טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות

טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות

משך הטיול: 9 ימים - 7 לילות
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות
הטיול שלנו לנורבגיה הינו טיול בדגש גיאוגרפי, המאפשר חיבור חוויתי לטבע וכולל קטעי הליכה בדרגת קושי בינונית. הטיול מיועד לקהל הרחב ולא רק למיטיבי לכת.  
חלק מהאטרקציות בטיול כוללות: 
 
1.  הגעה לשפת קרחון ניגארד, נצטייד בציוד מתאים להליכה על הקרח ונצעד על גבי הקרחון עצמו ( במידה ומזג האוויר יאפשר ).
2. נסיעה אדירה על רכבת הנופים מפלאם למירדאל- מסע פנטסטי ברכבת, נסיעה דרמטית של כ-20 ק"מ של עיקולים ופיתולים.
3. נבקר במוזיאונים לאורך המסלול: המוזיאון הפתוח מיהאוגן, האתר האולימפי של משחקי החורף, מוזיאון הספינות הויקינגיות, מוזיאון קון טיקי, גן הפסלים של ויגלנד, הגלריה הלאומית עם ציוריו של אדוורד מונק ועוד...
  
כל זאת ועוד הם רק חלק מטיול מופלא הכולל נופים מרהיבים של פיורדים, טבע, מוזיאונים מעניינים ועוד. נלון בבתי מלון שנבחרו בקפידה רבה ונהנה מכניסות לאתרים הייחודיים לטיולי חברת "מסעות".

יום 1 - תל אביב - אוסלו (Oslo)-לילהאמר (Lillehamer)
נצא בשעות הבוקר המוקדמות בטיסה דרך יעד ביניים לאוסלו. ננחת בשעת צהריים מוקדמת ולאחר ביקורת הדרכונים והתארגנות נתחיל את מסענו בנסיעה צפונה. נעבור לאורך אגם מיוסה, הגדול באגמי המדינה. נעבור בדרכנו דרך אגמים, יערות, כפרים ועיירות ציוריות. נחלוף על פני האמר (Hamar) ונמשיך ללילהאמר שם נבקר במוזיאון הפתוח מאייהאוגן (Maihaugen)המציג את אורח החיים בנורבגיה בעבר הרחוק והקרוב בעשרות רבות של מבנים ומוצגים, נראה גם כנסיית עץ טיפוסית (Stave church) אחת מהכנסיות הבודדות שהותירו הוויקינגים לפני כאלף שנה, והן חלק מאתרי מורשת התרבות העולמית של אונסקו.. נבקר גם באתר האולימפי בו התקיימו משחקי אולימפיאדת החורף ב-1994, ונעלה ברכבל לראש מקפצת הסקי לתצפית מרהיבה על הסביבה. נלון באזור.

יום 2 - לילהאמר – דומבס (Dombas)- אזור הפיורדים
מלילהאמר אנו מתחילים במסע לצפון מערב לחזות במראות מרהיבים ונופים עוצרי נשימה של נורבגיה- הרים שבראשיהם קרחוני עד, עמקים תלולים המבותרים על ידי נהרות, מפלים רבים היורדים מגבהים ובעוצמות לא מוכרים לנו, אגמים גדולים וקטנים, פיורדים עמוקים וצרים וברקע שדות מעובדים ויערות בשלל גווני ירוק. ניסע דרך העיירות הציוריות אוטה (Otta) ודומבס ונראה את צוק טרולווגן (Trollwegen) האנכי המתנשא לגובה של יותר מ-1000 מ' מעל פני השטח ומהווה אתגר למטפסי הרים. נמשיך וניסע ב"דרך הטרולים" (Trollstigen) הנחשבת לאחת הדרכים העקלתוניות והיפות ביותר בעולם- 11 עיקולי דרך, חלקם כה תלולים וצרים שנדמה כי אין יכולת לעוברם. נלך לתצפית על מפל סטיגפוסן (Stigfossen) שגובהו 180מ' , ונמשיך למלוננו באזור הפיורדים.

יום 3- פיורד גיירנגר (Geirangerfjors)-דלסניבה (Dalsnibba)- קרחון בריקסדל (Briksdalsbreen)- אזור הפיורדים המרכזי
נתחיל את יומנו בשייט בפיורד גיירנגר הנחשב ל"מלך" הפיורדים בנורבגיה ואתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נצפה במפלי ההינומה, שבע האחיות ועוד אתרים מעניינים לאורך הפיורד. נתרשם מההרים התלולים המהווים את "קירות" הפיורד המתנשאים לעתים בצורה כמעט אנכית לגבהים עצומים. נמשיך למצפה דלסניבה המשקיף מגובה 1500 מ' על ההרים המושלגים (אם מזג האוויר יאפשר עליה למצפה). יעדינו היום לאחד האטרקציות המתויירות ביותר בנורבגיה-קרחון בריקסדאל, השלוחה המפורסמת ביותר של שדה הקרח יוסטדאל (Jostedalsbreen) . לשפת הקרחון ניתן להגיע בהליכה רגלית במעלה ההר דרך שדות פרחי בר מקסימים, מפלים מרהיבים ונחל שוצף. הקרחון שצבעו הכחול בחלקו נובע מדחיסות הקרח בגלל עוביו, גולש כל הזמן לכוון האגם שנוצר מהפרשת הקרח. לעתים אפשר לשמוע את קולות השבירה של הקרחון שבגלל תנועתו הבלתי פוסקת נוצרים בו סדקים רבים ושפתו נשברת במגעה עם המים.לינה באזור הפיורדים.

יום 4 - טיול על קרחון ניגארד (Nigardsbreen) - פלאם / איזור ווס (Voss)
היום נחווה חוויה מיוחדת במינה, בה נוכל להתפעל מקרוב מהצבע הכחול של נהר הקרח העצום, ולחוש את עוצמתו של הקרחון מקרוב מאוד. הכי קרוב: לטייל עליו!!! עם בוקר נצא לעבר קרחון ניגארד, שלוחה נוספת של שדה הקרח העצום יוסטדאל. שדה קרח זה, המכונה גם כיפת קרח הוא הגדול באירופה ו"מפרנס" בקרח זורם כ-50 קרחונים היוצאים ממנו לכל הכוונים. נשוט בסירה אל שפת הקרחון ולאחר שנצטייד בציוד מתאים להליכה על הקרח נתחיל במסע על גבי הקרחון עצמו. נראה את הסדקים הנפערים בתוך הקרח (Crevasse) כתוצאה מתזוזתו המתמדת, ונצטלם כשהרקע הכחול מהווה תפאורה נהדרת. מהקרחון נמשיך בדרכנו לפלאם- בה נלון / לאזור ווס.

*** בטיולי ספטמבר לא תמיד ניתן להגיע לקרחון כיוון שחברות השייט סוגרות את האתר. במקרים כאלו נמצא מסלול חלופי

יום 5– פלאם/ אזור ווס – מירדאל - אורלנד- ברגן
את הבוקר נתחיל ברכבת הנופים מפלאם למירדאל- מסע פנטסטי ברכבת, נסיעה דרמטית של כ-20 ק"מ של עיקולים ופיתולים. המסילה היא אחת מקווי הרכבת הכי תלולות בעולם. כ-80 אחוז מהדרך היא בשיפוע של 55 אחוז. המנהרות המפותלות שעוברות לתוך ומחוץ להר, הם העדות לעבודת הנדסה מיומנת ונועזת ביותר בהיסטוריה של קווי הרכבת של נורבגיה. הפרש הגבהים בין פלאם למירדאל הוא 863.6 מ'. זמן הנסיעה הוא כשעה עם הפסקה אחת - הרכבת עוצרת בדרך לצילום תמונות של המפל היפה ביותר – Kjosfossen. משם ניסע לתצפית אורלנד – התצפית הגבוהה ביותר בדרך הררית בין אורלנד ובין ברדל המתנשא לגובה של 1,306 מטר. שלג קיים לאורך הכביש ברוב חודש הקיץ ולכן נקראת הדרך גם "דרך השלג". הדרך יורדת מלמירדאל והנוף הנפתח לכיוון אזור הפיורד הדרמטי מסביב לאורלנד, הוא עוצר נשימה. נעצור לקפה במלון בסטלהיים, שיחמם את גופנו ונחזה בנופים המדהימים מגינת המלון . נמשיך בנסיעה לברגן.

יום 6– ברגן – גיילו (Geilo)
את הבוקר נקדיש לסיור בברגן. בעבר הייתה העיר מרכז חשוב של הברית ההנזיאתית ואחד מבסיסי היציאה לפשיטות הויקינגים . נסייר באזור המזח הראשי ובשוק הדגים, בתי העץ בריגן(Bryggen) המשומר ע"י אונסק"ו, שם ניתן לחוש את קסם ימי- הביניים תוך שיטוט בסמטאות הציוריות של העיר העתיקה. נעלה לתצפית מרהיבה מעל ברגן ברכבת הפוני קולר (Fløibanen) . משם נוכל להשקיף על העיר ומפרציה. אחר הצהרים נסע לכוון גיילו שבה נלון.

יום 7– גיילו- אוסלו
עם בוקר נמשיך בדרכנו לאוסלו, אליה נגיע בשעות הצהרים. בהגיענו לאוסלו נתחיל בסיור מודרך בעיר- נראה את מבצר אקרסהאוס השולט על אוסלו פיורד, נראה את ארמון המלך, נסייר ברחוב קארל יוהאן ובאזור הקניות והבילויים החדש והתוסס של הנמל. נבקר באחד מגני הפסלים היפים בעולם- גן הפסלים של ויגלנד המציג פסלי אדם בגודל טבעי המתארים את מעגל החיים, ונעלה לגבעת הולמקולן - אתר סקי מפורסם בו נערכות מידי שנה תחרויות הסיום של הגביע הלאומי בספורט חורף, בו נראה את מקפצת הסקי המרשימה. עוד נבקר בגלריה הלאומית בה נוכל להתרשם מהיצירות המפורסמות של אדוורד מונק, גדול ציירי נורבגיה, שציורו "הצעקה", שיכול להתפרש כסמל לייסורי האדם המודרני, הוא המפורסם ביותר. לינה באוסלו.

יום 9+8 - אוסלו - ת"א
הבוקר נבקר במוזיאון הספינות הויקינגיות בו נוכל לראות ולהתרשם מיכולתם המופלאה של יורדי הים האמיצים שבשיא גדולתם השתרעה ממלכתם כמעט על כל אירופה וחלקים גדולים של אסיה. יש טוענים שהם היו מגלי אמריקה הראשונים. נמשיך ונבקר במוזיאון קון טיקי המספר את סיפורה המופלא של ספינתו של תור היירדאל, החוקר הנורבגי המפורסם שניסה להוכיח כי מקורם של יושבי פולינזיה הוא בדרום אמריקה. לקראת הטיסה הביתה ניסע לשדה התעופה ונמריא חזרה לת"א דרך יעד ביניים, מלאי חוויות ורשמים מהטיול...

 

 

 

לטיול סקנדינביה לחץ כאן !  

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות   - אירופה

טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות   - אירופה

טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות   - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן לנורבגיה -7 לילות
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות