טיול מאורגן לסין בדגש לחבל יונאן וסצ'ואן ,שנגרילה וההר הצהוב - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מזרח הרחוק » טיול מאורגן לסין בדגש לחבל יונאן וסצ'ואן ,שנגרילה וההר הצהוב

טיול מאורגן לסין בדגש לחבל יונאן וסצ'ואן ,שנגרילה וההר הצהוב

משך הטיול: 23 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

 יתרונות טיולי "מסעות " :


חצי  פנסיון (שתי ארוחות לכל אורך הטיול(אשר לפחות שליש ארוחות בופה;

תכנית מלאה וממצה , ללא ימים חופשיים וללא סיורי בחירה;

קבוצות קטנות-מינימום 15 איש , מקסימום 33 איש;

מדריכים מהשורה הראשונה בישראל;

רמת שירותים גבוהה;

מלונות ארבעה כוכבים ;

מסלולים בעלי אופי גיאוגרפי המשלבים תרבות ופולקלור ;

הויזה לסין כלולה במחיר ;

מפגש קבוצה במלון מטרופיליטן בתל-אביב;

שרות שליחים עד הבית;

מענה במשרד 24 שעות.

 4 מופעים :
- מופע קון פו בביג'ינג 
- מופע שולשת טאנג בשיאן ( ריקודים מסורתיים) 
-מופע אימפרשיון בגוילין ( מופעה מסורתי על המים )
-מופע אקרובטיקה בשנגחאי 

- רכבת מהירה מבייג'ינג לשיאן 

 5 טיסות פנים :
שיאן- שאנגדו
שאנגדו - ליג'ין 
זונגדיאן - קומינג
קומינג - גוילין
גווילין - האנגז'ו 

ביקור במפעלים ייחודיים לסין

שוק משחות הסיניות ( בייג'ינג )
שוק אבני חן ג'ייד  ( בייג'ינג )
שוק הבמבוק   ( בייג'ינג )
שוק המשי בסוז'ו
שוק הפנינים בגוילין
מפעל טרה קוטה בשיאן

 

בייג'ינג  : העיר האסורה, מקדש השמיים, ארמון הקיץ, כיכר טיין אן מן, גבעת הפחם, רכבל בחומה הסינית, עמק המלכים- אתר קברי שושלת מינג, דרך הרוחותהאצטדיון האולימפי, שוק האוכל ליד וואנג פו ג'ין, מופע קונג פו, ארוחת ברווז פקין .

חבל שאנשי- שיאן :  אתר חיילי הטרה קוטה, המסגד הגדול בסין, פגודת אווז הבר הגדולה, שוק התרופות והתבלינים, מופע מוסיקה וריקודים של שושלת טאנג, ארוחת ערב בסגנון דאמפלינג (דים סאם)

חבל סצ'ואן- צ'נגדו, לשאן ואמיי : פסל הבודהה הענק דאפו, רכבל להר אמיישאן, מקדש וואניאנסי עם פסל פושי, שמורת הקופים, המרכז לחקר דובי הפנדה .

חבל יונאן- ליג'יאנג, שנגרילה וקונמינג העיר העתיקה בליג'אנג, פרק ברכת הדרקון השחור, מוזיאון הדונגבה, עליה ברכבל להר דרקון הג'ייד, מקדש יו פאנג, ציורי הקיר והכפר העתיק באיישה, פרק ביטהאי המרהיב, כפר טיבטי, המקדש הטיבטי, ערוץ דילוג הנמר, יער האבן.  

חבל אוטונומי גואנשי- גווילין וינגשואו :  מערת הנטיפים חליל הסוף, גבעת חדק הפיל, הר יואו YAO, שייט בנהר הלי, הדגמת דיג בעזרת קורמורנים, מופעה אימפרשן, טיול בכפרים, טרסות האורז בלונגשן, ביקור בכפרי היאהו, ביקור בכפר הג'ואנג- ארוכות השיער .

 חבל דזהג'אנג- הנגז'ו  : פגודת שש ההרמוניות, מקדש לינגיין.

 חבל אנהוי: ההר הצהוב ,עיירת המים טונגלי

שנגנחאי : בית הכנסת והרובע היהודי, מוזיאון שנגחאי, "העיר הסינית", רחוב נאנג'ינג, הבונד, רכבת התיירים מתחת לחואנג פו, הרובע הצרפתי, תצפית ממגדל הטלויזיה, מוזיאון לתולדות העיר שנגחאי, מופע אקרובטיקה .נסיעה ברכבת המאגלב (431 קמ"ש)

 

ימים -1-2 –  19-20.9  תל אביב-   - בייג'ינג(Beijing )
ניפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסת לילה לבייג'ינג  דרך יד ביניים .ננחת בבייג'ינג בשעות הצהריים . בייג'ינג – בירתה הפוליטית, התרבותית והכלכלית, סין מזה יותר מ-600 שנה מכילה אתרים רבים שהם חלק מאתרי המורשת העולמית של אונסקו,לאחר הנחיתה וסידורי ההגירה נתחיל את סיורנו בעיר בינג'ינג.
לינה בביג'ינג.

יום 3 – בייג'ינג –21.9  העיר האסורה
את הבוקר נתחיל בכיכר טיאן-אן-מן (Tian an men )-( שער השלום השמימי) והמבוא לעיר האסורה המהווה אתהמרכז הגיאוגרפי של בייג'ינג. כיכר טיאן-אן-מן נחשבת לליבה של הבירה גם באופן סמלימאז הכריז בה יו"ר המפלגה הקומוניסטית מאו-דזה-דונג על הקמת הרפובליקה הסינית ב-1באוקטובר 1949 ונחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. היא ידועה לשמצה במערב, בשל דיכוי מלווה בשפיכות דמים של הפגנות סטודנטים שהתרחשו בה בקיץ 1989. נמשיך לעיר האסורה- מתחם מגורי הקיסרים שנקרא כך על שום היותו סגור למי שלא היה שייך למשפחה הקיסרית. העיר האסורה נבנתה במשך עשרות שנים ולפי העדויות עסקו בבניה מאה אלף אומנים ומיליון פועלים. בארמון שהכיל אוצרות מלכותיים בשפע שרובם נלקחו ממנו ישארכיטקטורה מעניינת, ואפשר ללמוד פה על האופן בו התנהלו חיי המשפחה הקיסרית. העירמוקפת חומה שגובהה 10 מטרים וחפיר שרוחבו 52 מטר. מהאדמה שהוציאו מהחפיר ומהעבודות בעיר האסורה הקימו את גבעת הפחם (נקראה כך בשל מחסני הפחם להסקת העיר האסורה שהיו בה) שנועדה להגן על המתחם הקיסרי מצד צפון. נבקר בה ונוכל לעלות למרומיה ולהשקיף עלהעיר האסורה ולקלוט את ממדיה העצומים . נצא לסיור ב"חוטונגים" - השכונות העתיקות של בייג'ינגההולכות ונעלמות לטובת גורדי שחקים הקמים לבקרים. נשוטט ברחובות הקטנים המובילים אלמגדל התוף ומגדל הפעמון (חלק מהדרך בריקשות) ונראה את "שוק הלוטוס", מרכז הבילויהעיקרי של פקידי הארמון הקיסרי בתקופה העתיקה שהפך לרחוב מסעדות וחנויות. נבקרברחוב התרבותי המקסים-ליו לי צ'אנג. המקום, שימש כמרכז ההתכנסות לאנשי התרבות שלבייג'ינג בתקופה הקיסרית, שומר עד היום על מקומו כמרכז תרבותי. בערב נצא לארוחה בסגנון "ברווז פקין ולא נחמיץ  כמובן את שוק האוכל המפורסם של בייג'ינג הסמוך למדרחוב הקניות המפורסם"ואן פוג'ינג"
ארוחת ערב ולינה בבייג'ינג.

יום 4 – 22.9  בייג'ינג- החומה הגדולה
היום ניסע לבקר באחד מאתרי החומה וגדולה ונעלה למרומיה ברכבל. בניית החומה החלה לפני 2200 שנה כשסין הייתה מאוחדת תחת שלטון הקיסר צ'יןQin)  שיחואנג די). מבצע זה הצריך מאות אלפי פועלים שרבים מהם הועסקו בקפייה בעבודת פרך. ממרומיה נבין את משמעותה ועוצמתה של החומה הסינית. נמשיך לעמק המלכים, בו קבורים 13 מקיסרי שושלת מינג 1368-1644,  נטייל בדרך הקדושה (דרך הרוחות) ונבקר באחד משני אתרי הקברים הפתוחים לביקורים במקום. נבקר גם בארמון הקיץ – מתחם ענק ששימש זמן רב כגן מלכותי והורחב במידה ניכרת במאה ה-18 הקיסרית ! האלמנה צ'ישי החלה לבנות את מתחם הארמון מחדש ב-1888, והקימה ספינת שיש הניצבת חסרת תנועה על שפת האגם. הארמון המקורי שיש את הקיסרים כמעון קיץ, מקום מפלט מן החום היוקד, כך שהדגש בעיצוב הושם על מרכיבים קרירים: מים, גנים וגבעות. בשובנו לבייג'ינג, נבקר בכפר האולימפי באיצטדיון "קן הציפור", סבכת הפלדה הגדולה בעולם ונצפה בבריכת השחייה "הבועה", העטופה אלפי מטרים רבועים של פולימר תכלכל, המעניק לה צורה של בועת סבון..כמו כן נבקר בימים אלה באחד מהשווקים המפורסמים של בייג'ין (שוק המשי, שוק הפנינים או שוק יאשו). 
 
בערב נצא למופע קונג-פו  
Fu)Kongמסורתי
ארוחת ערב ולינה בבייג'ינג.

 

ימים 5-6 - 23-24.9  בייג'ינג-שיאן(Xi'an)
נפתח את סיורנו במקדש השמים ששימש כמקום לטקסים ותפילות ליבולים מוצלחים שקוימו בהשתתפות הקיסר אחת לשנה. הוא בנוי לפי עקרונות ה"פאנג שוואי" (Feng   Shui), כאשר לכל צורה, צבע ומספר משמעות קוסמולוגית רבת חשיבות.נצא  ברכבת מהירה לעבר שיאן  – עיר הבירה העתיקה היושבת בתחילתה שלדרך המשי. נגיע אל העיר ונבקר ברובע המוסלמי ובמסגד הגדול, אחד המסגדים הגדולים בסין. הוא בנוי בסגנון סיני ומשמש עדיין כמקום תפילה פעיל. נבקר בשוק של הרובע המוסלמי הנמצא ברחובותיו הצרים. בערב נצא למופע מרהיב של מוסיקה וריקודים "שושלת טאנג "Tang
למחרת,נצא לבקר באחת התגליות הארכיאולוגיות המדהימות של המאה ה-20- מתחם חיילי הטרקוטה שנועדו להגן על קברו של הקיסר צ'ין(Qin) הקיסר הראשון של סין ששמו היה שי חואנגדי- (Shi Huangdi).  האתר הארכיאולוגי הנחשב לאחד החשובים והמדהימים בעולם ! הוא נחשף במקרה בעת חפירת באר ע"י איכרים ב-1974. בחשיפת המתחם התתקרקעי, נתגלו אלפי חיילי טרה קוטה בגודל טבעי, על סוסיהם, ערוכים במבנה קרבי, צבא שלם המוכן ללוות את הקיסר אל חיי הנצח. הם נתגלו חמושים בחלקם בכלי נשקם ומלווים במרכבות רתומות לסוסים. למרות מספרם הרב יש לכל דמות תווי פנים והבעה משלה. נצפה בסרט פנוראמי המספר על ניצחונות הקיסר, הקמת המתחם, ייצור פסלי החיילים, הריסת המתחםע"י שושלת האן ועל גלוי האתר. נבקר גם בפגודת אווז הבר הגדולה, אשר באחד מגלגוליה נבנתה לשמש משכן לכתבים בודהיסטים שהובאו מהודו בידי הנזיר הנודד שואן דזאנג, (Xuan Zhang), ותרגמו על ידו לסינית. הפגודה המרשימה מתנשאת לגובה של 64 מ'. עוד נבקר, אם יאפשר הזמן, בחומות העיר, בשוק התבלינים והתרופות ובבית מרקחת סיני מסורתיבו נלמד על המסורת המיוחדת של הרפואה הסינית. בערב נצא לארוחת ערב בסגנוןדאמפלינג (דים-סאם).לינה בשיאן.

ימים 7-8-   25-26.9  -שיאן- צ'נגדו(Chengdu)- לשאן(Leshan)- אמיי (Emei)
עם בוקר נטוס לצ'נגדו. לאחר הנחיתה נצא לנסיעה דרך האזורים הכפריים של חבל סצ'ואן, המאוכלס ביותר בסין, כשפנינו מיועדות ללשאן. נשוט אל אחת האטרקציות המדהימות בטיול – פסל הבודהה הענק, "דאפו" (Dafo)." הפסל החצוב בסלע על גדת הנהר ומתנשא לגובה 71 מטר, נחצב במשך 90 שנה. נמשיך וניסע אל מרגלות ההר אמיי שאן,   (Emeishan)  שזרם בלתי פוסק של עולי רגל סיניים מכל מחבי הארץ נע בין שבילי ההר ומקדשיו. ארוחת ערב ולינה באמישאן . למחרת , נעלה ברכבל כמה מאות מטרים, עד למקדש וואניאן(Wanian),בו נמצא פסלו של "פושיאן" (Puxian)-אחת מדמויות בודהא- הרוכב על פיל לבן בעל 6 חתים. נרד מההר בהליכה בשבילים, בינות לנופים ההרריים, נחלים זכים ויערות. נגיע לפביליון "המים הזכים" צ'ינגיין(Qingyin). אם יספיק זמננו נבקר גם בשמורת הקופים ונראה אותם בסביבתם הטבעית. נחזור בנסיעה לצ'נגדו ובדרכנו נראה את מטעי התה.
ארוחת ערב ולינה בלילה השני בצ'נגדו.

יום 9-  - 27.9  צ'נגדו-ליג'יאנג(Lijiang)
הבוקר נבקר במרכז המחקר לרביית דובי הפנדה הפועל מ- 1990  ונערוך סיור בעיר. נטוס לליג'יאנג בחבל יונאן. העיר ממוקמת ברמה בגובה 2400 מ' כשמסביבה הרים נישאים, חלקם מושלגים. בעיר נפגוש לראשונה את אחד המיעוטים המעניינים בסין (יש בסין 55 לאומים שונים הנוספים על הלאום העיקרי- ה"האן" (Han) המהווה כ-93% מאוכלוסיית סין). ליג'יאנג היא עירם של בני מיעוט הנאשי(Naxi), חברה מטריארכלית (המונהגת בידי הנשים) לשעבר, צאצאיהם של נוודים טיבטים. לנאשי לבוש מיוחד ותרבותם המטריארכלית באה לידי ביטוי גם במבנה הלשוני של שפתם. הםגם בין המיעוטים הבודדים שהנציחו את תרבותם בשפה פיקיוגרפית שהמציאו והיא ייחודית להם. נטייל בעיר העתיקה שתעלות מים חוצות אותה בנויה בסגנון מסורתי ונראה את בנות הנאשי המנהלות את המסחר וכלכלת הבית, והנושאות מסעות כבדים ומחלקות דמי כיס לגברים. ארוחת ערב ולינה בליג'אנג.

יום 10 – 28.9  ליג'יאנג
היום נסייר בעיר העתיקה, נבקר בפארק בריכת הדרקון השחור, במוזיאון הדונגבה של תרבות הנאשי, נעלה ברכבל אל הרהשלג, ונראה את חיי היומיום בכפרים. כמו כן נבקר גם במקדש הטיבטי יופאנג.
ארוחת ערב ולינה בליג'יאנג.

יום 11-  29.9  ליג'יאנג-ערוץ דילוג הנמר-שנגרילה
נצא בנסיעה צפונה, לאורך השוליים המזרחיים של הרמה הטיבטית, אלעבר העיירה ג'ונגדיאן(Zhongdian), עיר הפלך שנקראת מ-2004 שנגרילה. בדרכנו נעבור דרך נקודת תצפית על העיקול הראשון של נהר היאנגצה המפורסם, הנהר הגדול באסיה והשלישי בעולם. נמשיך בנסיעה עד למקום בו מתכנסים מימיו של נהר היאנגצה בקניון עמוקוצר ביותר- "ערוץ דילוג הנמר" שקירותיו הצפון מזרחיים נחשבים לגבוהים בעולם. נצא בהליכה קלה לאורך מצוקי הקניון, עד לנקודה בה על פי האגדה זינק נמר מגדתו האחת שלהנהר לצידו השני. נמשיך בנסיעה מרהיבה בין רכס "הר השלג של דרקון הג'ייד (אבן הירקן)" לבין רכס האבה, שניהם מכוסים בשלג עולמים, דרך כפרים של מיעוטי היי(Yi) D והנאשי, עד שנעלה אל הרמה של ג'ונגדיאן, שם ניתקל בסמלים הרבים של בני העם הטיבטי. נגיע אל מלוננו להתאקלמות ומנוחה. בערב נצא לטיול רגלי לכיכר העיר בה מתאספים מידי ערב רבים מתושבי העיר שרובם בני המיעוט הטיבטי ורוקדים להנאתם.
לינה בשנגרילה.
 
יום 12- 30.9  שנגרילה- אגמי שנדו-קונמינג(Kunming)
הבוקר נצא לביקור בפארק ביטהאי- שמורת טבע הררית בעלתנופים אופייניים לאזור זה. אגמי טורקיז, הרים נישאים ומושלגים ויערות גבוהים שלעצים מחטניים. נטייל לאורך האגמים, בשבילים בינות לעצים הגבוהים והמרשימים וניסע ברכבים המיוחדים לשרות המטיילים בפארק. נוכל לראות את עדרי היאק, התאו הטיבטי, בעל החיים שבעבר סיפק חלק גדול מהצרכים של תושבי האזור ההררי. בדרכנו נבקר בכפר טיבטי המדגים את סגנונות הבניה השונים האופייניים לאזור ובבית מקומי של משפחה טיבטית. נוכל לראות את הפגודות הקטנות הנמצאות כמעט ליד כל בית ולהתרשם מעבודות האמנות המקומית. אחר הצהרים נטוס לקונמינג. ארוחת ערב ולינה בקונמינג.

יום 13 -1.10 - קונמינג- גווילין- (Guilin)
עם בוקר ניסע לביקור ביער האבן שהוא אוסף מסיבי של עמודי גיר שנבקעו ונשחקו על ידי מיי הגשמים וכך עוצבו לצורתם הנוכחית. מאובנים אשר נמצאו במקום מלמדים כי בעבר שכן האזור מתחת לפני הים. על פי האגדה, בני אלמוות ריסקו את ההר והפכוהו למבוך לנאהבים אשר בקשו לעצמם פרטיות. בתוך מבוך האבן המרשים מטפסים צמחים ונישאות פגודות.כל אחד יוכל להתבונן ולמצוא את הדמויות המפוסלות באבן כיד דמיונו. נראה את בני הסאני, מיעוט שנדחק לכאן לפני מאות שנים בבגדיהם הססגוניים ובריקודיהם העליזים לצלילי מוסיקה המנוגנת בכליהם המסורתיים.נחזור לקונמינג וניסע לביקור בשוק הפרחים המפורסם של העיר. בסמוך, נמצאת חנות לשיווק קפה (שאינו משקה שהסינים נוהגים לשתות- ומרבית תושביה  של סין לא טעמו קפה מימיהם). חנות זו יועדה להחדיר את המשקה לסין, והיא  מהווה דוגמא נהדרת לכוחה הכלכלי ונחישותה של סין להדביק את הפער מהמערב. סוגים רבים של קפה ומוצריו מוצגים  בחנות זו וניתנים לטעימה ע"י העובדים.  משם ניסע לנמל התעופה ונטוס לגווילין. 
ארוחת ערב ולינה בגווילין

יום 14 -2.10 - גווילין -יאנגשו -גיוולין 
אחרי ארוחת הבוקר נסע ליאנגשו - עיירה קטנה השוכנת בין צוקי אבן הגיר היפים, שהנופים מסביב לה שימשו השראה לאלפי אמנים בסין ומחוצה לה. בערב נוכל להצטרף למאות המטיילים המשוטטים ברחובה המרכזי של העיר, בין בתי הקפה , המסעדות והחנויות הפתוחות עד לשעות המאוחרות. מוסיקה מערבית ומזרחית נשמעת מפתחי בתי אירוח ומוסיפה לאוירה הססגונית של העיירהעם בוקר נצא לשיט על הנהר לי (Li). לאורך רצועת הנהר נוכל לראות את הצוקים המפורסמים, שפע שיחי במבוק, דייגים בסירות קטנות, כובסות בנהר, עדרי תאו וכפרים ציוריים. צוקי הגיר המקיפים את העיירה תלולים וגבוהים ובבואתם המשתקפת במים יוצרת מראה מלא חן. אלה הנופים ששימשו השראה לכל אלפי האמנים המציירים את הנופים המפורסמים. נבקר ב"מערת הכסף " שהיא מערת נטיפים פעילה. נהלך בין הזקיפים ונתבונן בנטיפים המוארים בתאורה צבעונית .נבקר בשוק הססגוני ביאנגשאו אשר מספק לנו הזדמנות נוספת להצטייד במזכרות, ביגוד בסגנון סיני, חפצי אומנות וציורים סיניים נהדרים. נמשיך ונסייר ברגל בכפרים חבויים המונחים למרגלות צוקי ההוד הירוקים של יאנגשואו ונוכל לצלם את גבעת הירח. בערב נצא למופע – "התרשמות" (אימפרשן) על נהר לי. המופע נבנה והופק במשך 5 שנים, באתר נוף מדהים על גדות נהר לי , מוקף 12 הרים זקופים "הצומחים" מתוך הנהר כרקע לבמה, שהיא הנהר עצמו. על שפת הנהר נבנה אמפיתיאטרון ענק פתוח בן 2,500 מקומות ישיבה. המופע מתרחש על הנהר עצמו, על גדות הנהר ועל במות הצפות על המים בתוספת מסכי קולנוע ענקיים ומתקני תאורה מופלאים. זהו מופע של 600 משתתפים – רקדנים, זמרים, נגנים, דייגים, ילדים, אקרובטים וחקלאים, הנתמכים ע"י עשרות אנשי במה, הגברה, תאורה ואפקטים אור קוליים. (במופע נוטלים חלק גם בעלי חיים ובעלי כנף). המופע מתאר את חיי הכפר והדייגים, חיי היום יום והחגים, וההרמוניה שבין התושבים המקומיים, לבין הנוף, הטבע והסביבה המיוחדת של נהר לי. נסע חזרה לגוילין . ארוחת ערב ולינה בגווילין .

 

יום 15 –3.10 גווילן  - לונגשן (Longsheng)-  גווילין
היום נבקר בגווילין השוכנת בנוף קרסטי יפהפה שאין שני לו בעולם, אותו מכנים הסינים-- "המקום היפה ביותר תחת השמיים". נבקר בגבעת חדק הפיל (סמלה של גווילין)   נצא לנסיעה בדרך כפרית יפה ונגיע אל טרסות האורז המרהיבות של לונגשן שמצפון לגווילין, מקום מושבם של כמה ממיעוטי המחוז. נבקר אצל בני מיעוט היאו, שבנותיו מתהדרות בשערן הארוך שאותו אינן גוזרות כל חייהן. כמו כן נבקר את בני מיעוט הג'ואנג המתגורר בכפרים במעלה ההרים שהגישה אליהם היא בשבילי הליכה בלבד. נבקר גם באחד הבתים כדי לראות את אורח המגורים ומבנה הבית של הכפריים. בשעות אחר הצהרים נחזור לגווילין. אחרי ארוחת הערב נצא לראות הדגמה של דיג בנהר בעזרת קורמורנים. הדייגים שולחים את העופות המאולפים שגרונם קשור בטבעת המצרה את הושט ואינה מאפשרת לעוף לבלוע את הדג שצד, אם הוא עולה על גודל מסוים. ארוחת ערב ולינה בגוולין.

 

יום 16 –4.10  גווילין -האנגז'ו (Hangzhou
בבוקר (תלוי במזג האויר) ניסע להר יושאן  אשר  מחוץ לגווילין עליו נעלה ברכבל כדי להשקיף על הנופים המיוחדים של האזור. נחזור לנמל התעופה על מנת לטוס להאנגז''ו, העיר שכונתה ע"י מרקו פולו "גן העדן שעל האדמה". העיר האנגז'ו ממוקמת ליד התעלה הגדולה, המקשרת אותה עם אזור בייג'ין (Beijing) לאורך 1800 ק"מ. העיר ממוקמת בין מטעי תה ויערות במבוק, על שפת "האגם המערבי" היפה.. 
ארוחת ערב ולינה בהאנגז'ו.

 

יום 17– 5.10  האנגז'ו(Hangzhou)- טונשי(Tunxi)
היום נבקר את פגודת "שש ההרמוניות" המיוחדת שלפי המסורת הוקמה כהבעת תודה לשומרים על הדייגים ויורדי הנהר מפני גל הגאות המפורסם של החודש השמיני של השנה הסינית ובמקדש לינגיין מהמאה ה-14. זהו מנזר בודהיסטי ובו מבנים מתקופת שושלת הצ'ינג, לצד מבנים חדשים מהשנים האחרונות בהם ניצבים מאות פסלי נחושת בגודל טבעי של תלמידי בודהא.ייחודו של המקדש זה הם מאות הפסלים המפוסלים על צלע ההר בתחומי המקדש. נוכל לצפות במאמינים הבודהיסטיים ובנזירים נושאים תפילותיהם, מדליקים נרות אדומים ומבעירים מקלות קטורת. בתום הביקור נמשיך לעיירה טונשי, נקודת יציאת לביקור בהר הצהוב, שם גם נלון.
ארוחת ערב ולינה בטונשי.

יום 18 – 6.10   הר הואנגשאן- ההר הצהוב (Huhangshan)
בבוקר נתחיל את ביקורנו בשמורת ההר הצהוב. נתחיל את מסענו בעליה הרכבל. ככל שמזג האוויר, זמננו וכוחנו יאפשרו לנו, נטייל בנקודותה תצפית השונות של ההר. נצפה בים העננים העוטף את הפסגות הגבוהות המזדקרות ממנוכאיים, נראה את סלעי הגרניט המפורסמים בצורותיהם המיוחדות של רבים מהם נתנו הסינים שמות מעוררי סקרנות, ונהנה מהעצים המחטניים סחופי הרוחות הנאחזים בסלעי הגרניט. הנוף הפראי והמיוחד של ההר מגלם את אידיאל יפי הנוף הסיני, וההר ונופיו שימשו מקור השראה לאמנים הסינים- ציירים, משוררים וסופרים במשך מאות שנים.
ארוחת ערב ולינה במעלה ההר הצהוב.

יום 19– 7.10   הואנגשאן- טונגלי- סוג'ו(Suzhou )
נשכים בבוקר לראות את הזריחה המפורסמת מפסגות ההר הצהוב. לאחר ירידתנו מההר ברכבל נצא לכיוונה של סוז'ו . בדרכנו נעבור אזור פורה ומעובד בצפיפות. נוכל לראות את בתי האיכרים, ברמה גבוהה בהרבה משראינו באזורי יונאן(Yunan) וסצ'ואן(Sichuan). בינות למאות האגמים והנהרות הטבעיים המהווים את הדלתה של נהר היאנגצה האדיר, בנו התושבים המקומיים עיירות יפהפיות, בהן התגוררו משפחות של סוחרים עשירים, פקידים מלכותיים ואנשי רוח ותרבות ובהן מאות תעלות בהן השיטו סחורות. עיירות אלו נותרו חבויות משך מאות שנים, כמעט ללא שינוי. נמשיך אל עיירת המים הקסומה טונגלי. כל העיירה מרושתת בתעלות מים- ונציה של המזרח. נטייל בסמטאות העיירה הצרות, נשוטט בין התעלות, הגשרים והבתים העתיקים ונשוט בתעלותייה.משם נמשיך לסוג'ו–עיירת הגנים היפה בה נבקר בגן סיני מסורתי . בערב נצא למופע מוסיקלי בגן רשתות הדיג .ארוחת ערב ולינה בסוג'ו.

ימים 20-21  8-9.10 -שנגחאי(Shanghai )-
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לשנגחאי . שנגחאי היא עיר מחוז, אחת מארבע ערי המחוז של סין (בייג'ין, שאנחאי, טיאנג'ין וצ'ונג צ'ינג) ואחת הערים הגדולות ביותר בעולם ובירתה הכלכלית שלסין המרכזת את עסקי המסחר ,הבנקאות והתעשייה שלה . לצד העיר המודרנית להפליא נותרו שכונות ומבנים עתיקים.ביומיים הבאים , נבקר בשכונה שהייתה בימי מלחמת העולם השנייה גטו יהודי ובה נמצא עדיין בית הכנסת ששימש את הקהילה היהודית, פליטי המלחמה באירופה אשר מצאו מקלט בעיר. בית הכנסת הפך למוזיאון המנציח את תולדות יהודי שנחאי. לא נפסח על אחד המוזיאונים המפורסמים בעולם- מוזיאון שנחאי המרהיב גם בעיצובו וגם בתכולתו . נטייל בעיר הסינית וברחוב ננג'ינג- מדרחוב הקניות המפורסם של העיר ולאורך הבונד- הטיילת המפורסמת של העיר ונראה את הבניינים הקולוניאליים הישנים. ניסע ברכבת התיירים מתחת לנהר החואנגפו המובילה לרובע פודונג- רובע חדש בן פחות מ-20 שנה המדהים בשפע בניניו שהם מהגבוהים בעולם. נעלה לתצפית מרשימה על העיר וסביבותיה ממרומי מגדל הטלוויזיה .בערב הראשון נצא לטייל ברובע הצרפתי המשוחזר שהוא למעשה רובע הבילויים ובערב השני נצא למופע אקרובאטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסינית.
ארוחת ערב ולינה בשנגחאי.

יום 22-23  - 10-11.10  שנגחאי  – תל אביב
אחרי ארוחת הבוקר נמשיך את ביקורינו בשנגחאי ויהיה לנו זמן לכמה קניות ומתנות אחרונות. נהנה מארוחת ערב אחרונה לפני ההעברה אל שדה התעופה ברכבת המגלב הנוסעת במהירות של 431 ק"מ לשעה . משם נטוס חזרה ארצה ,הגעה לתל אביב בשעות הבוקר למחרת   - עמוסי תמונות ,קניות וחוויות...

 

שם העיר  מספר לילות
בייג'ינג                3
שיאן                2
צ'נגדו                2
ליג'ינאנג                 2
שנגרילה                1
קונמינג                1     
גווילין                1
יאנשואו                 2
האנגז'ו                1
טונשי                1
הר הצהוב                1
סוג'ו                1         
שנגחאי                2
סה"כ                20

    
*  המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, הארוחות והלינות.
     

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לסין בדגש לחבל יונאן וסצ'ואן ,שנגרילה וההר הצהוב לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לסין בדגש לחבל יונאן וסצ'ואן ,שנגרילה  וההר הצהוב  - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לסין בדגש לחבל יונאן וסצ'ואן ,שנגרילה  וההר הצהוב  - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לסין בדגש לחבל יונאן וסצ'ואן ,שנגרילה  וההר הצהוב  - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן לסין בדגש לחבל יונאן וסצ'ואן ,שנגרילה וההר הצהוב
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות