טיול מאורגן לסרביה נופים, טבע ואנשים - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לסרביה נופים, טבע ואנשים

טיול מאורגן לסרביה נופים, טבע ואנשים

משך הטיול:
יתרונות מסעות
סרביה: בעבר הלא הלא רחוק היוותה את הישות המדינית הדומיננטית בחלק זה של העולם. "הילד הרע של אירופה" או חבית הנפץ של אירופה", היו רק חלק מן ה"מחמאות" אשר חולקו לעם הזה במהלך המאות ה 19 וה 20. זהו עם למוד סבל ומלחמות שבעבר הקים אימפריה אדירה ולו מסורת של נצרות ייחודית. עם חביב ומכניס אורחים שכואב את העוול שנעשה לו (לדבריו) על ידי המערב בזמן מלחמות העולם.  סרביה, ללא ספק, מדינה מפתיעה, נופים מרשימים ובעיקר אנשים טובים ומכניסי אורחים. בלגרד, בירתה של סרביה, עיר למודת מלחמות, הרס וסבל אנושי רב, מפתיעה היום בקצב ההתפתחות ואין ספק שמבחינת הדור הצעיר של אירופה, היא הדבר הבא בחיי הלילה של אירופה. 
אנו מזמינים אתכם לחוויה ייחודית, 7 ימים בחבל ארץ לא מוכר – מפתיע ומרתק.

• טיסות תל אביב בלגרד וחזרה..
• אוטובוס צמוד לכל ימי הטיול.
• .לינות במלונות בדרגת תיירות של 4 כוכבים.
• 7 ארוחות בוקר וערב במלונות/ מסעדות + 2 ארוחות צהרים
• מים מינרלים.
• מדריך מקומי דובר אנגלית.
• מדריך ישראלי.
• טיפים לכל נותני השירותים בחול כולל סבלות מזוודות.
• כל הכניסות והפעילויות הרשומים בתכנית ובכלל זה: כל הכניסות בבלגרד, רכבת במוקרה גורה, מערת הנטיפים, מפלי גוסטילז'ה. כל שמורות הטבע ועוד.

יום 1: ת"א- בלגרד
נחיתה בשעות הבוקר בבלגרד
היום כולו יוקדש לבירתה הססגונית והמרתקת של סרביה. בין עתיק לחדש, בין מבנים שמורים לבין שרידי ההריסות מן המלחמה האחרונה. כרך חי ותוסס. נטייל במדרחוב התוסס, עמוס בתי קפה וצעירים. במצודה העתיקה, כנסיית סאבא הקדוש, מאבות הכנסייה הסרבית. נטייל לאורך הדנובה על הטיילת המוליכה למפגש עם נהר הסאבא, נכיר חלק מן המונומנטים המגלומנים שאפיינו את תקופת הסוציאליזם של טיטו ואי אפשרי בלי ביקור במאוזולאום בו קבור המנהיג האגדי ובמוזיאון המתאר את האיש ופועלו. ארוחת ערב במסעדה בעיר.

יום 2: - נובי סאד
בירתה של חבל וויוודינה, מרוחקת כ 80 קילומטרים מבלגרד. העיר השנייה בגודלה בסרביה, נוסדה ב-1694 בעת שהאיזור נשלט על ידי שושלת האבסבורג, וזו רק אחת הסיבות שהיא יפהפיה וכוללת לא מעט שכיות חמדה אדריכליות. סיור בעיר יכלול את כיכר החירות, בה נמצאים בית העירייה (Magistrate) בבניין ניאו רנסנסי מ-1895; מלון וויבודינה (Vojvodina), שנקרא בעבר על שם הקיסרית אליזבת (סיסי) האוסטרית, אשתו של פרנץ יוזף הראשון; בניין הבנק של וויבודינה (Vojvodjanska Banka); פסלו של סווטוזאר מילטיץ' (Svetozar Miletić) - הפוליטיקאי החשוב ביותר במחוז וויבודינה במאה ה-19; והכנסיה הקתולית סנט מארי, קתדרלה מרשימה בסגנון ניאו גותי, ניגע גם במורשת היהודית. ועוד, ככל שיתיר לנו הזמן. בעונות האלה מתקיימים בעיר פסטיבלים של פולקלור ריקודים ומוסיקה. חזרה ללינה בבלגרד.

יום3: בלגרד-לזלטיבור
יום נסיעה ארוך בו נצא מבלגרד לכוון דרום. ניסע במקביל לנהר בוקובסקה בו כמה אגמים אשר נוצרו כתוצאה מבניית סכרים נחצה רכס הרים יפה המעוטר בעצי אורן מרשימים ונמשיך לכוון מערת סטופיצה פצ'ינה אשר בתוכה נובע נהר והיא נחשבת לאחת מעשר המערות הייחודיות של אירופה. אורך המערה הוא כ 1,690 מטר והיא מחולקת לשלשה חלקים. נבקר גם במוזיאון הפתוח בכפר שירוגוינו ומשם לכוון זלטיבור, עיירת הקייט של סרביה בה נעבור את שני הלילות הבאים. ארוחת ערב וטיול בלילי ברחובות ההומים ובאגם של זלטיבור. לינה בזלטיבור.

יום 4: זלטיבור-אגם זלטקה-אגם אובץ
נצא מזלטיבור לכוון דרום. נעצור על אגם זלטרסקו להפסקה קצרה של נוף והתרעננות. משם נמשיך לכוון אגם אובץ אל החוויה של היום. 4-5 שעות שייט על אחד האגמים היפים של הבלקן. נצפה במאות נשרים המקננים במקום. נטייל במערת נטיפים מדהימה וייחודית ואפשרות לטיפןס ברגל לתצפית על הפיתולים המפתיעים של אגם אובץ. משם למרכז התיירות של נובי ווארוש, ארוחה באחת המסעדות המציעות שפע של מאכלים אותנטים, חזרה ללינה בזלטיבור.

יום 5: שמורת טרה-מוקרה גורה-ישדגאד
הרמות וההרים מסביב ממוקמים ברום של 1100 מטר מעל פני הים, אבל סגנון אחר של בתים. בחורף יורד שלג והמקום נהפך לאתר סקי גדול. שפע של צימרים מרהיבים ... אוכלוסייה חקלאית מאירת פנים, יערות האורן המוזהב. טיול בן שעתיים וחצי בשמורת הר טארה נבקר בכפרים אותנטיים, בסמוך לגבול עם בוסניה, נבקר בבתים ונכיר מקרוב מלאכות יד מקומיות. נבקר בכפר המיוחד דרגנוורד (DRVENGRAD) שבנה בימאי הסרטים הנודע, אמיר קוסטוריצה, ונגיע למוקרה גורה, כפר ציורי ובו תחנת רכבת מפורסמת. וטיול בין הרי מוקרה גורה, ברכבת ייחודית העושה את דרכה בפיתולים ומנהרות חצובות. אחר הצהרים נחצה את הגבול לבוסניה לביקור קצר בעיר וישגראד. כאן נבנה הגשר המפורסם על נהר דרינה על ידי הטורקים במאה ה 16. נטייל על הגשר ונבקר גם בעיר האבן המיוחדת אשר בנה כאן הבימאי אמיר קוסטוריצה. לינה בזלטיבור או בדרבנגראד (עיר העץ של קוסטוריצה).

יום 6: כפרי האומנים-דרך היין-קברי המלכים-הדנובה
נפרד מאזור ההרים של סרביה בדרכנו צפונה. בדרך עוברים על פני העיר UZICE ולאחריה, אזור עשיר בחרסיות. במקום יצרני כלי חרס שונים, אופייניים לאזור. נעצור בכפר TERZICA AVLIJA שהפך לפארק אוטנטי. בהמשך נגיע אל האזור המכונה דרך היין על שום כרמי הגפן הרבים. באיזור מספר יקבים עתיקים מאוד, חלקם היו בבעלות משפחות אצילים סרביות ובית המלוכה. בטופולה נבקר במאוזולאום של משפחת קרג'ורג'וביץ, שושלת המלכים האחרונה של יוגוסלביה. נגיע לבלגרד בשעות הערב. נטייל נטייל על גדות הדנובה.
ארוחת ערב ולינה 

יום 7: שייט על הדנובה-ת"א.
נצא בבוקר מהמזח של מלון יוגוסלביה נפליג דרך מספר איים ציוריים, ביקור בכפרים, כנסיה ומנזר, יקב ומכוורות. התנסות בחוויה תרבותית. ארוחת צהרים מפנקת שהיא חוויה בפני עצמה, ביקור בכפר Sremski Karlovci, אחד ממרכזי הברוק היפים בסרביה, מוזיאון דבש. בערב חזרה לבלגרד, טיסה לארץ בשעות הלילה.
 

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לסרביה נופים, טבע ואנשים לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לסרביה נופים, טבע ואנשים - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן לסרביה נופים, טבע ואנשים
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות