טיול מאורגן לדרום איטליה כולל חבל פוליה (העקב) - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לדרום איטליה כולל חבל פוליה (העקב)

טיול מאורגן לדרום איטליה כולל חבל פוליה (העקב)

משך הטיול: 7 ימים 6 לילות
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

פוליה הנמצאת ב'עקב' שבקצה המגף האיטלקי, היא יעד קולינרי, היסטורי ואמנותי מרתק ומיוחד במינו.מיליוני עולי הרגל שעברו כאן בדרכם אל ארץ הקודש, סוחרים שהטילו בה את העוגן הראשון על אדמת אירופה או שהפליגו ממנה אל שווקים רחוקים – כל אלו הפכו אותה לצומת תרבותי ומפגש בין מזרח ומערב. בטיול זה נכיר לעומק את חבל פוליה. נבקר בעיירותיה המיוחדות שהפכו לפנינים ארכיטקטוניות נסייר לאורך חופיה ונפקוד עת ערי הנמל המיוחדות שבה. נצפין אל חצי האי גארגאנו, ממנו נצא לשייט בין המערות והנקבות לאורך החוף. נערוך "קפיצה" אל העיר מאטרה שבחבל בזיליקטה, בה התגוררו תושבי העיר במערות חצובות בסלע עד אמצע המאה ה- 20.

טיול מאורגן לטרנטלה -- חבל פוליה במיטבו


יום רביעי 12.04 : ת"א - בארי - פוליניאנו א'מארה - בית בד
נטוס מתל אביב לבארי בטיסה ישירה. לאחר נחיתה נצא דרומה לאורך החוף לעבר העיירה פוליניאנו א'מארה (Polignano A Mare) השוכנת על מצוק מרשים לחוף ים תכול וצלול. נראה את שער העיר העתיק, את כיכר ויטוריו עמנואלה בלב העיר העתיקה אשר במרכזה מבנה ובחזיתו שעון ממנו כניסה לגטו היהודי העתיק. בתום הביקור נמשיך לביקור (אם יתאפשר) במסרייה ידועה בכל האזור כאחד ממבני החווה בהם הפיקו שמן זית עוד מהתקופה היוונית, כולל סיור במטע של עצי זית בני 2000 שנה שהוכרזו לשימור. העברה למלון בלצ'ה וארוחת ערב.

יום חמישי 13.04 : לצ'ה - אוטראנטו
הבוקר נצא לסיור בלצ'ה ( Lecce) , הנקראת גם "בירת הבארוק של פוליה, או "פירנצה של הדרום". נסייר בעיר העתיקה, בכיכר סנט אורונצו (Sant' Oronzo), בה נראה את שרידי האמפיתיאטרון הרומי והסֶדילֶה (Sedile) - אולם מועצת העיר במאה ה- 16. נצפה בבזיליקת סנטה קרוצֶ'ה (Santa Croce) שחזיתה המהממת היא פאר אדריכלות "הבארוק הלֶצ'זי". נמשיך לכיכר קתדרלה (Piazza Duomo), שהיא אחת הכיכרות היפות בדרום איטליה, בשל חזיתותיהם המפוארות של הכנסייה, ארמון הבישוף ובניין הסמינר.
נמשיך דרומה אל העיר העתיקה אוטראנטו (Otranto), הישוב המזרחי ביותר באיטליה. נטייל בעיר הממוקמת על שפת הים, ובמרכזה קתדרלה נורמנית שייחודה ברצפת פסיפס נדירה. חזרה למלון וא. ערב.

יום שישי 14.04 : סנטה מריה אל בניו - גליפולי - סנטה מריה די לאוקה
היום יוקדש לאיזור ה"סלנטו" - מלצ'ה ודרומה. נצא לביקור בעיירת החוף סנטה מריה אל בניו שבה התרחש סיפור מרגש של עקורים יהודים ששהו כאן לאחר מלחמת העולם השניה ולזכר התקופה אף הוקם מוזיאון קטן בעיירה. נמשיך לגליפולי שפירושה ביוונית "עיר יפה". נבקר בעיר העתיקה והנמל הקטן שלה הממוקמת על אי ומחוברת לעיר המודרנית באמצעות גשר. נראה את מבני הציבור והקתדרלה הברוקית מהמאה ה-17 שמפוסלת בעדינות, בתוכה ציורים מהמאות ה-17 וה - 18. נקנח ראת יומנו בנסיעה דרומה לעיירה סנטה מריה די לאוקה היושבת ממש "בשפיץ של המגף". חזרה למלון וארוחת ערב.

יום שבת 15.04 : אוסטוני - לוקורוטונדו - אלברובלו
נתחיל את יומנו בנסיעה צפונה לכיוון אוסטוני(Ostuni) , היפה בערים הלבנות של דרום פוליה, וממנה נשקף נוף נהדר של אלפי עצי זית על רקע הים האדריאטי. נמשיך לביקור בלוקורוטונדו, עיירה המכונה "עיר לבנה" בגלל בתיה הצבועים בלבן.המיוחד בה שהיא בנויה על גבעה בעיגול, ומשקיפה על עמק איטריה (Valle d'Itria), רחובותיה צרים ומתפתלים והסיור בהם חושף בתים עם חצרות מטופחות וכנסיות מרשימות. את אחר הצהריים נקדיש לאלברובלו ( (Alberobello, בירתה של ארץ הטרולים (Terra dei Trulli) הזרועה במבנים משונים האופייניים לאיזור – מבנים עגולים, ולהם גגות חרוטים, והם מעוטרים במוטיבים עממיים. נלמד על אופיים של מבנים יחודיים אלה, אשר חלקם עדיין משמשים למגורים, מוזיאונים, מסעדות ואף כנסיות. העברה למלון באזור אלברובלו. ארוחת ערב.


יום ראשון 16.04 : מאטרה - חווה מקומית
עם בוקר נצא לעבר חבל בזיליקטה (Basilicata) לסיור בעיר מאטרה Matera )). ייחודה של העיר - מאות מערות בהן התגוררו בני אדם עד אמצע המאה ה- 20 וכן כנסיות החצובות בסלע. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר ונרד לביקור בסימטאות ובכוכים של שכונות סאסי - הפרוסות על פני מדרונות העיר ומכילות אלפי מערות עם חזיתות אבן. נמשיך לחלקה המודרני של העיר לביקור במוזיאון המקומי שבו מוצגים ציוריו של הצייר והרופא היהודי קרלו לוי. נמשיך לחווה חקלאית מקומית לסיור וטעימות ממוצרי החווה וגידוליה. חזרה למלון. ארוחת ערב ולאחריה מופע פולקלור פולייזי טיפוסי.

יום שני 17.04 : קסטל דל מונטה - טראני - וייסטה
הבוקר נצא לקסטל דל מונטה, ( (Castel del Monte, "מבצר ההר" - הנקרא גם "כתר האבן של אפוליה". סמל למפעל הבניה העצום של פרידריך השני בדרום איטליה. בנוי בצורת מתומן עם שמונה מגדלים, ממוקם במקום מרוחק ומטרת בנייתו אינה ברורה עד היום. בתום הביקור נמשיך לטראני (Trani), עיירת דייגים השוכנת לחופו של מפרץ יפייפה. נבקר בקתדרלה הרומנסקית הנפלאה ליד הים, הנחשבת ליפה מבין כנסיות התחרה של פוליה ונלמד אודות יהדות פוליה, שטראני הייתה אחד ממרכזיה. בתום ביקורנו נמשיך לאורך החוף ללינה בעיירת הקייט וייסטה. העברה למלון באזור וייסטה. ארוחת ערב.

יום שלישי 18.04 : חצי האי גארגאנו - פורסטה אומברה - בארי - ת"א
עם בוקר נצא מוייסטה ונחצה את חצי האי גארגאנו דרך אחד היערות הקדמונים היחידים שנותרו באיטליה פורסטה אומברה (( Foresta Umbra. נתרשם מאתר טבע ייחודי זה ואף נצא למסלול הליכה בעובי היער. אחר הצהריים נמשיך לבארי (Bari), עיר נמל ומסחר חשובה ובירת פוליה, שחלקה העתיק שומר על צביון ימי - ביניימי מובהק. נסייר בעיר העתיקה ונכיר את גילגוליו של סן ניקולאס החביב. בערב העברה לשדה התעופה של בארי לטיסה חזרה ארצה.

חלוקת לילות בטיול:

3 לילות בלצ'ה

2 לילות באזור אלברובלו

1 לילה באזור וייסטה


 

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לדרום איטליה כולל חבל פוליה (העקב) לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לדרום איטליה כולל חבל פוליה (העקב) - אירופה

טיול מאורגן לדרום איטליה כולל חבל פוליה (העקב) - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן לדרום איטליה כולל חבל פוליה (העקב)
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות