טיול מאורגן לצרפת - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

טיול מאורגן לצרפת

משך הטיול: 9 ימים

 

 

לטיול מאורגן לנורמנדי, בריטני ועמק הלואר לחץ כאן

לטיול מאורגן לנורמנדי, בריטני ופריז בפסח לחץ כאן

 

יום 1
לאחר נחיתת בוקר בנמל התעופה של פריז על שם שארל דה גול, משחרר ומכונן צרפת המודרנית,נצא לכוון עמק הלואר שמפורסם בטירות הנהדרות בהן נהגו לנפוש מלכי צרפת מלווים באנשי החצר,הנשים והמאהבות.נבקר בטירת שננסו היפהפיה, הלא היא טירת הנשים שעל נהר השר בחמודה מכולן .התארגנות ולינה באזור.

 יום 2
הבוקר נמשיך לאורך נהר הלואר למבט על העמק המפורסם מתצפית טירת סומור.בהמשך נבקר בטירת אנז'ר המבוצרת מוקפת החומות האדירות ותעלה למניעת התקפות אוייבים.בטירה עטורת הצימחיה והפרחים נבקר במוזיאון שטיחי הקיר המהוללים שמתארים את אחרית הימים.לינה באזור.

 יום 3
נתחיל את היום בביקור בעיר העתיקה ה"מחודשת" סאן מאלו שעל חופי תעלת לה מאנש שהופצצה קשות במלחמת העולם השניה ושוחזרה כאילו לא ארע דבר. נטייל על חומותיה ונתוודע לתופעת הגאות והשפל שנגרמות על ידי האוקיינוס האטלנטי..נטייל בסמטאות הציוריות בהן אוירה מיוחדת ומאכלים אופייניים לאזור.בהמשך הדרך דרכנו נחלוף על פני דוכני צדפות שנחשבות הטובות בטעמן בכל העולם.אם יתמזל מזלנו ומזג האוויר יאפשר,יופיעו לפנינו ספורטאי גלשני רוח על גלגלים שמנצלים את רוחות האוקינוס לשעוט על החולות..
מי שטייל באזור ולא הגיע לאטרקציה הבאה שבטיולנו,מונט סאן מישל שעל הגבול בין חבל בראטן לנורמנדי, כאילו לא טייל בנורמנדי!מה לא נאמר עדיין על, סלע הגרניט המופלא שעליו בנויה עיירה שלימה ובראשה פסלו של הקדוש מיכאל? אתר עליה רגל למאמינים ולתיירים.בשעת השפל קשה להאמין שהמקום ממש "מתנתק" ומתגלה כאי לכל דבר.לינה בקאאן.

יום 4
הכל החל ב-6 ביוני 1944בשעה 00:05.פלישת בעלות הברית לנורמנדי סימנה את המפנה שהביא לתבוסת הגרמנים במלחמת העולם ה-2 .היום מתחיל סיורנו בחופי הנחיתה בהם התרחשו מעשי גבורה כה רבים ,שם ניגפו הגרמנים בפני בנות הברית.
נתחיל באזור הקרוי ע"י האמריקנים חוף יוטה.נבקר בעיירה סן מרי ד'איגליז ,הראשונה ששוחררה ע"י בנות הברית.שם דמותו של צנחן תלוי על צריח הכנסיה מהווה זיכרון סמלי לקרבות העזים במקום.משם לפוינט דה הוק שבחוף הקרוי אומהה,שדה קרב עקוב מדם.כאן נבין את הגבורה הגדולה של הלוחמים. נמשיך לביקור בבית הקברות הענק לחללי הפלישה,בין המצבות 143 מגני דוד לציון בני עמנו.לסיום היום ביקור במוזיאון השלום המרשים והמרגש בקאאן.חזרה למלון.

יום 5
בימי הביניים היה חבל ארץ נורמנדי של היום מדינה בפני עצמה בתחרות עזה עם אנגליה שמעבר לתעלה. נבקר בעיירה באייה שם נמצא אוצר היסטורי שהשתמר מתקופת וויליאם הכובש משנת 1066 ,הלא היא רקמת מתילד. . . נורמנדי הייתה סלע מחלוקת בין אנגליה לצרפת מאות בשנים, עד שהושבה לצרפת ב-1449 וויליאם ה-2, דוכס נורמנדיה, כבש את אנגליה ב-1066 והיה לוויליאם הראשון, מלך אנגליה .הסיפור של וויליאם הכובש השתמר בצורה מופלאה בשטיח ארוג ורקום שאורכו 70 מ. נבקר בלונג סור שם הציבו הגרמנים את מערכות ההגנה שלהם, ומשם ירו על חיילי בנות הברית. שלושה בונקרים אימתנים מתוך הארבעה שהיו שם נשמרו יחד עם כלי הארטילריה שם תומחש הגבורה והקורבנות הרבים בזכותם התקרב קץ מלחמת העולם השניה..נמשיך לעיירה ארומנש לה באן שם נותרו שרידי נמל שהובא מאנגליה והוקם באישון לילה.חזרה למלון.

יום 6
נתחיל את היום בעיירת הנופש האלגנטית דוביל..העיירה מהווה מקור משיכה לחוגים חברתיים שמוצאים בה זוהר והילה .בעיירה אוירת יוקרה ,במיוחד בקאזינו המפואר שמארח מדי פעם הופעות יוקרה.דרך טרוביל הסמוכה נעלה לתצפית לגשר נורמנדי הסופר מודרני שקיצר בעת הקמתו את הדרך לפריז שעברה בעבר על גשר טנקרוויל. ביקור בעיירת הדייגים החמודה והציורית אונפלייר . מכאן פליגו בעבר אניות מפרש לאמריקה,ברזיל וקנדה.עד היום באים אמנים לצייר את בתיה החמודים,את הסירות בשפל ואת הכנסיה בצורת ספינה.
אנחנו ממשיכים לרואן בירת נורמנדי המפורסמת בקתדרלה הגותית האדירה שלה .הצייר קלוד מונה אשר בביתו נבקר מחר צייר את הקתדרלה ב 4 ציורים מרהיבים שמציגים אותה בארבע עונות השנה. ברואן נשפטה ז'אן ד'ארק ,העלמה ההרואית,למוות ושם, בכיכר העיר,הועלתה האישה האמיצה רבת המעללים ,על המוקד.לינה באזור.

יום 7
הבוקר ניסע לג'יברני לביקור בביתו של הצייר הנודע קלוד מונה שבגניו המטופחים נרגיש כחלק מהתמונות. כמובן שבריכות המים והחבצלות המים נראות גם היום בדיוק כמו בציורים הנודעים של האמן!הבית בצבעי וורוד וירוק ,הגנים הנהדרים ובריכת החבצלות מקוריים.

משם לפריז הבירה.סיור פנוראמי ראשוני וטיול בשאנז' אליזה.

יום 8   
פריז הבירה מחכה לנו עם שלל האטרקציות שלה.נסייר באתריה התיירותיים המפורסמים של פריז כולל גני טולרי,הלובר,ככר וונדום,קתדרלת הנוטרה דאם,הוטל דה ויל,מרכז פומפידו ומזרקת סטרוינסקי,מוזאון אורסיי,גני לוקסנבורג,מונמרטר,הטרוקדרו וכמובן מגדל אייפל ,סמל העיר ועוד..
לא נפסח על בילוי ערב במועדון לילה לפי מיטב המסורת והאוירה הפריזאית.
חזרה למלון דרך השדרות המוארות של עיר האורות הרומנטית .

 יום 9
סידורים אחרונים,העברה לשדה התעופה וטיסה לארץ.

קרא עוד: 
טיולים מאורגנים לנורבגיה
קרא עוד: טיולים מאורגנים למרוקו

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לצרפת לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!
פורום גולשים - טיול מאורגן לצרפת
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות