טיול מאורגן לסין הקלאסית בסוכות 2017 - ביג'ינג - שיאן - גווילין -שנגחאי - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מזרח הרחוק » טיול מאורגן לסין הקלאסית בסוכות 2017 - ביג'ינג - שיאן - גווילין -שנגחאי

טיול מאורגן לסין הקלאסית בסוכות 2017 - ביג'ינג - שיאן - גווילין -שנגחאי

משך הטיול: 12 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

למרות גודלה העצום  של סין וזמננו הקצר ,בטיול זה ,אנו  מנסים לתת לכם טעימה מגוונת מכל מה שיש למדינה זו להציע: היסטוריה מפוארת ועשירה, אתרים ארכיאולוגים מרשימים מול אתרי טבע מדהימים ,ערים גדולות ומודרניות לצד כפרים קטנים ומסורתים ,גנים סינים יפים ,תעלות רחבות ומופעי תרבות מרתקים ואותנטים ... אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לטיול  מדהים ובלתי נשכח...

 

שליש מהארוחות הן ארוחות בופה , ארוחות מזנון עשירה ! 

הויזה לסין כלולה בחיר ! כולל שירות שליחים  עד הבית לאיסוף הדרכונים !י ש לשים  לב שבחברות אחרות , התוספת היא כ-60 דולר לאדם ובחלקן אף יש להגיע למשרדי החברה לצורך הוצאת הוויזה.

 • קבוצות קטנות, מינימום  15 איש , מקסימום 33  איש 
 • בתי מלון -  בתי המלון שלנו ברמת תיירות טובה 4* כוכבים .אנו מקפידים על בתי מלון  ברמה גבוהה , אשר יש לנו  ניסיון רב וטוב איתם.
 •  
 • ביקורים ומופעים ייחודים :
 • מוזאון שנגחאי .
 • בית כנסות ומוזיאון תולדות יהודי שנגחאי.
 • ביקור מקיף ביאנגשו ובכפרי האזור .
 •  
 • 4 מופעי ערב שונים:
 • * מופע קון פו בביג'ינג 
  *מופע דיינסטי בשיאן
  *מופע אימפרשיון בגווילין
  *מופע אקרובטיקה בשנגחאי 
 •  
 • 3 טיסות פנים :
 • * ביג'ינג - שיאן
  * שיאן - גווילין
  * גויילין - שנגחאי

ביקור במפעלים ייחודיים לסין

שוק משחות הסיניות ( ביג'ינג )
שוק אבני חן ג'ייד  ( ביג'ינג )
שוק המשי בסוז'ו
שוק הפנינים בגוילין
מפעל טרה קוטה בשיאן

בכל טיולי מסעות נערך מפגש קבוצה בת"א כשבוע לפני הטיול .

אוזניות שמע ומפה לכל נוסע!

ימים 1-2-  תל אביב – בייג'ינג
נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס דרך יד ביניים- מוסקבה -לביג'ינג ,אליה נגיע
 בשעות הבוקר .נתחיל מיד ונצא ללב ליבה של האומה הסינית, כיכר טיין-אן-מן. נמשיך לסיור במעונם של 24 קיסרי שושלות "מינג וצ'ינג", הלא היא "העיר האסורה". כאן צולם הסרט "הקיסר האחרון". נפגש בתעלת מי הזהב, נציץ למבני השלטון והמגורים ולגן הקיסרי ונשמע על חייהם של הקיסרים, הסריסים והפילגשים בארמון. נצא מה"עיר האסורה". לסיור בגבעת הפחם. זוהי גבעה ובה גן פורח, עצים ירוקים וחמישה פביליונים. הגבעה מגוננת על "העיר האסורה" מצפון. נעפיל לראש הגבעה ונראה מולנו נוף מרהיב של הבירה הסינית. נראה את הגגות הצהובים של מבני העיר האסורה ואת החפיר שמקיף אותה, את פארק ביהאי והפגודה הלבנה, את האגמים, ההרים וגורדי השחקים ,ניסע בריקשות אופניים בסמטאות, בין בתי השכונות העתיקות של בייג'ינג, ה-"חוטונג" ונראה איך מתנהלים חיי היום יום של התושבים ונקנח בארוחת ברווז פקין

לינה בבייג'ינג

 יום 3  -  בייג'ינג – החומה הגדולה.
היום נטפס על החומה הגדולה! זהו אחד המבנים המפורסמים ביותר בעולם כולו ולכאן תמיד שאפנו להגיע! החומה הגדולה נבנתה החל מן המאה ה-7 לפני הספירה. בימי הקיסר הראשון של סין הלא הוא צ'ין שה הואנג די חוזקה בנייתה - היא הורחבה, הוארכה וחוברו קטעים שונים שלה, זאת במטרה להאדיר את הקיסרות יותר מאשר להגן מפני פולשים מצפון. נעלה לחומה  כדי לחזות בנוף הנפלא ובהתפתלות החומה על גבי ההרים. נצא לבקר באתר הקברים של 13 קיסרי שושלת מינג, הנמצא בעמק מוקף הרים ונהר ובנוי לפי חוקי ה"פאנג-שווי". נצעד בדרך הרוחות – "שן דאו" שלאורכה עצי ערבה, פסלים מסוגננים של פילים, גמלים, אריות, יצורים מיתולוגיים ופקידים חבושי כובעים. לאחר ארוחת צהרים במסעדה מקומית נמשיך לביקור במפעל לקלזונה, אמנות סינית מסורתית באמייל ובנחושת. נחזור לעיר דרך אזור המבנים של המשחקים האולימפיים ב-2008. נמשיך לשוק המשי – מבנה מקורה ובו שפע סחורות מכל טוב ומשם לרחוב "ואנג פו ג'ינג", שהוא אחד הסמלים המערביים הראשונים של הבירה הסינית .לא נפסיד כמובן גם את שוק האוכל המפורסם של העיר ובו כל מה שחלמת עליו ולא העזת לאכול – שפע של שיפודי נחשים ועקרבים, סוסוני ים ועוד. ארוחת ערב לינה בבייג'ינג.

   יום 4  –  בייג'ינג.
נשכים קום ונצא לפארק טיין טאן לחזות באלפי סינים חרוצים שמתחילים את היום בריקודים ובשירת מקהלה, בתרגילי טאי צ'י וצ'י גונג או בקליגרפיה סינית במברשות. אם נחפוץ נוכל להצטרף אליהם בריקוד או בהתעמלות, ונתקבל בברכה. הפארק משתרע על שטח של 2,670 דונם בחלק הדרומי של העיר. נבקר במקדש השמים, בו נהגו קיסרי סין להתפלל. המבנים עגולים וגגותיהם כחולים. נעמוד על מזבח התל העגול ונתרשם מהיכל הקציר הטוב הבנוי מעץ ואין בו מסמרים ו במפעל לג'ד – אבן הירקן המפורסמת . מכאן ניסע לאחד המקדשים הבודהיסטים היפים ביותר בסין, מקדש יונג הה גונג השייך לכת הכובעים הצהובים. באחד האולמות נמצא פסל בודהה מייטראה מרשים המתנשא לגובה של 18 מטר וכולו עשוי מעץ אלגום (סנדלווד) אחד! בסיס הפסל נמצא 8 מטר בתוך הקרקע והפסל זכה אפילו להיכנס לספר השיאים של גינס. נבקר גם בארמון הקיץ ששימש מקום מפלט לקיסרים מהחום היוקד ולכן הדגש בעיצובו הושם על מרכיבים קרירים כגון מים, גנים וגבעות. לאחר ארוחת הערב נצא למופע קונג פו מלא אקשן דרכו ניתן ללמוד על אודות חיי הנזירים .
ארוחת ערב כולל מופע " קון פו " ולינה בבייג'ינג.

  יום 5 –   בייג'ינג-שיאן.
הבוקר נטוס לשיאן, עיר שהייתה בירת סין במשך אלף ומאה שנה היושבת בתחילתה של דרך המשי. כאן צפוי לנו מפגש מרתק עם אוצרותיה של סין. נבקר ברובע המוסלמי ובמסגד הגדול. זהו אחד המסגדים הגדולים בסין, מקורו של המסגד הנוכחי כנראה באמצע המאה ה-18 והוא בנוי בסגנון סיני ומשמש עדיין כמקום תפילה פעיל. נטייל גם בשוק של הרובע המוסלמי הנמצא ברחובותיו הצרים, בשוק התבלינים והתרופות ובבית מרקחת סיני מסורתי בו נלמד על המסורת המיוחדת של הרפואה הסינית ונעלה על חומות העיר. בערב, נצא לארוחת ערב בסגנון "דים סאם" ולמופע מרהיב של מוסיקה וריקודים "שושלת טאנג".
ארוחת ערב כולל מופע " שושלת טאנג " ולינה בשיאן.

  יום 6 - שיאן-גווילין .
לאחר ארוחת הבוקר ,נבקר גם בפגודת אווז הבר הגדולה המתנשאת לגובה של 64.5 מטר. הפגודה נמצאת בלב מקדש בודהיסטי פעיל ומטופח שנבנה בתקופת הקיסר גאו דזונג.נצא משיאן דרך נפת לינטונג הידועה ברימוניה המשובחים לביקור באתר חיילי הטרקוטה. לפני 2,200 שנה חפרו כאן את קברו של הקיסר הראשון של סין הלא הוא צ'ין שה הואנג די. הקבר עצמו טרם נפתח אך בסביבתו נתגלו כ-8000 פסלים של חיילי חרס וסוסים. החיילים מתנשאים לגובה של 1.70-1.90 ולכל אחד פנים אינדיבידואליות! נצפה בסרט פנורמי שיספר לנו על שליטה הראשון של סין ומעשיו, נתרשם מהחיילים ומהממצאים המרובים בבורות החפירה ונקנח בביקור במרכבות הברונזה. נטייל ברחוב הקניות החדש הסמוך לאתר ונתרשם מעבודות טלאים צבעוניות הנתפרות על ידי המקומיות. משם נשוב לשיאן וניסע אל שדה התעופה. נפרד משיאן ונטוס לגווילין, מחוז מיעוטים מיוחד שהסתפח לסין בשלב מאוחר יחסית – מכן אופייה האנושי הייחודי. גווילין שוכנת בנוף קרסטי יפהפה שאין שני לו בעולם, אותו מכנים הסינים- "המקום היפה ביותר תחת השמיים". ארוחת ערב ולינה בגווילין.

 יום 7 -   גווילין- לונגשנג- גווילין .
הבוקר נצא לנסיעה בדרך כפרית יפה ונגיע אל טרסות האורז המרהיבות של לונגשן שמצפון לגווילין, מקום מושבם של כמה ממיעוטי המחוז.  נבקר את בני מיעוט הג'ואנג המתגורר בכפרים במעלה ההרים שהגישה אליהם היא בשבילי הליכה בלבד. נבקר גם באחד הבתים כדי לראות את אורח המגורים ומבנה הבית של הכפריים. נבקר במערת חליל שהיא מערת נטיפים פעילה. נהלך בין הזקיפים ונתבונן בנטיפים השונים המזכירים דמויות, חיות ועצמים שונים וכל זאת בתאורה ססגונית . בשעות הערב נחזור לגווילין , בדרך נבקר במפעל פנינה מפורסם.
ארוחת ערב ולינה בגווילין.

 

 יום 8 -    גווילין - ינגשואו (Yangshou).
הבוקר נסע ליוגשואו ,
עיירה קטנה השוכנת בין צוקי אבן הגיר היפים, שהנופים מסביב לה שימשו השראה לאלפי אמנים בסין ומחוצה לה.נצא לשיט על אחד מיובליו של הנהר לי (Li). לאורך רצועת הנהר נוכל לראות את הצוקים המפורסמים, שפע שיחי במבוק, דייגים בסירות קטנות, כובסות בנהר, עדרי תאו וכפרים ציוריים. צוקי הגיר המקיפים את העיירה תלולים וגבוהים ובבואתם המשתקפת במים יוצרת מראה מלא חן. אלה הנופים ששימשו השראה לכל אלפי האמנים המציירים את הנופים המפורסמים. לאחר ארוחת הצהרים , נמשיך ונסייר בכפרים חבויים המונחים למרגלות צוקי ההוד הירוקים של יאנגשואו, ונבקר גם בפארק עץ הבניאן הגדול. נוכל להצטרף למאות המטיילים המשוטטים ברחובה המרכזי של העיר, בין בתי הקפה, המסעדות והחנויות הפתוחות עד לשעות המאוחרות. בשוק הססגוני ביאנגשאו יספק לנו הזדמנות נוספת להצטייד במזכרות, ביגוד בסגנון סיני, חפצי אומנות וציורים סיניים נהדרים. בערב נצא למופע –"התרשמות" (אימפרשן) על נהר לי. המופע נבנה והופק במשך 5 שנים, באתר נוף מדהים על גדות נהר לי, מוקף 12 הרים זקופים "הצומחים" מתוך הנהר כרקע לבמה, שהיא הנהר עצמו. על שפת הנהר נבנה אמפיתיאטרון ענק פתוח בן 2,500 מקומות ישיבה. המופע מתרחש על הנהר עצמו, על גדות הנהר ועל במות הצפות על המים בתוספת מסכי קולנוע ענקיים ומתקני תאורה מופלאים. זהו מופע של 600 משתתפים – רקדנים, זמרים, נגנים, דייגים, ילדים, אקרובטים וחקלאים, הנתמכים ע"י עשרות אנשי במה, הגברה, תאורה ואפקטים אור קוליים מבני המקום. המופע מתאר את חיי הכפר והדייגים, חיי היום יום והחגים, וההרמוניה שבין התושבים המקומיים, לבין הנוף, הטבע והסביבה המיוחדת של נהר לי .
מופע " IMPESSION SHOW "ארוחת ערב ולינה ביאנגשו. 

 

  יום 9 -  גווילין -  שנגחאי 
הבוקר נחזור לגווילין
 השוכנת בנוף גבעות קסומות קרסטיות יפהפה שאין שני לו בעולם. הסינים מכנים אותו "המקום היפה ביותר תחת השמיים". את העיר חוצה נהר לי, אחד הנהרות המפורסמים בסין וזורם לו בין הגבעות הציוריות. נצא לביקור בגבעות המפורסמות של העיר - גבעת חדק הפיל (סמלה של גווילין) המזכירה פיל עצום השולח את החדק שלו ושותה ישירות ממימי נהר לי. בהמשך נטייל אל גבעת פובו השוכנת על טיילת העיר ממש מול נהר לי ובה מערת נזירים בודהיסטים עתיקה.נעלה ברכבל אל הר " ייואו " YAO לתצפית מהמם המשקיף על האיזור .מכאן נסע לשדה תעופה לטיסה לעבר שנגחאי. 
ארוחת ערב ולינה בשנגחאי.

  יום 10 -- שנגחאי
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשנגחאי , אחת מארבעה ערי המחוז של סין (בייג'ין, שאנחאי, טיאנג'ין וצ'ונגצ'ינג) ואחת הערים הגדולות ביותר בעולם. שנגחאי היא בירתה הכלכלית של סין ומהווה מרכז שירותים, פיננסיים, בנקאות ותעשיית הרכב של המדינה. לצד העיר המודרנית להפליא נותרו שכונות ומבנים עתיקים, ההולכים ומפנים דרכם לגורדי השחקים הנבנים מכל עבר – בנייה אשר התעצמה בעקבות אירוח תערוכת ה- WORLEXPO הבינלאומית.נטייל ברחובע הקניות העתיק והמפורסם של העיר - רחוב ננג'ינג, שבו בתי כלבו מרובים וחלקו הוסב למדרחוב . נבקר בבית הכנסת ובמוזיאון לתולדות יהודי שנגחאי .תולדות יהודי שנגחאי הוא פרק מעניין בפני עצמו. יהודים עשירים הגיעו לעיר בתום מלחמת האופיום וניהלו כאן עסקים משגשגים. גטו שנגחאי איכלס עשרות אלפי יהודים במלחמת העולם השנייה, לאחר שבסיוע הקונסול הסיני האוסטרי אלפי יהודים קיבלו אשרות יציאה מאירופה הכבושה.בערב נצא לבילוי במופע אקרובטיקה מדהים וביציאה לרובע הצרפתי- השינטיינדי המיוחד שבעיר.
ארוחת ערב כולל מופע אקרובטיקה ולינה בשנגחאי .

 

 ימים- 11-12–   שנגחאי-מוסקבה -תל –אביב.
נפתח בביקור במוזיאון שנגחאי, מהמוצלחים בסין, המכיל בתוכו שפע אוצרות אומנות: ברונזה, ג'ייד, קרמיקה, חותמות, בגדי מיעוטים, ציורים וקליגרפיה ועוד. נצא אל האזור הצפוף וההומה של סמטאות העיר העתיקה, נחצה גשר מיוחד שעליו לא עוברות רוחות רעות ונבקר בגן יו- הגן המטופח הוא בן 400 שנה וכולל 40 מבנים. נטייל בין העצים והמסלעות, נציץ לחדרים מיוחדים שבהם רהיטים משורשי עץ, ונביט בקירות המעוטרים בדרקונים. משלוות הגן נצא אל השווקים ובהם שפע סחורות ומזכרות. ניסע לטיילת הבונד נרד אל מתחת לנהר החואנג פו ונחצה אל גדת הפודונג. נעלה לתצפית ממרומי מגדל הטלוויזיה "הפנינה המזרחית", המתנשא ל-468 מטר, ממנו נזכה לתצפית מרהיבה על העיר סביב ומתחת – שכן ישנה ריצפת זכוכית במגדל.  לאחר ארוחת ערב מסכמת ,נגיע אל שדה התעופה משם נשוב בטיסה דרך מוסקבה לישראל. נחיתה בשעות הצהרים.

שם העיר מספר לילות
ביג'ינג                 3
שיאן                 1
גווילין                 2
יאנגשו                 1
שנגחאי                 2
סה"כ                  9הערות :
** המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, הארוחות, הלינות ובשעות הטיסות הפנימיות.
** במהלך הטיול נבקר במספר מפעלים אותנטיים וייחודיים, ביניהם בית מרקחת סיני, מפעל פנינים,זכוכית ,אבן חן ג'ייד ,מפעל משי,טרה קוטה 

  

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לסין הקלאסית בסוכות 2017 - ביג'ינג - שיאן - גווילין -שנגחאי לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לסין הקלאסית בסוכות 2017  - ביג'ינג - שיאן - גווילין -שנגחאי - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לסין הקלאסית בסוכות 2017  - ביג'ינג - שיאן - גווילין -שנגחאי - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לסין הקלאסית בסוכות 2017  - ביג'ינג - שיאן - גווילין -שנגחאי - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן לסין הקלאסית בסוכות 2017 - ביג'ינג - שיאן - גווילין -שנגחאי
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות