טיול מאורגן ליפן - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי החגים 2015 במקום אחד

כל טיולי החגים 2015 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי החגים 2015 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

טיול מאורגן ליפן

משך הטיול: 11 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות
הטיול שלנו הקצר ליפן נותן טעימה קטנה מאי מדהים עם מסורת ותרבות ייחודית שלא פוגשים בשום מדינה אחרת לא במזרח הרחוק ולא בכלל...
נבקר בערים המרכזיות ובאתרים העיקריים של יפן, כגון: קיוטו, שיראקווה גו, טאקאימה, האקונה וטוקיו.  
לא נחמיץ ביקור ב"בית שלום" - ביקור מרגש עד כדי דמעות בו יקבלו אותנו יפנים נוצרים אוהבי ישראל שלא ישאירו אף אחד אדיש.  פשוט מחמם את הלב!
ניסע גם ברכבת המהירה של יפן, הידועה בשמה "שינקנסן" שנראית כמו מטוס במבט חיצוני והנסיעה בה מהווה חוויה בפני עצמה.
נגיע עד לנקודה ממש קרובה להר פוג'י ממנה נוכל לראותו מתנשא ובולט, ורק נחזיק אצבעות שמזג האוויר יאפשר זאת.
 
מלבד זאת חשוב שתדעו:
* אנחנו לנים ברמת בתי מלון של 4 ו-5 כוכבים בלבד ולא פחות מכך.  כמו כן אנו מבטיחים שכל בתי המלון שלנו ממוקמים במרכזי הערים הגדולות.
* כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל הטיול ואנו מבטיחים לכם שלא תצאו רעבים! אנו בוחרים את המסעדות שלנו בקפידה, כך שהן גם תהיינה מגוונות וגם יתנו טעימה מהמטבח היפני המעולה בחלק מהארוחות.
* ייערך מפגש קבוצה במלון מטרופוליטן בתל אביב טרם היציאה מהארץ
* הטיול שלנו מלווה בערכות שמע אישיות שישאירו אתכם בעניינים כל הזמן.
 
אז נותר לנו רק לאחל לכם שתהנו בטיול :)


ימים 1-2: תל אביב – יעד ביניים – אוסקה – קיוטו
נמריא מתל אביב לאוסקה עם עצירת ביניים באירופה. נמשיך לעבר יפן וננחת למחרת בשדה התעופה קנסאי הנמצא על אי מלאכותי במפרץ אוסקה. משדה התעופה נמשיך בנסיעה אל קיוטו שם נתחיל את סיורנו ביפן.הבירה העתיקה ובה מאות מקדשים, גנים ועוד מבני עץ היסטוריים רבים לצד מבנים מודרנים תהיה שער הכניסה שלנו ליפן.  נצא לסיור הליכה ייחודי אל ליבה של העיר, ברחובות ובסמטאות הצרים אל חיי היומיום והסיפורים הקטנים המרכיבים את הפסיפס הקיוטאי.  נבקר במקדשים המרשימים ונלמד על גאונות הבנאים בהתמודדות עם רעידות האדמה התכופות שבאזור.  נעפיל אל מקדש "קיומיזו דרה" הבנוי על קלונסאות במזרח העיר.  הרחוב העולה אל המקדש מלא בחנויות יפניות צבעוניות המציעות משלל מרכולתן ומגוון בתי ממכר לאוכל יפני שונה ומשונה. נראה את היפנים הנוהרים לשתות מהמים המטהרים שבמקום ונלמד על סודם.  נרד חזרה בדרך רגלית שלווה בין סמטאות, בתי מלאכה זעירים וטעימות מהממתקים המקומיים.  לאחר מכן, ניסע לבית המלון ובערב נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית.  לינה בקיוטו.

יום 3: קיוטו –מוזיאון מיהו – נרה - קיוטו
ניסע בין ההרים ודרכים פסטורליות אל מוזיאון "מיהו".  מוזיאון זה שתוכנן בידי האדריכל האמריקאי ממוצא סיני הנודע אי. אם. פיי (שתכנן גם בין השאר את פירמידת הזכוכית של הלובר) מכיל יצירות אומנות עתיקות מרחבי העולם ויצירות יפניות,  כאשר הכל נמצא בבניין המשולב בצורה מדהימה בנוף ההררי הסובב אותו.  תכנון המוזיאון ודרך הגישה אליו, היפה לא פחות מהמוזיאון עצמו, מבוססים על "אגדת עצי האפרסק" - אגדת עם מקומית. משם נמשיך וניסע אל נרה - בירת יפן הראשונה ושם נבקר בשני מקדשים: מקדש טודגאיג'י - מבנה העץ הגדול ביותר בעולם ובו פסל בודהה הברונזה הגדול והכבד ביותר בעולם.  נטייל גם בפארק נרה בין הצבאים המקומיים המנומסים שיקבלו את פנינו בקידות ונוכל אף להאכיל אותם.  נמשיך אל מקדש השינטו קאסוגה ונלמד על דת זו הייחודית ליפן ופולחניה.  המקדש מקושט באלפי מנורות אבן וברונזה שנתרמו על ידי מאמינים, חלקן בנות מאות שנים ומכוסות טחבים וחזזיות המעניקות להן מראה יחודי. בערב נבקר "בבית שלום", נתקבל באירוע מחמם לב ומרגש מאוד עם קבוצת נוצרים פרוטסטנטיים - יפניים אשר ידועים כתומכי ואוהבי ישראל.  בין השאר נהנה מהמקהלה היפנית המקומית, אשר שרה בעברית מושלמת שירי ארץ ישראל. 
ארוחת ערב ולינה בקיוטו. 

יום 4: קיוטו
הבוקר נתרשם מגילופי העץ וציורי הקיר שבבמצודת ניג'ו ונהלך (ללא נעליים כמובן) על "רצפת הזמיר" המיוחדת אשר נועדה לשמש כמערכת אזעקה נגד  מתנקשים.  נבקר גם במקדש "קינקקוג'י" - מקדש הזהב המפורסם מספרו של מישימה הניצב בלב אגם ודמותו משתקפת במימיו.  נלמד ונטייל בין גנים יפנים מסורתיים ומרשימים המשולבים בהרמוניה עם כל הסובב אותם.  נמשיך אל מקדש הזן המפורסם "ריואנג'י" שם נצפה בגן האבן והחצץ המסורק וננסה לפענח את חידת הגן.  במידה והזמן יאפשר, נערוך ביקור בתחנת הרכבת המודרנית של קיוטו - מבנה מרשים המשלב מוטיבים של ארכיטקטורה מודרנית ועיצובים יפנים מסורתיים.
עוד בקיוטו בערב נצא לשיטוט בין רחובותיה.  נשוטט באזור הבילויים הליליים בין תעלות מים צרות, עצי דובדבן, מסעדות ובארים, מועדוני קריוקי ובתי אירוח ואולי אף נראה גיישה מקומית בדרכה לפגישה באחד מבתי התה הפזורים או "מייקו" - גיישה מתלמדת הידועה בסגנון הלבוש, התסרוקת והאיפור המיוחד. ארוחת ערב ולינה בקיוטו. 
 
יום 5: קיוטו - נגויה - שיראקאווה גו – טאקיאמה
נגיע לתחנת קיוטו ושם נעלה על רכבת הבולט המהירה ה"שינקנסן" אשר תיקח אותנו לעבר נגויה.  רכבת זו שנחנכה לקראת אולימפיאדת טוקיו הינה הרכבת המהירה הראשונה בעולם והיא מרשתת את רוב יפן במסילות ברזל.   מנגויה נמשיך בנסיעה באוטובוס אל עבר האלפים היפניים ונעבור בתוך נופי טבע ירוקי עד, הרים ונהרות אל העיירה שירקאווה גו ובה אוסף ייחודי של בתים הנמצאים רק באיזור זה ביפן ונקראים "גאשו זוקירי".  נטייל בין הבתים בעלי הגג המחודד, שדות האורז ותעלות המים ונוכל להביט בחיי הכפריים הציוריים. נבקר אף בתוך אחד מהבתים המקומיים המרשימים "בית וודה"  ונלמד על אופי החיים המסורתי.  ניסע בדרך מרהיבה בין נהרות והרים ומנהרות אל העיר טאקיאמה, בירת האלפים היפניים. עיירה קטנה ושלווה זו משמרת מסורות של גילופי עץ והרחובות הציוריים שבה העניקו לה את התואר "קיוטו הקטנה". נטייל בין הסמטאות העתיקות ואולי אף נבקר במבשלת סקה מקומית  ונטעם גם מרק מיסו (במידה והזמן יאפשר).ארוחת ערב ולינה בטקיאמה.
 
יום 6: טאקיאמה – האקונה
נבקר בשעות הבוקר בשוק החקלאי שבעיירה, בו מוכרים חקלאים מהאיזור את מרכולתם.  נמשיך ונבקר במוזיאון יטאי קאיקן המציג מקדשונים ניידים מרהיבים המשמשים בפסטיבלים המקומיים המפורסמים. עגלות המקדשונים עשויות גילופי עץ, פיתוחי זהב ושלל קישוטים הן אחד הביטויים לאומנות והמסורת המקומית . נמשיך וניסע לאיזור האקונה, שם נראה את אגם אשי שהיה לוע של הר געש והיום משמש לדייג ותיירות.  נעפיל ברכבל לראש ההר שם נוכל (מותנה במזג האויר) לצפות מרחוק  בהר פוג'י, נראה ונטייל ב עמק "אווקודני" שם האמינו היפנים נמצאת הכניסה לגהנום, זאת בשל הבריכות המבעבעות של מי הגופרית והקיטור במקום (בשל פעילות וולקנית לאחורה ייתכן והאתר יהיה סגור) .  נמשיך ונבקר במוזיאון הפתוח לפיסול שבו אוסף מרשים של יצירות ע"י מיטב האומנים של המאה ה-20 וכן בגלריית פיקאסו שבמקום. המקום הטובל בירוק משלב בהרמוניה ובשלווה את הגבעות הסובבות אותו עם יצירות האומנות.בערב נלון במלון בהאקונה ונוכל גם להינות מבית המרחץ היפני המסורתי שבמלון, הניזון ממימי אחד המעיינות החמים הטבעיים שבאיזור .

יום 7: האקונה – טוקיו
נמשיך בנסיעה אל עבר עיר הבירה טוקיו ובה שפע של אטרקציות מעניינות. בהגענו לטוקיו נבקר ברובע אסאקוסה, נתרשם ממקדש אלת הרחמים קנון וברחוב החנויות ההומה נקמיסה, שם נמכרות מזכרות מקומיות, עבודות יד וממתקים מסורתיים, נמשיך גם לרובע גינזה היוקרתי ונבקר באחד מבתי הכלבו מהיוקרתיים להתרשמות (וטעימות) מהאוכל הנמכר שם. ניסע לאודיבה, הרובע החדיש של טוקיו ובו בתי כלבו וקניונים, מלונות יוקרה, איזורי מגורים נחשבים והכל בשטח שיובש ממפרץ טוקיו ומשקיף על העיר. ארוחת ערב ולינה בטוקיו.
  
יום 8: טוקיו 
לאחר ארוחת הבוקר ניסע למוזיאון אדו-טוקיו שנבנה בשנת 1993 ונועד לשמר את היסטורית האדו- טוקיו, תערוכה מאוד מיוחד ובה נוכל להנות ממוצגים נבחרים בנושאים הקשורים להיסטוריה והתרבות של טוקיו. נבקר בבניין העירייה של טוקיו, בפארק וונו המפורסם בעצי הדובדבן הפורחים בו באביב. יפנים רבים מגיעים למקום בחבורות לצפות בפריחה ולערוך "פיקיניק" רווי סוגי מאכלים שונים וכמובן שתיית בירה וסקה תחת העצים. נבקר ב"עיר החשמל"  אקיהברה, רובע חנויות האלקטרוניקה והגדג'טים החדשים המיוצרים ביפן. בערב נוכל לצאת עם מלווה הקבוצה לאחד ממרכזי הבילוי התוססים של העיר באמצעות הרכבת התחתית המפורסמת של טוקיו. ארוחת ערב ולינה בטוקיו. 

יום 9: טוקיו 
בבוקר נבקר מקדש מייג'י המוקדש לקיסר יפן ושוכן בתוך פארק ירוק,  נמשיך לאומוטסנדו – השאנז אליזה של טוקיו ולהראג'וקו -  שם נראה שפע של חנויות אופנה לצעירים, מסעדות, ופנקיסטים מקומיים. נבקר בקומפלקס העירוני המודרני רופונגי הילס. במתחם זה משולבים בתי מלון, מגורים, תאטראות, גלריות, מסעדות גורמה ומוזיאונים ושם ממעלה מגדל MORI, אחד מגורדי השחקים החדישים והגבוהים ביפן, נשקיף על העיר. נמשיך אל רובע הבילוי התוסס שיבויה, מקום בו ניתן למצוא שפע של בתי כלבו, מסעדות, חנויות, אזורי מסחר שוקקים, בין ערים תת קרקעיות, גשרים וגורדי שחקים.  נראה את מעבר החצייה ההומה ביותר העולם, את אורות הניאון, טלוויזיות הענק, שלטי החוצות המפתים, המוני אנשים היוצאים לבילויי הלילה. . ארוחת ערב ולינה בטוקיו.

ימים 10-11: טוקיו-יעד ביניים-תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר, נתארגן וניסע לשדה התעופה נריטה של טוקיו.  נטוס הביתה מלאי חוויות דרך יעד ביניים באירופה.  ננחת בתל אביב מלאי חוויות ורשמים מיעד מקסים זה.
 

 

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן ליפן לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן ליפן  - מזרח הרחוק

טיול מאורגן ליפן  - מזרח הרחוק

טיול מאורגן ליפן  - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן ליפן
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות