טיול מאורגן לצפון איטליה -כולל חבל אומבריה ומארקה - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לצפון איטליה -כולל חבל אומבריה ומארקה

טיול מאורגן לצפון איטליה -כולל חבל אומבריה ומארקה

משך הטיול: 7 ימים 6 לילות
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

אומבריה ומארקה שני חבלי ארץ במרכז איטליה המפתיעים באותנטיות שלהם ובהקפדה על שימור מסורות העבר. נבקר בערי האמנות אסיזי, פרוג'ה, אורבייטו, אסקולי פיצ'נו ואורבינו. נטייל בין נופים ירוקים באתרי טבע ייחודיים כמפלי השיש, מערות הנטיפים פראסאסי ושמורת הטבע קונארו. נעלה אל עיירות הגבעה העתיקות שחזותן לא השתנתה בהרבה מאז ימי הביניים גוביו, מונטהפאלקו, ספלו, ספולטו ועוד. ביום האחרון לטיולנו נתוודע אל חבל אברוצו הפראי והלא מוכר...

אומבריה ומארקה- הלב של איטליה 

יום 1 : ת"א - רומא - אורבייטו
נמריא משדה התעופה בן גוריון בדרכנו לרומא. אחרי הנחיתה נשים פעמינו צפונה לעבר חבל אומבריה.נגיע אל העיר היפהפיה – אורבייטו. נעפיל בפוניקולר (רכבת פס) אל העיר העליונה, היושבת על לוע של הר געש כבוי. נצפה בחזית הדואומו המרהיבה, שהינה מהיפות באיטליה, נבקר בקפלה סן בריציו ונתרשם מציורי יום הדין של לוקה סניורלי. נמשיך בסיור מרתק מתחת לעיר העתיקה במחילות וכוכי מגורים, אשר נחצבו בתוך אבן הטוף ושמשו בית קברות אטרוסקי – בתקופה שקדמה לתקופה הרומאית. נקנח בסיור בסמטאות הציוריות ונהנה מתצפית בלתי נשכחת על נופיו המרשימים של מרכז איטליה. העברה למלון באזור פרוג'ה. ארוחת ערב.

יום 2 : אסיזי – בית בד וטעימות שמן זית - פרוג'ה
נתחיל את יומנו בעיירה היפיפיה אסיזיבה נולד במאה ה- 12 פרנצ'סקו הקדוש, מייסד המסדר הפרנצ'יסקני, שדגל בעוני כאידיאל ובחזרה לערכי הצניעות והאחווה. נבקר בבזיליקת סן פרנצ'סקו ונשוטט בין סמטאותיה הציוריות של העיר הרוחנית. בצהריים נבקר בבית בד ונלמד על תהליך הייצור של שמן הזית המיוחד של אומבריה, בסיומו נערוך טעימות של מאכלים מקומיים.אחר הצהריים נגיע אל פרוג'ה, נעלה בעזרת קרוניות אל מרכז העיר העתיקה, נערוך סיור בין אתריה המרכזיים ונטעם את השוקולד המפורסם המיוצר בעיר, הלא הוא שוקולד הבאצ'י. חזרה למלוננו וארוחת ערב.

יום 3 : מפלי השיש - ספולטו – יקב במונטפאלקו - ספלו
נפתח את היום בביקור בשמורת מפלי השיש, שהם הגבוהים ביותר באיטליה. נצפה בתופעת הטבע המרשימה הייחודית לאזור. נמשיך אל העיר העתיקה של ספולטו, נחצה את גשר המגדלים, נקיף את המצודה העצומה ששלטה על העיר ונרד למרכז העיר דרך הסמטאות הציוריות. זמן חופשי ליהנות ממסעדות וטראטוריות העיר. בשעות אחר הצהריים נגיע אל מונטפאלקוונבקר ביקב, בו נטעם את יין ה"סגרנטינו" המקומי. המשך לעיירה הציורית ספלו, שהזמן בה עמד מלכת. חזרה למלון וארוחת ערב.

יום 4 : גוביו - פאבריאנו (מוזיאון הנייר)מערות הנטיפים פראסאסי
הבוקר נצא לביקור בעיירה הימי ביניימית הציורית גוביו Gubbio,נראה את הארמונות הנהדרים ושרידי החומה, נעלה אל העיר העליונה ונהנה מהנוף הנהדר, והעיירה היפיפייה. נתרשם מסגנון הבניה מימי הביניים - אבנים כבדות, סורגים אימתניים, קשתות, ועוד. נמשיך לפבריאנובה נבקר במוזיאון הנייר. אחר הצהריים נצא לביקור במערת הנטיפים בפראסאסי - Grotte di Frasassi שהיא מהגדולות והמעניינות באיטליה. מערכת של מערות נטיפים אשר נוצרו ע"י התחפרותו של נהר לאורך 18 ק"מ, ומתוכם רק קילומטר אחד פתוח לביקורי קהל. המשך ללינה באורבינו וארוחת ערב.

יום 5 : אורבינו - מבצר גראדארה
יום טיול בלתי נשכח באורבינו - עיר רנסנסית ציורית, מהאתרים החשובים במחוז מרקה. מהמאה ה - 15 הפכה העיר לאחד ממרכזי התרבות האיטלקית מחת חסותו של הדוכס פדריקו די מונטפלטרו. אורבינו היא גם עיר הולדתו של הצייר המפורסם רפאל, וביתו של האמן פתוח לביקורים. המרכז  ההיסטורי של אורבינו הוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית. נמשיך לביקור בעיירהגראדארה,עיירהמדהימה מימיהבינייםהמוקפתחומהומצודה. בתום הביקור חזרה למלון. ארוחת ערב. 

יום 6: ריביירה דל קונרו - שמורת קונרו (שייט)- אסקוליפיצ'נו
בשעות הבוקר נצא דרומה ונטייל באזור הריביירה של קונרוConero))שעל שפת הים  האדריאטי. נתחיל בשייט מול חופיה המרשימים של שמורת קונרו ולאחר מכן נערוך פיקניק בו נטעם ממוצרי האזור. נמשיך לעיירה היפה אסקולי פיצ'נו, השומרת על מבנה העיר הרומית העתיקה, שנבנתה לאחר הניצחון על הפיצ'נים. בתום הביקור העברה למלון באזור. ארוחת ערב.

יום 7: חבל אברוצו :קסטלי – קאמפו אימפרטורה – סנטו סטפנו די ססאניו - רומא - ת"א
ביום האחרון לטיולנו נצא אל חבל אברוצו. נגיע אל עיירת הקרמיקה קסטלי ונערוך ביקור אצל אמן קרמיקה מקומי העובד בשיטות מסורתיות. נמשיך בדרך נופית יפהפייה באזור קאמפו אימפרטורה עיירת ימי הביניים סנטו סטפאנו די ססאניו. בשעות אחה"צ נמשיך לשדה"ת של רומא לטיסתנו חזרה ארצה.

חלוקת לילות בטיול:

3 באזור פרוג'ה

2 באזור אורבינו

1 לילה באזור אסקולי פיצ'נו

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לצפון איטליה -כולל חבל אומבריה ומארקה לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לצפון איטליה -כולל חבל אומבריה ומארקה - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן לצפון איטליה -כולל חבל אומבריה ומארקה
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות