טיול מאורגן לצפון איטליה - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לצפון איטליה

טיול מאורגן לצפון איטליה

משך הטיול: 7 ימים 6 לילות
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

הנופים הדרמטים של הרי הדולומיטים הנשגבים, כפריהם המטופחים של הלאדינים היושבים בעמקים, מעברי ההרים המסחררים ועוצרי הנשימה. הנחלים ומפלי המים היורדים עד אגם גארדה ועיירותיו הציוריות, ערי האומנות היפהפיות שבמישור חבל ונטו – ורונה, ויצ'נזה, בסאנו דל גראפה ובראש וראשונה ונציה הפנטסטית - כל אלו ועוד הרבה יותר מחכה לכם בטיול זה, המביא את המיטב של צפון מזרח איטליה.

"טירמיסו "- דולמיטים, אגמים וטבע                                                                                                                                                                                                         

יום 1 : ת"א - ורונה - בורגטו - סירמיונה
בשעות הבוקר נמריא משדה התעופה בן גוריון וננחת בצפון איטליה.אחרי נחיתה נתחיל את טיולנו בכפר הציוריבורגטו, היושב בתוך נהר המינצ'ו. נראה את גלגלי טחנות הקמח הסובבים בכוח המים, נתרשם מהאווירה הכפרית השקטה ולא נשכח את מנעולי האוהבים. נמשיך אל אגם גארדה ונבקר בעיירה המקסימה סירמיונההיושבת בקצה לשון יבשה הפורצת אל תוך האגם. נעבור את הגשר ונצפה במבצר שבכניסה לעיר, נשוטט בסמטאות היפות והמיוחדות ונלקק גלידה איטלקית אמתית. העברה למלון באזור.ארוחת ערב.

יום 2 : מפלי ורונה – ריבה דל גרדה - לימונה - מלצ'סינה
הבוקר נצא לעבר אגם גארדה. נגיע לקצהו הצפוני של האגם לביקור במפלי ורונה השוצפים. נרד אל ריבה דל גארדה, ממנה נפליג לעיירהלימונה המקסימה, נטייל להנאתנו בין חנויות הלימונים והלימונצ'לו. בתום הביקור נשוט אל גדתו המזרחית של האגם, נעגוןבמלצ'סינה ונבקר בסמטאותיה העתיקות. נמשיך דרומה לאורך האגם. ארוחת ערבוחזרה למלוננו.

יום 3 : ונציה - עיר התעלות (כולל אי התחרה בוראנו)
יום המוקדש לעיר התעלות ונציה. נתחיל בסיור הכרות רגלי בגטו הישן ובגטו החדש, נתרשם מגשר הריאלטו המחבר את שתי גדות התעלה הגדולה ונקנח בכיכר היונים המפורסמת, הלא היאפיאצה סן מרקו. נלמד על הארמונות היפים המקיפים אותה ונצפה בגשר האנחות הידוע לשמצה. אחר הצהריים נצא בשייט לאי התחרה בוראנו נראה את עבודות התחרה העדינה ונלמד את סודם של הבתים הצבעוניים המחויבים על פי חוק לשמר את צבעם השונה. חזרה למלוננווארוחת ערב.

יום 4 : ויצ'נזה - בסאנו דל גראפה
הבוקר נצא לסיור בויצ'נזה, נטייל במרכז העיר ובכיכר דיי סיניורי המהווה מקום מפגש חברתי לתושבי העיר. נתרשם מהבזיליקה המרשימה ומגדל הפעמונים שלצידה, ונבקרבתיאטרו אולימפיקו המקורה, פאר יצירתו של פאלאדיו.אחר הצהריים נמשיך לעיירה המקסימהבסאנו דל גראפה. נסייר בעיר העתיקה, נחצה את נהר הברנטה על גשר העץ הציורי של האדריכל פאלאדיו נטעם ונלמד את סודה של הגראפה המקומית הידועה. העברה למלון באזור הדולומיטים.ארוחת ערב.

יום 5 : הרי הדולומיטים : קניון סוטוגודה - מעבר סלה - עמק גארדנה - אורטיזיי
יום טיול מדהים בהרי הדולומיטים. נתחיל בקניון סוטוגודה ונחלץ עצמות בטיול רגלי קסום בין שפע הנחלים ומפלי המים שלאורכו. נעלה אל מעבר סלה ממנו נגלוש אלעמק גארדנה ונבקר בעיירה הציורית אורטיזיי, העיירה המרכזית של העמק. נכנס אל גלריית גילוף עץ ונלמד מדוע ואיך הפכה מלאכה זו למקור פרנסתם תושבי האזור. חזרה למלון וארוחת ערב

יום 6 : בולצאנו - רמת רנון - פירמידות האדמה
את הבוקר נפתח בעיר היפה בולצאנו, בירת מחוז אלטו אדיג'ה. נבקר באתרי העיר העתיקה: כיכר וולטר, רחוב הקמרונות, כיכר השוק ועוד. מבולצאנו נעלה ברכבל אל הכפר סופרה בולצאנושברמת רנון  Renon. נמשיך בנסיעה אל הכפר קולאלבו, ומשם נצא לתצפית על פירמידות האדמה - תופעת טבע ייחודית. חזרה למלון וארוחת ערב.

יום 7 : אגם קארצה - ורונה – ת"א
הבוקר נצא בדרכים הרריות פתלתלות אל אגם קארצה הציורי, אשר ההרים סביבו משתקפים במימיו בצבע ירוק טורקיז. נטייל סביב האגם ונהנה מהטבעהפראי, אויר הפסגות והשקט מסביב.נפרד מהדולומיטים ונמשיך לבירת האוהבים השייקספיריתורונה. נצפה בארנה הרומית המפורסמת המארחת כל קיץ קונצרטים ואופרות מכל העולם, נטייל בין כיכרות וסמטאות ציוריות בדרכנו לביתה של יוליה, ונצפה על מרפסתה ועל פולחן הגרפיטי ופתקי האוהבים המקומי.זמן חופשי ליהנות משלל בתי הקפה, והחנויות האלגנטיות שבעיר. בסיומו של היום נגיע לשדה"ת של ורונה לטיסתנו חזרה ארצה.

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לצפון איטליה לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לצפון איטליה  - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן לצפון איטליה
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות