טיול מאורגן ליפן בסתיו - 14 ימים - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » מזרח הרחוק » טיול מאורגן ליפן בסתיו - 14 ימים

טיול מאורגן ליפן בסתיו - 14 ימים

משך הטיול: 14 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות
 

הטיולים שלנו ליפן מתקיימים בעיקר בפריחת הדובדבן (בסוף מרס ותחילת אפריל) ובשלכת (בחודשי אוקטובר - נובמבר).
הטיולים מלאים במסורת, נופים, אתרים עתיקי יומין ומקדשים.
נבקר במוזיאן ופארק השלום - לזכר מלחמת העולם השנייה, נפליג במעבורת לאי מיאג'מה, נבקר בשמורות טבע, תופעות מדהימות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת במינה ומיסטית.
נבקר במקדשים, מוזיאונים, עיירות תוססות ומלאות חיים ועיירות מהתקופה העתיקה יותר וכמובן שנכיר את חיי המקומיים.
נטייל בשווקים המקומיים וכמובן ב"שאנז אליזה" - השרדה החביבה בטוקיו על הצעירים שבנינו...
ניסע גם ברכבת המהירה של יפן, הידועה בשמה "שינקנסן" שנראית כמו מטוס במבט חיצוני והנסיעה בה מהווה חוויה בפני עצמה.

אצלנו במסעות תקבלו 14 ימים של תרבות, מסורת וגם מודרניות.

מלבד זאת חשוב שתדעו :

* אנחנו לנים ברמת בתי מלון של 4 ו-5 כוכבים בלבד ולא פחות מכך, בתי מלון מבוקשים מאוד (במידה ואין אישור על בתי המלון הרגילים שלנו אנו ניתן את ההכי טוב בנמצא).

* נהנה מפגישה אישית עם גיישה ונלמד על אורח חייהן של הגישות ועל האישיות המדהימה.

* נקיים טקס תה בקיוטו (במקום ייחודי שהוא יקר יותר משל החברות המתחרות).

* נהנה מביקור במפעל רכב ונלמד על אופן הייצור היפני.

* אצלנו תקבלו העברות נפרדות למזוודות (בלילות מסויימים) כך שאינם צריכים לסחוב את המזוודה לכל בית מלון, אלא רק תיק גב קטן.

* במסלול שלנו יש 3 נסיעות ברכבת המהירה חוויה בפני עצמה שמטרתה לחסוך המון שעות אוטובוס מיותרות בכדי להספיק לראות כמה שיותר אתרים.

* ייערך מפגש קבוצה במלון מטרופוליטן בתל אביב טרם היציאה מהארץ.

* הטיול שלנו מלווה בערכות שמע אישיות שישאירו אתכם בעניינים כל הזמן.

* מדריכים ישראליים מהשורה הראשונה.

* מדריכים מקומיים מנוסים.

* ללא אופשיונלס - ללא ימים חופשיים!

* טיולים אשר יוצאים במרס אפריל הם טיולים בפריחת הדובדבן!!

* טיולים אשר יוצאים באוקטובר- נובמבר הם טיולים בתקופת השלכת!!
 

 

יום 1+2 : תל אביב - מוסקובה - טוקיו
נמריא בשעות הצהריים משדה התעופה נתב"ג לכיוון טוקיו עם עצירת ביניים במוסקובה נתחיל את היום בפארק שינג'וקו, דוגמה לגן מערבי ענק ומהמם שנבנה בתקופת הקיסר המיתולוגי מייג'י. הפארק מחולק לשלושה סגנונות: אנגלי, צרפתי ויפני. בפארק חממה נדירה ביופייה הבנויה מזכוכיות. נבקר במקדש מייג'י-הקיסר המיתולוגי של יפן אשר לקח את ההחלטה האמיצה להפוך את יפן למדינה מערבית מודרנית לאחר 300 שנה שגבולותיה נסגרו ליציאה וכניסה אליה. נמשיך לשדרת אומוטסנדו- ה"שאנז אליזה" של טוקיו, זוהי שדרה החביבה על הצעירים והזרים בעיר במיוחד בסופי שבוע. ניסע לרובע התוסס והמהפנט "שיבויה" המוכר לכולנו בזכות הצומת הסואנת אותה חוצים רבבות מדי יום. ארוחת ערב ולינה בטוקיו.

יום 3 : טוקיו
יום המוקדש כולו לטוקיו. נבקר באסקוסה,רובע עתיק בו נמצא מקדש סנסו ג'י- המרהיב והקדוש ביותר בעיר,נבקר בשוק הססגוני שסביבו ,בו תוכלו למצוא את כל המזכרות והפריטים היפניים הייחודיים. מאסקוסה נמשיך למוזיאון אדו - שמה הקודם של העיר, המוזיאון מרתק ומקורי שנבנה בסגנון מחסן מסורתי מוגבה, בו ניתן ללמוד על חיי התושבים בטוקיו ותהליך האורבניזציה שהחל עם ישיבתו של השוגון בעיר בסוף המאה ה -16. נאכל ארוחת צהריים ונמשיך לפארק וונו, אותו הקים השוגון הראשון לבית טוקוגאווה, במטרה לנטרל את הרוחות הרעות שעלולות להגיע מכיוון צפון מזרח. הפארק היה פופולארי מאז ימיו הראשונים ושימש נושא להדפסי עץ מפורסמים ולסיפורים קצרים. ברחבי הפארק פזורים מוזיאונים, גן חיות ואגמים. נבקר בשוק אמיוקו - שוק האוכל הגדול של טוקיו. ניסע לרובע גינזה - הרובע היוקרתי ביותר בעיר הממחיש את עוצמתה הכלכלית של יפן. נבקר בבניין סוני - אחד מסמליה של התעשייה היפנית, בחנויות הפאר,בחנויות האוכל הממגנטות ומגרות, נביט בבניינים שתוכנו על ידי טובי האדריכלים. לינה בטוקיו.

יום 4 : טוקיו - ניקו - טוקיו
עם בוקר נצא מטוקיו לעיר ניקו. ניקו- פנינת התיירות של יפן ועיר השוגון. ניקו משופעת במקדשים ובהם מגיעה אומנות יפן לשיאה. הסיור כולל ביקור במקדש טושוגו שנבנה לכבודו של השוגון הגדול טוקוגאווה. נאכל ארוחת צהריים ונבקר במפלי קגון הנופלים מגובה של מאות מטרים ונצפה באגם "צ'וזנג'י". לינה בטוקיו.

יום 5 : טוקיו - קמקורה - האקונה
לאחר ארוחת בוקר ניסע לקמקורה - בירת הסמוראים השוכנת בין גבעות מיוערות לחוף האוקיינוס, אהובה בקרב אמנים וסופרים, בה תוכלו למצוא בתי מלאכה וחנויות עתיקות. נבקר בבודהה הגדול - האתר המפורסם בעיר,הפסל מתנשא לגובה של 13.5 מטר, שרד גלי צונמי, שריפות ורעידות אדמה. היום מותקנים בבסיסו בולמי זעזועים. נבקר במקדש האסה - דרה שעיצובו פשוט ואלגנטי ובולט ביופיו הודות לגן המהמם שנבנה סביבו ממנו ניתן לצפות על העיר החביבה על הסמוראים. נמשיך האקונה, נבקר במוזיאון הפתוח, בו מוצגים פסלים מודרניים השזורים בנוף הטבע שמסביב בשלמות מדהימה. המוזיאון כולל את "בית פיקסו" המציג אוסף מרשים של הצייר האגדי. נבקר במוזיאון סקישו - נקודת הביקורת לנכנסים לעיר אדו הלא היא טוקיו של ימינו. ניסע למלוננו ללינה וארוחת ערב.

יום 6 : האקונה - מאצומוטו - טאקיאמה
לאחר ארוחת הבוקר נשוט באגם אשי. ניסע לעירייה מאצומוטו ונבקרבמצודת מאצומוטו המרשימה ובין הטירות הבודדות ששרדו את מלחמת העולם השנייה לצד נוף האלפים היפנים. נמשיך לעירייה טאקיאמה ונבקר באולם המרכבות - תערוכת במות של הפסטיבלים הנחגגים בעיר באביב ובסתיו, הבמות מעוטרות וגבוהות בשלל צבעים ססגוניים. ניסע למלוננו ארוחת ערב ולינה בטאקיאמה.

יום 7 : טאקיאמה
טאקיאמה - עיר מלאת אופי השוכנת בלב ההרים. אשר בגלל המחסור בגדולי אורז, התפתחה בה תעשיית עץ שמשכה נגרים ואמנים לעיר. לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשוק הבוקר של העיר טאקיאמה, שם מוכרים תושבי העיר את תוצרתם החקלאית. את יומנו בשוק הבוקר (במידה ומזג האוויר יאפשר זאת). נמשיך לטקיאמה ג'יניה - הבית שנבנה ב -1615 עבור האדון של טקיאמה ביפן הפיאודלית והוסב למשרד משול מחוזי מטעם השוגונאט לאחר מכן. נסיים את יומנו במבשלת סאקה - המשקה הלאומי של יפן ומשקה האלים, טאקיאמה מצטיינת באיכות הסאקה בזכות המים הצלולים של האזור. בערב נבקר ברחוב קאמיסנומאצ'י - רחוב מהמאה ה -19 של הסוחרים ביפן הפאודלית. נחזור למלון ארוחת ערב ולינה בטאקיאמה.

יום 8 : טאקיאמה - שיראקוואה - גו - קנזאווה
בבוקר ניפרד מטאקיאמה וניסע לכפר שיראקוואה - גו שם נבקר באחד מהבתים המקומיים המרשימים "בית וודה" ונלמד על אופי החיים המסורתי ומשם ניסע לעיר קנזאווה, המכונה בשפת היפנים "קיוטו הקטנה" עיר עשירה ומלאה תרבות. נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית, נמשיך לשכונת הסמוראים האצילית והאלגנטית, נבקר בבית משפחת נומורה - שם נוכל ללמוד על חייהם של הסמוראים ותורת הזן אותה אימצו בחיי היומיום. נסתובב בסמטאות ונישאר ללון בקנזאווה. ארוחת ערב ולינה בקנזאווה.

יום 9 : קנזאווה - קיוטו
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לקיוטו. קיוטו = "ירושלים של יפן"- בירתה הקיסרית העתיקה של יפן. החיים בקיוטו שזורים במחזור העונות ותופעות הטבע. קיוטו שימשה כאלף שנה לבירה הקיסרית של יפן, שם נשמרו אתרים מפורסמים רבים בלב עיר מודרנית וסואנת. מטיילים רבים מגדירים את הביקור בעיר כשיאו של הטיול ביפן,זוהי ללא ספק העיר בעלת ההיסטוריה,המסורת והחשיבות הגדולה ביותר ביפן. סטיב ג'ובס, מייסד חברת "אפל" כינה אותה "העיר היפה בעולם" והקפיד לבקר בה מדי שנה עם ילדיו עד לשנת 2010. נתחיל את הסיור בטיול ביער של עצי הבמבוק - השפעה מדהימה של צבעים צלילים ואווירה מיסטית של עצים אלו. בשיא הצמיחה, ,יכול עץ במבוק לגבוה בלילה במטר אחד !!! נמשיך למקדש הכסף (Ginkaku-ji), שהגן סביבו, נחשב בעיני היפנים, לדוגמה היפה והמייצגת ביותר של גן יפני. חשיבות המקדש נובעת מכך שאמנויות טקס התה, תיאטרון הנו, סידור הפרחים וציורי הדיו, הגיעו בו לרמת העידון והמומחיות הגבוהות ביותר.ניסע למקדש הזהב- שריד נוצץ ליפן של ימי הביניים, שנבנה בידי השוגון השלישי לבית איקאגה יושימיצו (1358-1408). נמשיך למקדש ריואנג'י- המפורסם בזכות גן הסלעים הקטן שלו,ונחשב בעיני רבים לביטוי מושלם של עקרונות הזן והבודהיזם. נבקר בשוק המקומי,נישיקי, יעד חביב על השפים בעיר, בשוק תוכלו לראות מגוון ענק של חמוצים ומוצרים המאפיינים את המטבח בקיוטו. ניסע למלוננו ללינה. לינה בקיוטו.

יום 10 :  קיוטו
לאחר ארוחת בוקר נתחיל את יומנו במקדש קיומיזו - דרה,מקדש בודהיטי, אשר במשך יותר מאלף שנים טיפסו עולי הרגל אל המקדש במטרה להתפלל מות פסל האלה קאנון בעלת 11 הראשים ולשתות ממי המעיין הקדוש. במקדש מרפסת המשקיפה על נוף מרהיב של העיר. נצא רגלית למסלול הפילוסופים - אחד ממוקדי העניין הפופולאריים בקיוטו, מוליך ממקדש הכסף לכיוון דרום, במקביל תעלת מים רצופה עצי דובדבן. המסלול קיבל את שמו ממנהגו של נישידה קיטארו (1870-1945) פרופ' לפילוסופיה מאוניברסיטת קיוטו, לטייל לאורכו בכל בוקר. לאורך המסלול פזורים בוטיקים, בתי קפה, מסעדות וחנויות. נאכל ארוחת צהריים וניפגש עם מאיקו סאן - הכינוי שניתן לגישה בעיר.נלמד על התופעה, איך ומתי התחילה ונתרשם מהאסתטיקה והעדינות שבהן. ניסע למקדש סאנג'וסאנגנדו - מקדש בעל השפעה מהפנטת על מבקריו בזכות 1001 הפסלים הזהים של האלה קאנון הערוכים בשורות בתוך האולם המאורך ובוהקים באור קלוש. האפקט קסום וגם מעט מפחיד. נמשיך לרובע גיון (במידה והזמן יאפשר ויהיה בנו עוד כוח) - רובע השעשועים העתיק של העיר. נחזור למלוננו בקיוטו. (יש להכין תיק קטן ל- 2 לילות, את המזוודות נקבל באוסקה). לינה בקיוטו.

יום 11 : קיוטו - נארה - אוקיאמה
לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיר נארה. נארה נחבאת בצילה של אחותה הגדולה קיוטו, אך אינה יפה פחות ממנה. חשיבותה ההיסטורית נובעת מהיותה בירת יפן במשך 74 שנים וכמקובל נקראת התקופה על שם העיר. זוהי עיר עתיקה הנמצאת בין גבעות מיוערות המקיפות אותה, ובה מתחמי מקדשים יפים ומבני עץ עתיקים, השומרת על מעמדה כמרכז רוחני רגוע ונעים. נבקר בשני המקדשים החשובים בעיר: האחד,  טוֹדַאיג'י (Todai-ji),  בנין העץ הגדול בעולם, הכולל את הבודהה הגדול ביפן, שבזכותו התבססה נארה כעיר בירה ומרכז בודהיסטי חשוב. השני הוא המקדש הגדול קאסוּגה (Kasuga)  שהוקם כדי להיות מגן משפחת פוג'יווארה, אחת ממשפחות האצולה החזקות שייסדו את העירנאכל ארוחת צהריים ונשמיך בנסיעה לאוקיאמה. בעבר הייתה אוקיאמה מרכז הנחלה הפיאודלית של משפחת איקֶדה, Ikeda)   והיום היא עיר מודרנית ותוססת. נבקר בגן קוֹראקוּ-אֶן en(Koraku-),  אחד משלושת הגנים המרהיבים והמפורסמים ביותר ביפן, ונצפה במצודה המרשימה שלצד הגן. נחזור ללינה באוקיאמה.

יום 12 : אוקיאמה - הירושימה - מיאג'ימה - הירושימה
לאחר ארוחת בוקר, נמשיך בנסיעה להירושימה - לבקר בהירושימה, פירושו להתרכז בנורא מכל השמדת עם בפצצה אטומית. העיר הוחרבה כולה על ידי הפצצה, שהוטלה באוגוסט 1945, כדי להביא לכניעת יפן ולסיום מלחמת העולם השנייה. שמה של הירושימה מעורר צמרמורת בקרב כל שוחרי השלום בעולם. נבקר באתר ההנצחה - בפארק השלום ובמוזיאון. נפליג במעבורת לאי מיאג'ימה, הנחשב לאחד המקומות היפים ביפן. באי זה מתרחשת הרמוניה בין מקדשים נפלאים ומיוחדים, בתים עתיקים,שמורות טבע, תופעות מדהימות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת ואפילו מיסטית, האי מקודש ליפנים שהאמינו כי אלי השינטו, הדת היפנית העממית, שוכנים בו. באי עצמו נבקר במקדש איצ'וקושימה. לינה בהירושימה.

יום 13 : הירושימה - טוקיו
לאחר ארוחת הבוקר ניסע למוזיאון מזדה- כולל פס הייצור (בהתאם לאישור חברת המזדה לביקור). בצהריים נטוס לטוקיו ונסיים את הסיור בעיר המיוחד. לינה בטוקיו.

יום 14 : טוקיו - מוסקובה - תל אביב
נשכים קום, ניקח  ארוחת בוקר וניסע לשדה התעופה. משם נטוס חזרה לארץ דרך מוסקובה לאחר טיול מלא חוויות נעימות.

* המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, הארוחות והלינות.

שם המלון מספר לילות
טוקיו 3
האקונה 1
טאקיאמה 2
קנזאווה 1
קיוטו 2
אוקיאמה 1
הירושימה 1
טוקיו 1
סה"כ 12
לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן ליפן בסתיו - 14 ימים לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן ליפן בסתיו - 14 ימים  - מזרח הרחוק

טיול מאורגן ליפן בסתיו - 14 ימים  - מזרח הרחוק

טיול מאורגן ליפן בסתיו - 14 ימים  - מזרח הרחוק

פורום גולשים - טיול מאורגן ליפן בסתיו - 14 ימים
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות