טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף

טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף

משך הטיול: 12 ימים
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

מה יש לעשות 11 יום ביוון ?
האמת היא שמי שמבין את יוון יודע שיש מה לעשות גם 30 ימים, ולא מדובר על "בטן גב" אלא על תגליות של אתרי טבע ייחודיים, של אתרים הסטורים מהממים שאינם בגדר הקלאסיקה, כגון: אוצרות המקדונים, תגליות של כפרים קטנים ציוריים ואוטנטיים להפליא, חופי פרא שלאו דווקא מכוסים בהמוני משתזפים, אוצרות טבע ייחודיים בעולם כולו, נופים המוגדרים היפים ביותר באירופה, תגליות של שמחת חיים. אמיתית וזאת, עקב מפגש קרוב האוכלוסייה המקומית.
ולא פחות חשוב ! תגליות של אוכל טעים וביתי במקומות הנכונים ולאו דווקא רק סופלקי.

כל זה, במרחק של כשעתיים טיסה בלבד, ללא טיסות טראנס אטלאנטיות מתישות שאורכות יומיים רק בכדי להגיע אל היעד ואין צורך להוציא מאות דולרים על טיסות פנים.

יתרונות טיולי מסעות  ליוון :

* הטיול הוא הטוב מסוגו הקיים בשוק
* מסלול ייחודי ומיוחד תפור לכל גיל ושווה לכל נפש
* הכולל גם את האתרים הקלאסיים
* וגם את האתרים הפחות ידועים
* הצפון הרחוק ואת החבלים זאגוריה ואבריטניה
* הטיול  מיועד בראש ובראשונה למי שבאמת מבקש לראות את יוון
* ללא ימים חופשים, כל ימי הטיול מנוצלים עד תום 
* מלונות ברמת 4* כוכבים או הטוב בנמצא
* חצי פנסיון מתוכם שתי ארוחות כרב בטברנות!
ייחודי למסעות! ביקור באיי קורפו, המוגדר ללא ספק כאחד האיים היפים ביותר!
* קבוצות קטנות - מינימום 15 איש מקסימום 33 איש 
* מדריך מנוסה ומקצועי מצוות מסעות 
* אוזניות שמע לכל נוסע
* מפגש קבוצה כשבוע לפני היציאה לטיול במלון מטרופוליטן בתל אביב 
מוקד חירום - קשר למשרד 24 שעות ביממה

יום 1 : תל אביב - אתונה - נאפפליון - ספרטה
נצא בטיסה אל המדינה המייצג את ערש התרבות המערבית - יוון. מיד לאחר הנחיתה, נצא בנסיעה לביקור מעניין בחבל ארגוליס. ניסע לאורך מיצר סלמיס לכיוון תעלת קורינתוס המחברת את הים היוני עם הים האגאי. נחצה את התעלה לחצי האי פלופונס לאחר שנפצה עליה ממרומי הגשר הניצב מעליה. נמשיך בדרכנו אל נאפפליון, עיר הבירה הראשונה של יוון ונערוך סיור בפלאטייה של העיר ובסמטאותיה הציוריות. נעפיל למרומי הגבעה בה הקימו הונציאנים את מבצר פלמידי ממנו נערוך תצפית מרהיבה על חבל ארגוליס. לאחר שנהנה מהעיר הציורית נמשיך לספרטה ממלכתו של מנלאוס מלך ספרטה ובעלה של היפה בנשות העולם - הלנה, בשל חטיפתה יצאה ספרטה למלחמת טרויה. ארוחת ערב ולינה באזור.

יום 2 : ספרטה - מיסטרס - מערות דירוס - גית'יו - מונמבאסיה - ספרטה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף בחבל מאני שבדרום הפלופונס. נחל בביקור במיסטרס עיירה ציורית שאתריה נבנו בידי הביזנטים. מיסטרס ממוקמת על הר טאיגטוס וממנה נשקף נוף מדהים. מכאן נמשיך למערות דירוס, מערות קארסט שנוצרו לאורך מליוני שנים. ניכנס למערות באמצעות סירות ונחזה בשילוב יפה של המים הכחולים, השמש החודרת והנטיפים והזקיפים. נמשיך לביקור בעיירת החוף גית'יון שבעברה שמשה מחסן הנשק של ממלכת ספרטה וכיום שוכנת לחוף הים וידועה בתוצרת החקלאית: זיתים, שמן, פרי הדר כותנה ואורז. נסיים את יומנו בביקור בעיירה מונמבאסיה, עיירת מבצר ימי ביניימית החבויה בחלקה בתוך שקע בצלע ההר הסמוך לקו חוף הים. לעת ערב לשוב למלוננו בספרטה. ארוחת ערב ולינה בספרטה.

יום 3 : ספרטה - טריפולי - אגיה לאווה - קלווריטה - דיאקופטו - פאטרה
עם בוקר נצא בנסיעה לאורך חבל ארקדיה לעיירה טריפולי, נבקר בעיירה וממנה נמשיך בנסיעה לאגיה לאוורה כנסיה בה הוכרזה ב-1821עצמאות יוון על ידי הארכיהגמון גרמאנוס, ממרומי המנזר נצפה על הנוף היפה הנשקף. נמשיך לעיירה הציורית קלווריטה, לאחר ביקור בעיירה ובאתר ההנצחה היווני לזכר תושבי העיירה שנרצחו על ידי הצורר הנאצי במלחמת העולם השנייה. בקלווריטה נעלה על רכבת צרת פסים בעלת שני קרונות קטנים איתה ניסע מעל לקניון ווראיקוס, אל העיירה דיאקופטו. בדרך נראה את הגיאולוגיה האופיינית לאזור, ניסע מעל גשרים עתיקים ובתוך מנהרות בתוואי ובנופים מרהיבים. נגיע לעיירה דיאקופטו וממנה נמשיך בנסיעה לקייפ רייו על חוף הים ממוקמת העיר פאטרה בה נלון. ארוחת ערה ולינה בפאטרה.

יום 4 : פאטרה - לפקאדה - מפרץ נידרי - איגומניצה - קורפו
לאחר ארוחת הבוקר נטפס על גשר המיתרים הארוך באירופה גשר טריקופיס ונחצה את מפרץ אנטיריו המפריד בין הפלופונס ליבשת. נצא לכיוון האי לפקדה - אי יפה המוקף איים קטנים וציוריים. אנו נערוך שייט מעניין במפרץ נידירי השוכן בחופו המערבי של לפקדה, נחלוף ליד האיים מגאסיני ומדורי, נצפה באיי סקרופיו שהיה בבעלותו של איל הספנות אונאסיס. נמשיך בנסיעה צפונה דרך החוף המערבי אל העיירה הציורית השוכנת לחוף הים היוני פארגה בה נסייר. בתום הביקור נצא לאיגומניצה כאן אנו עולים על מעבורת וחוצים בשייט אל אחד האיים היפים ביוון אם לא היפה ביותר מבניהם - קורפו. ארוחת ערב ולינה בקורפו. 

יום 5 : קורפו
יום זה יוקדש לסיור בחלקו הצפוני של האי קורפו. הסיור כולל ביקור בווילה המלכותית אכיליון אשר יוסדה ע"י הנסיכה סיסי (אליזאבט) הממוקמת בגן פסלים הצופה אל נוף חופי האי. נמשיך לפליאו קסטריצה - נקודה המוגדרת נקודת הנוף היפה ביותר באירופה ומשם דרך מנזר קטן ציורי ומעניין אל חלקו הצפוני של האי קרוב מאוד אל החוף האלבאני. אנו ממשיכים את דרכינו אשר במהלכה נצפה אל ביתו של הסופר דארל אשר כתב את "משפחתי וחיות אחרות" ומכאן בדרך המקבילה לחופי האי נמשיך למלוננו. ארוחת ערב ולינה בקורפו.

יום 6 : קורפו - איגומניצה - קיפי - יאנינה
לאחר ארוחת הבוקר, נטייל בסימטאות הציוריות של העיר העתיקה של קורפו : נסייר בסמטאותיה המקורות בשוקיה הססגוניים ונחוש את מזגה הנוח המשלב מבנים אנגליים וצרפתיים בתיבול של אוירה ים תיכונית. יוותר מעט זמן פנוי בשוקים המקומיים המציעים מגון של עבודות יד ומאכלים אופייניים לקורפו. לאחר הסיור אנו עוזבים את האי בשייט אל איגומניצה ומשם אל חבל איפירוס. מיד לאחר העגינה נצא בנסיעה לחבל זאגוריה, נבקר בכפר הרועים מונודנדרי הבנוי כולו מאבן צפחה, נטייל בסמטאות הכפר ועל שפתו של קניון ויקוס המרשים אשר נכנס לספר השיאים של גינס. נמשיך בנסיעה אל הכפר קיפי. אנו נוסעים בכדי לראות את התצורות הגיאולוגיות המיוחדות ואת גשרי הרועים העשויים אבן. ארוחת ערב ולינה ביאנינה.

יום 7 : יאנינה - מצובו - קאלאמבקה - מטאורה - לאריסה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף ביואנינה, בירת חבל אפירוס הנקראת על שם יוחנן
הקדוש, השוכנת לחופו של אגם פאמאווטיס. נבקר במצודת העיר, בעיר העתיקה מוקפת החומה, נלך ברחוב היהודים, אם יתאפשר, נבקר בבית הכנסת הייחודי של העיר, נטייל בטיילת עצי בדולב היפה ונשוט לאי שבמרכז אגם פאמאווטיס בו מצוי מבצר ביזנטי ומוזיאון עלי פאשה שמשל על חבל אפירוס בעת השלטון העות'מאני על יוון. נעזוב את יואנינה ונפנה אל חבל ארץ הנחשב מחד לאחד היפים במדינה, ומאידך לאחד מהפחות מתויירים במדינה. בדרך חדשה ומרשימה הקרויה דרך אגנאטיה (על שם דרך קדומה שעברה במקום) החוצה הרים גבוהים הלא הם הרי פינדוס, ומרחפת על גשרים מעמקים נרחבים נגיע אל הכפר הוולאכי מצובו. כפר גדול בעל היסטוריה מרשימה, מוקף הרים מושלגים, אויר צלול וסובלקי מהטובים שיש ליונים להציע. מכאן נמשיך אל קאלאמבקה. קאלאמבקה זוהי העיר "המארחת" את צוקי מטאורה אנו נטפס בינות למצוקים המרשימים של מטאורה, מצוקים המיתמרים לגובה של מעל ל - 600 מ', בשיאם בנו נזירים אורתודוכסיים מנזרים הנראים כתלויים בין שמיים וארץ. אנו נבקר באחד מהמנזרים וננציח אתר מעניין זה מכל זווית אפשרית. נמשיך ללאריסה בה נלון. ארוחת ערב ולינה בלאריסה.

יום 8 : עמק מקדוניה - סלוניקי
הבוקר נצא לביקור באחד המקומות המעניינים ביותר ביוון - עמק מקדוניה. בין השאר נבקר בוורגינה השוכנת בלב העמק הירוק ושופע המים ובה נמצא אתר הקבורה של פיליפוס השני מלך מקדוניה אביו של אלכסנדר מוקדון. תגלית זו נחשבת "לתגלית המאה" ביוון. מקום פשוט מדהים! נמשיך בנסיעה בעמק מקדוניה הפורה אל ווריה, השנייה בגודלה בערי מקדוניה, אחרי סלוניקי - העיר בנויה על מורדות הר וורמיון ובה פעלה לפני מלחמת העולם 2 קהילה יהודית שהתיישבה בעיר לאחר גרוש יהודי ספרד. נבקר ברובע היהודי ובשרידי בית הכנסת שפעל במקום. נמשיך וניסע לעיירת המים והמפלים אדסה, נראה את מפלי המים הנופלים בעצמה אל העמק. את ביקורנו בחבל מקדוניה נקנח בביקור ייחודי במפלי לוטראקי, מפלי מים מינראליים יפים. בערב נצא לבילוי בטברנה הידועה - פלאטי, יהיה הרבה אוכל, שתייה, ומצב רוח טוב. ארוחת ערב בטברנה. לינה בסלוניקי.

יום 9 : סלוניקי - מקריניצה (הרי פיליון) - פורטאריה
סלוניקי כאמור, היא העיר השנייה בגדלה ביוון המשלבת מראה מערב אירופאי באווירה יונית וחיי לילה תוססים שכבר הספקנו לחוות. עובדות אלו ובנוסף המורשת היהודית, אלו הסיבות שעושות את סלוניקי למקום מגוון ביותר מבחינת התייר בנוסף לכך, משלבת העיר מבנים חדשים בצל מבנים מן התקופות השונות שידעה, מתקופת מלכי מקדוניה ועד לתקופת התורכים. נערוך סיור מודרך בין אתריה החשובים של סלוניקי : הרובע היהודי, המגדל הלבן, שער גלריוס' רוטונדה, באם יאפשר הזמן, יינתן גם מעט זמן חופשי לטייל באופן עצמאי בכיכרות העיר רחובותיה ושוקי העיר. בשעות הצהרים, נצא בנסיעה דרומה אל עבר וולוס ומשם אל הכפר מקריניצה בהר פיליו. הר פליון נשלח כלשון יבשה ירוקה ומשובצת כפרים שלווים החובקת את מפרץ וולוס. נטייל בכפר הקסום ומן הפלטייה של הכפר אשר עץ דולב ענק מסוכך עליה, נשקיף אל הנוף המרגיע של מפרץ וולוס. ארוחת ערב ולינה בפורטריה.

יום 10 : פרוטוריה - אתונה
היום נעזוב את הר פיליו המוריק ונצא אל אתונה הבירה. בדרכנו נבקר במעבר טרמופילי ולמרגלות פסלו של מנהיג ספארטה ליאונידס נספר את סיפור מלחמת היוונים בפרסים. נמשך בנסיעה לאתונה ובהגעה נצא לסייר רגלית את העיר ואתריה הבולטים. בערב, נצא אל הפלאקה לארוחת ערב בטברנה מקומית, אוכל מוסיקה ומצב רוח לקראת סיום הטיול. ארוחת ערב בטברנה, לינה באתונה.

יום 11+12 : אתונה - תל אביב
את הבוקר נחל בסיור מעניין במרומי האקרופוליס, העיר העליונה ממנה שלטו שליטי יוון על יוון העתיקה. נבקר בפרתנון ונתרשם מגודלו ועצמתו של מבנה זה אשר שימש משכנה של האלה אתנה, נצפה על תיאטרון דיוניסוס - ערש לידתו של התיאטרון המודרני. נבקר במוזיאון הארכיאולוגי החדש של אתונה ונמשיך ונסייר באתריה הבולטים של העיר - האצטדיון האולימפי העתיק, מקדש זאוס המרהיב, כיכר הסינדגמה - כיכר החוקה בה נמצא בניין הפרלמנט עליו שומרים החיילים האווזונים הייחודיים ונראה את טקס חילופי המשמרות. נראה את מבני האוניברסיטה אשר בנה אוטו לבית האבסבורג הנראים כמקדשים יווניים מושלמים. נבקר גם בשווקים התוססים והצבעוניים של אתונה. אחר הצהריים המאוחרות ניסע אל שדה התעופה ומשם נטוס לתל אביב.נחיתה ביום ה - 12 בשעה 00:30

*   המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, הארוחות והלינות.

 

שם העיר מספר לילות
ספרטה 2
פאטרה 1
קורפו 2
יאנינה 1
לאריסה 1
סלוניקי 1
פורטאריה 1
אתונה 1
סה"כ 10
לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף  - אירופה

טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף  - אירופה

טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף  - אירופה

פורום גולשים - טיול מאורגן ליוון - המסלול המקיף
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות