טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה בחגים - Pura Vida , מוזיקה וטבע כולל שמורת הטורטוגרו בעונת הצבים - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מרכז אמריקה » טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה בחגים - Pura Vida , מוזיקה וטבע כולל שמורת הטורטוגרו בעונת הצבים

טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה בחגים - Pura Vida , מוזיקה וטבע כולל שמורת הטורטוגרו בעונת הצבים

משך הטיול: 16 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

Bien Venida Pura Videa - ברוכים הבאים לחיים הטובים של מרכז אמריקה !!

קובה - הגדולה מארצות איי הקריביים אשר מתאפיינת באווירה ייחודית ובשמחת החיים של תושביה בו למרות מגבלות הממשל הקומוניסטי של קסטרו אשר אחראי על מגבלות רבות בחייהם. הזמן בקובה עומד מלכת ואין כיום מקום בעולם בו אפשר להרגיש את המשטר כפי שהוא קיים , אך לא עוד להרבה זמן עקב ההתפתחויות הדרמטיות מול ארה"ב ...בטיולינו תכירו את ההיסטוריה המעניינת ,הטבע והתרבות המקומית. חשוב לנצל ביקור באי תחת הממשל הנוכחי משום שלא ידוע מה יהיה לאחר ימי קסטרו בשלטון ואיך ישפיע הסכם השלום עם אמריקה.

קוסטה ריקה- מדינה טרופית השייכת לרצועת ארץ האש שוכנת במרכז אמריקה ובעלת עושר עצום של חי וצומח ייחודי לאזור.הרי געש מעינות חמים וחופים מזמינים ...הצטרפו אלינו לטיול מושקע ואיכותי אשר תוכנן לאחר מחשבה רבה על מנת ליצור תוכן עשיר וייחודי כמידת האפשר ובעיקר,עם הרבה אהבה לשתי מדינות קסומות אלו...

* קבוצות קטנות- מינימום 15 איש , מקסימום 33 איש !

* בתי מלון-בתי מלון ברמה תיירות טובה 4* או הטוב בנמצא הזמין
( לדוגמא בטרינידד שבקובה ובמונטה וורדה בקוסטה ריקה ,
שם תיתכן לינה גם במלון 3* עקב ההיצע בתי המלון המוגבל שבמקום) .

לתשומת ליבכם -
 בקובה ישנה מצוקת חדרים גדולה מאוד החל  משנת  2016  עקב הסכם השלום עם ארה"ב. כמות הביקושים לקובה גדולה מאוד אך אין תשתית מספקת של בתי מלון ,לכן,יתכן והקבוצה תשתכן במלונות 3 כוכבים ואף תפוצל לכמה בתי מלון. כמובן שאנו עושים ימים כלילות עד הרגע האחרון על מנת להשיג את בתי המלון הטובים ביותר ושהקבוצה תתאכסן באותו בית מלון.ככל שתקדימו להרשם והטיול יובטח , כך נוכל להשיג את בתי המלון הנמצאים בעדיפויות הראשונות שלנו מכיוון שלא ניתן להזמין בתי מלון ללא רשימת נוסעים אמיתית.

·* אוזניות שמע ומפה לכל נוסע.

* בכל טיולי מסעות נערך מפגש קבוצה בת"א כשבוע לפני הטיול.

* הויזה לקובה כבר כלולה במחיר! (בעוד שבחברות אחרות נדרשת תוספת
של כ-60-80 דולר לאדם.)

ביקורים ופעילויות ייחודיות למסעות בקובה:
*ביקור בקהילה האקולוגית השוכנת בתוך שמורת הטבע לאס טראסס.
*ארוחת ערב מיוחדת במסעדה פרטית (ולא ממשלתית)בהוואנה .
*סיור בהוואנה במכוניות עתיקות.
*שיעור סלסה עם מדריכים מקצועיים.
*יציאה למופע מוסיקה במועדון מקומי .
*ביקור בשמורת הטבע אל ניצ'ו באזור סינפאגוס .
*סיור כפרי באזור וארדארו כולל מוזיאון בית המרקחת.
*ביקור בחוות המינגווי .


בקוסטה ריקה:
*ביקור ולינה בשמורת הטורטוגרו כולל סיור לילי באתרי הטלת הצבות .( בעונה בלבד בין יולי לאוקטובר).
*קנופי (גלישה חוויתית באומגה בין הצמרות )
*סיור שבילים ביער העננים.
*שייט על אגם הארנל למונטה וורדה( במקום נסיעה בכביש העוקף כ 4-5 שעות).
*סיור חקלאי בחווה מקומית אורגנית.
*סיור שוקולד מרתק בארנל.
*הגשרים התלויים במונטה וורדה.
*ביקור מלא בהר הגעש פואס ומפלי לה פאז כולל ארוחת צהרים.
*ספארי תנינים בנהר הטרקולס.מדריד/פריז/אמסטרדם- בטיולים הכוללים קוניקשן ארוך באירופה:

* חצי יום סיור בעיר  בדרך חזור או התרעננות במלון סמוך לשדה.(תלוי באורך הקונקשין).המידע הסופי יעודכן באתר לאחר הבטחת הטיול וגם במפגש הקבוצה.

*בטיסות איבריה להוואנה דרך מדריד בדרך בהלוך ישנו קונקשין במדריד של מספר שעות.במידה וזמן ההמתנה הוא מעל ל-5 שעות ,תערך יציאה מאורגנת מהשדה לארוחת צהרים במסעדת בופה( כלול במחיר)  במרחק נסיעה קצרה מהשדה. במידה וזמן ההמתנה הוא בין 4-5  שעות , הקבוצה תהנה מארוח בלאונג' היוקרתי אשר שדה התעופה. 

יום 1: ת"א-אירופה- הוואנה
נצא מנתב"ג בטיסה לקובה דרך נחיתת ביניים קצרה באירופה . לאחר הנחיתה בקובה ונסיעה לא ארוכה, נגיע אל הוואנה- העיר הגדולה ביותר בקריביים -בירתה של קובה ומרכז החיים בה .העיר משמרת את אווירת המאה הקודמת וזרועה במבנים קולוניאליים שמעידים על אווירת פאר ששררה בעיר בזמנים אחרים. לאחר הנחיתה וסידורי ההגירה ,ניסע אל בית המלון .ארוחת ערב(קלה*)  ולינה בהוואנה.

יום 2 : הוואנה העתיקה
הבוקר נצא אל מרכזה של הוואנה בה נבלה את היום. ניסע לאורכה של טיילת המליקון במכוניות העתיקות משנות ה -50- אחד מהמסמלים המפורסמים ביותר של קובה , אל כיכר המהפכה בו מתנוססת דמותו של צ'ה- גווארה על חזית בנין משרד הפנים. בדרכנו  נבקר בהוואנה המודרנית -ברובע ודאדו אשר היה מרכז פעילותה של המאפייה של החוף המזרחי של ארה"ב ובאחד משני בתי הכנסת  שבעיר שם ניפגש עם נציגי הקהילה היהודית(במידה ויהיה פתוח). נראה את בניין ה"קפיטול" המרשים ואת שדרת ה"פראדו" הרחבה.נמשיך אל "הוואנה ויאחה" היא הוואנה העתיקה- אתר מורשת עולמי שזכה לתואר זה בזכות הכיכר המקסימה שנבנתה כאן במאה ה -16.נבקר  נבקר במוזיאון הרום (הוואנה קלאב פאונד שיין) המעניין,בפלאסה דה ארמס השוקקת ובככרות הסמוכות.לאחר ארוחת הצהרים ,נמשיך ונטייל ברחובות העתיקים של מרכז העיר,נראה את הקתדראלה שהחלה להבנות ב – 1748 ושכונתה "יצירה מוזיקלית מאבן" והיא אחת העתיקות ביבשת אמריקה ,נחצה אל צידו המזרחי של פתח המפרץ אל תצפית יפה ממבצר אל מורו .נשוב למלון להתארגנות אשר לאחריה נצא אל ארוחת ערב מיוחדת בפאראדר- סוג של מסעדות בבעלות פרטית ( ולא ממשלתית)הממוקמות בדרך כלל במבנים מיוחדים או בבתים פרטיים .לינה בהוואנה.

יום 3 :שמורת לאס טראסס – הוואנה
לאחר ארוחת הבוקר, נצא מהוואנה דרך שכונה מיוחדת וצבעונית במיוחד לכיוונו של מחוז "פינאר דל ריו "לביקור מיוחד בקהילה האקולוגית "לאס טראסס" המנהלת את עצמה כ"קיבוץ" קובני שם נשמע על חיי הקהילה החיה בתוך שמורת הטבע מסביב לאגם ו
מונה כ-1000 איש ומנהלת את עצמה כ"קיבוץ" קובני מסביב לאגם .נשמע על חיי הקהילה ונבקר גם בשמורה שבמקום כולל טיול רגלי לעבר הבריכות וביקור במלון קטן המשתלב בטבע "לה מוקה".נראה את בית הספר המקומי ואולי גם נצליח לבקר בו ,החנויות, הספריה ועוד...לאחר ארוחת הצהרים נשוב אל  הוואנה.בערב נצא לאחר ממועדני המוסיקה שבעיר ונהנה מהאווירה המקומית. ארוחת ערב  ולינה בהוואנה.

יום 4: הוואנה– פארק אל ניצ'ו (El Nicho)-סיינפואגוס
לאחר ארוחת הבוקר, נצא מהוואנה לכיוון דרום מערב לא לפני שנבקר באחד המפעלים ליצור סיגרים בהוואנה בו נוכל לראות את התהליך של ליפוף עלי הטבק עד ליצירת הסיגר הקובני היקר .נגיע אל פארק El Nicho הממוקם ברכס הרי האסקמברי בין סיינפואגוס וטרינידד בו נצא לטיול קצר אל המפלים היפים והבריכות הטבעיות עם מי הטורקיז הצלולים .אם יתמזל מזלנו , נראה את ה- Tocororo-הציפור הלאומית של קובה אשר נוצותיו מזכירות את צבעי הדגל הקובני; אדום, כחול, לבן. לאחר הביקור בשמורה וארוחת הצהרים נגיע אל העיירה סיינפואגוס (מאה האבוקות). קולומבוס הגיע אל מפרץ זה במהלך מסעו השני לאמריקה ומכאן יצא במאה ה -19חלק ניכר מהסוכר שגודל באי. נבקר במרכז העיר, בארמון פרר בפלאסיו דה ואיה ובתיאטרון תומס טרי (במידה ויהיה פתוח) . ארוחת ערב ולינה בסיינפאגוס או בטרינדד.

יום 5 : סיינפואגוס-טרינידד
לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה קצרה אל העיר הקולוניאלית היפה טרינידד - אחת משלושת מקומות הישוב הראשונים שהוקמו ע"י הספרדים ושהפכה להיות במאה ה - 19 לבירת המחוז המרכזי של קובה, כאן הוקמו עשרות טחנות סוכר שבהן הועסקו אלפי עבדים -תעשייה שהייתה למקור עושרה של העיר. היום ניתן עדיין לראות את שרידי העושר בבתיה המשופצים של העיר, בכנסיות המהודרות וברחובות מרוצפי האבן של העיר. במהלך ביקורנו, נסייר בכיכר המרכזית "פלאזה מיור " ונראה את בתי האחוזה סביבה. נבקר במוזיאונים המציגים את עברה של העיר בתקופותיה השונות וככל שיאפשר הזמן גם בשוק המזכרות התוסס שבעיר. נלגום גם משקה במועדון "קאנצ'אנצ'ארה "לצלילי להקת נגנים.לאחר ארוחת הצהרים  במסעדה במרכז העיר. נצא לבקר ב"עמק תחנות הסוכר" המפורסם –זכר לימי תור הזהב של תעשיית הסוכר אשר כמו העיר טרינידד, זכה למעמד של אתר מורשת עולמית ע"י אונסקו. נבקר גם בכפר הקטן איסנאגה ונעלה לתצפית יפה על העמק מהמגדל שבו. גובהו של המגדל הוא 44 מטר והוא שימש לפיקוח על העובדים בשדות. בערב נצא אל מרכז העיר כדי לחוות את האווירה המיוחדת והשמחה השוררת בה בשעות הערב לא לפני שנלמד כמה צעדי סלסה ממדריכים מקצועים(במידה והלינה תהיה בטרינדד)ארוחת ערב ערב ולינה בטרינדד או באזור.

יום 6 : טרינידד-סנטה קלרה- וארדרו
לאחר ארוחת הבוקר, נצא מטרינדד אל העיר" סנטה קלרה" השוכנת כמעט בדיוק במרכזה של  קובה, באמצע הדרך בין הוואנה לקמגוואיהעיר מזוהה בעיקר בזכות מלחמת העצמאות הקובנית נגד משטרו של הרודן באטיסטה. נבקר ב"מוזיאון הרכבת", זכר לקרב שנערך במהלך המהפכה הקובנית  בסוף 1958 בהנהגתו של צ'ה גווארה וקמילו סינפיאגוס והכריע את המערכה ,מה  שגרם לעזיבתו של הרודן את קובה וסלל  את הדרך להשתלטותו של קסטרו על המדינה. עוד נבקר במתחם הכולל מוזוליאום ומוזיאון וכמובן אנדרטה לזכרו של המהפכן המפורסם ארנסטו "צה" גווארה. לאחר ארוחת הצהרים , נמשיך בנסיעה אל ווראדרו אתר נופש הממוקם על חצי אי צר, חולי ומאורך שם נשהה באחד ממלונות הנופש על בסיס בכל כלול. ארוחת ערב ולינה בוארדרו .

יום 7  - וארדרו- מוזיאון בית המרקחת- הוואנה
 הבוקר נוכל ליהנות מחוף הים וממתקני המלון .אפשר ליהנות מפעילות ספורט ימי חופשית(לא ממונע) וממגוון פעילות אחרות וכמובן שתייה ובר חטיפים חופשי .לאחר ארוחת הצהרים במלון, 
נצא  מווארדארו חזרה לכיוון הוואנה ונשלים את סיורינו באזור. נבקר בעיר מטאנזס ובמוזיאון בית המרקחת הכולל מעבדת תרופות נדירה עם כלי פורצלן ואלפי מרשמים שנכתבו ביד בידי רופא צרפתי. ונעלה לתצפית המרשימה על  עמק יומורי .נשוב אל הוואנה אל לילה אחרון ונהנה מארוחת ערב טובה במסעדה פרטית ומסיור פרידה לילי מהוואנה העתיקה. ארוחת ערב ולינה בהוואנה.

יום 8  - הוואנה –מוזיאון המינגוואי- סאן חוסה. 
בוקר אחרון בהוואנה , היום  נלך בעקבותיו של הסופר ארנסט המינגווי המפורסם ונבקר בחווה הידועה כ"מוזיאון המינגווי"-אשר נמצאת סמוך להוואנה בכפר "סאן פרנסיסקו דה פאולה".כמות ענקית של ספרים מפוזרים בכל חלקי הבית מחדר המיטות דרך המטבח ,חדר האורחים וכלה בחדר הקריאה המועדף -סה"כ כ- 20,000 כרכים.לאחר ארוחת הצהרים,נצא בטיסה( דרך אל סלבדור) אל סאן חוסה ,בירתה של קוסטה ריקה.ארוחת ערב(*קלה עקב שעת הנחיתהלינה בסאן חוסה.

יום 9- הר הגעש פואס –מפלי לה פאז -חוות קפה.
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת , נצא אל הר הגעש פואס המתנשא לגובה של 2708 מטר. במידה ומזג האוויר יאפשר זאת נוכל לראות את לועו של ההר. משם נמשיך לגני ומפלי לה פאז בהם נמצא מפלי מים מרהיבים הנוצרים כתוצאה מזרימת נהר לה פאז במורד. באזור המפלים שהוא גם יער גשם נמצא גן הפרפרים הגדול ביותר בקוסטה ריקה, גן ציפורי שיר ויונקי דבש, תצוגה מרשימה של סחלבים ועוד..לאחר ארוחת הצהרים בשמורה,נבקר בחוות קפה ונלמד על גידול הקפה משלב הגרגיר ועד לכוס הקפה שלנו..ארוחת ערב ולינה בסאן חוסה .

יום 10 -סאן חוסה-שמורת הטורטוגרו- סיור לילי לאתרי ההטלה של הצבות.
בבוקר ניסע צפונה לנמל מאטינה או קאניו בלנקו דרך יער העננים "בריליו קריליו ". עם ההגעה לאזור המעגן, נעלה על סירות ונצא בשייט חוויתי דרך תעלות ודרכי מים לכפר טורטוגרו אשר לחוף הים הקריבי. אזור זה נחשב  לאחד האזורים המיוחדים והיפים בקוסטה ריקה. בפארק של תעלות ודרכי מים ביניהם צמחיית ג'ונגל מפותחת . נופי ביצה ולגונות ושפע של בעלי חיים ועופות מים, דגים, קופים, איגואנות ואתרי ההטלה של צבי היםהירוקים (בעונה) . לאחר ההגעה ללודג' וארוחת צהרים, נצא לטיול בכפר טורטוגרו ונלך לאורכו של החוף הקריבי. את הלילה נבלה בלודג' הממוקם בתוך סבך הג'ונגל.בערב נצא לסיור לילי ייחודי המתקיים רק בעונה ,בו נצפה במחזה  המרהיב של הצבות היוצאות מן הים בלילה ומטיךות את ביציהן על החוף.ארוחת ערב ולינה בטורטוגרו.

יום 11 -טורטוגרו- לה פורטונה- ארנל 
נשכים לצלילי קולות היער. בשמורת הטורטוגרו בשמורה יותר מ 400 מיני ציפורים ובעונת הנדידה גדל מספרם אף יותר. השמורה גם מאכלס תיותר מ 400 סוגי עצים וכ- 2400 סוגי שיחים אשר את חלקם נראה בשייט בסירות קטנות בתעלות. נצפה בנופי היער ובמגוון בעלי החיים שבו . נצא מהטורטוגרו בשייט אל גואפילס שם נאכל את ארוחת הצהרים אשר לאחריה נמשיך בנסיעה דרך הנופים החקלאים המאפיינים את קוסטה ריקה, . בדרך נעצור ב"עץ האיגואנות הגדולונוכל להתרשם משלל האיגואנות החיות עליו.נמשיך בנסיעה לעיירה הציורית "לה פורטונה " לפנינויתנשא הר הגעש ארנל ברקע כחלק מרכס הטילארן המהווה את קו פרשת המים בין האוקיינוס השקט לים הקריבי ונחשב להר הפעיל ביותר מבין הרי הגעש קל קוסטה ריקה. בערב נהנה מהמעינות החמים בהן מפורסם האזור  במלון או באתר סמוך.ארוחת ערב ולינה בלה פורטונה.

.יום 12 : ביקור בחווה מקומית - שייט  למונטה וורדה-הגשרים התלויים.
הבוקר נצא בנסיעה לעיירה הציורית "לה פורטונה " לפנינו, יתנשא הר הגעש ארנל ברקע כחלק מרכס הטילארן המהווה את קו פרשת המים בין האוקיינוס השקט לים הקריבי ונחשב להר הפעיל ביותר מבין הרי הגעש של קוסטה ריקה,.נהנה מחוויה מקומית אותנטית בחווה הממוקמת בקרבת לה פורטונה אשר בבעלותו של חקלאי קוסטה ריקני העובד בשיטות מסורתיות, מאסטר בגידולים אורגניים , ומבקרים מספרים שרק המפגש עימו שווה את כל הסיור !בעל החווה יוביל אותנו דרך מטעי פירות וירקות אורגנים אקזוטים ,מקצתם לא מוכרים ויספר על השימושים בגידולים אלו בבישול ובתעשיה ויתרונותיהם הבריאותים.החווה עצמה ממוקמת ביער ראשוני יפהפה המושך באופן טבעי מינים רבים של בעלי כנף וחיות אחרות בהמשך הסיור נחזה בתהליך המרתק של הכנת ה"גווארו" . משקה חריף המופק מקני סוכר ובעצמנו נכין את משקה ה"דולסה" המקומי המופק גם הוא ממיצי קנה הסוכר. בתום הסיור, נצא בשיט על אגם הארנל היפה לכיוון מונטה וורדה- רכס הררי ומעוטר בצמחייה טרופית, ביערות עננים וביערות גשם. נעבור דרך העיירה סנטה הלנה , העיירה המרכזית באזור שבו חיה גם קהילה מיוחדת של "קוויקרים" אמריקאים שהגיעו לאזור בתחילת שנות ה – 50 והייתה מחלוצי החשיבה האקולוגית -תיירותית שקוסטה ריקה מובילה בה. לאחר ההגעה ל "מונטה ורדה" נפתח ב"טיול צמרות" -הליכה על הגשרים התלויים המורמים מעל צמרות עצי היער, הרעיון הוא לצפות על היער ועל בעלי החיים שבו לא מגובה הקרקע כרגיל אלה מגובה שהוא מעל הצמרות. ארוחת ערב ולינה במונטה וורדה.

יום 13: מונטה וורדה –-מנואל אנטוניו
הבוקר נפרד מהאזור ההררי ,ניסע דרומה לאורך מפרץ נקויה לאורך חופיו של האוקיינוס השקט ובינות לצמחייה עבותה אל שמורת מנואל אנטוניו שייחודה הופך אותה לאחד משיאי הטיול. יער יפהפה ירוק הפרוש על חוף ים לבן וברקע אוקיינוס כחול כל זה מהווה תפאורה מושלמת לשפע מיני בעלי החיים. פרפרים, רקונים וקופים. נגיע לנמל "קאפוס " בו נעלה על סירת קטמארן שתשיט אותנו לאורך החופים במים הצלולים של שמורת מנואל אנטוניו . יש לנו סיכוי לחזות בדולפינים שילוו את סירתנו בקפיצות, או בצבי ים שישחו לידנו. נגלה איים וצוקים בצורות מגוונות שמשמשים בתי גידול לשפע של עופות מים. לאחר ארוחת הצהרים על הסירה נעגון באחד המפרצים היפים לשחייה ושנורקלינג.ארוחת ערב ולינה במנואל אנטוניו.

יום 14: שמורת מנואל אנטוניו-ספארי תנינים  
הבוקר נצא לסיור בשמורה המשתרעת לאורך החוף. נראה את יער הגשם הגולש עד קו המים ונפגוש באיגואנות ובקופי קפוצ'ין שיציצו בנו ממרחק לא גדול.בין מיני הצמחייה נוכל למצוא גם סוגי סחלבים לצד מיני הצמחים "המסורתיים" דקלי קוקוס, שרכים ואפיפיטים וכמובן נוכל לשכשך גם במי האוקיינוס הצלולים. ניפרד מהחוף ונצא חזרה אל סאן חוסה.בדרכנו נעצור בנהר הטרקולס ל"ספארי תנינים" בו נשוט בנהר ונצפה בתנינים החיים בו ובאנשי הצוות המאכילים אותם.במידה ויאפשר הזמן,נעבור בעיירה היפה סראצ'י המפורסמת בגלל כרכרת הקפה הגדולה בעולם המעוטרת באיורים בעבודת יד,היא פריט האומנות המפורסם ביותר בקוסטה ריקה אשר נכנסה לספר השיאים של גינס.ארוחת ערב ולינה בסאן חוסה.

ימים  16 -15 : סאן חוסה-אירופה-ת"א  
נפתח את היום בסיור מקיף בסאן חוסה .נבקר בתאטרון הלאומי המרשים ובמוזיאון הזהב המעניין .אחר הצהרים,נעלה על טיסתנו לת"א  מדריד בה נערוך חצי יום  סיור באתרי העיר המרכזיים. נחיתה בת"א בשעות הערב בשעות הבוקר המוקדמות של היום ה-16(במידה והטיסה דרך מדריד ולא דרך פריס) עמוסי תמונות ,קניות וחוויות...

 

 

אפשרות  להמשך טיול  פרטי בפנמה 

 חבילות ייחודיות  באזור כגון  איי בוקאס דל טורו /  איי סאן בלאס החל ממינימום 2 אנשים  .(בליווי מדריך דובר עברית, במידה ויהיה פנוי ) 
*לקבלת פרטים נוספים -אנא בקשו מנציג המכירות שיפנה אתכם לאיש הצוות שלנו המתמחה באזור זה.

להלן מסלול לדוגמא להמשך טיול עצמאי בפנמה:

יום -1   סאן- חוסה- פנמה סיטי
נחיתה בשעות אחר הצהרים בפנמה סיטי,מפגש עם המדריך המקומי.בערב,אפשרות לצאת למופע פולקלור וארוחת ערב בדגש מאכלים מקומיים, או לארוחת ערב באחת המסעדות המומלצות בעיר (כלול במחיר). לינה בפנמה סיטי.

יום -2   פנמה סיטי-איי סאן בלאס
השכם בבוקר נצא מפנמה סיטי על גבי רכבי 4  4X אל כיוונו של ארכיפלג דה- סאן בלאס בו  נוכל למצוא  איים בתוליים וציוריים כאילו שיצאו מגלויה.(אורך הנסיעה כשעתיים וחצי  לכיוון בדרך סלולה). לאחר ההגעה לנקודת היציאה לאיים ,נחליף את הג'יפים בסירות קטנות אשר ילוו אותנו במהלך היום ואיתן נצא אל הים הפתוח. נבקר באחת מקהילות שבט ה"קונה" -קבוצת הילידים החייה באיים כאוטונמיה נפרדת השומרת בקנאות על אופיה המסורתי  וכנראה גם הכי עצמאית במרכז-דרום אמריקה .לאחר מכן, נעצור באחד מהאיים הקטנים והאקזוטיים לארוחת צהרים קלה אשר מתאימה לאופי המקום  ולשחייה ושינרקול במיי הטורקיז הצלולים שלחופו.בתום היום,נפגוש את הג'יפים בשנית ונשוב בנסיעה אל מלונינו בפנמה סיטי בסביבות השעה 18.00.לינה בפנמה סיטי.

יום 3 –פנמה סיטי – אירופה- ת"א
היום  נשלים את סיורינו בעיר ובאזור, נעלה לתצפית יפה על המפרץ ,ממנה נשקף נוף מרהיב של מגדלי הענק הצומחים ללא הפסקה בעיר המודרנית אל מול העיר העתיקה. נמשיך לביקור בעיר העתיקה של פנמה סיטי" הקוסקו וייאחו" -הרובע הקולוניאלי של העיר עם רחובות צרים ובתים צבועים בצבעי פסטלהארכיטקטורה של השכונה מזכירה את הרובע הצרפתי בניו אורלינס. הסיור בפנמה העתיקה,שהותקפה ונשדדה בשנת 1671 על ידי פיראטים אנגלים בהנהגתו של הנרי מורגן הוא טיול  רגלי קצר וקליל, כאשר ההליכה היא על הטיילת הצופה אל קו הרקיע וגורדי השחקים של פנמה סיטי ומאידך מעבירה את המבקרים ברחובות מרוצפים בלבנים אדומות, קתדראלה עם צריחים ,קירות מטים ליפול ושרידי קשתות ובתים מהתקופה הספרדית. באזור שוכן גם בית הנשיא(כל זאת במידה והביקור לא התבצע ביום הקודם לאחר הביקור בשבט אמברה-ראו אופציה נוספת מטה).משם נמשיך לביקור במירפלורס  מרכז המבקרים ונקודת התצפית על תעלת פנמה  החשובה והמפורסמת המאפשרת לאוניות הענק העמוסות בסחורה לעבור בה מקצה אחד של כדור הארץ לקצהו השני ובחזרה. נצפה בתהליך המעבר המעניין בין מפלסי המים המשתנים ונבקר במוזיאון התעלה המרשים בו נוכל ללמוד על ההיסטוריה של התעלה ותהליך בנייתה המורכב. בתום היום, נשוב אל שדה התעופה ונעלה על טיסתינו  חזרה לישראל דרך אירופה .

אופציה נוספת -ביקור בשבט האינדיני  אמברה במקום  באיי סאן בלאס
(במידה ותבחרו באופציה זו,יש להפחית מהמחיר הכולל 
80  דולר לאדם או לחילופין להוסיף יום לטיול).
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לחצי יום חוויתי בשבט האינדיאני "אמברה ".ניסע מפנמה סיטי כשעה וחצי מזרחה ונגיע לנהר הצ'ארג'ס שם נעלה על סירות קאנו שייקחו אותנו אל הכפר האינדיאני ,לאחר קבלת הפנים של אנשי הכפר ,הסברים מפיהם על המקום וריקודים מסורתיים ,נערוך סיור בג'ונג'ל אל המפלאשר במימיו נוכל להשתכשך נשוב אל הכפר  ונאכל ארוחת צהרים מסורתית אותה יכינו בנות השבט .בתום הביקור, נשוב בשיט על הנהר. אחר הצהרים ,נבקר בעיר העתיקה של פנמה סיטי" הקוסקו וייאחו". בערב,אפשרות לצאת לארוחת ערב ומופע פולקלור או לארוחת ערב באחת המסעדות המומלצות בעיר.לינה בפנמה סיטי.

 

מחיר  החבילה  הנ"ל לאדם בחדר זוגי:

  • לינה במלון טראמפ 5* דלקס מחיר לאדם בחדר זוגי:

https://www.trumphotelcollection.com/panama/

מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 2-4 מטיילים:715 דולר

  • לינה במלון הארד רוק 5*

http://www.hardrockhotels.com
מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 2-4 מטיילים:645  דולר

 

  • לינה  במלון רדיסון דה קאפוליס 4*

https://www.radisson.com/panama-city-hotel-pa-0833-0293/panpcit
מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 4- 2  מטיילים: 594 דולר

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה בחגים - Pura Vida , מוזיקה וטבע כולל שמורת הטורטוגרו בעונת הצבים לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה בחגים -  Pura Vida , מוזיקה וטבע  כולל שמורת הטורטוגרו בעונת הצבים - מרכז אמריקה

טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה בחגים -  Pura Vida , מוזיקה וטבע  כולל שמורת הטורטוגרו בעונת הצבים - מרכז אמריקה

טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה בחגים -  Pura Vida , מוזיקה וטבע  כולל שמורת הטורטוגרו בעונת הצבים - מרכז אמריקה

פורום גולשים - טיול מאורגן לקובה וקוסטה ריקה בחגים - Pura Vida , מוזיקה וטבע כולל שמורת הטורטוגרו בעונת הצבים
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות

 ©כל הזכויות שמורות [email protected] .מסלול  זה הוא מסלול יחודי אשר נבנה ע"י צוות מסעות  ואין להעתיק את התוכן  הנ"ל בשום  צורה שהיא.