טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:  דף הבית   כניסה לסוכנים  
מקבוצת אמסלם טורס
טיולים מאורגנים
מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
טיולי חגים 2014 ברמה אחרת

טיולי חגים 2014 ברמה אחרת
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד .....

טיולי חגים 2014 ברמה אחרת
טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב

טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב
טיול מאורגן למוסקבה וסנט פטרסבורג, שתיים מבירות התרבות של אירופה שעדיין גורמות למבקר סערת רגשות.

טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » קבוצות סגורות » טיול מאורגן לצפון מזרח הודו

טיול מאורגן לצפון מזרח הודו


משך הטיול: 17 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.

 

לטיול מאורגן להודו  לחץ כאן

 

יום 1 -
טיסה לקולקטה הודו עם לופטהנזה דרך גרמניה, נחיתה ביום שבת 01:00 ואיסוף למלון.

יום 2 -
מספר שעות מנוחה, ארוחת בוקר מאוחרת ויציאה לשדה התעופה לשעתיים טיסה לדימפור בנגאלנד. קבלת פנים בשדה התעופה ויציאה למוזיאון האמנות והטקסטיל בבעלות מדריכת הטיול שם נתארח לארוחת צהריים מלווה בשירה וריקודי קבלת פנים מסורתית של אנשי הנאגה. נסייר במוזיאון, ונצא לדרכנו לקוהימה בירת נגאלנד כשבדרכנו נעבור בשרידי ממלכת "קצ'ארי". לקוהימה נגיע לקראת ערב לארוחה קלה והתמקמות במלון.

יום 3 -
לאחר ארוחת בוקר מאוחרת נצא לכפר התיירות קיסאמה בו נערך פסטיבל ההורן-ביל המרכז למשך שבוע את כל שבטי נגאלנד המדגימים את מורשתם, משחקיהם, תלבושתם ושיריהם, כמו גם את בתיהם ומאכליהם. נפגוש ונתנסה במטבח המעט משונה של בני הנאגה, ונוכל לפגוש ולשוחח ולהתרשם מהתרבויות השונות והאנשים הלבביים. ארוחת ערב תלווה בהרצאה על דרכי החיים ותרבות הנאגה, ועל נגאלנד בכלל.

יום 4 -
לאחר ארוחת בוקר נצא לראות את הקתדראלה הקתולית הגדולה ביותר בצפון מזרח הודו, ובה צלב העץ הגדול בהודו. מכאן נמשיך לבית הקברות בו נתוודע למאורעות מלחמת העולם השנייה בחזית היפנים הלא מוכרת. לאחר ארוחת צהריים נבקר בכפר קוהימה שהוא השני בגדלו באסיה, ונוכל להכיר מקרוב את אנשי הנאגה-אנגמי. נבקר במוזיאון הלאומי ובגן הבוטאני הקטן המנוהלים על ידי אישתו וביתו של המושל של נגאלנד. לאחר ארוחת ערב יצא מי שיחפוץ בכך לפסטיבל הרוק הגדול ביותר של הודו בו נוכל לראות פן אחר ושונה לחלוטין של נגאלנד והודו כולה.

יום 5-
יום נוסף בפסטיבל ההורן-ביל, ובצהריים ניסע לבקר את אחד מכפרי האנגמי הדרומיים. בערב נחגוג את נר ראשון של חנוכה.

יום 6 -
יום נסיעה ארוך בנופי נגאלנד המדהימים בו נראה את שיטות חקלאות הנדודים "ברא, שרוף, גדל ועבור". נעבור בכפרי אנגאמי, לוטסה ו-או, ונגיע לעיר הציורית מוקוקצ'ונג לעת ערב. מוקוקצ'ונג הוא מרכז שבט "או-נאגה" אליו משתייכת מדריכת הטיול המקומית.

יום 7 -
יום סיור בכפרי או-נאגה השונים בו נתוודע לראשית הנצרות בנאגלנד, ניראה את יכולות המקומיים בגילוף ופיסול בעץ, נשמע סיפורי גבורה מתקופת צייד-הראשים וסיפורי האהבה הרומנטיים של בני המקום.

יום 8 -
יום נסיעה ארוך בו נעבור בכפר או-נאגה, בדרכנו למישורי אסאם כדי להיכנס מהכניסה הצפונית של נגאלנד למחוז מון. בהתאם לזמן נוכל לבקר בכפרי טולוק-נאגה וקוניאק-נאגה. מון היא בירתם של אנשי הקוניאק-נאגה, הלוחמים ללא חת בכפריהם עדיין אפשר לראות מורשת עבר מהתקופה ההרואית של קעקועים וגולגולות.

יום 9 -
יום ביקור בכפרי הקוניאק בו נתחקה על אורחות חייהם ומסורתם העשירה.

יום 10 -
נסיעה בדרכי עפר קשות לכפרים הנידחים בגבול מיאנמר (בורמה). נבקר בכפר הבנוי מחציתו בהודו ומחציתו במיאנמר, כשמוט הגג של מלך הכפר הוא סימון הגבול, והמלך אוכל במדינה אחת וישן בשנייה. נבקר גם בכפר בו פרט למשפחת המלוכה נראה את אחד מגילופי העץ השיבטיים הגדול והמרשים שקיים.

יום 11 -
יציאה מנגאלנד ומעבר למישורי נהר הבראהמפוטרה לעיר המלוכה סיבסגאר.

יום 12-
יום ביקור בארמונות, במאגרים ובמקדשים שסביב סיבסגאר, העיר ששלטה במרחבי אסאם מהמאה ה-13 במשך 600 שנה. אחה"צ נצא לנסיעה בנופי שדות האורז ומטעי התה האופייניים לאסאם, ונפליג לאי מאג'ולי, אי הנהר המיושב הגדול בעולם, אליו נגיע עם חשכה.

יום 13 -
יום ביקור ב"סאטרות" (אשראם המוקדש לאל ווישנו) בו נתוודע לחיי הפרישות של הנזירים, החיים בקהילה תוך עבודת האל ומלאכות אומנות, ונראה את מרחבי האי הפסטוראליים בתקופת פריחת שדות החרדל, וביקור החורף של עופות מים מסוגים שונים. אחה"צ נשוט חזרה ליבשה, ונמשיך לשמורת הטבע הגדולה "קזירנגה"

יום 14 -
סיור בוקר רכוב על גבי פילים לצפייה בחיות הבר ובראשם פילי בר, תאו הבר וקרנף אסייתי חד הקרן הנדיר. נמשיך לסיור במטעי התה, ואחה"צ נצא לספארי רכוב על גבי ג'יפ בו נבקר בחלקי השמורה המרוחקים יותר.

יום 15 -
בבוקר ניסע בין מטעי התה לאורך הנהר הענק אותו נחצה בואך טזפור, עיר הדם והמרכז התרבותי של אסאם. נבקר בעיר על עתיקותיה המיוחדות, מקדשיה וב"גן קוהל" שבמרכז העיר. אחרי ארוחת צהריים נמשיך בנסיעה לעיר הגדולה גוואהטי.

יום 16 -
ביקור במקדש קמאקייה, מקדש הטנטרה החשוב ביותר, המשקיף בימים בהירים על העיר גוואהטי ומישורי הנהר הגדול. נמשיך דרך העיר למזח ממנו נשוט לאי הטווס ולמקדש הפעיל שעליו, ממנו נצפה על העיר מהנהר ונראה את קופי הלנגור הזהוב הנדיר החיים באי. נמשיך לטיסת אחה"צ לקולקטה לארוחת ערב אחרונה.

יום 17 -
המראה בשעה 02:50 לטיסת לילה חזרה ארצה דרך גרמניה.

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לצפון מזרח הודו לחץ כאן.

מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

פורום גולשים - טיול מאורגן לצפון מזרח הודו


צור קשר
לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:
שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות