו ונחצה אל גדת הפודונג. נעלה לתצפית ממרומי מגדל הטלוויזיה "הפנינה המזרחית", המתנשא ל-468 מטר, ממנו נזכה לתצפית מרהיבה על העיר סביב ומתחת – שכן ישנה ריצפת זכוכית במגדל. במידה והזמן יאפשר נבקר במפעל משי.
ארוחת ערב ולינה בשנגחאי

יום 10 : 10.04 : שנגחאי

נפתח בביקור במוזיאון שנגחאי, מהמוצלחים בסין, המכיל בתוכו שפע אוצרות אומנות: ברונזה, ג'ייד, קרמיקה, חותמות, בגדי מיעוטים, ציורים וקליגרפיה ועוד. נצא אל האזור הצפוף וההומה של סמטאות העיר העתיקה, נחצה גשר מיוחד שעליו לא עוברות רוחות רעות ונבקר בגן יו- הגן המטופח הוא בן 400 שנה וכולל 40 מבנים. נטייל בין העצים והמסלעות, נציץ לחדרים מיוחדים שבהם רהיטים משורשי עץ, ונביט בקירות המעוטרים בדרקונים. משלוות הגן נצא אל השווקים ובהם שפע סחורות ומזכרות. נבקר בבית הכנסת ובמוזיאון לתולדות יהודי שנגחאי .תולדות יהודי שנגחאי הוא פרק מעניין בפני עצמו. יהודים עשירים הגיעו לעיר בתום מלחמת האופיום וניהלו כאן עסקים משגשגים. גטו שנגחאי איכלס עשרות אלפי יהודים במלחמת העולם השנייה, לאחר שבסיוע הקונסול הסיני האוסטרי אלפי יהודים קיבלו אשרות יציאה מאירופה הכבושה. ארוחת ערב כולל מופע אקרובטיקה מרהיב ולינה בשנגחאי.

יום 11 : 11.04 : שנגחאי - בייג'ינג 

בשעות הבוקר המוקדמות נצא נעלה על הרכבת המהירה לבייגיניג. נבקר ב"מקדש השמים" בו נהגו קיסרי סין להתפלל. המבנים עגולים וגגותיהם כחולים. נעמוד על מזבח התל העגול ונתרשם מהיכל הקציר הטוב הבנוי מעץ ואין בו מסמרים ו. מכאן ניסע לאחד המקדשים הבודהיסטים היפים ביותר בסין, מקדש יונג הה גונג השייך לכת הכובעים הצהובים. באחד האולמות נמצא פסל בודהה מייטראה מרשים המתנשא לגובה של 18 מטר וכולו עשוי מעץ אלגום (סנדלווד) אחד! בסיס הפסל נמצא 8 מטר בתוך הקרקע והפסל זכה אפילו להיכנס לספר השיאים של גינס.
ארוחת ערב ולינה בביג'ינג

יום 12: 12.04 :  בייג'ינג-החומה הגדולה

הבוקר נצא אל עבר החומה הגדולה! זהו אחד המבנים המפורסמים ביותר בעולם כולו ולכאן תמיד שאפנו להגיע! החומה הגדולה נבנתה החל מן המאה ה-7 לפני הספירה. בימי הקיסר הראשון של סין הלא הוא צ'ין שה הואנג די חוזקה בנייתה - היא הורחבה, הוארכה וחוברו קטעים שונים שלה, זאת במטרה להאדיר את הקיסרות יותר מאשר להגן מפני פולשים מצפון. נעלה לחומה  כדי לחזות בנוף הנפלא ובהתפתלות החומה על גבי ההרים. נצא לבקר באתר הקברים של 13 קיסרי שושלת מינג, הנמצא בעמק מוקף הרים ונהר ובנוי לפי חוקי ה"פאנג-שווי". נצעד בדרך הרוחות – "שן דאו" שלאורכה עצי ערבה, פסלים מסוגננים של פילים, גמלים, אריות, יצורים מיתולוגיים ופקידים חבושי כובעים לקראת הצהריים נתחיל נשים פעמנו אל עבר ארמון הקיץ ששימש מקום מפלט לקיסרים מהחום היוקד ולכן הדגש בעיצובו הושם על מרכיבים קרירים כגון מים, גנים וגבעות.נחזור לעיר דרך אזור המבנים של המשחקים האולימפיים ב-2008 ונבקר במרכז הרפואה הסינית, נלמד על התרופות השונות ושיטות הטיפול הקיימות בסין המסורתית.
ארוחת ערב ולינה בביג'ינג

יום 13: 13.04 :  בייג'ינג

היום נצא ללב ליבה של האומה הסינית, כיכר טיין-אן-מן. נמשיך לסיור במעונם של 24 קיסרי שושלות "מינג וצ'ינג", הלא היא "העיר האסורה". כאן צולם הסרט "הקיסר האחרון". נפגש בתעלת מי הזהב, נציץ למבני השלטון והמגורים ולגן הקיסרי ונשמע על חייהם של הקיסרים, הסריסים והפילגשים בארמון. נצא מה"עיר האסורה". לסיור בגבעת הפחם. זוהי גבעה ובה גן פורח, עצים ירוקים וחמישה פביליונים. הגבעה מגוננת על "העיר האסורה" מצפון. נעפיל לראש הגבעה ונראה מולנו נוף מרהיב של הבירה הסינית. נראה את הגגות הצהובים של מבני העיר האסורה ואת החפיר שמקיף אותה, את פארק ביהאי והפגודה הלבנה, את האגמים, ההרים וגורדי השחקים. משם נמשיך לשוק המשי – מבנה מקורה ובו שפע סחורות מכל טוב ולאחר ארוחת הערב נעבור לשדה התעופה לשם טיסתנו חזרה הביתה מלאי חוויות ורשמים...

המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, ארוחת והלינות.

שם העיר

מספר לילות

ביג'ינג

                3

שיאן

                1

גווילין

                3

צאנגדו

                2

שנגחאי

                2

סה"כ

                11

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לסין - קבוצה סגורה - סגלוב 01/04/2017 - 14 ימים לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לסין - קבוצה סגורה - סגלוב 01/04/2017 - 14 ימים - קבוצות סגורות

טיול מאורגן לסין - קבוצה סגורה - סגלוב 01/04/2017 - 14 ימים - קבוצות סגורות

טיול מאורגן לסין - קבוצה סגורה - סגלוב 01/04/2017 - 14 ימים - קבוצות סגורות

פורום גולשים - טיול מאורגן לסין - קבוצה סגורה - סגלוב 01/04/2017 - 14 ימים
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות