טיול מאורגן ליפן בסוכות בהדרכת שייקה רונן - 18.10.2016 - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים 2016

כל טיולי חגים 2016
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים 2016
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מזרח הרחוק » טיול מאורגן ליפן בסוכות בהדרכת שייקה רונן - 18.10.2016

טיול מאורגן ליפן בסוכות בהדרכת שייקה רונן - 18.10.2016

משך הטיול: 15 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

הטיולים שלנו ליפן מתקיימים בעיקר בפריחת הדובדבן (בסוף מרס ותחילת אפריל) ובשלכת (בחודשי אוקטובר - נובמבר).

הטיולים מלאים במסורת, נופים, אתרים עתיקי יומין ומקדשים.
נבקר במוזיאן ופארק השלום - לזכר מלחמת העולם השנייה, נפליג במעבורת לאי מיאג'מה, נבקר בשמורות טבע, תופעות מדהימות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת במינה ומיסטית.
נבקר במקדשים, מוזיאונים, עיירות תוססות ומלאות חיים ועיירות מהתקופה העתיקה יותר וכמובן שנכיר את חיי המקומיים.
נטייל בשווקים המקומיים וכמובן ב"שאנז אליזה" - השרדה החביבה בטוקיו על הצעירים שבנינו...
ניסע גם ברכבת המהירה של יפן, הידועה בשמה "שינקנסן" שנראית כמו מטוס במבט חיצוני והנסיעה בה מהווה חוויה בפני עצמה.

אצלנו במסעות תקבלו 15 ימים של תרבות, מסורת וגם מודרניות.

מלבד זאת חשוב שתדעו :

* אנחנו לנים ברמת בתי מלון של 4 ו-5 כוכבים בלבד ולא פחות מכך, בתי מלון מבוקשים מאוד (במידה ואין אישור על בתי המלון הרגילים שלנו אנו ניתן את ההכי טוב בנמצא).

* כלכלה : הטיולים שלנו כוללים חצי פנסיון במסעדות טובות ברובן בופה מערבי (כמובן עם טעימה מהמטבח היפני המעולה).

* נהנה מפגישה אישית עם גיישה ונלמד על אורח חייהן של הגישות ועל האישיות המדהימה.

* נקיים טקס תה בקיוטו (במקום ייחודי שהוא יקר יותר משל החברות המתחרות).

* נהנה מביקור במפעל רכב ונלמד על אופן הייצור היפני.

* אצלנו תקבלו העברות נפרדות למזוודות (בלילות מסויימים) כך שאינם צריכים לסחוב את המזוודה לכל בית מלון, אלא רק תיק גב קטן.

* במסלול שלנו יש 3 נסיעות ברכבת המהירה חוויה בפני עצמה שמטרתה לחסוך המון שעות אוטובוס מיותרות בכדי להספיק לראות כמה שיותר אתרים.

* ייערך מפגש קבוצה במלון מטרופוליטן בתל אביב טרם היציאה מהארץ.

* הטיול שלנו מלווה בערכות שמע אישיות שישאירו אתכם בעניינים כל הזמן.

* מדריכים ישראליים מהשורה הראשונה.

* מדריכים מקומיים מנוסים.

* ללא אופשיונלס - ללא ימים חופשיים!

* טיולים אשר יוצאים במרס אפריל הם טיולים בפריחת הדובדבן!!

* טיולים אשר יוצאים באוקטובר- נובמבר הם טיולים בתקופת השלכת!!
 

 

ימים 1+2 : 18+19.10.16 : תל אביב - איסטנבול - אוֹסָקה (Osaka)
נמריא בשעת ערב מאוחרת מנמל התעופה בן גוריון לכיוון איסטנבול, נעלה לטיסת ההמשך לאוסקה, וננחת שם בשעת ערב. אחרי הליכי ההגירה והמכס ניסע למלוננו. לינה באוסקה.

יום 3 : 20.10.16 : אוסקה - הירושימה (Hiroshima) - ביקור במפעל רכב 
בבוקר ניסע ברכבת המהירה, השינְקַנְסֶן (Shinkansen, Bullet Train) לעיר הירושימה. שמה של העיר מעורר צמרמורת בקרב כל שוחרי השלום בעולם. לבקר בהירושימה, פירושו להתעמת עם הנורא מכל, הרג המוני והרס מחריד ע"י הנשק הגרעיני. כ-140,000 אנשים נהרגו ומתו תוך זמן קצר לאחר הטלת הפצצה האטומית (שכונתה "ילד קטן") בששה באוגוסט 1945, והעיר חרבה כולה. התקפה זו, יחד עם הטלת הפצצה השניה ("איש שמן") והאחרונה שהייתה ברשות האמריקאים באותה עת, על העיר נָגָסָאקי (Nagasaki), גרמו לכניעת יפן, ולסיום מלחמת העולם השניה, ב-15 באוגוסט 1945. נבקר באתר ההנצחה- בפארק השלום ובמוזיאון. נמשיך לביקור במפעל רכב (אם יהיה אישור כניסה). בתום הביקור ניסע למלוננו. לינה בהירושימה.

יום 4 : 21.10.16 : הירושימה - מִיאג'ימה (Miyajima) - אוקָיָאמה (Okayama)
לאחר ארוחת הבוקר, נפליג במעבורת לאי מיָאג'ימה, הנחשב לאחד המקומות היפים ביפן. באי זה קיימת הרמוניה בין מקדשים נפלאים ומיוחדים, בתים עתיקים, שמורות טבע, תופעות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת ומיסטית. האי מקודש ליפנים שהאמינו כי אלי השינטוֹ, הדת היפנית העממית, שוכנים בו. בגלל קדושתו אין קוברים באי מתים. נבקר במקדש איצוּקוּשימה (Itsukushima), שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו. נחזור להירושימה כדי לנסוע ברכבת המהירה לעבר העיר אוֹקָיָאמה. הרכבת המהירה נוסעת במהירות של כ-300 קמ"ש, ובנסיעות מבחן, הושגו גם מהירויות של 440 קמ"ש. בעבר הייתה אוקיאמה מרכז הנחלה הפיאודלית של משפחת איקֶדה (Ikeda), והיום היא עיר מודרנית ותוססת. נבקר בגן קוֹראקוּ-אֶן (Koraku-en), אחד משלושת הגנים המרהיבים והמפורסמים ביותר ביפן, ונצפה במצודה המרשימה שלצד הגן. נמשיך למצודת אוקיאמה, בה נבקר וניסע למלון. לינה באוקיאמה.

יום 5 : 22.10.16 : אוקַיאמה - קְיוֹטוֹ (Kyoto)
הבוקר, ניסע ברכבת המהירה לעיר קיוטו. קיוטו שפירוש שמה הוא "עיר בירה", אכן היתה בירתה הקיסרית העתיקה של יפן במשך כאלף ומאה שנים. כיום היא נחשבת למרכז התרבותי של המדינה, ונשמרו בה אתרים עתיקים ומפורסמים רבים, בלב העיר המודרנית והסואנת. מטיילים רבים מגדירים את הביקור בעיר כשיאו של הטיול ביפן. זוהי ללא ספק העיר בעלת ההיסטוריה, המסורת והחשיבות הגדולה ביותר ביפן. סטיב ג'ובס, מייסד חברת "אפל" כינה אותה "העיר היפה בעולם" והקפיד לבקר בה מדי שנה עם ילדיו עד לשנת 2010. נתחיל את היום ביער של עצי חִזְרָן (במבוק) המשרים אווירה מיסטית מהולה במגוון צלילים וצבעים. בשיא הגדילה, יכול עץ החזרן לצמוח עד כדי מטר אחד ביממה!! נמשיך למקדש הבודהיסטי סַאנג'וּסאנגֶנְדוֹ (Sanjusangendo). למקדש יש השפעה מהפנטת על מבקריו, בזכות 1001 הפסלים הזהים של אלת הרחמים קאנון (Kannon), הערוכים בשורות בתוך האולם המוֹאֳרָך, ובוהקים באור קלוש. האפקט הנוצר הוא קסום. נאכל ארוחת צהריים וניפגש עם גיישה ונלמד על התופעה המיוחדת. נמשיך למקדש הכסף (Ginkaku-ji), שהגן סביבו, נחשב בעיני היפנים, לדוגמה היפה והמייצגת ביותר של גן יפני. חשיבות המקדש נובעת מכך שאמנויות טקס התה, תיאטרון הנו, סידור הפרחים וציורי הדיו, הגיעו בו לרמת העידון והמומחיות הגבוהות ביותר. מהמקדש נצא לטיול רגלי בנתיב הפילוסוף (Philosopher's Walk), אחד ממוקדי העניין הפופולאריים בקיוטו. מסלול הליכה זה נמשך ממקדש הכסף למקדש נַנְזֶן ג'י (Nanzen-ji), לאורך תעלת מים שלצדה שדרת עצי דובדבן. הדרך קיבלה את שמה ממנהגו של נישידה קיטארו (1870-1945), פרופסור לפילוסופיה מאוניברסיטת קיוטו, לטייל לאורכו בכל בוקר. לאורך הדרך פזורים בתי קפה, מסעדות, בוטיקים וחנויות. לינה בקיוטו.

יום 6 : 23.10.16 : קיוטו
היום יוקדש כולו לקיוטו. נתחיל במקדש הזהב (Kinkaku-ji ),שריד נוצץ ויפה להפליא מיפן של ימי הביניים, שנבנה בידי השוגון השלישי לבית אשיקאגה, אשיקאגה יוֹשימיצוּ (1358-1408). נמשיך למקדש ריוֹאַן-ג'י (Ryoan-ji) המפורסם בזכות גן הסלעים הקטן שלו, ונחשב בעיני רבים, לביטוי מושלם של עקרונות הזֶן. זוהי דוגמא מושלמת של "הגן היבש". לאחר הסיור נתנסה בהכנת תה יפני, לפי כללי הטקס המוקפדים, המאפיינים את התרבות היפנית והאסתטיקה שלה. ניסע לטירת ניג'וֹ (Nijo-jo), מצודה מרשימה ומיוחדת במינה, בזכות עיצוב הפנים ו"רצפות הזמיר" שבה.  "רצפות הזמיר" עוצבו כדי שישמיעו חריקות הדומות לציוץ ציפורים כאשר דורכים עליהן, כמערכת אזעקה ואזהרה מפני פולשים. נבקר בשוק האוכל הססגוני נישיקי (Nishiki), ונוכל לטעום מהמאכלים המאפיינים את הבירה העתיקה. נסיים את היום במקדש קִיוֹמיזוּ-דֶרָה (Kiyomizu-dera), מקדש בודהיסטי, אשר במשך יותר מאלף שנים, טיפסו אליו עולי רגל כדי להתפלל אל פסל האלה קאנון בעלת 11 הראשים, ולשתות ממי המעיין הקדוש. השותים ממעין זה יכולים לזכות באהבה, אריכות חיים ופרנסה טובה. המבנה הנוכחי של המקדש נבנה ב-1633 בלי להשתמש אפילו במסמר אחד. ממרפסת המקדש נשקף נוף מרהיב של העיר, והיא היתה מקום ממנו קפצו אנשים לבחון את עוז רוחם ואומץ לבם. נחזור למלון ואם יוותרו לנו כח ורצון, נצא בערב לטיול רגלי בסמטאות המרתקות של העיר העתיקה. לינה בקיוטו.

יום 7 : 24.10.16 : קיוטו - נארה (Nara) - קיוטו - קָנָזָאווָה (Kanazawa)
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר נארה. נארה נחבאת בצילה של אחותה הגדולה קיוטו, אך אינה יפה פחות ממנה. חשיבותה ההיסטורית נובעת מהיותה בירת יפן במשך 74 שנים וכמקובל נקראת התקופה על שם העיר. זוהי עיר עתיקה הנמצאת בין גבעות מיוערות המקיפות אותה, ובה מתחמי מקדשים יפים ומבני עץ עתיקים, השומרת על מעמדה כמרכז רוחני רגוע ונעים. נבקר בשני המקדשים החשובים בעיר: האחד, טוֹדַאיג'י (Todai-ji), בנין העץ הגדול בעולם, הכולל את הבודהה הגדול ביפן, שבזכותו התבססה נארה כעיר בירה ומרכז בודהיסטי חשוב. השני הוא המקדש הגדול קאסוּגה (Kasuga) שהוקם כדי להיות מגן משפחת פוג'יווארה, אחת ממשפחות האצולה החזקות שייסדו את העיר. נשוב לקיוטו, בכדי לנסוע ברכבת לעיר קנזאווה (כשעתיים וחצי). לינה וארוחת ערב בקנזאווה.

יום 8 : 25.10.16 : קנזאווה 
לאחר ארוחת הבוקר, צפוי לנו טיול של יום מלא בעיר הקסומה. קנזאווה החלה ככפר קטן שהתפתח במאה ה16, ונשלט 300 שנה ע"י אחת המשפחות החזקות ביפן. בגלל הרווחה הכלכלית ששררה באזור, התאפשרה צמיחה תרבותית, ואמנים מקיוטו עברו לכאן ופיתחו סגנונות חדשים של אמנות. העיר מפורסמת בתעשית עלי הזהב שלה ומייצרת למעלה מ-90% של עלי הזהב ביפן. היפנים מכנים את העיר "קיוטו הקטנה", כינוי שהעיר אכן ראויה לו. נבקר בשוק הדגים והאוכל בעיר, מקום ענק וססגוני, ותהיה לנו הזדמנות לטעום מדוכני האוכל הטרי והנקי. נבקר בגן קֶנְרֹוקוּ-אֶן (Kenroku-en) הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן. פירוש השם הוא "הגן בעל שש התכונות הטובות"- מרווח, מבודד, מקורי, בעל ניחוח עתיק, יש בו מים זורמים ונוף יפה. נמשיך לשכונת הסמוראים האצילית והאלגנטית. נבקר בבית משפחת הסמוראים נומורה (Nomura), שם נוכל ללמוד על חייהם של הסמוראים ותורת הזן אותה אימצו בחיי היומיום. בשעת דמדומים, נבקר ברובע הגיישות העתיק. זהו רובע קסום, הנותן תחושה של מסע בזמן לאחור, לתקופה שלפני 150 שנה, בטרם היתה יפן מדינה מודרנית. נמשיך לבית צ'איה שימה – בית אשר נבנה בשנת 1820 והוכרז כנכס תרבותי חשוב של יפן. נבקר במרכז נאגמאצ'י יוזן, מרכז לעיבוד וצביעת משי. לינה בקנזאווה.

יום 9  : 26.10.16 : קנזאווה - שיראקווה גו (Shirakawa-Go- טָקָיָאמה Takayama 
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהעיר הקסומה קנזאווה וניסע לכפר שיראקווה-גו (Shirakawa-go), היושב בחיק האלפים היפנים, שפסגותיהם מתנשאות לגובה של כ-3000 מטר. בגלל בידודו שימש המקום במשך זמן רב, מקום מפלט למנודים ולמובסים. נבקר בבתי ה"גאשו-זוקורי" (gassho-zukuri) היחודיים, שנקראים כך בגלל  גגות הקש המשופעים המאפיינים אותם, שצורתם מזכירה "גאשו" (הצמדת כפות הידיים בתפילה). הגגות המשופעים בחדות, נבנו כך כדי למנוע את הצטברות השלג הכבד היורד בחודשי החורף במקום. הכפר ההיסטורי נמצא גם הוא ברשימת אתרי מורשת העולם של אונסקו.  נמשיך לעיירה טקיאמה-זוהי עיר ששמרה על אופיה העתיק, השוכנת בלב האלפים היפנים בגובה של כ-600 מ'. תנאי האקלים במקום גרמו להיותו אחד האזורים מרובי השלג בעולם. בחורף, הכל מכוסה במעטה לבן כבד, והעובי המצטבר של שכבות השלג מגיעה ל-10 מ' בשנה.  תנאי השטח באזור אינם טובים לגדול אורז, ולכן התפתחה בעיר תעשיית עץ, שמשכה אליה נגרים ואמנים. התמחותם של אלה הביאו את עבודות גילופי עץ לשיאים אמנותיים. נסייר בקמיסְנוֹ-מאצ'י (Kamisanno-machi), רחוב בחלק העתיק והשמור של העיר. ברחוב חנויות מסורתיות רבות,  חלקן קיימות ופועלות מזה מאות שנים. לידן נמצא בתים עתיקים, בתי קפה ומבשלות סקה (Sake) - "יין" האורז היפני (המכונה ביפן ניהונשו, כלאמר "אלכוהול יפני"). נוכל לספוג ולהתבשם באווירת יפן העתיקה. נמשיך ללינה וארוחת ערב במלון בטקיאמה.

יום 10 : 27.10.16 : טקיאמה - מאצוּמוֹטוֹ (Matsumoto) - הָאקוֹנֶה Hakone
נתחיל את היום בשוק הבוקר של העיר (במידה ומזג האוויר יאפשר זאת). זהו שוק תוצרת חקלאית שעיקרו אוכל, ובו מוכרים תושבי העיר את תוצרתם. נבקר במרכז יטאי קאיקן (Yatai Kaikan), בו מוצגים הקרונות (מרכבות, Floats), המשמשים בשני הפסטיבלים של טקיאמה, באביב ובסתיו. הקרונות מקושטים בעץ מגולף, בקישוטי מתכת ועץ מעובדים בהקפדה מעוררת השתאות על פרטים קטנים, בוילונות ריקמה מרהיבים, והכל בשלל צבעים ססגוניים. נמשיך בנסיעה לעבר מאצומוטו- שער הכניסה לאלפים היפניים. נבקר במצודת מאצומוטו המפורסמת וניסע בנסיעה ארוכה רצופת נופים מרהיבים לעבר עיירת הנופש האקונה. לינה וארוחת ערב בהאקונה. 

יום 11 : 28.10.16 : האקונה - טוקיו (Tokyo)
האקונֶה היא עיירת מעיינות חמים השוכנת בלב הגבעות, וסביב פזורים אתרים שונים, טבעיים והיסטוריים. האזור משמש לנופש מאז המאה התשיעית. בבוקר נצא לשייט באגם אָשי (Ashi) היפיפה, ממנו נשקפים ההרים המושלגים מסביב. נעלה ברכבל לאוֹואקוּ דאני (Owakudani="עמק הרתיחה הגדולה"), אזור וולקני פעיל, מרהיב ביופיו, בו רואים תופעות של פליטת גזים גופרתיים מהאדמה, עמודי קיטור המתמרים מנקבות בסלע, ברכות בוץ מבעבעות ברתיחה בהן מבשלים ביצים להנאות המבקרים (בשל פעילות וולקנית לאחורה ייתכן והאתר יהיה סגור) .  נבקר במוזיאון הפתוח, בו מוצגים פסלים מודרניים השזורים בנוף הטבעי שמסביב בהרמוניה מופלאה. המוזיאון כולל את "בית פיקסו", המציג אוסף גדול ומרשים (כ-300 פרטים) של יצירות הצייר האגדי, הכוללות ציורים, רישומים, עבודות קרמיקה וזכוכית. נבקר באתר המוזיאוני סיקישוֹ (Hakone Sekisho) שנבנה בשנת 1619 כאחת מ-53 נקודות ביקורת לאורך הדרך החשובה מקיוטו לאדו, טוקיו של היום. הביקורת נועדה להבטיח אי הכנסת נשק לעיר, מניעת יציאתן של נשים מהעיר והברחת אגרות או חפצים אסורים.  ניפרד מעיירת הנופש וניסע לעבר הבירה הנוכחית, טוקיו. לינה בטוקיו.

יום 12 : 29.10.16 : טוקיו
לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את הסיור ברובע שינג'וּקוּ (Shinjuku). נסייר סביב גורדי השחקים, ובראשם המבנה המרשים של עיריית טוקיו משנות התשעים של המאה הקודמת, שעלות בנייתו היתה למעלה ממיליארד דולר. נמשיך את היום בפארק שינג'וקו, דוגמה לגן מערבי ענק ומהמם, שנבנה בתקופת הקיסר המיתולוגי מייג'י. בפארק אפשר להבחין  בשלושה סיגנונות אדריכלות גנים-  אנגלי, צרפתי ויפני. יש בפארק חממה נדירה ביופייה הבנויה זכוכית ומכילה מגוון עשיר של צמחים טרופיים. נמשיך למקדש מייג'י, שנבנה לכבודו של הקיסר המיתולוגי של יפן שלזכותו נזקפת ההחלטה האמיצה להפוך את יפן למדינה מודרנית לפי מודל מערבי, לאחר 270 שנה בהן נסגרו גבולותיה ליציאה וכניסה, ממנה ואליה. נמשיך לשדרת אוֹמוֹטסנדוֹ - ה"שאנז אליזה" של טוקיו. זוהי השדרה החביבה על הצעירים והזרים בעיר, בכל ימות השבוע. ניסע לרובע התוסס והמהפנט "שיבּוּיה"  המוכר לכולנו, בזכות הצומת הסואנת אותה חוצים רבבות מדי יום. לינה בטוקיו.

יום 13 : 30.10.16 : טוקיו - ניקוֹ (Nikko) - 
בבוקר נצא מטוקיו לעיר ניקו, פנינת תיירות ביפן. העיר משופעת במקדשים ובהם מגיעה אומנות יפן לשיאה. הסיור כולל ביקור במקדש טוֹשוֹגוּ (Toshogu) שנבנה לכבודו של השוגון הגדול טוקוגאווה, ובו מצויה גם אחוזה הקבר שלו. נאכל ארוחת צהריים ונבקר במפלי קֶגוֹן (Kegon) הנופלים מגובה של מאות מטרים ונצפה באגם צ'וּזֶנג'י (Chuzenji), הנמצא בגובה של יותר מ-1200 מ'. בתום הסיור נחזור בטוקיו. לינה בטוקיו.

יום 14 : 31.10.16 : טוקיו 
גם היום יוקדש כולו לטוקיו. לאחר ארוחת הבוקר נבקר באסאקוּסה (Asakusa), רובע עתיק בו נמצא מקדש סֶנְסוֹ-גִ'י (Senso-ji)-המרהיב והקדוש ביותר בעיר. נבקר בשוק הססגוני שסביבו, בו תוכלו למצוא את כל המזכרות והפריטים היפניים היחודיים. מאסאקוסה נמשיך למוזיאון אֶדוֹ (Edo), הקרוי על שמה הקודם של טוקיו. המוזיאון מרתק ומקורי, ונבנה בסגנון מחסן מסורתי. במוזיאון ניתן ללמוד על חיי התושבים באדו העתיקה, ועל תהליך העִיוּר(אורבניזציה) שהחל כאשר השוגון קבע את העיר כמשכנו, בסוף המאה ה-16. נבקר בפארק אוּאֶנוֹ (Ueno), אותו הקים השוגון הראשון לבית טוקוגאווה, במטרה לנטרל את הרוחות הרעות, העלולות להגיע מכיוון צפון מזרח. הפארק היה פופולארי מאז ימיו הראשונים, ושימש נושא להדפסי עץ מפורסמים ולסיפורים קצרים. ברחבי הפארק פזורים מוזיאונים, גן חיות ואגמים. מהפארק נמשיך בסיור רגלי לשוק אָמֶיוֹקוֹ (Ameyoko), אחד השווקים הגדולים והיפים באסיה שאפשר לקנות בו הכל מכל. שמו בא מהמילה אמה, שפירושה ממתק. נחווה מעבר חד ממסורת ופשטות ליוקרה וחדשנות, כאשר ניסע לרובע גינזה (Ginza), הרובע היוקרתי ביותר בעיר, הממחיש את עוצמתה הכלכלית של יפן. נבקר בבניין סוני, אחד מסמליה של התעשייה היפנית, בחנויות הפאר, בחנויות האוכל הממגנטות והמגרות ונביט בבניינים שתוכנו על ידי טובי האדריכלים. לאחר טיול מרתק, עמוס חוויות והתרשמויות, ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לישראל דרך איסטנבול.

יום 15 : 1.11.16 : איסטנבול - תל אביב
נחיתה בשעות הבוקר המאוחרות בישראל.

המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, הארוחות, הלינות.

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן ליפן בסוכות בהדרכת שייקה רונן - 18.10.2016 לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן ליפן בסוכות בהדרכת שייקה רונן - 18.10.2016 - מזרח הרחוק

טיול מאורגן ליפן בסוכות בהדרכת שייקה רונן - 18.10.2016 - מזרח הרחוק

טיול מאורגן ליפן בסוכות בהדרכת שייקה רונן - 18.10.2016 - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן ליפן בסוכות בהדרכת שייקה רונן - 18.10.2016
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות