טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי

טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי

משך הטיול: 11 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

 

טיול מסעות לפולין הוא שילוב נכון ומתון בין טיול גיאוגרפי והיסטוריה יהודית. במהלך הטיול, אנו כמובן ניגע בנושא השואה הכאוב אך הוא אינו מהווה את עיקרו של הטיול.  אנו ממליצים לכם להצטרף אלינו, אל מסע מרתק ומרגש זה בו נחשף בעיקר אל פולין המודרנית ואל הטבע והנופים אותם מדינה מעניינת זו מציעה.

יתרונות טיולי מסעות לפולין :

* 9 לילות ו 10 ימים מלאים נוחתים ביום ה 11
* המסלול מגיע לאיזור האגמים בצפון פולין בים הבלטי שהוא איזור יוקרתי בפולין 
* חצי פנסיון
* בתי מלון 4 ו 5 כוכבים לאורך כל הטיול (בנגוד לחברות אחרות שם נותנים מלונות גם של 3 כוכבים) 
* ארוחות הערב הם בבתי המלון 4 ו 5 כוכבים למעט במופע פולקלור (בפולין ארוחות בתי המלון הללו יקרות יותר ממסעדות)
* אוטובוסים גדולים. בקבוצות 15- 24 איש - אוטובוס של 30 מושבים. מ 25 איש ומעלה אוטובוס של 50 איש 
* מופע פולקור בקרקוב כולל ארוחת ערב
* תצפית על ווארשה מארמון התרבות והאומנות 
* ימים מלאים ללא סיור בחירה
* 3 ימי סיור מלאים בוורשה עם דגש מיוחד גם על וורשה הפולנית
* ביקור במוזיאון לתולדות יהודי פולין
* ביקור באגמים המזוריים
* ביקור העיר גדנסק - עיר הנמל הגדולה ביותר בפולין
* ביקור במצודת מאלבורק
* ביקור בעיר טורון
* ביקור בעיר בלודז'
* ביקור בארמון וואוול - מושב מלכי פולין העתיק
* ביקור במכרות המלח בוויאליצקה

יום 1 : תל אביב - וורשה
לאחר הנחיתה בשדה התעופה על שם שופן, נתחיל את היום בסיור רגלי בעיר העתיקה. נראה את ארמון המלכים, נסייר בכיכר השוק המשוחזרת, נטייל ליד חומות העיר שמהן נשקף נוף יפה לנהר ויסלה ונראה את אנדרטת ה"סירנה", סמלה של וורשה. נמשיך ב"דרך המלך" הציר המרכזי של העיר. נראה את ארמון רדזיוויל, האנדרטה של המשורר הלאומי הפולני אדם מיצקביץ', ארמון הנשיא, אוניברסיטת וורשה ואתרים אחרים לאורך הרחוב האלגנטי ביותר "קרקובסקיה פשדמיישצ'ה". נמשיך את סיורנו בוורשה היהודית. ארוחת ערב ולינה וורשה.

יום 2 : וורשה - טיקוצ'ין - מיקולאיקי
אחרי ארוחת הבוקר נצא מיד לדרכנו צפונה לעיירה טיקוצ'ין, השוכנת על גדות הנהר נארבובה. טיקוצ'ין היתה תחילה עיר פרטית וכשנת 1542 היתה למלכותית. ראשוני היהודים הגיעו לטיקוצ'ין בשנת 1522. נבקר בבית הכנסת המרשים שהוקם בשנת 1642. נסייר בעיירה ונמשך בדרכינו לכיוון האגמים המזוריים בצפון מזרח המדינה, ב"ארץ אלף האגמים" למיקולאיקי, היא עיירת נופש הממוקמת על שפת האגמים. נצא לשייט מרגיע באגמים. ארוחת ערב ולינה באגמים המזוריים.

יום 3 : מיקולאיקי - פרומבורק - גדנסק   
אחרי ארוחת הבוקר נשים פעמינו לכיוון צפונה ונמשיך בדרכנו לעיר נוספת שנשלטה בעבר על ידי אבירי המסדר הטבטוני והיא פרומבורק. נראה את הקתדרלה של פרומבורק ולידה פסל ניקולאוס קופרניקוס האסטרונום המפורסם שגר בעיר זו וכיהן בה ככומר. בשעות אחרי הצהריים נגיע לגדנסק, עיר הנמל הגדולה ביותר של פולין. נעשה סיור היכרות עם העיר הכולל את העיר העתיקה של המאות ה- 13-15. ארוחת ערב ולינה בגדנסק.

יום 4 : גדנסק
גדנסק הוא עיר פולנית על חוף הים הבלטי, הבירה והעיר הגדולה ביותר באזור פומרניה בצפון פולין, ועיר הנמל החשובה ביותר של המדינה. העיר מתגאה מאד באיש המפורסם ביותר שצמח מתוכה לך ואלנסה (Lech Walesa) החשמלאי שהוביל מאבק להתארגנות עובדים תחת השלטון הקומוניסטי. אחרי ארוחת הבוקר נמשיך את סיורנו בגדנסק, נבקר בקתדראלה הענקית השנייה בגודלה אחרי קלן שבגרמניה, נעבור בדרך המלכים ותחת השערים הרבים של העיר, נציץ אל בית העירייה שנבנה במאה ה- 14, נראה את מזרקת נפטון, נבקר באי המחסנים, בחצר ארטוס ועוד. לאחר הסיור נמשיך לעיר הנופש סופוט. ארוחת ערב ולינה בגדנסק.

יום 5 : גדנסק - מאלבורק - טורון
לאחר ארוחת הבוקר ניסע למצודת מאלבורק הנמצאת כ- 60 ק"מ מגדנסק. מלבורק הייתה בירת מדינת המסדר הטבטוני במאות 13-15 ומושב המגיסטר הגדול של המסדר. ב - 1997 היא נכללה ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו. מלבורק הטירה הגדולה ביותר הבנויה מלבנים תופסת שטח של 20 הקטר, שהם 200 דונם. נבקר במוזיאון ונלמד על ההיסטוריה של הצלבנים שהתיישבו באזור הים הבלטי במאה ה- 12. עצירתנו הבאה תהיה בעיר טורון. גם העיר העתיקה של טורון נכללה ברשימת אונסק"ו. העיר העתיקה כולה נבנתה מלבנים אדומות ואחת מהמעטות בפולין שנשמרה בצורה המקורית מימי הביניים. ארוחת ערב ולינה בטורון.

יום 6 : טורון - לודז' - קרקוב
אחרי ארוחת הבוקר נעזוב את טורון בדרכנו ללודז'. בהגעתנו נערוך סיור פנוראמי בעיר. לודג' היא אחת מערי התעשייה של פולין, שהייתה בירת הטקסטיל שלה במהלך שנים רבות. נטייל ברחוב הראשי גאוות העיר היא רחוב פיוטרקובסקה, הוא הרחוב המרכזי והשוקק של העיר המדרחובהארוך ביותר בפולין בו נמצא פסלו של הפסנתרן המפורסם ארתור רובינשטיין, יליד העיר מלודז'. נמשיך לקראקוב. העיר היא על גדות הנר ויסטולה. קרקוב תמיד תהיה מרכז התרבות של פולין. המשוררים זוכי פרס נובל צ'סלב מילוש וויסלבה שימבורסקה והאפיפיור הכי מוצלח אי פעם, יוחנן פאולוס השני כולם מקרקוב. לאחר צ'ק אין למלון והתרעננות קלה, נצא לארוחת ערב וריקודי פולקלור ברינק (כיכר העיר) המפורסמת. לינה בקרקוב.

יום 7 : קרקוב - אושוויץ - קרקוב
אחרי ארוחת הבוקר נתחיל את סיורנו בעיר קרקוב, מכיכר מתייקו בה האנדרטה המרשימה של קרב גרונוואלד. ניכנס לעיר העתיקה דרך שער פלוריאן ונגיע לכיכר השוק "סוקניצי", שורת החנויות הרבות. נבקר בכנסיית מריה המפורסמת ונאזין לחצוצרה המנגנת כל שעה. נמשיך לארמון וואוול מושב מלכי פולין העתיק. נבקר במוזיאון הארמון. אחרי הצהריים נצא לביקור באחד מאתרי המפתח של זיכרון השואה : מחנה ההשמדה אושוויץ, מחנה הריכוז אושוויץ - בירקנאו היה הגדול מבין מחנות הריכוז וההשמדה שהוקמו על אדמת פולין והוא שימש מחנה עבודה וריכוז ובמקביל היה מחנה מוות. בדרך הזו, יכולים המבקרים אולי במעט לנסות להבין קצת יותר מה שאירע. נותיר זמן פרטי לכל נוסע לחוות את המקום. בתום הסיור נחזור לקרקוב. ארוחת ערב ולינה בקרקוב.

יום 8 : קרקוב הרובע היהודי - מכרות המלח וייליצקה - לוורשה
נסייר ברובע היהודי של קרקוב - קאזימייז' בו נשמרו שמונה בתי כנסת. נראה את בבית הכנסת העתיק ה"אלטנוישול", נצא לרחוב "שירוקה" ונבקר בבית הכנסת הרמ"א ובבית הקברות היהודי העתיק של קרקוב בו נקברו גדולי ישראל כמו ר' משה איסרליש ואחרים. נטייל ברחובות הצרים ונתרשם מהעבר היהודי העשיר של העיר. ניסע לביקור במכרות המלח בווייליצ'קה. מכרות עתיקים אלה, גם הם אתר מאתרי המורשת העולמית של אונסק"ו. נרד לעומק של 200 מטר ונסייר במסדרונות המכרות ובהם נלמד על תהליך הפקת המלח החל במאה ה- 11 ועד המאה ה- 20. נראה מוצגים עשויי מלח כולל גם את הכנסייה הקתולית שכולה, כולל המזבח, בנויה ממלח. משם נשים פעמינו צפונה לוושה, הממוקמת במרכז פולין המזרחית, בשעות הערב נגיע לבירת פולין. ארוחת ערב ולינה בוורשה.

יום 9 : וורשה
אחרי ארוחת הבוקר נתרשם מהעיר העתיקה ששוחזרה באופן מושלם לאחר מלחמת העולם השנייה, ניסע לאורך השדרות המרכזיות מרשלקובסקה וירושלים, נעבור בכיכר שלושת הצלבים, נעצור ליד קבר החייל האלמוני, נראה את הרחוב האלגנטי "העולם החדש", אם יספיק הזמן נצפה מארמון התרבות והמדע הענק מתנת ברה"מ לעם הפולני, על רחבי וורשה ו/או נבקר בגנים שעל גג האוניברסיטה של וורשה. ארוחת ערב ולינה בוורשה.

ימים 10-11 : ורשה - תל אביב
נמשיך את סיורנו בוורשה היהודית. נתחיל בבית הכנסת נוז'יק היחיד שנותר בוורשה והפעיל היום. נמשיך לכיכר גז'יבובסקה בה נמצא התיאטרון היהודי על שם השחקנית אסתר רחל קמינסקה. נראה את רחוב פרוז'נה אחד המעטים שנשארו מוורשה היהודית מלפני המלחמה. נמשיך באתרים הקשורים לגטו ורשה. נבקר ברחוב שייננה בו נשאר קטע מהחומה שהקיפה את גטו וורשה בזמן הכיבוש הנאצי. משם נמשיך לאנדרטת ה " אומשלאגפלאץ " ממנה נשלחו רבבות יהודי הגטו לטרבלינקה ולמחנות האחרים. נעבור ב " נתיב הגבורה " ונספר את סיפורו של הגטו הגדול ביותר. נעצור באתר הבונקר ברחוב מילא 18 ונכבד את זכרם של  מרדכי אנילביץ', מפקד מרד גטו ורשה וחבריו. נסיים את היום בביקור במוזיאון לתולדות יהודי פולין החדש ונערוך טקס ליד אנדרטת רפפורט הידועה, שתעתיק שלה ניצב באתר "יד ושם". בהתאם לשעת הטיסה יהיה גם זמן חופשי. ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה. נגיע לנתב"ג בשעות הבוקר המוקדמות.

 *  המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, הארוחות והלינות.

 

שם העיר מספר לילות
וורשה 1
מיקולאיקי 1
גדנסק 2
טורון 1
קרקוב 2
וורשה 2
סה"כ 9
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי - אירופה

טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי - אירופה

טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן לפולין כולל אגמים המזוריים ועד גדנסק שבים הבלטי
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות