טיול מאורגן לפרו ואקוודור (אפשרות המשך לשייט באיי הגלאפגוס) - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » דרום אמריקה » טיול מאורגן לפרו ואקוודור (אפשרות המשך לשייט באיי הגלאפגוס)

טיול מאורגן לפרו ואקוודור (אפשרות המשך לשייט באיי הגלאפגוס)

משך הטיול: 16 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

ביקורינו בארצות הצפוניות של היבשת הדרומית של אמריקה מתחיל ברכסי האנדים של פרו ,בביקור בעיר קוסקו היפה ובאזור העמק הקדוש, כולל אתרים ייחודים אשר לא נמצאים בכל מסלול .וגולת הכותרת...ביקור  באתר הארכיאולגי המרשים והמפורסם בעולם, המשמר את שרידי תרבות המאיה הקדומה- המאצ'ו פיצ'ו, ומסתיים בצורה הכי מאוזנת שאפשר... על קו המשווה!

באקוודורמדינה המשמרת את אוצרות הטבע ומציעה טבע יחודי ומגוון שאסור לפספס,תוכלו לחוות איתנו טיול גאוגרפי אותנטי בארץ בתולית ,עשיר בנופים המרשימים ביותר .כל יום טיול נבנה בקפידה תוך שילוב בין התרבות המקומית הכפרית לטבע העשיר בלגונות, הרי געש, מפלים, מעיינות חמים ונגיעה קלה בג'ונגל האמזוני הפראי (ובתנאים קצת יותר טובים מאשר בתוכנית "אמזונס" ...)

הצטרפו אלינו למסע המרתק במדינות קסומות אלו...ולהרפתקנים שבינכם , חובבי הטבע הימי אפשרות המשך לשיט החל מ- 5 ימים באיי הגלפאגוס .

יום 1 - תל אביב – מדריד – לימה
ניפגש בנתב"ג בשעות הבוקר המוקדמות ונטוס ללימה - בירתה של פרו (דרך מדריד) אליה נגיע בשעות הערב. לימה שוכנת לחופו של האוקיינוס השקט והיא אחת הערים הצפופות של פרו .כשליש מתושבי המדינה מתגוררים בה ולכן  היא העיר הגדולה ביותר בפרו אשר עברה  גלגולים רבים מאז הקמתה ועד היום. העיר הוקמה באמצע המאה ה- 16 והייתה ידועה בשם "עיר המלכים". בזמן הכיבוש הספרדי הפכה לבירת המלכות המשנה אשר הייתה תחת שלטונה של האימפריה הספרדית. כיום, כידוע, לימה היא עדיין עיר בירה, אך צורת השלטון התחלפה ופרו היא רפובליקה עצמאית.ארוחת ערב ולינה בלימה..

יום 2– לימה 
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר הקיימת כבר משנות השלושים של המאה ה-16. נבקר במרכז הקולוניאלי העתיק, בקתדראלה, במנזר סן פרנסיסקו, בפלאסה דה ארמס, בפלאסה סן מרטין, ובמוזיאון הזהב המרתק. נעבור גם ברבעים החדשים של העיר ובפארקים הרחבים הנמצאים בשוכנת מירפלוארס הסמוכה לחוף הים ואשר אחד מהם הממוקם באחד מהנקודות היפות ביותר בלימה, נקרא פארק יצחק רבין  ע"ש שהוקם לזכרו של ראש ממשלת ישראל וחתן פרס פרס נובל לשלום המנוח יצחק רבין. הפארק מעוצב בצורה יוצאת דופן ומלאת חן ובמרכזו פסל   בדמותו של רבין. ארוחת ערב ולינה בלימה.
 

יום 3 -לימה – קוסקו
לאחר ארוחת הבוקר נטוס מלימה לקוסקו, עיר הבירה של האינקה. לאחר הנחיתה, ניסע למלון להתארגנות ולהתאקלמות ראשונית לגובה. אחר הצהרים, נתחיל את סיורנו בקוסקו אחת הערים היפות בפרו ובירתה העתיקה של ממלכת האינקה אשר בניה כינו את העיר בשם" טבור העולם" (פירוש המילה "קוסקו" בשפת הקצ'ואה של בני האינקה). הספרדים שהגיעו בשנת 1532 עצרו את נשימתם נוכח עיר הפלאים האגדית: בגני מקדשיה עמדו שיחי תירס ופרחי זהב וכסף, ובתוכם פנימה היו מפוארים בלוחות פז בדמות השמש והירח ובפסלי זהב כמידת אדם. בעיר מצויות עדויות לרוב לתרבות האינקה שנכחדה בצורת קירות אבן הבנויים אבנים מסותתות בצורה מפליאה בדייקנותה. בערב נצא לארוחת ערב בליווי מופע פולקלור . לינה בקוסקו.

יום 4- קוסקו
את היום הבא, נקדיש לסיור מקיף בקוסקו וסביבתה. נמשיך לסייר ברגל באתריה של קוסקו, בעיר ונראה את המבנים הקולוניאליים הרבים בעלי הארכיטקטורה המרשימה,את הקתדראלה, כנסית לה מרסד ועוד..נבקר במקדש השמש,במוזיאון האומנויות המעניין ובמוזיאון ההיסטורי. העיר שהייתה מרכז אימפריית האינקה המפוארת, מהווה כיום מרכז ונקודת מוצא לסיורים באתרים הרבים של שרידי תרבות האינקה שנותרו אחרי הכבוש הספרדי. אחר הצהרים נצא מקוסקו לסיור בעמק הקדוש. נסייר במבצר סקסאיואמאן(Sacsayhuaman) הבנוי מהאבנים המסותתות הגדולות בעולם ,באתר הפולחני קנקו(Kenko) ובמצודת הדרכים טמבומאצ'יאי(Tambomachay)הבנויה ע"י מעיין קדוש. ארוחת ערב ולינה בקוסקו. 

יום 5-קוסקו-העמק הקדוש - אורובמבה
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע בעמק לאורכו של נהר האורובמבה ונבקר באויאנטייטאמבו(Ollantaytambo) כפר אשר שמר על מבנהו המקורי מאז ימי האינקה ובפוקה פוקרה(Puca Pucara). לאחר ארוחת הצהרים, נצא לביקור בשוק אשר נמצא בעיירה האינדיאנית פיסאק(Pisaq) ונוכל לצפות וליהנות ממראה האינדיאניות המביאות את מרכולתן לשוק ומססגוניותו. נוכל כמובן גם לחפש מציאות ולהתמקח על מחיריהן. אם זמננו יספיק נבקר גם בכפר צ'ינצ'ירו(Chinchero) בו נוכל ללמוד על מלאכת האריגה והצביעה שתושבות הכפר מפורסמות בגינן. ארוחת ערב ולינה בעמק הקדוש.

יום 6- מאצ'ו פיצ'ו - קוסקו 
היום נצא ברכבת ההרים המפורסמת לאורך נהר האורובמבה(Urubamba), לאתר המרשים והמסתורי שבאתרי האינקה המאצ'ו פיצ'ו. העיר העתיקה לא נתגלתה ע"י הספרדים, כנראה בגלל מיקומה המיוחד, ולכן שרדה את הכיבוש ההרסני ונשארה בשלמותה. העיר הייתה חבויה במשך למעלה מ-300 שנים ונחשפה רק במאה ה-20  והיא והיתה ועודנה בגדר תעלומה לא פתורה לחוקרים. כיום סוברים החוקרים כי העיר נבנתה בזמן הגעתם של הספרדים ולא בימי פאצ'קוטי (מלך האינקה הגדול). והיא כנראה שמשה לעיר מקלט לפליטי קוסקו ושימרה את המנהיגים האינקאים בעזרת הטבע המגן. האתר מוקף בנהרות, ושוכן על צוקים מרהיבים ועוצרי נשימה.נסייר בעיר "האבודה" במקדשים , ברחובות ובבתי התושבים.  נאכל ארוחת צהרים במסעדה שבאתר ונשוב חזרה לקוסקו ברכבת.  לינה בקוסקו.

יום 7 – קוסקו-לימה -קיטו 
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נצא אל שדה התעופה. לקראת טיסתנו קיטו  דרך לימה.
נעלה על טיסת המשך לקיטו, עיר הבירה של אקוודור. לאחר הנחיתה בשדה התעופה הלאומי מריסקל סוקרה בטבבלה,נצא לסיור בעיר העתיקה של קיטו. קיטו הוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית, בעיר גרים כ- 2 מיליון תושבים, אורכה 70 ק"מ ורוחבה 6 ק"מ.קיטו מאופיינת בארכיטקטורה ספרדית הכוללת מבנים מרהיבים וכנסיות מפוארות המצופות בזהב. ההליכה ברחובות מרוצפים באבני בזלת ומוקפים במבנים קולוניאלים היושבים על יסודות של אבנים עצומות המסותתות בעבודת יד קפדנית מתקופת האינקה, משרה אוירה קסומה של מאות שנים של היסטוריה אינדיאנית וספרדית. הרחובות הציוריים של קיטו שכיוונם ממזרח למערב משקיפים על שבעת רכסי הר הגעש הפעיל פיצינצה ומדרום לצפון על גבעת הפנסיזו שבראשה יושב פסל הבתולה המפורסם של העיר. במהלך הסיור נהלך בין מבניה המרשימים של העיר ונשמע הסברים על ההיסטוריה המרתקת של אקוודור.ארוחת ערב ולינה בקיטו .


יום 8 -לגונת קילטואה- פוחילי
לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את דרכנו דרומה בשדרת הרי הגעש לכיוון לגונת קילוטאה (Quilotoa) בדרך, נעצור בשוק האותנטי והייחודי פוחילי (Pujili  (ונחווה חוויה אינדיאנית אמיתית. נמשיך דרכנו בנופים בתוליים עוצרי נשימה ונבקר בבתים אינדיאניים מסורתיים שם נקבל הסבר על המסורת ואורך חייהם של קהילות האינדיאנים באזור. אחרי נסיעה מרתקת, נגיע ללגונה קילוטואה שנחשבת לאחת הלגונות המרהיבות ביבשת ומאופיינת בצבעי טורקיז ממכרים. נהנה משלווה אמיתית ולאחר שנצלם ונצטלם... נעשה דרכנו לארוחת ערב וללינה בהסיינדה שבאזור.

יום 9 -קוטופקסי – הר געש המושלג הגבוה בעולם
בתום ארוחת הבוקר, ניסע דרומה לפארק הלאומי של הר הגעש Cotopaxi- הר הגעש המושלג הפעיל הגבוה ביותר בעולם המתנשא לגובה של 5,897 מטרים. ההר בצורה קונית סימטרית זהה במראהו להר פוזי שביפן וניתן לראות אותו ממספר נקודות תצפית מקיטו. מקור השם של קוטופסי הוא משפת קיצואה העתיקה ומשמעותו גרון הירח. בטיול נקבל הסברים מקיפים על הצמחים החיות והרקע הגיאולוגי של ההר ומשם נחצה עמק יפיפה בנופי "אדמת ירח". נמשיך בדרכנו לתצפית מרהיבה על הפארק בגובה של 4,500 מ'. נקנח במסלול רגלי הסובב  את לגונת Limpiopungo- שם, אם יתמזל מזלנו...  נפגוש בציפור הלאומית קונדור האנדים ממשפחת הדורסים ואוכלי הנבלות, בעופות מים יחודיים כגון שחף האנדים, בסוסי המוסטנג הפראיים ואיילים לבני זנב. משם, נמשיך דרכנו לכיוונה עיירה הציוריתBaños .ארוחת ערב ולינה באזור בניוס .

יום 10 – בניוס – שדרת המפלים -ג'ונגל טנה.
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בעיירהBaños
המים הקדושים, המפורסמת במעיינות החמים שלה וממוקמת לרגלי הר געש הפעיל, טונגורואה, המכונה השחור הגדול ומתנשא לגובה של 5,016 מטרים מעל פני הים. העיירה הציורית מונה כ- 20 אלף תושבים ובגובה 1,826 מטרים. לאחר הביקור בעיר נמשיך לשדרת המפלים בהן נוכל לצפות ב-60  מפלים עצומים בני מאות מטרים עם צמחיה ירוקה רבגונית. בין עשרות המפלים לאורך השדרה נעצור לבקר בשני מפלים מפורסמים "אף השטן" ו"הינומת הכלה". נעלה מעלה ברכבל לתצפית פנורמית מרהיבה על העמק הירוק. לאחר הפסקת הצהריים נמשיך דרכנו לעיירת פונו, שער האמוזנס הממוקמת בפתחו של הג'ונגל ונבקר בחוות סחלבים וצמחי אמזונס ייחודיים בשעות אחר הצהרים,נעשה את דרכנו לג'ונגל האמזוני המרתק באזור Tena לצידו של הנהר הפסטורלי Rio Napo.כתמקם בלודג' הקסום לצידי הנהר ונחיל בחווית הג'ונגל.ארוחת ערב ולינה בלודג' בטנה.

יום 11  - ג'ונגל טנה– אמזונס
 במסגרת שהותנו בלודג', נצא למפגש מרתק עם קהילת המקום, נשמע הסברים על אורח החיים המסורתי ונחשף לתרבות מיוחדת זו. נצא לשיט קנו בנופיו הפראיים של הג'ונגל, נצטייד במגפיים ומעילי גשם ונערוך במסלול הליכה מרתק בין שביליו הנסתרים של הג'ונגל... נגלה צמחים ייחודים עם תכונות מרפא, נצפה בציפורים צבעוניות ואם נשמור על שקט... נזכה במפגש עם להקת הקופים שחיה באזור. לינה בלודג' בטנה על בסיס פנסיון מלא.

יום 12–המעיינות החמים "פפיאכטה"- קיטו 
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור פרידה מהג'ונגל ובתום ארוחת הצהריים נסע צפון מערבה לאתר ה  SPA  והמרחצאות החמים הטבעיים שלPapallacta .  הדרך המובילה אל המרחצאות עוברת לאורך נחל קיחוס בנופי הירוקים  של שמורת Coca הקסומה. בפאפאיכטה אשר לרגלי הר הגעש "אנטיסנה" -  הרביעי בגובהו באקוודור, נהנה מרחצה ב- 10ברכות של מעיינות חמים עם נופים מרגיעים, שלווה אמיתית! בשעות אחה"צ נתחיל בדרכנו מערבה חזרה דרך עמק קומביה לצידי הנהר ממנה נשוב אל קיטו הבירה ממנה התחלנו את הטיול. לינה בקיטו.

יום 13 – קיטו - אוטובלו (יום שבת) - קיטו 
בתום ארוחת הבוקר, נסע צפונה בין כפרים אותנטיים ונופים ציוריים לעיירהOtavalo,  המפורסמת בעיקר בשל השוק השוקק והצבעוני – השני בגודלו ביבשת. בדרך נעצור לתצפית על לגונת  San Pabloונמשיך בנסיעה לשוק של אוטבלו. בשוק ניתן לקנות עבודות יד מקומיות, אריגים, תמונות, תכשיטים ומיני תבלינים... חוויה קולוניאלית אמיתית! ביקור בשוק מהווה הצצה נדירה לחיים האינדיאנים המקומיים ששומרים על תלבושת מרתקת וצבעונית, זה לא היום לשכוח מצלמות... לאחר ביקור בשוק, ניסע לביקור בכפר העור– Cotacachi בכפר זה ניתן להתרשם ולקנות מגוון רחב של עבודות עור. נמשיך לביקור בלגונת  Cuicochaהמרשימה הממוקמת בלוע של הר געש בצבע טורקיז ממכר. לאחר הביקור, נתחיל דרכנו חזרה לקיטו, אך זאת לא מבלי שנעצור בדרך בכפרCayambe  לטעימה מהביסקוטים הפריכים הייחודיים לאזור זה לצד כוס שוקו חם.את הלילה נבלה בהסינדה  באזור אוטובלו.  

ימים 14-16 – קיטו – לגונת Mojanda– מדריד - תל אביב 
היום נבקר באחת הלגונות המרשימות באקוודור -Mojanda עם המים הצלולים והנוף הממכר.במסגרת הביקור  נהנה מהבריזה הקסומה של המקום. מוחנדה הינו קומפלס של שני הרי געש שהוא פעילים בעבר, שהשני  הוא Fuya Fuya עליו נתצפת גם כן. איזור מוחנדה ידוע כ-PARAMO  המאופיין בצמחייה גבוהה וייחודית, הזדמנות טובה לפגוש את עדרי הבקר ולהרגיש שחוזרים בזמן...מכתש הר הגעש יצר שלוש אגמים מרשמים, זה הזמן להוציא מצלמות ולהפרד מאקוודור, משם נ
משיך לסיור באזור אמצע העולם  Mitad del Mundo"בו עובר קו המשווה שעל שמו קרויה המדינה.נבקר במוזיאון המרתק בו ננסה את כישורנו בייצוב ביצה על מסמר... ונצפה בתופעות מרתקות האופייניות לאזור קו המשווה.לאחר הביקור במקום, נצא בדרכנו לשדה התעופה לקראת הטיסה חזרה הביתה, דרך מדריד. ננחת בתל אביב בשעות הבוקר המוקדמות מלאי חוויות,תמונות ומתנות..

 

 

 ***למעוניינים ישנה אפשרות להמשיך לשייט בגלאפגוס על גבי היאכטה "מילניום"ָָ
 

** תוספת לאדם בחדר יחיד- 820 דולר

 

למעוניינים ישנה אפשרות להמשיך לשייט בגלאפגוס על גבי היאכטה "מילניום"

*מחיר ל-4 לילות / 5 ימים על בסיס פנסיון מלא החל מ -2870 דולר לאדם בחדר זוגי.

* תוספת לאדם בחדר יחיד- 840 דולר

*המחיר עבור התוספת לגאלפגוס הינו לסידורי הקרקע בלבד ואינו כולל את עלות שינוי כרטיס הטיסה למועד מאוחר יותר, בנפרד משאר הקבוצה .

*המחיר משתנה על פי יום החזרה וזמינות המקומות בטיסה ולכן ימסר על ידי נציג המכירות לאחר בדיקה מול מחלקת התעופה של מסעות.

 

http://millenniumyacht.com/

( ספינת קטמארן רחבה עבור 16 איש בלבד, מותנה בזמינות , ניתן גם לבחור ספינה אחרת ).

***על מנת לקבל הצעת מחיר רלוונטית לתאריך יציאה ספציפי , אנא פנה אל נציגי המכירות*** 
                  *** המדריך הישראלי חוזר עם  הקבוצה לארץ ואינו מצטרף לשייט***

 

מסלול השייט:  

Millennium Yacht – First Class Cruise

(Itinerary E: The middle islands (5 days/4 nights

Day 1: Arrival, North Seymour – Monday

Your flight from Quito or Guayaquil arrives at noon at Baltra Island. After lunch you anchor already off North Seymour Island. Here lives the biggest colony of frigate birds, together with swallow-tailed gully and pelicans. North Seymour Island is also home to a big group of old iguanas, which had been brought here from the nearby Baltra Island many years ago. Bursera malacophylla, a small endemic species of Palo Santo trees, only exist on this and three little neighboring islands. In the afternoon you witness a special spectacle: sea lions surf on big, from the west coming waves.

Day 2: Bartolomé, Bahía Sullivan – Tuesday

The small, east offshore Bartholomé Island is one of the most photographed places of the archipelago thanks to its striking rock needle. This young island offers a variety of dramatic volcanic formations, a moon-like landscape with tuff cones and small lava tubes. The different rocks served US-Air-Force pilots as targets for shooting practice during the Second World War. A narrow mangrove line separates the island’s two beaches. While swimming and snorkeling at the north beach you often see penguins. Reef sharks and rays live at the south coast and from January to March green turtles nest here.

Sullivan Bay in the East of Santiago Island is famous due to its distinctive lava formations. Toward evening you are given another opportunity to swim in the sea or snorkel with sea lions.

Day 3: Bachas, Cerro Dragón – Wednesday

Your morning visit brings you to the beach of Bachas at the north coast of Santa Cruz Island. It is one of the most important beaches where sea turtles nest. Behind the dunes, in the small lagoon, you can observe flamingos, blacked-winged stilts and bahama pintails. The wide beach invites you to swim or snorkel.

After lunch the boat takes course west-southwest. The next excursion leads you to the dragon’s mountain, “Cerro Dragon”. At this place, the last land iguanas of Santa Cruz live in unique vegetation.

Day 4:Islas Plazas, Santa Fé – Thursday

At dawn you reach South Plaza Island. Giant opuntia cactuses and bright orange sesuvium bushes make up this island, which is home to very colorful land iguanas. A small sea lion colony lives near the cliffs at the southern coast. Bird life includes brown pelicans, tropicbirds, swallow-tailed gulls, frigate birds, Nazca and blue-footed boobies.

You will spend the afternoon on Santa Fe Island. This is considered one of the most picturesque moorings of the archipelago where you can swim with sea lions and ocean turtles.

Day 5: San Cristóbal, Transfer out – Friday

Your last excursion brings you to Puerto Baquerizo Moreno, which is the archipelago’ administrative center on San Cristobal Island, where you visit the newly opened visitor center. It shows a great exhibition about the history of nature and settlement on the Galapagos.

At midday you return from San Cristobal Island to the continent, Guayaquil or Quito.

* The operator reserves the right to change the itinerary without previous notice due to weather, National Park regulations or notifications and unforeseeable circumstances.

 

למעוניינים ישנה אפשרות להמשיך לשייט בגלאפגוס על גבי היאכטה "מילניום"

*מחיר ל-4 לילות / 5 ימים על בסיס פנסיון מלא החל מ -2570 דולר לאדם בחדר זוגי

* תוספת לאדם בחדר יחיד- 840 דולר

המחיר הינו לסידורי הקרקע בלבד ואינו כולל את עלות שינוי כרטיס הטיסה למועד מאוחר יותר .

המחיר משתנה על פי יום החזרה וימסר על ידי נציג המכירות לאחר בדיקה מול מחלקת התעופה של מסעות.

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לפרו ואקוודור (אפשרות המשך לשייט באיי הגלאפגוס) לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לפרו ואקוודור (אפשרות המשך לשייט באיי הגלאפגוס) - דרום אמריקה

טיול מאורגן לפרו ואקוודור (אפשרות המשך לשייט באיי הגלאפגוס) - דרום אמריקה

טיול מאורגן לפרו ואקוודור (אפשרות המשך לשייט באיי הגלאפגוס) - דרום אמריקה

פורום גולשים - טיול מאורגן לפרו ואקוודור (אפשרות המשך לשייט באיי הגלאפגוס)
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות