קרוז מאורגן לים הבלטי - "שטים ושרים" - טיול ראשון עם נגה אשד - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » קבוצות סגורות » קרוז מאורגן לים הבלטי - "שטים ושרים" - טיול ראשון עם נגה אשד

קרוז מאורגן לים הבלטי - "שטים ושרים" - טיול ראשון עם נגה אשד

משך הטיול: 10 ימים / 8 לילות
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

אנו שמחים להביא בפניכם פרטים על טיול השייט הראשון בסדרה

"שטים ושרים" 
שייט מיוחד, לקהל מיוחד, במחיר מיוחד,

עם 
נגה אשד, בשירת רבים וברוח המסע.

מדריך הקבוצה ד"ר שלמה צדקיהו.

שייט בספינת הפאר Serenade of the Seas של חברת השייט הגדולה רויאל קאריביאן.

נתכנס במהלך הטיול שבע פעמים לשירה עם שירון מיוחד לקבוצה.

סיורי עיר בכל נמל עגינה: שטוקהולם, טאלין, סנט פטרסבורג, הלסינקי וריגה.

הכל כלול במחיר ואין תוספות והפתעות בהמשך :

סיורים באוטובוס פרטי לאורך כל ימי העגינה
כניסות לכל האתרים הכלולים בתוכנית
מיסי הנמל בשייט - כלול במחיר
טיפים על הספינה - כלול במחיר

-תאריך יציאה: 15.7.2017 מחיר : 2989 דולר.


-לפרטים נוספים נא לפנות לדורית אנגל 054-5912291.
[email protected]

יום1 שבת– 15.7.17 - תל אביב – שטוקהולם (Stockholm)
קבוצת "שטים ושרים" תתכנס לאחר ארוחת הערב
נמריא מתל אביב דרך יעד בייניים לשטוקהולם, בירת שבדיה השוכנת לחוף הים הבלטי, בקצהו של ארכיפלג בן אלפי איים, המשתרע עד פינלנד ממזרח. חלקה המרכזי של העיר בנוי על 14 מאיים אלה, המחוברים ביניהם בגשרים. בגלל המים הרבים המקיפים אותה, יש המכנים אותה "ונציה של הצפון". העיר ממוקמת בצומת אסטרטגי עתיק, בחיבור של אגם מלארן (Mälaren) והים הבלטי. בעיר היפה הזו מצויים מוזיאונים רבים, ארמונות, גנים מטופחים ועיר עתיקה קסומה לצד רבעים מודרניים. לאחר הנחיתה נצא לסיור פנורמי בעיר. לינה בשטוקהולם.

יום 2 ראשון – 16.7.17 - שטוקהולם (Stockholm)
קבוצת "שטים ושרים" תתכנס לפני ארוחת הערב
היום בבוקר נבקר בבית העירייה המפורסם, מבנה ארכיטקטוני מיוחד, בו נערכת מידי שנה הסעודה המפורסמת לכבוד זוכי פרס נובל, בהשתתפות 1300 מוזמנים. נמשיך לביקור במוזיאון הספינה ואסה (Vasa), שהייתה ספינת הדגל של הצי השבדי המלכותי. הספינה טבעה בשעת הפלגת הבכורה שלה, בשנת 1628, עוד בטרם התרחקה מאזור הנמל. הספינה, מסוג גליאון (Galleon) ,הייתה שקועה במים כ-333 שנה. היא נמשתה שלמה כמעט לחלוטין, עם מרבית תכולתה המקורית. היה זה אוצר בלום לארכיאולוגים הימיים, שיכלו ללמוד ממקור ראשון, על הימאות הצבאית בימי השיא של המעצמה השבדית. נלך ברחובות הקטנים מלאי קסם העבר. נסייר במדרחוב הססגוני בעיר המודרנית ובאתרים. בשעות הצהריים נגיע לנמל ונעלה לספינה לארוחת ערב ולינה

יום 3 שני– 17.7.17 - הלסינקי (Helsinki)
הגעה 11:00
עזיבה 18:00
קבוצת "שטים ושרים" תתכנס לפני היציאה

היום , לאחר העגינה, נצא לסיור בהלסינקי בירת פינלנד, עיר נאה, בעלת חן סקנדינבי טיפוסי. נתחיל מכיכר הסנאט, המייצגת את מרכז העיר, אך כיכר השוק עם הדוכנים לממכר דגים, מושכת אליה את מרבית המבקרים. נראה את הכנסייה המיוחדת "טמפליאוקו" החצובה בסלע גרניט, שנבנתה ב-1968. נמשיך ונצפה באתרים הקשורים למוסיקה, ביניהם בית האופרה, אולם הקונצרטים "פינלאנייה" ואנדרטה למלחין יאן סיבליוס הגאווה הלאומית של פינלנד. לינה וארוחת ערב בספינה.

יום 4 שלישי– 18.7.17 - סנט פטרסבורג (St.Petersburg) -שייט בליל פתיחת הגשרים
הגעה 7:00
עזיבה למחרת 18.00

לאחר ארוחת הבוקר נרד מהספינה לסיור עיר: נראה את עמודי ה"רוסטראל", ב"סטרלקה", הוא קצהו של האי וסילייבסקי. נמשיך לעבר "אי הארנבות", האי הקטן, עליו ממוקמת "מצודת פטר ופול", נקודת ההיאחזות הראשונה בשפך נהר הנבה. זמן קצר לאחר הקמתה הפכה המצודה לכלא לעצירים פוליטיים ולמתנגדי המשטר, ובהדרגה הפכה לכלא הפוליטי הראשי של האימפריה. אנו נבקר בקתדרלה שבמקום, נשמע את סיפורה ואת סיפורי הצארים משושלת רומאנוב ובני משפחותיהם, הקבורים בה. נראה את "פרש הברונזה", שהפך להיות אחד מסמלי העיר, הוא פסלו של פטר הגדול. נמשיך לביקור במוזיאון ההרמיטאג',המוזיאון שוכן בקומפלקס מבנים, שהחלק העיקרי שבהם שימש כארמון החורף של הצארים לפני המהפכה, לאורך גדתו של נהר הנבה. מוזיאון זה מכיל למעלה משלושה מיליון מוצגים, שרק חלקם הקטן מוצג לציבור. אלף חדרים ועשרות קילומטרים של מסדרונות ואולמות, מארחים את היצירות המוצגות בו. מטבע הדברים, אנו נתמקד ביצירות שהן "MUST", כמו יצירות האמנים הגדולים של הרנסאנס והבארוק האיטלקי, הספרדי, ההולנדי ושל ארצות השפלה. בהמשך היום נבקר בארמון יוסופוב, אחד מהארמונות של משפחת יוסופוב, שלפני המהפכה הייתה אחת המשפחות העשירות ביותר ברוסיה. ארמון יוסופוב קטן יותר בממדיו, אך יש בו שכיות חמדה ובו נרקמה המזימה לרצוח את רספוטין, ההילר, שהיה חביבה של הצארינה אלכסנדרה, אימו של יורש העצר חולה ההמופיליה. לקראת ערב נחזור לספינה לארוחת ערב, באישון לילה נצא לשייט בספינת נהר מיוחדת באחד המראות המרהיבים של העיר, והוא אירוע פתיחת הגשרים על נהר הנבה, המאפשר מעבר של אניות נהר גדולות מתחתיהם. באשמורת שנייה נשוב לספינה ללינה.

יום 5 רביעי– 19.7.17 - סנט פטרסבורג (St.Petersburg)
עזיבה 18:00
היום נבקר במתחם הגנים בפטרהוף, היא פטרודבורץ על פי שמה הרוסי. במרכז המתחם נמצא אחד הארמונות המפוארים והיפים ביותר באירופה, בסגנון הבארוק / רוקוקו הרוסי וכן גנים יפהפיים עם מזרקות מפוסלות ומרשימות במיוחד, בסגנון הגן הצרפתי. המתחם, המכונה גם "ורסאי של רוסיה", שוכן על שפת הים הבלטי (מפרץ פינלנד). נערוך סיור בגנים. נצא אל מחוץ לעיר, אך לא הרחק ממנה לביקור ב"ארמון קתרינה", שבעיירה פושקין, שנשאה בעבר את השם "צארסקויה סלו", קרי: היישוב של הצאר. הארמון עצמו, שנבנה במקורו עבור רעייתו השנייה והאהובה של הצאר פטר הגדול, קתרינה הראשונה, עבר שינויים רבים, שיפוצים, הרחבות וכו', עד כי לא ניתן לזהות, גם לא בדמיון, את הארמון המקורי. ארמון זה ידוע בכינויו "ארמון הנשים", בגלל אותן צארינות שהטביעו את חותמן עליו והביאוהו לצורה בה הוא מוכר היום. החלק היותר חשוב ומעניין בארמון הוא "חדר הענבר", אותו חדר המשובץ ענברים מן המסד ועד הטפחות, שעבר גלגולים מרתקים והיום נראה אותו ונספר את סיפורו. נצא לשוטט קצת בגן הארמון, נראה את גלריית קמרון ופאביליונים (מבני גן) .לקראת ערב נחזור לספינה לארוחת ערב ולינה.

יום 6 חמישי– 20.7.17 - טאלין (אסטוניה)
הגעה :07:00
עזיבה 16:00
קבוצת "שטים ושרים" תתכנס לפני ארוחת ערב

הבוקר נצא לסיור עם האוטובוס סביב העיר העתיקה של טאלין. נמשיך ונבקר בשדה הזמרה שממנו התחיל עצמאותה של אסטוניה שהובילה להתפרקות של ברית המועצות. נמשיך ל"פיריטא" – האזור בפרברי טאלין שבו התקיימה תחרות שייט באולימפיאדה ב-1980. בחזרה לעיר נעצור ליד האנדרטה המרשימה "רוסלקא" (בת הים). ממנה פעמינו לארמון "קדריאורג" עם מוזיאון האומנות המעריב אירופאי.נמשיך את סיורינו בעיר העתיקה של טאלין. נתרשם מחומות העיר ומגדליה. נציץ אל בניין הפרלמנט של אסטוניה ולידו כנסיית אלכסנדר נבסקי הרוסית – סמל שליטת רוסיה על הארץ הזאת יותר ממאתיים שנה. נתבונן בנוף היפיפה של העיר ושל הנמל טאלין. נרד מהעיר העליונה לכיכר העצמאות ונחזור לספינה לארוחת ערב ולינה.

יום 7 שישי– 21.7.17 - ריגה (Riga, Latvia)
הגעה 11:00
עזיבה 16.00
לפני ארוחת ערב קבוצת "שטים ושרים" תתכנס לקבלת שבת

הבוקר נצא לסיור עם האוטובוס לסיורינו בעיר העתיקה של ריגה. נלך לאורך שרידי חומת העיר שנבנתה בימי הביניים. ניכנס לשטח העיר העתיקה דרך “השער השבדי” שהוסף מאוחר יחסית. נראה את בית הסוחר המקומי שהתנקם בגילדה הגדולה בסימן עין הרע על הגג, היום הוא ידוע כ”בית החתולים”. מבנה של גילדת הסוחרים בסגנון הניאו-גותי משמש היום כפילהרמונית של העיר. ממול ניראה את בניין הצעצוע של הגילדה הקטנה שהיתה מין מועדון לבעלי המלאכה המקומיים. נצא לכיכר “הליווים” על פי שם אחד השבתים הלטבים. בה נראה אוסף נדיר של מבני ציבור יפים כולל התיאטרון הרוסי המקומי. נעבור דרך הבתים שנקראים “שלושה אחים” שנבנו צמודים זה לזה בתקופת ימי הביניים. כיכר המרשימה ביותר נמצאת ליד הנמל הישן ומול הגשר הראשון מעל הנהר דאוגבה. בה יש שני מבני ציבור חשובים: בית העירייה ובית איגוד “שחורי ראש”. מקור האיגוד הוא בגרמניה של ימי הביניים הוא קיים בה עד היום.התחנה הבאה תהיה ב”שבייץ הלטבית”- עיירה בשם סיגולדה פירושו בלטבית “יער הניצחון”. פה התרחשו קרבות קשים בין האבירים עבור השליטה באזור.נבקר בשרידי מבצר האבירים של סיגולדה ששימש כמבצר נגד האבירים של בישוף ריגה. נעבור לצד השני של עמק הנהר ונבקר במוזיאון של טוריידה, מבצר הבישוף לשעבר. לינה וארוחת ערב בספינה.

יום 8 - 22.7.17 - יום שייט
קבוצת "שטים ושרים" תתכנס לפני ארוחת ערב למסיבת פרידה.
היום נהנה מיום מנוחה על הספינה בזמן הפלגה. נוכל ליהנות מזמן חופשי בפעילויות הספינה השונות. נוכל ליהנות מבית הקולנוע בספינה, ממופעים קומדיה, מופע קברט, מגוון מסעדות השף על הסיפון, מפעילויות הספורט השונות כולל אירובי, חדר כושר, גולף וכו. 

יום 9+10 23-24.7.17 - שטוקהולם - תל אביב
הגעה 7:00 ארוחת בוקר ועזיבה
הבוקר נפרד מהספינה ונצא לסיור בשטוקהולם, נבקר במוזיאון להקת "אבבא" בו מוצגים שלל פריטים של הלהקה, בינהם התלבושות הססגוניות, תקליטי הזהב והפרסים שבהם זכו וכמובן השירים האהובים שמתנגנים ברקע.לקראת אחה"צ נסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לישראל עם חוויות וסיפורים חדשים, ננחת בתל אביב לפנות בוקר של היום למחרת.

 

* המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, ארוחות והלינות.

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות קרוז מאורגן לים הבלטי - "שטים ושרים" - טיול ראשון עם נגה אשד לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

קרוז מאורגן לים הבלטי - שטים ושרים - טיול ראשון עם נגה אשד - קבוצות סגורות

קרוז מאורגן לים הבלטי - שטים ושרים - טיול ראשון עם נגה אשד - קבוצות סגורות

קרוז מאורגן לים הבלטי - שטים ושרים - טיול ראשון עם נגה אשד - קבוצות סגורות

פורום גולשים - קרוז מאורגן לים הבלטי - "שטים ושרים" - טיול ראשון עם נגה אשד
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות