טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים

טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים

משך הטיול: 12 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

 אטרקציות מיוחדות שלא קיימות בחברות אחרות כמו:

* 4 מקצי שייט נפרדים במקומות שונים לאורך המסלול
  
** סטיקיסהלמור- שייט לצפיה בעופות ויונקים ימים* חוות כרישים ובע"ח יחודית באיזור סנייפלסנס
  
  ** הוסאויק- שייט לצפיה בלוויתנים
   ** שייט בלגונת הקרחונים יקחלסארלון
  ** שייט לאי " הימאי "

* ביקור בחוות סוסים איסלנדיים כולל הדגמות רכיבה שונות

* שייט לוויתנים 

* טיול באופנועי שלג

* מסע ב"דיונה השחורה" עם טרקטור מיוחד לתצפיות על עופות ים מקננים בשמורה בדרום      מזרח האי

* סיור בגנים הבוטניים המקסימים של אקוררי - בירת הצפון

* הלגונה הכחולה 

קבוצות קטנות עד 33 איש 

* בתי מלון ארבעה כוכבים או הטוב שבנמצא

 * כלכלה חצי פנסיון

* תכנית מלאה (אין ימים חופשיים

* מסלולים בעלי אופי גיאוגרפי 

מתן מענה 24 שעות 

 * מיסי נמל ודלק ללא תוספות לאחר ההרשמה 

* מפגש קבוצה במלון מטרופוליטן בתל אביב 

* הטיול כולל מערכות שמע לכל נוסע

יום 1 - ת"א - פרנקפורט – רייקיאויק
נמריא לאיסלנד דרך יעד ביניים באירופה. עם הגעתנו לנמל התעופה הבינלאומי בקייפלאוויק, 
הגעה בשעות הלילה .
לינה ברייקיאויק.

יום 2 – חצי האי סנפלסנס -  הֵליסַנדוּרHellissandur 
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לצפון מערב המדינה בכיוון חצי האי סנאיפֶלְנס(Snæfellsnes). אותו מכנים בשם "איסלנד המיניאטורית" כי נמצאים בו אתרים רבים טיפוסיים לנופים במקומות אחרים בארץ כולה. ביניהם הר הגעש סנאיפלסיֵקוּל,(Snæfellsjökull volcano) הנחשב לאחד מסמליה של איסלנד ואשר התפרסם כלוע המוביל למרכז כדור הארץ בספרו המפורסם של זול ורן – "המסע אל בטן האדמה". נעצור להפסקה קלה בעיירה בורגארנס ונמשיך מערבה לאזור החוף העשיר בעופות יבשה וים שונים ונקווה לראות גם כלבי ים. משם ניסע לארנרסטפּיArnarstapi)- אזור המכיל תצורות סלע בזלתיות מרשימות. נמשיך ונקיף את הקרחון המפורסם המכסה את הר הגעש. קהילת סנאיפלנס המאכלסת את חצי האי היא הקהילה הראשונה באירופה (והרביעית בעולם) שזכתה לקבל את תעודת "העולם הירוק" (Green Globe).

ארוחת ערב ולינה באזור הליסנדור.

יום 3 –הליסנדור- סטיקיסְהולמּר- (Stykkishólmur) קוַאמְסְטַאנְג(Hvammstangi) 
הבוקר נצא לכיוון עיירות הדיג באזור. בביארנֵארהֵפן(Bjarnarhöfn) נוכל לעמוד מקרוב על תהליך שימור בשר הכרישים עפ"י המסורת האיסלנדית. לתוצאה של הליך העיבוד הנמשך חודשים רבים, ריח מיוחד מאד... משם נמשיך לעיירה הציורית סטיקיסהולמר ונצא לשיט ייחודי במפרץ ברֵיידַ'אפְיֵרְדוּר; (Breiðafjörður)  עם מעט מזל נוכל לצפות בכלבי ים ועופות מים האופייניים לאזור. במשך השייט נוכל לטעום משלל הדגה הטרייה, שניצוד באותו יום. לאחר מכן נמשיך לחלק הצפוני של איסלנד; נבקר בחוות סוסים איסלנדים בה נוכל ללמוד על גידול הסוסים המיוחדים ונצפה בתצוגת רכיבה מקצועית ומעניינת.
ארוחת ערב ולינה באזור קואמסטאנגי.

יום 4  – הואמסטאנגי - אקוריירי(Akureyri) – הוּסַאויק ((Húsavík
דרך ארוכה ומפותלת לפנינו, כאשר נפנה מזרחה לכיוון המעברים ההרריים והעמקים הנושקים להם – לאורך חופה הצפוני של המדינה. נגיע לאקוריירי "בירת הצפון", עיירה חביבה ומסבירה פנים ונערוך סיור רגלי במדרחוב המרכזי של העיר ובגנים הבוטאנים . נמשיך לגוד'אפוס(Goðafoss) לצפות ב"מפלי האלים" המרשימים. משם נמשיך להוסאויק, עיירת הדייגים הצבעונית שהתפרסמה בעבר כנמלם של ציידי הלוויתנים, והיום כבסיס יציאה לתצפית בלווייתנים, נעלה על שייט לצפייה בענקי הים ( אם המזג האוויר יתיר זאת ) .
מי שמעדיף יבשה ילך בזמן הזה למוזאון הלוויתנים.
ארוחת ערב ולינה באזור הוסאויק.

יום 5  – הוסאויק - מיוַאטְן(Mývatn) – -דימובורגיר - אגילסטד'יר  (Egilsstaðir)
הבוקר נצא לכיוון אגם מיוַאטְן והר הגעש קראפלה(Krafla) הנמצאים באזור מיוחד זה, שניהם בחזקת אוצר קסום לצפרים וגיאולוגים. באגם נוכל לצפות בעופות מים שונים. בסביבתו הקרובה של הר הגעש קראפלה שהתפרצותו האחרונה היתה ב-1984, נוכל לצפות ב"מצודות" לבה, תצורות סלעים שונות ומכתשים שנוצרו בשתי סדרות של התפרצויות געשיות שארעו בין השנים 1724-29 ו-1975-84בדימובורגיר. סימנים לפעילות הגועשת מתחת לפני השטח אפשר לראות גם היום והם מתבטאים באדים, עשן ובועות המבעבעים כולם בסדקים של שכבת הקרקע העליונה. החום הלוהט הנובע מבטן האדמה משמש כמקור אנרגיה לתחנת כוח להפקת חשמל. משם נמשיך מזרחה לעיירה אגילסטאד'יר באזור הפיורדים המזרחיים, דרך מפל דטיפוס(Dettifoss) המפורסם, הגדול מסוגו באירופה בכמות אדירה השופעות דרכו.
באגילסטד'יר נעצור לארוחת ערב ולינה.

יום 6  -אגילסטד'יר- הפיורדים המזרחיים– (East Fjords) – הֵופְן (Höfn)
היום נסקור את הפיורדים המזרחיים דלילי התושבים המעניינים מבחינה גיאולוגית, אזור חדש יחסית לתיירות. נסייר באזור הפיורדים, ובהיותו אחד האזורים העתיקים ביותר של איסלנד, נמצא בו מבחר עשיר ביותר של סלעים ומינרלים מסוגים שונים. נבקר במרכז תצוגה של אוסף אבני האזור הצבעוניות בעיירה סְטֵדְ'וַארפיֵרד'וּר(Stöðvarfjörður). נמשיך דרומה לעבר לגונות שהתפתחו לאורך השוליים הצרים של רצועת החוף ובהם משייטים נציבי קרח המוסעים לאורך שנים אל הים. אם מזג האוויר ירשה נצא לטיול מרתק ברכבי 4x4 ובאופנועי שלג לקרחון וַאטנַאיֵיקוּל(Vatnajökull)- הקרחון הגדול באירופה.
ארוחת ערב ולינה באזור הֵופְן.

 

יום 7 - הֵופְן– סקאפטאפל(Skaftafell)– קירְקיוּ
בַאיַארְקְלַאוסְטוּר(Kirkjubæjarklaustur)
הקרחון האדיר וַאטנַאיֵיקול, שטחו מעל ל 8,000 קמ"ר והינו הגדול בקרחוני אירופה, מטביע חותם חזק על הנופים והאקלים של האזור. נעבור ליד חלק משלוחותיו הרבות ונגיע ללגונת הקרחונים המפורסמת יֵיקולְסַרלון(Jökulsárlón). נשוט בין גושי הקרח העצומים שנפרדו מהקרחון ומשייטים בלגונה עד המסתם - חוויה בלתי נשכחת. הנוף הקרחוני ילווה אותנו גם בביקורנו בשמורת הטבע סקאפטאפל היפהפיה ובה מפלי מים הגולשים על משושי בזלת ותצפיות נוף מרהיבות על קניונים עמוקים. נחצה את סְקֵידַ'ארַאסַנדוּר(Skeiðarársandur) - מישור עצום של חול שחור, שנוצר מהמסת הקרחונים וערבובם בסלעים המפוררים ונערוך מסע קצר ומרתק ברכב שטח מיוחד לצפייה מקרוב בעופות הים המקננים באזור זה.
 ארוחת ערב ולינה באזור קירְקיוּבַאיַארְקְלַאוסְטוּר.


יום 8 –  קירְקיוּבַאיַארְקְלַאוסְטוּר -"מעגל הזהב"- (Golden Circle) פלוד'יר
אחר ארוחת הבוקר נסע דרך אזור חוות כפרי על פני גבעות מתונות לכוון הכפר פלוד'יר המפורסם במוצריו האורגנים, הגדלים החממה גיאותרמית .פלודיר ממוקמת בלב אזור חוג הזהב המפורסם בתופעות פלאי הטבע שבו. נתחיל באזור גֵייזִיר (Geysir),שתופעת הטבע- גייזר- קרויה על שמו. הגייזר הפעיל במקום נקרא סטרוקּר (Strokkur), וסילון המים והאדים שלו מתפרץ במרווחי זמן של 3-5 דקות. בסביבה הקרובה מצויים עוד מעינות מבעבעים ורותחים המעלים אדים, וביניהם גייזר מיניאטורי. נמשיך לגוּלפוס(Gullfoss) -  "מפלי הזהב" הצונחים מגובה של 32 מטר לקניון מרשים, ולדעת רבים הינם מהמפלים היפים באיסלנד. נסיים בנסיעה וביקור בפארק ת'ינְגְוֶיְליר(Þingvellir), "נשמת האומה האיסלנדית" שם נוסד ה"האלת'ינגי" (Alþingi) - הפרלמנט הראשון בעולם מהמאה העשירית לספירה, שהקמתו נתנה לאומה האיסלנדית את זהותה. המישור הרחב בפארק זה, מהווה אתר טבע מלהיב של זרמי לבה, בריכות, מצוקים ואגמים. הרכס התת קרקעי באוקיינוס האטלנטי, המפריד בין יבשות אמריקה ואירופה עובר במרכזו של אזור זה.
ארוחת ערב ולינה באיזור פלוד'יר

יום  9 -  האיים וסטמן  Westman islands    האי הימאי
 היום נצא במעבורת לאי  Heimeyאחד מ-15 איי Westman דרומית לנמל החדש של Landeyjar, אי הידוע בכינויו "אי הפאפינים", שכן יש בו מושבת קינון גדולה ומיוחדת במינה.! לתוכוני-ים אלה,שהם סמל לאומי באיסלנד, יש צבעים מיוחדים וחיי משפחה מענינים...נצפה בהם מקרוב, [תלוי בעונה], ונבקר גם במוזיאון החדש באי, המתאר בחזיון אור-קולי את גל ההרס שיצרה התפרצות וולקניתב-1973במקום. עד היום ניתן לראות בתים בעיירה שכוסו בזרם הלבה, לצד חנויות ובתי קפה נחמדים בהם נשוטט וגם נעצור להפסקה קלה.נסיים את בקורנו באי, בסיור ממונע הכולל תצפיות על מפרצים מקסימים ואיים וולקניים, שבחלקם מצאו מסתור ספינות דייג ואף..ספינות פיראטים, ש"ביקרו" במקום במאה ה-16..חזרה למלוננו הנמצא באיזור יציאת המעבורת.
 ארוחת ערב ולינה באזור פלוד'יר.

יום 10 – רייקיאויק- בירת איסלנד
היום יוקדש לסיור באתריה המיוחדים של בירת איסלנד, רייקיאויק. בנין העירייה, הפרלמנט, בית האופרה והאומנויות, הקתדראלה והמונומנט המרשים לליף אריקסון, מגלה אמריקה..וגם, ה"פרלה" על מיכלי המים החמים הענקיים שלה, הטיילת, האגם, מזח הדייגים ועוד ועוד..לאחר הפסקת צהריים קלה, נשוטט לאורך המדרחוב המפורסם של העיר, שופע גלריות ובתי קפה מסוגננים..חנויות למזכרות ...לפנות ערב ניסע ל"לגונה הכחולה" המפורסמת במימיה החמים ,הנובעים מבטן האדמה..נהנה מספר שעות שחיה וטבילה במקום.
ארוחת ערב ולינה ברייקיאויק

מים 11 – 12 רייקיאויק - פרנקפורט - תל אביב 
לאחר ארוחת הבוקר ועד לטיסת הצהריים נשלים את סיורינו ברייקיאויק , נקדיש לשיטוט מהנה במדרחוב הציורי של העיר , המשופע בגלריות, בתי קפה מסוגננים ו..חנויות למזכרות לרוב..אם ייוותר לנו זמן עד לטיסה נעבור דרך העיירה הפנהפיורדר, המשמרת מסורות ויקינגיות עתיקות. לקראת צהריים נגיע לשדה התעופה לטיסה לפרקנפורט , נלון לילה במלון בשדה התעופה ובשעות הבוקר נמשיך בטיסה חזרה לתל אביב אחרי טיול מהנה מלא חוויות והרפתקאות חדשות.  

המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, ארוחות והלינות. 

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים - אירופה

טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים - אירופה

טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן לאיסלנד- ארץ הויקינגים - חווית חיים בנופים מדהימים
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות