טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור - הטיול מובטח ! - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי פסח לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי פסח לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי פסח לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מזרח הרחוק » טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור - הטיול מובטח !

טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור - הטיול מובטח !

משך הטיול: 19 ימים /16 לילות
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

אינדונזיה מורכבת מ-17,508 איים, מתוכם כ-6,000 מיושבים, אשר פרושים לאורך קו המשווה. המבקרים בה יגלו ארץ שופעת פניני טבע: שקיעות מהממת, חזיונות מדהימים של התפרצות וולקנית, ג'ונגלים סבוכים ולהקות פרפרים צבעוניות התרות את השמיים. התרבות האינדונזית המיוחדת והמגוונת ממשיכה להדהים ולבלבל אנתרופולוגים וחוקרי דתות המנסים לפענח אותה כבר למעלה ממאה שנים.
 

יתרונות  " מסעות " בטיולי אינדונזיה וסינגפור :

לעומת חברות אחרות, הויזה לאינדונזיה (עלות כ-400$) כלולה במחיר הטיול !!!


טיסות בינלאומיות עם חברות אל-על וסינגפור איירליינס.

4 טיסות פנים : דנפסר - סוראבאיה, סוראבאיה- ג'וגג'אקרטה, ג'וגג'קרטה- מקאסאר, מקאסאר - דנפסאר.

בתי המלון ברמה תיירות טובה מאוד 4*או 5* כוכבים. בברומו המלון הטוב בנמצא. 

הכלכלה הינה על בסיס חצי פנסיון לאורך כל הטיול , גם בסינגפור.

אוזניות שמע המאפשרות לנוע בחופשיות ועדיין לשמוע את ההסברים של המדריך.

בכל טיולי מסעות נערך מפגש קבוצה בת"א כשבוע לפני הטיול.

ימים 1+2 : תל אביב - סינגפור (Singapore)
נצא בטיסה מנתב"ג דרך יעד ביניים באירופה, לסִינְגַפּור, אליה נגיע למחרת בבוקר. סינגפור (עיר האריה), השוכנת על אי, היא מדינה המאופיינת ברב- גוניות אתנית - סינים, מלאים והודים מאכלסים אותה בצפיפות שלא תאמן - 4.7 מליון תושבים היושבים בשטח של 687 קמ"ר בלבד. זוהי עיר ססגונית, המשלבת בנייה מודרנית, עם רבעים מסורתיים המשמרים ארכיטקטורה קולוניאלית. לצד החזות המודרנית והחדשנית, מצוייה מסורת שמרנית חזקה, המשמרת את ערכי המולדת המקוריים של תושביה. עיר בעלת חוסן כלכלי, המבוסס על היותה צומת תחבורתי ומרכז פיננסי חשוב, ובתחומה נמל מהגדולים בעולם. הסדר, הנקיון ומשמעת תושביה הפכו לשם דבר ולמודל לסדרי שלטון אפקטיביים. לאחר הנחיתה וההתארגנות, נתחיל בסיורנו בעיר המרתקת המכילה מגוון מרהיב של אתרים תיירותיים. נעבור באזור בנין העיריה, בית המשפט העליון, בניין הפרלמנט, מועדון הקריקט ומבנים אחרים בעלי חשיבות היסטורית. נראה את מפרץ המרינה עם פסל האריה המפורסם שנתן לעיר את שמה. נמשיך למקדש הבודהיסטי החשוב טיין הוק קנג, ונחלוף על פני "צ'יינה טאון" בדרכנו לרחוב הערבי הססגוני בו נמצא מסגד "הסולטן" המפורסם. נמשיך לשכונת "הודו הקטנה", הצבעונית, הרועשת ומלאת הריחות, ליבה של הקהילה ההודית. נסיים את היום העמוס בביקור בגן הסחלבים הידוע, הנמצא בגן הבוטני, אחד משלושת הגנים בעולם, והטרופי היחידי ביניהם, שנכנס לרשימת אתרי המורשת העולמית של אונסקו. אחרי יום עמוס ומרתק, ניסע למלוננו ללינה.

יום 3 :סינגפור
את הבוקר נתחיל בביקור בפארק הציפורים המפורסם של העיר. מצויים שם כ-8000 בעלי כנף מ-600 מינים שונים.  פארק ג'ורונג משתרע על כ-200 דונם ומשכן התוכים שלו, המכיל למעלה מ-1000 ציפורים, הוא בין הגדולים בעולם. אזורי המחיה וכלובי הציפורים נמצאים גם הם בסביבה המדמה ככל האפשר את בתי הגידול הטבעיים שלהם. את שעות הערב המוקדמות נבלה ב"גני המפרץ"- הגן הלאומי החדש המשלב עצים, צמחים ופרחים מאזורים אקלימיים שונים,  במקומות מוגנים המדמים את תנאי האקלים המיוחדים להם. נוכל ללכת ב"יער העננים", ב"כיפת הפרחים", וב"דרך הרקיע" המתנשאת לגובה של 22 מ' ממנה נשקף נוף העיר והמפרץ. שלוב מרהיב של נופים, הרים, מים וצמחיה עשירה ומיוחדת. נחזור למלוננו ללינה.

יום 4 : סינגפור - דֶנְפַּסַר (Denpassar)
לאחר ארוחת הבוקר נותיר לעצמנו זמן להסתובב ברחובות סינגפור ולהתרשם מהעיר הנקייה והמאורגנת  בעולם.בשעות אחר הצהרים המאוחרות נמריא מנמל התעופה של סינגפור לדנפסר, בירת האי באלי. לאחר מעבר הליכי ההגירה והמכס ניסע למלוננו. לינה בקוטה.

יום 5 :  דנפסר - סוּרַבָּאיָה(Kota Surabaya)  הר בּרוֹמוֹ  (Bromo)
בבוקר נטוס לסוּרָבָּאיָה, עיר נמל, בירת מזרח ג'אווה והעיר השניה בגודלה באי (2.4 מליון תושבים). עם ההגעה נמשיך בנסיעה לרמות טֶנְגֶר(Tengger)  בדרכנו לפארק הלאומי ברומו -טנגר- סמרו(Bromo Tengger Semeru N.P.)  בו נמצא הר בּרוֹמוֹ – הר געש פעיל. ההר פולט ענני אד, עשן ואפר והוא אחד מהרי הגעש הפעילים ביותר באינדונזיה. נלון במעלה הרמה.לינה בברומו.

יום 6 : הר בּרוֹמוֹ  (Bromo)
למחרת השכם בבוקר נצא לראות את זריחת השמש על נופי השמורה וההר, כאשר ברקע מתנסה הר סֶמֶרוּ הפולט גם הוא עשן רב. כל הנוף זרוע בלועות הרי געש שחלקם פעילים. צבעם משתנה עם עלית השמש ושנוי זוית ההארה שלה. לאחר מכן נטפס במעלה ההר (רכובים על סוסים) ונגיע לתצפית על לוע הר הגעש הפולט עשן ואדים, ומשמש מוצא לפעילות המגמתית הסוערת מתחת לקרום כדור הארץ (טיול זה מותנה ברמת הפעילות הגעשית בלוע ובתנאי מזג האויר). בדרכנו חזרה לסורבאיה נבקר בברכות הבוץ המבעבע ליד פורונג (Porong). בחודש מאי 2006 היתה שם התפרצות געשית, ומאז נפלטו מבטן האדמה מיליארדי מטרים מעוקבים של חומר מגמתי, ברובו בוץ לוהט המבעבע מתוך הלועות הרבים במקום. נמשיך לעבר היעד הבא העיר סורבאיה .לינה בסורבאיה.

יום 7 : סורבאיה - ג'וֹגגְ'אקָרְטָה(Jogjakarta)  וגָ'אוָוה  (Java)
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר סורבאיה הכולל ביקור
במפעל לייצור סיגריות של סמפוארנה - החברה הגדולה באינדונזיה (Sampoerna cigarette factoryלאחר מכן נצא בטיסה לג'וגג'אקַרְטָה, אחד המרכזים התרבותיים החשובים ביותר של ג'אווה. האי ג'אווה הוא האי המאוכלס ביותר בעולם (125 מליון תושבים) והחמישי בגודלו בארכיפלג המלאי (132,000 קמ"ר) - אחד המקומות הצפופים בעולם. באי הרי געש רבים שחלקם פעילים. באי זה נוצרה והתגבשה תרבות ג'אווה שלפני האיסלם. לאחר הנחיתה ניסע למלון להתארגנות ובערב נצא למופע בלט המספר את סיפור הראמאיינה- (Ramayana)  מסע המלך-האל ראמה היוצא לשחרר את אשתו סיטה משבייה בידי השד ראוואנה - אחד הסיפורים המכוננים והפופולאריים ביותר בתרבות ההודית, בשילוב עם ארוחת ערב. לינה בג'וגג'אקרטה.

יום 8 : ג'וֹגגְ'אקָרְטָה
נבקר באתרים השונים בעיר ומחוץ לה, ברמות הגעשיות הסובבות אותה. נתחיל בסיור ריקשות בו נבקר בין השאר בארמון (Kraton) הסולטן, בטירת המים (Taman Sari), בשוק הציפורים ובמרכזי אומנות ועבודות יד לייצור בטיק ג'אוואי, בובות לתאטרון הצלליות (Wayang Kulit) ועבודות כסף. נמשיך למקדשי פְּרַמבאנאן(Prambanan) – מקדשים הינדים חשובים ומפוארים,  המעוטרים בתבליטים שמקורם בתרבות ההינדו מסוף האלף ה -1 לספירה. ארוחת ערב ולינה בג'וגג'רקרטה.

יום 9 : ג'וֹגגְ'אקָרְטָה
את היום נתחיל בביקור הסְטוּפּה הגדולה והמרשימה של בּוֹרוֹבּודוּר(Borobudur)  מהמאה ה – 8. זהו אתר מורשת עולמית, האתר רב המבקרים באינדונזיה ואחד האתרים הבודהיסטים החשובים והיפים ביותר בעולם. הוא עצום בגודלו ומעוטר ומקושט בשלל תבליטים ופסלים שמורים היטב,  המספרים את החשובים בסיפורי הבודהיזם. אי אפשר להשאר אדיש לנוכח המבנה המרהיב והמפואר- הסטופה (פגודה) הגדולה בעולם.  נמשיך למקדש ההינדי גדונג סונגו (Gedong Songo), הבנוי כולו מאבן וולקנית. זהו המקדש ההינדי הותיק ביותר בג'אווה. משם ניסע לאחד הכפרים בסביבה לצפות בריקוד הג'אטילן (Jatilan). ריקוד זה הוא ריקוד בו נכנסים הרקדנים לטרנס, עוברים למצב נפשי מיוחד המאפשר להם לבצע פעולות מדהימות שלא יאומנו. נטייל ברחובות הקטנים של העיר בהם אפשר לדמות חזרה בזמן מאות שנים אחורה ולהתרשם מנוהלי החיים והמסחר כפי שהיו בעבר. לינה בג'וגג'אקרטה.

ימים 10-11-12 : ג'וֹגגְ'אקָרְטָה - סוּלָאוֵוסִי(Sulawesi) -  ארץ הטוֹרָאגָ'ה  (Tana Toraja)
בבוקר נטוס למָקָאסָר,(Makassar)  שאוכלוסייתה 1.4 מליון תושבים. העיר נקראה בשנים 1971-1999 אוּג'וּנְג פָּנְדָאנְג (Ujung Pandang) ע"ש מבצר מהתקופה הפרה קולוניאלית. כיום היא בירת דרום האי ההררי סולאווסי, הרביעי בשטחו (175,000 קמ"ר) והשלישי באוכלוסייתו באינדונזיה - 17.5 מליון תושבים. האי שממעוף הציפור צורתו כסחלב (אורכידיאה), הוא ביתם של בני הטוראג'ה. זוהי קבוצה אתנית המונה כ- 650,000 איש ש- 2/3 מתוכם חיים בחבל ארץ זה. שמם, שפירושו בשפתם הוא "אנשי ההרים", ניתן להם ע"י ההולנדים באופן רשמי ב- 1909. קבוצות שבטיות אלו, שהיו מבודדות יחסית במשך דורות, שמרו את מנהגיהם ומסורותיהם, בעיקר בנושאי טקסי הקבורה, מנהגי פולחן האבל והיחס למוות, המיוחדים וייחודיים להם. אין להם אח ורע בעולם. גם העובדה שרובם אימצו את הדת הנוצרית (חלקם עדיין מחזיקים באמונתם האנימיסטית אַלוּק "הדרך" Aluk) -), לא מונעת מהם לקיים את  טקסי ההלוויה, הקבורה והאבל המורכבים והססגוניים, הנמשכים מספר ימים. אלו הם ארועים חברתיים בהם משתתפים מאות אנשים. באתרי הקבורה חצובים הקברים בגומחות סלע, ובפתחיהם מוצבות בובות הלבושות בבגדים מסורתיים- טאו טאו ((Taw Taw. הם משמשות ככפילי המתים הקבורים. בני הטוראג'ה החלו להחשף לעולם החיצוני רק לפני כ-40 שנה, אך הם עדיין ממשיכים בשימור אורח חייהם. לאחר ההגעה למקאסר ,ניסע צפונה לעבר העיירה רָנְטֶפָּאוֹ(Rantepao) .העיירה נמצאת בלב ההררי של ארץ הטוראג'ה ומהווה נקודת מוצא לסיורים בה. הדרך עוברת לאורך החוף לצד כפרי הדייגים הציוריים, בנוף ערפילי גדוש צמחיה סבוכה. נחלוף על פני שדות וטראסות אורז, מטעי קפה ושטחי גידולים חקלאיים רבים אחרים. נטפס לעבר המרכז ההררי הנמצא בגובה של כ-800 מ' מעל פני הים. בדרכנו נבקר באתרי הקבורה של לוֹנְדָה ולֶמוּ (Londa, Lemu) - ונמשיך וניסע לכפרים פאלוַואה וקֶטֶה-קֶסוּ(Pallawa, Kete Kesu). בתי הטוראג'ה בנויים על כלונסאות וצורתם כסירות הפוכות. אלו הם בתי "טוֹנְגְקוֹנָאן" (Tongkonan) -  בתים שבמקורם היו מיועדים להתכנסות ולמשכן רוחות האבות. נבקר בתצפית מבָּאטוּטוּמוֹנְגָה(Batutumonga)  לכוון ארץ הטורג'ה ונשלב טיולים רגליים בין הכפרים.הלינה בימים אלה באזור רנטפאו.

יום 13 :  מקאסר - בָּאלִי  (Bali)
עם בוקר נצא בנסיעה חזרה בכוון דרום למקאסר, ומנמל התעופה נטוס לבאלי, שם ננחת בבירת האי - דֶנְפַּסַר(Denpasar).  האי האקזוטי קטן אמנם בשטחו (כ- 5600 קמ"ר) ובאוכלוסייתו (כ- 4 מליון תושבים) אך עשיר, מלא וגדוש אתרי טבע ותרבות. נמצא בו הרי געש, ג'ונגל טרופי, שדות אורז אין סופיים, חופים נהדרים לרחצה וגלישה, בתי מלון מודרניים ותרבות הינדית עשירה השומרת בגאווה על עצמאותה הרוחנית במדינה המוסלמית כמעט כולה. מכנים את באלי בשמות רבים "אי גן העדן", "אי האלים", "האי בעל אלף המקדשים" אך את הכנוי הפואטי היפה ביותר נתן לו ג'וואהארלל נהרו, ראש ממשלת הודו כאשר ביקר שם בשנת 1954- "הבוקר של העולם"- מקום של התחלה, אופטימיות, צחות ורעננות. הוא כינה כך את האי, בגלל התפעלותו מהקהילה שהצליחה לשמר רמה כה גבוהה של אמנות, תרבות והתפתחות רוחנית על רקע תנאי חיים פשוטים מלאי שמחת חיים, הסתפקות במועט והתנהלות בשלום עם הסביבה. את פרנסתם מוציאים התושבים מתיירות, חקלאות ותעשיית הטקסטיל. אמונתם הדתית בשילוב מסורות עתיקות ימים, פולחנים ואומנויות שונות חברו לתרבות ייחודית ומיוחדת. לינה בבאלי אובוד.       

ימים  14+15+16 : באלי -  אוּבּוּד (Ubud)
בימים אלה נטייל ונסייר באתרים בפנים הארץ, באזורי הגבעות וההרים. נלון בעיירה אובוד, בת כ- 30,000 התושבים, הנחשבת כאחד ממרכזי התרבות והאמנות החשובים של באלי. מידי יום נצא לביקורים באזורים שונים ונחזור למלוננו בסיומו של יום. סדר הביקורים עשוי להשתנות בגלל ארועים וטקסים מקומיים הנקרים בדרכנו. ביום הראשון נבקר בקִינְטָמָאנִי (Kintamani) לתצפית מרהיבה על האגם בלוע הר הגעש בּאטוּר (Batur), נבקר בבריכות המים הקדושים בטירְטָה אֶמְפּוּל (Tirta Empul), ובמקדש בֶּסָאקִי ,(Besakih)החשוב ביותר בין מקדשי האי באלי. המקדש נמצא על ההר הקדוש אָגוּנְג(Agung) -  הגבוה בין הרי האי 3142 מ'. ביום השני נבקר במקדש אוּלוּן דָנאוּ (Ulun Danau) - המקדש הצף הנמצא באגם בראטאן (Bratan), נמשיך למקדש בָּאטוּקָרו(Batukaru) , הבנוי במעבי הג'ונגל ביער הגשם, ונבקר בטראסות האורז המרהיבות בגָ'אטִילוּוִי(Jatiluwih)  המכונות "מדרגות האלים" בשילוב טיולים רגליים בנוף הקסום. את היום השלישי נקדיש לאובוד וסביבתה הקרובה- נבקר בהיכל הצדק בעיירה קלונגקונג (Klungkung), במקדש יער הקופים, ובמערת הפיל (Goa Gajah). חלק מהסיורים ייעשו ברכבי שטח קטנים ופתוחים, כדי שנוכל  נוכל להתרשם באופן בלתי אמצעי מבאלי המסורתית והאותנטית, כאשר אנו עושים את דרכנו בין הכפרים הציוריים. נצפה באירועי חגיגת מקדש - (Odalan)- טקסים המציינים את היום בו נוסד המקדש הכוללים מנחות לאלים, ריקודים, פולחנים שונים וחגיגות מתמשכות. לא נפסח על טיול מהנה בעיירה בין סדנאות האמנים בהן נוכל לראות את היוצרים בעת עבודתם. נשאיר זמן גם לשווקים הססגוניים והציוריים בעיירה ולחנויות הרבות והמענינות, בתי קפה והמסעדות. לא נחמיץ את מופע ריקוד הבּארוֹנְג(Barong) - דמות מיתולוגית, מלך הרוחות ומנהיג כל הטוּב שבעולם. בערב נצא לחזות בריקוד הקֶצָ'אק(Kecak)  הנערך בזמן השקיעה - ריקוד המשלב יסודות מסורתיים עם כוריאוגרפיה מודרנית. לינה באובוד.

ימים  17+18+19 : -באלי - קוטה(kuta)  - סינגפור - אירופה - תל אביב
ביום הראשון לשהותנו באזור החוף נצא לראפטִינְג בסירות גומי על נהר אָיוּנְג(Ayung)  הזורם בנוף טרופי, ירוק ופראי. זוהי חוויה מרעננת ומקסימה של שיט בנופי הג'ונגל הירוק והאין סופי. נבקר במקדש טָאנַה לוֹט(Tanah Lot)  השוכן על צוק סלע בים במטרה להגן על חופי האי, ואפשר להגיע אליו רק כאשר הים בשפל. יישאר לנו זמן לבלות על חופי הים המקסימים של באלי או בברכת המלון, לשוטט בין השווקים, החנויות ובתי הקפה בעיירה ולהשלים את קניות המזכרות והמתנות, עד ליציאתנו לטיסה לישראל דרך סינגפור ויעד ביניים באירופה. לינה באזור קוטה.

* המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, הארוחות והלינות.

**היות ואין מתקיימים יחסים דיפלומטיים בין ישראל לאינדונזיה אין ודאות למתן אשרת כניסה לאינדונזיה ע"י שלטונות המדינה.חברת מסעות מטפלת בהוצאת האשרה בעת השהיה בסינגפור במידה ויהיה סרוב לפני היציאה מהארץ יוחזר לנוסע כל הכסף ששילם בנכוי דמי ביטול שיחולו על חברת מסעות. אם הסרוב יגיע לאחר היציאה מהארץ יוחזר הכסף ששולם בנכוי כל ההוצאות החלות על חברת מסעות בגין אותו נוסע (לרבות הוצאות בגין הבקשה למתן האשרה, שרותי קרקע וטיסות שנוצלו ודמי ביטול עבור שרותים שלא נוצלו).בהיות אינדונזיה מדינה מוסלמית היא נמצאת ברשימת המדינות לגביהם קיימת אזהרת מסע של המטה ללוחמה בטרור. ההחלטה אם לנסוע שמורה לנוסע על פי שקול דעתו.

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור - הטיול מובטח ! לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור - הטיול מובטח ! - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור - הטיול מובטח ! - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור - הטיול מובטח ! - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן לאינדונזיה וסינגפור - הטיול מובטח !
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות