טיול מאורגן לבולגריה - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי פסח 2015 במקום אחד

כל טיולי פסח 2015 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי פסח 2015 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » קבוצות סגורות » טיול מאורגן לבולגריה

טיול מאורגן לבולגריה

משך הטיול: 7 ימים

 

 

 

 

 

 

 

 

 לטיולי ג'יפים בבולגריה לחץ כאן  

 

 

יום 1 (יום ב')-ת"א– סופיה- מנזר רילה- סנדנסקי
טיסה סדירה מישראל הנוחתת בסופיה בשעות הבוקר. לאחר ארוחת הבוקר נתארגן ונתחיל את טיולנו בנסיעה אל צדו המערבי של רכס הרילה בו נמצא הר המוסלה (2925 מ') הגבוה בהרי בולגריה. נסע בדרכי הרים בנופים הטבולים ביופי טבעי לעבר המנזר הגדול והמפורסם ביותר בבולגריה- מנזר רילה. נסייר במנזר מיוחד זה המוכר כאתר מורשת תרבות בעל חשיבות עולמית ע"י ארגון אונסק"ו. נסע דרומה לאורך נהר הסטרומה הגדול ואת הלילה נעשה במלון ספא מפנק במיוחד בעיירה סנדנסקי הנקראת ע"ש של לוחם החופש המקדוני. במהלך הערב נבלה במתקני המלון ו/או נטייל במדרחוב של העיר.

יום 2 – סנדנסקי- מלניק – גוצ'ה דלצ'ב - רכס הפירין- באנסקו
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך דרומה לעיר הקטנה ביותר בבולגריה (500 תושבים)-מלניק הידועה ביינותיה, נבקר בבית הגביר נתארח ביקב הפרטי שלו ונכיר את ה"פירמידות"- תצורות נוף מיוחדות האופייניות למקום. נמשיך נסיעתנו בחבל המקדוני של בולגריה בדרך יפהפייה בין הרים וליד כפרים ציוריים לעבר רכס הפירין המתנשא גם הוא לגובה של כמעט שלושת אלפים מטר, נעלה ברכבל פתוח להרים ונעשה (מי שירצה) מסלול קל רגלי קסום בנוף אלפיני בין אגמי הרים. את לינת הלילה נעשה במלון משפחתי בן כ- 200 שנה ששוחזר ונסעד ארוחה מסורתית לצלילי המנגנים של מסעדת המלון בעירת הסקי המתפתחת באנסקו.

יום 3 – באנסקו – ולינגראד- דרך 4 האגמים- דבין
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור רגלי קצר במרכז העתיק של העירה באנסקו לאחריו ניסע לכוון הרכס השלישי בסדרה- רכס הרודופי- הרכס הנחשב ל"בולגרי" ביותר. נבקר בעירת המרחצאות ולינגראד וממנה נמשיך דרכנו לאגם באטאק, נשמע את סיפור המקום כולל ה"טבח של באטאק". משם מתחילה דרך 4 האגמים בין אגם באטאק לאגם דוספאט הנחשבת ובצדק לאחת הדרכים היפות בבולגריה ואחת היפות באירופה כולה. נעבור בכפרים המקומיים החבויים בהרים הבנויים בשילוב אבן מקומית ועץ וגגותיהם צפחה. נלון בעיירה דבין .


יום 4- דבין- קניון טריגארד- שירוקה לקה- גשרים מופלאים- פלובדיב
לאחר ארוחת הבוקר ניסע באזור כפרי, נעצור מול שרידים רומיים ואת תחילת היום נקדיש לאזור הקרסטי של רכס הרודופי המאופיין בקניונים עמוקים, מערות וכד'.נעבור מהאוטובוס לנסיעה במיניבוסים עקב הדרך הצרה והמפותלת ונעלה לקניון טריגארד בו נבקר בתופעת טבע ייחודית המכונה מערת "לוע השטן" שיש לו אחיזה גם בסיפורי המיתולוגיה היוונית. לאחר ארוחת הצהריים נבקר ונסייר בין בתיה של העיירה שירוקה-לקה מרכז המוסיקה העממית של בולגריה ונתוודע לסיפור המרגש של יהודי בולגריה בזמן השואה. נצא צפונה ובדרכנו לכיוון פלובדיב (תלוי זמן ומזג האויר) נעלה שוב על רכס הרודופי ממזרח כדי להכיר את תופעת הטבע הייחודית הנקראת- ה"גשרים המופלאים". נמשיך לעיר פלובדיב היפה, העיר השנייה בגודל לאחר סופיה. את ארוחת ערב נסעד במסעדה מקומית, אותנטית ומיוחדת.

יום 5- פלובדיב – רכס הבלקן- אטרה- וליקו טרנובו/ארבנאסי
את היום נתחיל בסיור רגלי במרכזה המודרני וגם העתיק של פלובדיב ולאחר מכן נפרד מעיר יפה זו וניסע צפונה תוך חציית המישור התראקי הגדול ורכס ה"סרדנה גורה" לכוון רכס הבלקן המרכזי (הבלקן ארכו 550 ק"מ ממערב למזרח) החוצה את בולגריה לרוחבה, בדרכנו נחצה את "עמק הורדים" ונתוודע לאחד מענפי החקלאות המייחדים את בולגריה. נטפס אל רכס הבלקן אל מעבר שיפקה והמונומנט שלה, שם התרחש הקרב הגדול ביותר במלחמת העצמאות של בולגריה כנגד השלטון העות'מאני לאחר 500 שנות דיכוי. נבקר במוזיאון הפתוח באטרה המשחזר חיים, מלאכות וחקלאות של פעם וגם נעבור ליד עיר ה"קמצנים" גברובו. את הלילה נבלה במלון בעירה ארבנאסי המשקיפה על הבירה העתיקה של בולגריה וליקו טרנובו (אם יתמזל מזלנו יתכן ונראה מופע אור ולייזר על חומות עיר הצארים). נאכל ארוחת ערב במדשאת מסעדה מקומית המצטיינת באוכל מקומי.

יום 6 –ארבנאסי/וליקו טרנובו – מעבר טרויאן- קופריבשטיצה – סופיה
לאחר ארוחת הבוקר נסייר בעירה היסטורית זו על עתיקותיה מהתקופה שבולגריה הייתה אימפריה אשר בראשה צאר. בהמשך ולפני חציית רכס הבלקן מצפון לדרום נעצור בפאתי העיר טרויאן ונחשף לעבודות הקדרות המיוחדות בהן היא ידועה. נחצה את רכס הבלקן הפעם במעבר טרויאן (נסלל במקור ע"י הקיסר טריאנוס) ונצפה אל המונומנט בראש ההר. נמשיך לכפר-מוזיאון "קופריבשטיצה" הנמצא ברכס הסרדנה- גורה שם החל המרד נגד התורכים שהוביל לעצמאות בולגריה. הכפר ידוע באומניו ובבתיו המיוחדים, נסייר בסמטאות העיירה ונכנס לפחות לאחד מהבתים המשוחזרים. נמשיך בדרכנו לסופיה אליה נגיע לפנות ערב, נתמקם במלון מפואר במרכז העיר. את הלילה האחרון נחגוג במועדון פולקלור מקומי אותנטי עם הופעה, ריקודים וארוחה בולגרית כיד המלך.

יום 7– ( יום א')- סופיה- ת"א
את היום האחרון נבלה בסופיה נסייר ברגל במרכז סופיה הסיור יכלול את האתרים היפים והמרכזיים של בירת בולגריה: קתדרלת אלכסנדר נייבסקי, כנסיית סופיה הקדושה, גן פסלי השואה, התיאטרון הלאומי, ארמון המלך, משכן הנשיא, עתיקות מהתקופה הרומית/ביזנטית, המרחץ התורכי, השוק המקורה ובית הכנסת. יינתן זמן חופשי וכל אחד יבלה לפי בחירתו, קניות או/ו ביקור במוזיאונים ו/או מנוחה, רחצה בבריכה ו/או טיפולים במלון. בערב נעשה מסיבת פרידה קבוצתית במסעדה לפני החזרה לישראל. ניסע לשדה התעופה ונמריא לישראל בטיסת ערב מאוחרת.


הערה: יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים בטיסות או עקב תנאי מזג האוויר,תכתיבי שטח ומצב הקבוצה.


 

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לבולגריה לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!
פורום גולשים - טיול מאורגן לבולגריה
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות