מסעות - טיולים מאורגנים ליחידים ולקבוצות
אתרו טיול מאורגן:  מסעות - טיולים מאורגנים ליחידים ולקבוצות   דף הבית   כניסה לסוכנים  
מקבוצת אמסלם טורס
מסעות
 -
טיולי חגים 2014 ברמה אחרת

טיולי חגים 2014 ברמה אחרת
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד .....

טיולי חגים 2014 ברמה אחרת
טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב

טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב
טיול מאורגן למוסקבה וסנט פטרסבורג, שתיים מבירות התרבות של אירופה שעדיין גורמות למבקר סערת רגשות.

טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
טיולים מאורגנים » קבוצות סגורות » טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה בטיסות אל על

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה בטיסות אל על


משך הטיול: 17 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.

 

לטיולי  2012 לויטנאם וקמבודיה יש ללחוץ כאן

לטיול לויטנאם וקמבודיה במחיר מיוחד ב 31.12.2012  לחץ כאן

 

 

טיול מאורגן לסיןב- 7.9.2013 בהדרכתו של חן אליעזלחץ כאן

 

למרות גודלה העצום  של מדינה זו ועל זמננו הקצר ,בטיולי מסעות לסין  אנו מנסים  לתת לכם  לטעום מעט מכל שלמדינה זו יש מה להציע בשילוב אתרי טבע מדהימים כגון ביקור בשמורת ההר  הצהוב -אחת השמורות היפות ביותר בסין . הביקור כולל עליה ברכבל ולינה על ההר לצורך צפייה בזריחה שלמחרת- חוויה מדהימה ומרגשת שאין שנייה לה.עם זאת ולמרות תוכנית הטיול המלאה,אנו  מקפידים להימנע  מנסיעות ארוכות ומיותרות הפוגמות בהנאת הטיול ואשר השפעתן ניכרת בהמשך הטיול, ובבזבוז ימים יקר שמשמעותו ביקורים חטופים במקומות אחרים בהמשך.אנא שימו לב לזמני  הנסיעה במסלולים של חברות אחרות ובדקו היטב כמה זמן  מוקדש לכל מקום ומקום.  אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לטיול  מדהים ובלתי נשכח...

  • טיסות אל על  ישירות לביג'ינג.
  • כמחצית מארוחות הערב בטיולנו הן ארוחות בסגנון בופה אשר רובם מוגשות  בבתי המלון ולא כארוחה סינית פשוטה במסעדות מקומיות.יש לשים לפרט חשוב זה אשר כמובן גם משפיע על  מחיר הטיול.
  • הויזה לסין כבר כלולה במחיר, כולל שירות שליחים  עד הבית לאיסוף הדרכונים !

ש לשים  לב שבחברות אחרות , התוספת היא כ-45 דולר לאדם ובחלקן אףיש להגיע למשרדי החברה לצורך הוצאת הוויזה.

  • קבוצות קטנות ,מינימום  15 איש , מקסימום  32 איש ולא יותר!
  • .טיסות פנים –בטיולנו אנו מאוד מקפידים שטיסות הפנים יצאו  בשעות סבירות  ולא בשעות הבוקר המוקדמות , דבר המצריך את המטיילים לקום מוקדם מאוד לטיסה.כמובן שלנתון זה יש גם השפעה במחיר הטיול.
  • . בתי מלון : בתי מלון ברמה תיירות טובה 4* ו-5* כוכבים (מלבד המלון ביאנגשו שהוא 3.5 כוכבים אך מאוד מרכזי.- דבר מאוד משמעותי במקום זה.) .אנו מקפידים על בתי מלון  ברמה טובה עד גבוהה , רובם  במיקומים מרכזים  ואשר יש לנו ניסיון רב .

 

  • ביקורים ומופעים ייחודים בנוסף :

·          עליה ברכבל לחומה הסינית( ולא ברגל !) .

·         מוזיאון קברי המלכים .

·          ביקור מקיף בצ'נגדוכולל פארק דופו ובקתת המשורר .

·         פעילות ערב ייחודית  בגווילין .

  •  ביקור מקיף ביאנגשו ובכפרי האזור כולל נסיעה במכוניות חשמליות.

·         מופע ערב בגן סיני בסוזו.

·        ביקור בשמורה ולינה על ההר הצהוב כולל נסיעה הלוך חזור ברכבל .

·         מנהרת התיירים בשנגחאי .

·         מוזיאון שנגחאי העתידית .

*   בכל טיולי מסעות נערך מפגש קבוצה בת"א כשבוע לפני הטיול .

*   אוזניות שמע ומפה לכל נוסע!

 

 

 ימים 1-2: תל אביב- בייג'ינג(Beijing)
ניפגש בשדה התעופה ונטוס לבייג'ינג בטיסת אל –עלישירה .בייג'ינג בירתה הפוליטית, התרבותית והכלכלית, של סין מזה יותר מ-600 שנהמכילה אתרים רבים שהם חלק מאתרי המורשת העולמית של אונסקו, ננחת בבייג'ינג בשעותהצהרים ולאחר סידורי ההגירה,נתחיל את סיורנו בעיר. נבקר בארמון הקיץ – מתחם ענקששימש זמן רב כגן מלכותי והורחב במידה ניכרת במאה ה-18. הקיסרית האלמנה צ'ישי החלהלבנות את מתחם הארמון מחדש ב-1888, והקימה ספינת שיש הניצבת חסרת תנועה על שפתהאגם. בערב נצא לארוחה בסגנון "ברווז פקין ". ארוחת ערב ולינהבביג'ינג.


יום 3: בייג'ינג(Beijing)
את הבוקר נפתח בכיכר טיאן-אן-מן,שער השלוםהשמימי והמבוא לעיר האסורה המהווה את המרכז הגיאוגרפי של בייג'ינג. כיכר טיאן-אן-מןנחשבת לליבה של הבירה גם באופן סמלי, מאז הכריז בה יו"ר המפלגה הקומוניסטיתמאו-דזה-דונג על הקמת הרפובליקה הסינית ב- 1באוקטובר 1949, ונחשבת לכיכר הציבוריתהגדולה בעולם. היא ידועה לשמצה במערב, בשל דיכוי מלווה בשפיכות דמים של הפגנותסטודנטים שהתרחשו בה בקיץ 1989. נמשיך לעיר האסורה- מתחם מגורי הקיסרים שנקרא כך עלשום היותו סגור למי שלא היה שייך למשפחה הקיסרית. העיר האסורה נבנתה במשך עשרותשנים ולפי העדויות עסקו בבניה מאה אלף אומנים ומיליון פועלים. בארמון שהכיל אוצרותמלכותיים בשפע שרובם נלקחו ממנו יש ארכיטקטורה מעניינת, ואפשר ללמוד פה על האופן בוהתנהלו חיי המשפחה הקיסרית. העיר מוקפת חומה שגובהה 10 מטרים וחפיר שרוחבו 52 מטר. נצא לסיור ב"חוטונגים",השכונות העתיקות של בייג'ינג ההולכות ונעלמות לטובת גורדישחקים הקמים לבקרים. נשוטט ברחובות הקטנים המובילים אל מגדל התוף ומגדל הפעמון (חלקמהדרך בריקשות) ונראה את"שוק הלוטוס", מרכז הבילוי העיקרי של פקידי הארמון הקיסריבתקופה העתיקה שהפך לרחוב מסעדות וחנויות. לא נחמיץ כמובן את שוק האוכל המפורסם שלבייג'ינג הסמוך למדרחוב הקניות המפורסם "ואן פוג'ינג". ארוחת ערב ולינהבביג'ינג.


יום 4: בייג'ינג- החומה הגדולה
היום ניסע לבקר באחד מאתרי החומה וגדולה ונעלהלמרומיה ברכבל. בניית החומה החלה לפני 2200 שנה כשסין הייתה מאוחדת תחת שלטון הקיסרצ'ין שיחואנג די. מבצע זה הצריך מאות אלפי פועלים שרבים מהם הועסקו בכפייה בעבודתפרך. ממרומיה נבין את משמעותה ועוצמתה של החומה הסינית. נמשיך לעמק המלכים, בוקבורים 13מקיסרי שושלת מינג (1368-1644), נטייל בדרך הקדושה (דרך הרוחות) ונבקרבאחד משני אתרי הקברים הפתוחים לביקורים במקום. הארמון המקורי שיש את הקיסרים כמעוןקיץ, מקום מפלט מן החום היוקד, כך שהדגש בעיצוב הושם על מרכיבים קרירים: מים, גניםוגבעות. כמו כן נבקר בימים אלה באחד מהשווקים המפורסמים של בייג'ין (שוק המשי, שוקהפנינים או שוק יאשו) .בערב נצא למופע קונג-פו מסורתי. ארוחת ערב ולינהבבייג'ינג.


ימים 5-6: בייג'ינג-שיאן(Xi'an)- צ'נגדו(Chengdu)-
נפתח את סיורנו במקדשהשמים ששימש כמקום לטקסים ותפילות ליבולים מוצלחים שקוימו בהשתתפות הקיסר אחת לשנה. הוא בנוי לפי עקרונות ה"פאנג שוואי" כאשר לכל צורה, צבע ומספר משמעות קוסמולוגיתרבת חשיבות. נצא אל שדה התעופה לטיסה לשיאן– עיר הבירה העתיקה היושבת בתחילתה שלדרך המשי. נגיע אל העיר ונבקר ברובע המוסלמי ובמסגד הגדול, אחד המסגדים הגדוליםבסין. הוא בנוי בסגנון סיני ומשמש עדיין כמקום תפילה פעיל. נבקר בשוק של הרובעהמוסלמי הנמצא ברחובותיו הצרים. אם יאפשר הזמן נבקר בחומות העיר. בערב נצא לארוחתערב בסגנון דאמפלינג (דים-סאם) ולמופע מרהיב של מוסיקה וריקודים "שושלת טאנג." (Tang). למחרת, נצא לבקר באחת התגליות הארכיאולוגיות המדהימות של המאה ה-20- מתחםחיילי הטרקוטה שנועדו להגן על קברו של הקיסר צ'ין, הקיסר הראשון של סין ששמו היה שיחואנגדי,האתר הארכיאולוגי הנחשב לאחד החשובים והמדהימים בעולם נחשף במקרה בעת חפירתבאר ע"י איכרים ב-1974. בחשיפת המתחם התת קרקעי, נתגלו אלפי חיילי טרה קוטה בגודלטבעי, על סוסיהם, ערוכים במבנה קרבי, צבא שלם המוכן ללוות את הקיסר אל חיי הנצח. הםנתגלו חמושים בחלקם בכלי נשקם ומלווים במרכבות רתומות לסוסים. למרות מספרם הרב ישלכל דמות תווי פנים והבעה משלה. נצפה בסרט פנוראמי המספר על ניצחונות הקיסר, הקמתהמתחם, ייצור פסלי החיילים, הריסת המתחם ע"י שושלת האן ועל גלוי האתר. נבקר גםבפגודת אווז הבר הגדולה, אשר באחד מגלגוליה נבנתה לשמש משכן לכתבים בודהיסטיםשהובאו מהודו בידי הנזיר הנודד שואן דזאנג,ותרגמו על ידו לסינית. הפגודה המרשימהמתנשאת לגובה של 64 מ'. בשעות אחר הצהרים, נטוס לצ'נגדו. לאחר הנחיתה, נבקר במרכזהעיר וברחוב ג'ין לי .ארוחת ערב ולינה בצ'נגדו.


ימים 7-8: צ'נגדו(Chengdu)-- לשאן(Leshan)- אמיי-(Emei)
לאחר ארוחתהבוקר,נבקר במרכז המחקר לרביית דובי הפנדה הפועל מ- 1990. עובדי המרכז מנסים להגדילאת אוכלוסיית דובי הפנדה, שנמצאת בסכנת הכחדה.הפנדה נהפכה בשנים האחרונות לסמלםשלבעלי החיים שנמצאים בסכנת הכחדה. לפי הערכות, רק 1,000 פנדות חיות בטבע בדרוםסין. מ- 1963 נולדו בשמורות הטבע ובגני החיות בעולם 256 פנדות בלבד ורק 96 מהן שרדויותר משנה. בניסיון למנוע את היעלמות הדובים המכונים "המאובנים החיים",הקימה ממשלתסין11 מרכזים לרביית פנדות ואסרה על ציד הדובים. המרכז בצ'נגדו נחשב למוצלח ביותרמבין המוסדות שנפתח ו ב- 20 השנים האחרונות . לאחר מכן , נגיע לאחד הפארקים היותרמענייניים שבעיר - פארק דופו השוכן במבואות המערביים של צ'נגדו. הפארק הוקם ב1961ע"י הממשלה הסינית והוכרז כאתר מורשת עולמית .נבקר בביתו המשוחזר של אחד מגדוליהמשוררים הסינים,המשורר דו פו, מצאצאיה של שושלת טאנג אשר הפך למוזיאון המוקדשלזכרו .בתום הביקור, נצא לנסיעה דרך האזורים הכפריים ומטעי התה של חבל סצ'ואן, המאוכלס ביותר בסין אל "לשאן " ממנה נשוט אל אחת האטרקציות המדהימות בטיול- פסלהבודהה הענק, "דאפו. (Dafo) " הפסל החצוב בסלע על גדת הנהר ומתנשא לגובה 71 מטר, נחצב במשך 90 שנה. אחר הצהרים , נגיע אל מרגלות ההר אמיי שאן(Emeishan), שזרם בלתיפוסק של עולי רגל סיניים מכל רחבי הארץ נע בין שבילי ההר ומקדשיו. ארוחת ערב ולינהבאמישאן.

 

יום 9: אמישאן- צ'נגדו-–גווילין
לאחר ארוחת הבוקר , נעלה ברכבלכמה מאות מטרים, עד למקדש וואניאן(Wanian), בו נמצא פסלו של"פושיאן"(Puxian)אחתמדמויות בודהא- הרוכב על פיל לבן בעל 6 חתים. נרד מההר בהליכהבשבילים, בינות לנופיםההרריים, נחלים זכים ויערות. נגיע לפביליון "המים הזכים" צ'ינגיין. (Qingyin) ונבקרבשמורת הקופים שם נצפה בהם בסביבתם הטבעית . בתום היום המעניין , נשוב לצ'נגדו..לאחר ארוחת הערב, נצא אל שדה התעופה ונטוס לגווילין - השוכנת בנוף קרסטי יפהפהשאין שני לו בעולם, אותו מכנים הסינים,"המקום היפה ביותר תחת השמיים".לינהבגווילין.


יום 10: - גווילין- (Guilin) -לונגשן(Longsheng)-
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בגבעת חדקהפיל (סמלה של גווילין) ובגבעת פובו . נצא לנסיעה בדרך כפרית יפה ונגיע אל טרסותהאורז המרהיבות של לונגשן שמצפון לגווילין, מקום מושבם של כמה ממיעוטי המחוז. נבקראצל בני מיעוט היאו, שבנותיו מתהדרות בשערן הארוך שאותו אינן גוזרות כל חייהן. כמוכן נבקר את בני מיעוט הג'ואנג המתגורר בכפרים במעלה ההרים שהגישה אליהם היא בשביליהליכה בלבד. נבקר גם באחד הבתים כדי לראות את אורח המגורים ומבנה הבית שלהכפריים.בתום היום נשוב לגווילין. .בערב נצא אל סיור לילי מיוחד בעיר ארוחת ערבולינה בגווילין.


 

יום -11 : גווילין- ינגשואו(Yangshou)
הבוקר נצא בנסיעה אל יאנגשואו, עיירה קטנה השוכנת בין צוקי אבן הגיר היפים, שהנופים מסביב לה שימשו השראה לאלפיאמנים בסין ומחוצה לה. לאחר ההגעה ,נצא לשיט על אחד מיובליו של נהר הלי(Li) לאורךרצועת הנהר נוכל לראות את הצוקים המפורסמים, שפע שיחי במבוק, דייגים בסירות קטנות, כובסות בנהר, עדרי תאו וכפרים ציוריים. צוקי הגיר המקיפים את העיירה תלולים וגבוהיםובבואתם המשתקפת במים יוצרת מראה מלא חן. אלה הנופים ששימשו השראה לכל אלפי האמניםהמציירים את הנופים המפורסמים. נבקר בשוק הססגוני של יאנגשאו אשר מספק לנו הזדמנותנוספת להצטייד במזכרות, ביגוד בסגנון סיני, חפצי אומנות וציורים סיניים נהדרים. נמשיך ונסיירברגל בכפרים חבויים המונחים למרגלות צוקי ההוד הירוקים. נבקר גם בפארק "עץ הבניאן הגדול " וב"מערת הכסף " שהיא מערת נטיפים פעילה. נהלך ביןהזקיפים ונתבונן בנטיפים השונים המזכירים דמויות, חיות ועצמים שונים וכל זאת בתאורהססגונית. לאחר ארוחת הערב נצא למופע – "התרשמות" (אימפרשן) על נהר לי (המופע יתקייםבכפוף לתנאי מזג האוויר). המופע נבנה והופק במשך 5 שנים, באתר נוף מדהים על גדותנהר לי , מוקף 12 הרים זקופים "הצומחים" מתוך הנהר כרקע לבמה, שהיא הנהר עצמו. עלשפת הנהר נבנה אמפיתיאטרון ענק פתוח בן 2,500 מקומות ישיבה. המופע מתרחש על הנהרעצמו, על גדות הנהר ועל במות הצפות על המים בתוספת מסכי קולנוע ענקיים ומתקני תאורהמופלאים. זהו מופע של 600 משתתפים – רקדנים, זמרים, נגנים, דייגים, ילדים, אקרובטיםוחקלאים, הנתמכים ע"י עשרות אנשי במה, הגברה, תאורה ואפקטים אור קוליים.(במופענוטלים חלק גם בעלי חיים ובעלי כנף). המופע מתאר את חיי הכפר והדייגים, חיי היוםיום והחגים, וההרמוניה שבין התושבים המקומיים, לבין הנוף, הטבע והסביבה המיוחדתשלנהר הלי. לאחר המופע, נוכל להצטרף למאות המטיילים המשוטטים ברחובה המרכזי של העיר, בין בתי הקפההמסעדות והחנויות הפתוחות עד לשעות המאוחרות. מוסיקה מערבית ומזרחית נשמעת מפתחיבתי אירוח ומוסיפה לאווירה הססגונית של העיירה .ארוחת ערב ולינה בינגשואו.                                                           


יום 12: ינגשואו-גווילין - האנגג'ו(Hangzhou)-
לאחר ארוחת הבוקר, נחזורבנסיעה לגווילין .נגיע אל שדה התעופה על מנת לטוס להאנגג'ו - אשר כונתה ע"י מרקופולו "גן העדן שעל האדמה" .העיר ממוקמת על יד התעלה הגדולה, המקשרת אותה עם אזורבייג'ין לאורך 1800 ק"מ ובין מטעי תה ויערות במבוק, על שפת "האגם המערבי" היפה עליוגם נשוט .לאחר הנחיתה, נתחיל את סיורינו בעיר . ארוחת ערב ולינה בהאנגז'ו.

 

יום 13 האנגג'ו(Hangzhou)-- טונשי(Tunxi):
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בפגודת"שש ההרמוניות" המיוחדת שלפי המסורת הוקמה כהבעת תודה לשומרים על הדייגים ויורדיהנהר מפני גל הגאות המפורסם של החודש השמיני של השנה הסינית . נבקר במקדש לינג-ייןמהמאה ה-14. זהו מנזר בודהיסטי ובו מבנים מתקופת שושלת צ'ינג, לצד מבנים חדשיםמהשנים האחרונות בהם ניצבים מאות פסלי נחושת בגודל טבעי של תלמידי בודהא. ייחודו שלהמקדש זה הם מאות הפסלים המפוסלים על צלע ההר בתחומי המקדש. נוכל לצפות במאמיניםהבודהיסטיים ובנזירים נושאים תפילותיהם, מדליקים נרות אדומים ומבעירים מקלות קטורת. לאחר ביקור במטעי התה המפורסמים של האזור נמשיך בנסיעה לעיירה טונשי, נקודת יציאתנולביקור בהר הצהוב, שם גם נלון. ארוחת ערב ולינה בטונשי.
 

יום 14: שמורתהואנגשאן- ההר הצהוב- (Huhangshan)
בבוקר נתחיל את ביקורנו בשמורתההר הצהוב. נתחיל את מסענו בעליה הרכבל. ככל שמזג האוויר, זמננו וכוחנו יאפשרו לנו, נטייל בנקודות התצפית השונות של ההר. נצפה בים העננים העוטף את הפסגות הגבוהותהמזדקרות ממנו כאיים, נראה את סלעי הגרניט המפורסמים בצורותיהם המיוחדות שלרבים מהםנתנו הסינים שמות מעוררי סקרנות, ונהנה מהעצים המחטניים סחופי הרוחות הנאחזים בסלעיהגרניט. הנוף הפראי והמיוחד של ההר מגלם את אידיאל יפי הנוף הסיני, וההר ונופיושימשו מקור השראה לאמנים הסינים- ציירים, משוררים וסופרים במשך מאות שנים. ארוחתערב ולינה במעלה ההר הצהוב.


יום 15: הואנגשן- האנגג'ו(Hangzhou)- -סוזו(Suzhou ),
נשכים בבוקר לראות את הזריחההמפורסמת מפסגות ההר הצהוב. לאחר ירידתנו מההר ברכבל , ניסע דרך אזור פורה ומעובדבצפיפותו נוכל לראות את בתי האיכרים, ברמה גבוהה יותר משראינו באזור סצ'ואן . נגיעאל סוז'ו- עיירת הגנים היפה בה נבקר בגן סיני מסורתי . בערב נצא למופע מוסיקלי בגןרשתות הדיג.ארוחת ערב ולינה בסוג'ו.

יום 16: סוזו-(Suzhou)עיירת המים ז'וזואנג- -שנגחאי(Shanghai)
לאחר ארוחתהבוקר נצא אל עיירת המים הקסומה ז'וז'ואנג. בינות למאות האגמים והנהרות הטבעייםהמהווים את הדלתה של נהר היאנגצה האדיר, בנו התושבים המקומיים עיירות יפהפיות, בהןהתגוררו משפחות של סוחרים עשירים, פקידים מלכותיים ואנשי רוח ותרבות ובהן מאותתעלות בהן השיטו סחורות. עיירות אלו נותרו חבויות משך מאות שנים, כמעט ללא שינוי.כלהעיירה מרושתת בתעלות מים ולכן נקראת "ונציה של המזרח". נטייל בסמטאות העיירההצרות, נשוטט בין התעלות, הגשרים והבתים העתיקים ונשוט בתעלותיה. משם נמשיך לשנגחאי. שנגחאי היא עיר מחוז, אחת מארבע ערי המחוז של סין (בייג'ין, שנגחאי, טיאנג'יןוצ'ונגצ'ינג) ואחת הערים הגדולות ביותר בעולם ובירתה הכלכלית של סין המרכזת את עסקיהמסחר ,הבנקאות והתעשייה שלה . לצד העיר המודרנית להפליא נותרו שכונות ומבניםעתיקים, ההולכים ומפנים דרכם לגורדי השחקים הנבנים מכל עבר. נבקר במוזיאון "תכנוןהעיר" בה מוצג דגם מרשים של שנגחאי בעבר, בהווה ובעתיד ,ברחוב ננג'ינג-מדרחובהקניות המפורסם של העיר ולאורך הבונד- הטיילת המפורסמת של העיר ונראה את הבנייניםהקולוניאליים הישנים. בערב נצא למופע אקרובאטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסיניתולאחר מכן נצא לטייל ברובע הצרפתי המשוחזר שהוא למעשה רובע הבילויים של העיר. ארוחת ערב ולינה בשנגחאי.


ימים 19 -17: שנגחאי(Shanghai)- תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע ברכבת התייריםמתחת לנהר החואנגפו המובילה לרובע פודונג- רובע חדש בן פחות מ-20 שנה המדהים בשפעבניניו שהם מהגבוהים בעולם. נעלה לתצפית מרשימה על העיר וסביבותיה ממרומי מגדלהטלוויזיה.נבקר בשכונה שהייתה בימי מלחמת העולם השנייה גטו יהודי ובה נמצא עדייןבית הכנסת ששימש את הקהילה היהודית, פליטי המלחמה באירופה אשר מצאו מקלט בעיר. ביתהכנסת הפך למוזיאון המנציח את תולדות יהודי שנחאי. נטייל בעיר הסינית העתיקה ולאנפסח על אחד המוזיאונים המפורסמים בעולם- מוזיאון שנחאי המרהיב גם בעיצובו וגםבתכולתו . למחרת, נעלה על הרכבת המהירה אל בייג'ינג .נגיע אל שדה התעופה ונאכל אתארוחת הערב. משם נשוב בטיסה אל –על לישראל. נחיתה בת"א בשעותהבוקר.


הערות:

** מסלול זה הינו המסלול הכללישל מסעות ליעד זה. קישור למסלול ספציפי לכל תאריך מופיע תחת כותרת הטיול הראשיתבעמוד זה או יפורסם בהקדם במידת הצורך.

** המסלול מתאר את אתרי הביקורוהבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, הארוחות, הלינות ובשעות הטיסות הפנימיות.


** במהלך הטיול נבקר במספרמפעלים אותנטיים וייחודיים, ביניהם בית מרקחת סיני, מפעל פנינים ומפעלמשי.
 

 

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה בטיסות אל על לחץ כאן.

מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה  בטיסות אל על  - קבוצות סגורות

פורום גולשים - טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה בטיסות אל עלצור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:
שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות