טיול מאורגן לדרום קוריאה -בסוכות 2017 ! - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מזרח הרחוק » טיול מאורגן לדרום קוריאה -בסוכות 2017 !

טיול מאורגן לדרום קוריאה -בסוכות 2017 !

משך הטיול: 11 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

המיטב של דרום קוריאה: נצא לסיור לשריד האחרון והמרתק של המלחמה הקרה, נראה היכן חפרו הקוריאנים ע"מ להעביר מרגלים ונשק.
נבקר בכפר הפולקלור - בו בוצע שחזור מפורט של אורחות החיים הקוריאניים, בתי אמנים,כמובן שלא נחמיץ את האי ג'ג'ו שנחשב לאחד מפלאי עולם ועוד ועוד...
נבקר במצפה הכוכבים הראשון במזרח הרחוק , בקברי מלכים ובכפרי דייגים.

איתנו במסעות תחוו את דרום קוריאה כמו שלא חוויתם בשום חברה אחרת, איתנו תצעדו לאורך כל ההיסטוריה והאירועים המהותיים והמשפיעים ביותר של דרום קוריאה, אצלנו תמצאו את המדריכים הכי מקצועיים ומנוסים, מלונות ברמה גבוהה, אוטובוסים נוחים וממוזגים לאורך כל המסע...
                   

ימים 2+1 : ת"א - סיאול
ניפגש בנתב"ג ונמריא בטיסה דרך יעד בייניים לנמל התעופה הבינלאומי אינצ'ון בקוריאה. ננחת בנמל התעופה שנבנה על אי מלאכותי. סיאול היא עיר שיש בה הכול, מסביב לשעון ובגדול: מוסדות החינוך הכי טובים, מקומות העבודה הכי מבוקשים, איכות החיים הכי גבוהה - כולם שואפים להגיע לכאן, ואכן אוכלוסיית העיר היא תערובת של הגירה פנימית מכל חלקי המדינה. 12 מיליון איש עובדים בחברה זו ומחויבים לקונספט: מרדף בלתי פוסק אחר צבירת רכוש, צריכה בלתי נגמרת וטיפוס מתמיד בסולם הדרגות החברתי, החינוכי והתעסוקתי. נתחיל את סיורני בראש מגדל N Seoul Tower, מסמליה של העיר אשר משקיף על הכרך מלמעלה. נמשיך לכפר Namsan Hanok  , המכונה גם "כפר הבתים המסורתיים", זהו כפר קוריאני עם בתים קוריאנים מסורתיים אשר שוקמו כדי לשמר את האווירה באזור. ניסע למלוננו לארוחת ערב ולינה בסיאול.


יום 3 : סיאול
לאחר ארוחת הבוקר נסייר במרכז העיר: נבקר בארמון Gyeongbokgung אשר נבנה ב-1395, והיה ארמון המלוכה הראשי של שושלת Joseon. נמשיך למוזיאון National Folk, זהו המוזיאון הלאומי של דרום קוריאה המשתמש בהעתקים של חפצים היסטוריים כדי להמחיש את ההיסטוריה של חיים מסורתיים של העם הקוריאני. בדרכנו למלון נחלוף ליד Presidential House , או בשמו השני "הבית הכחול" , שהוא למעשה קומפלקס של מבנים, שנבנה בסגנון האדריכלי המסורתי הקוריאני עם כמה אלמנטים מודרניים. הקומפלקס נבנה על חלק מהשטח של שושלת Joseon. כיום הבית משמם כבית הנשיא, כאולם / המשרד הראשי והמזכירות.
נמשיך לחוויה יוצאת דופן של התנסות בהכנת המאכל המקומי 
קימצ'י, מרכיב עיקרי במטבח הקוריאני, זהו מאכל מסורתי העשוי מירקות מלוחים ותוססים, לרוב כרוב וצנוניות קוריאניות.לינה וארוחת ערב בסיאול.

יום 4 : DMZ (האזור המפורז) - סיאול
את הבוקר נקדיש לשריד האחרון והמרתק של המלחמה הקרה, קו הגבול השמור ביותר בעולם - אין יוצא ואין בא, לא ברכב, לא ברגל, לא במכתב ואפילו לא בטלפון. רצועה ברוחב 4 ק"מ לאורך הגבול מהווה את האזור המפורז, ה-DMZ. סיור מיוחד ייקח אותנו לתוך אזור זה, וישאב אותנו לסוגיות הפוליטיות הסבוכות של צפון-מזרח אסיה. נבקר בצד הדרומי של מנהרה שחפרו הצפון קוריאניים מתחת לגבול במטרה להעביר דרכה מרגלים ונשק, נשקיף על העיר הצפון קוריאנית גסונג, ונראה את תחנת הרכבת הנוצצת שהוקמה על הגבול מצידו הדרומי - בה הכול מוכן לרגע בו יוסר מחסום הגבול: המדרגות נעות, השילוט מלא ומוכן, עמדות רכישת הכרטיסים כבר כאן והמסילה מגיעה עד לתוך האזור המפורז. (הביקור במתחם ה DMZ מותנה באישור ממשלתי) ניסע למלוננו לארוחת ערב ולינה בסיאול.

יום 5 : כפר הפולקלור בסוואן – רכבת מהירה - בוסאן
לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את יומנו בעיר סוואן, מעט דרומית לסיאול, בביקור בכפר הפולקלור (Korean Folk Village), בו בוצע שחזור מפורט של אורחות החיים הקוריאניים כפי שהתקיימו לפני 200 שנה. נחזה בבעלי המלאכה, בארכיטקטורה הקוריאנית המיוחדת ובאופן בניית הכפר בחברה מעמדית ושמרנית; במקום נערכים מידי פעם טקסים דתיים, שיחזור חתונות מסורתיות ולעיתים ריקודי עם ואקרובאטיקה. בגמר הסיור נעלה על רכבת מהירה ובנסיעה של כ 3 שעות נגיע אל העיר בוסאן (Busan), העיר השנייה בגודלה בדרום קוריאה בה כ-4 מיליון תושבים. במידה והזמן יאפשר, נצא לסיור פנוראמי בעיר המרתקת (במידה ויהיה בנו הכח)...לינה וארוחת ערב בבוסאן.

יום 6 :  בוסאן
בוסאן היא עיר קוסמופוליטית, לפחות בקנה מידה קוריאני, הודות לנמל השוקק שלה וקרבתה לחופי יפן. מלחים מכל העולם עוצרים בה, לרבות קו ישיר של "צים". העיר החדשה היא "פלא הנדסי וטכנולוגי": גורדי השחקים והרובאים החדשים והמדהימים שבה, נבנו תוך פחות מ 7 שנים!
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בפארק Yongdusan –  Yongdu פירושו "ראש הדרקון"
ו- san  פירושו "הר". הפארק נקרא כך כיוון שראש הר הפארק דומה לדרקון. הפארק משתרעעל שטח של 69,000 מטרים רבועים ויש לו 70 זנים שונים של עצים. בניין בוסאן ממוקם בפארק וגובהו 118 מטר. נעלה לתצפית המרהיבה ממרומי מגדל בוסאן, נראה את בית הקברות המיוחד של חללי האו"ם ממלחמת קוריאה. נמשיך לשוק הדגים ופירות הים מהגדולים בעולם 
(Jagalchi), נסע באחד מהגשרים הארוכים בקוריאה. עוד נבקר ב: שוק Gukje Market, ניסע לכפר Gamcheon המהמם והצבעוני במיוחד שישאיר אותנו בפה פעור. ניסע למלוננו לארוחת ערב ולינה בבוסאן.

יום 7 : בוסאן - ג'ונגג'ו - בוסאן
נצא צפונה ליום סיור שלם בעיר המרתקת ג'ונגג'ו, עיר הבירה העתיקה של קוריאה. החל במאה השביעית אוחדו שלוש הממלכות הנפרדות לקוריאה מאוחדת, שבירתה ג'ונגג'ו. אוכלוסיית העיר הגיעה אז למיליון תושבים, והתפתחו בה מדע מתקדם ובראשו אסטרונומיה. בסיורנו נבקר בקברי מלכים שסגנונם שונה כל כך מהמוכר לנו - תלוליות עפר מכוסות דשא, עם כניסה תת-קרקעית נסתרת למקום הקבורה ונבקר במקדש בולגוקסה - הבנוי על מדרגות אבן וגגותיו הם משיאי האומנות באסיה. נבקר במערת סוקגוראם Seokguram   Grotto המבודדת, היא חלק ממתחם בית המקדש בולגוקסה. נמשיך לפארק Tumuli  חלק מאזורים ההסטוריים של קיונגג'ו אשר הוכרזו כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק"ו בשנת 2000. נמשיך למצפה הכוכבים Cheomseongdae, זה המצפה העתיק ביותר ששרד במזרח אסיה. נחזור בשעות הערב אל העיר בוסאן ללינה וארוחת ערב.

יום 8 :  האי ג'ג'ו, אחד מפלאי עולם
נטוס דרומה לאי ג'ג'ו (Jeju) המהווה את אחת מחמדות היופי של קוריאה הדרומית והוכרז לפני כשנתיים כאחד משבעת פלאי העולם החדשים. צעירים רבים בוחרים ביעד זה לחגוג את ירח הדבש שלהם. האי משלב צמחיה מדהימה ביופייה עם אתרים גיאולוגים מרתקים. במהלך שהותנו באי ניסע בכבישים מקסימים, נראה עיירות וכפרי דייגים, שפכי לבה, מצוקים ושדות חקלאיים מטופחים, נבקר במספר אתרים בהם הר וולקני, אתר ההדגמה של ה"נשים הצוללות" (מותנה במז"א), אזור חופי של סלעי משושים הדומים לראש דרקון ונסייר לאורך חופיו היפים של ג'ג'ו. לינה וארוחת ערב בג'ג'ו.

יום 9 :  האי ג'ג'ו
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בביקורינו באי: ניסע לכביש המסתורי Mysterious Road אשר נותן אשליה אופטית, שופכים נוזל מים על הכביש כאשר אנו בירידה ובמקום שהמים יזרמו מטה הם עולים למעלה... נמשיך למוזיאון התה O’Sulloc tea museum, ניסע לצוקי Jusangjeolli – עמודי אבן שנערמו ליד החוף עקב פריצת הלבה וגרמה לצוקים להראות כאילו גילפו אותם. נחזור למלוננו ללילה וארוחת ערב בג'ג'ו.

יום 10 : האי ג'ג'ו - סיאול
בשעות הבוקר עוד נסייר בדרכים המיוחדות של האי הנפלא. ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לסיאול. עם הגעתנו נראה את אזור הקניות והבילוי שהתפתח על גדות יובל (שהיה פעם תעלת ביוב) במרכז העיר (Stream Cheonggyecheon). נבקר בשוק פתוח והססגוני Gwangjang  ובניגודו המובהק – הדאון-טאון עמוס אורות הניאון ונחשול האדם. נמשיך למרכז קניות ובערב נצא למופע פולקלור קוריאני מסורתי ב"Korea House" כולל ארוחת ערב מסכמת. לינה בסיאול.

יום -11 : סיאול – תל אביב
בשעות הבוקר נצא לנמל התעופה אינצ'ון, לטיסה ארצה דרך יעד בייניים לאחר טיול מלא חוויות נעימות...

 * המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, הארוחות והלינות.

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לדרום קוריאה -בסוכות 2017 ! לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לדרום קוריאה -בסוכות 2017 ! - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לדרום קוריאה -בסוכות 2017 ! - מזרח הרחוק

טיול מאורגן לדרום קוריאה -בסוכות 2017 ! - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן לדרום קוריאה -בסוכות 2017 !
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות