טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:  דף הבית   כניסה לסוכנים  
מקבוצת אמסלם טורס
טיולים מאורגנים
מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי פסח 2015 במקום אחד

כל טיולי פסח 2015 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי פסח 2015 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אירופה » טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב

טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב


משך הטיול: 8 לילות - 9 ימים טיול מלאים - נחיתה ביום ה-10
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

אנו מציעים לכם רגע לעצור ולקרוא הקדמה זו כי הטיול שלנו לרוסיה באמת שונה משל החברות המתחרות. אצלנו כל הכניסות לאתרים כלולות ולא "רואים מבחוץ", אלא נכנסים לאתרים ומלווים בערכות שמע שיסייעו בהאזנה למדריכים המובילים והמנוסים שלנו. תהנו מחוויות ייחודיות שכלולות אצלנו כבר במחיר!!! תצפו במופע בלט מרהיב בתיאטרון אלכסנדרינסקי / מיכאילובסקי בסנט פטרסבורג, תבקרו במוזיאון הקוסמונאוטים והחלל המרשים, תצאו לסיורים ליליים בערים כולל צפייה ושייט באירוע פתיחת הגשרים שאף אחד לא מפספס בשעות הלילה הקטנות של סנט פטרסבורג ותהנו ממספר מופעי פולקלור שישאירו אתכם פעורי פה, ביניהם מופע במלון קוסמוס – ססגוני ומוקפד במיוחד, המספר בריקוד, מוסיקה וצבע את ההיסטוריה של רוסיה. כמו כן, ראו נקודות נוספות שמעצימות את חווית הטיול שלא ראיתם כמותו:

  • טיסות אל על  ישירות לרוסיה.
  • טיסה פנימית אחת מסנ.פטרסבורג למוסקבה
  • ארוחות הערב בטיולנו הן ארוחות במזנון עם בחירה/ ארוחות בסגון עדה (למשל בהילטון: אסיאתי, רוסי, אירופאי ועוד..) המוגשות  בבתי המלון.
  • טיולנו כולל 4 מופעים: מופע בלט (אגם הברבורים / מפצח האגוזים), שני מופעי פולקלור מרהיבים שיגרמו גם לנו לרצות לעלות לשיר ולרקוד ומופע ווקאלי של מקהלה עם קולות שמיימים.
  • שייט לילי לטקס פתיחת הגשרים המרהיב.
  • קבוצות קטנות, מינימום  15 איש , מקסימום  32 איש ולא יותר!
  • טיסת פנים - בטיולנו טסים בין מוסקבה וסנט פטרסבורג (או ההפך), בשעות הבוקר המוקדמות, על מנת לנצל את היום במלואו.
  • בתי המלון -  בתי מלון בדרגת תיירות טובה 4* כוכבים (מרשת הולידיי אין / קארון פלזה/ סוקוס/ הילטון).  בתי המלון נבדקו ואושרו, כמלונות ברמה טובה מאוד, חדישים והחדרים הנקיים.
  • בכל טיולי מסעות נערך מפגש קבוצה בתל אביב טרם היציאה לטיול.
  • כל נוסע מקבל אוזניות שמע המאפשר לשמוע את הסברי המדריך באוזניות אישיות, מומלץ בעיקר במוזיאונים (כגון מוזיאון ההרמיטאז').

האתרים בהם נבקר:
סנט פטרסבורג -

סיור פנוראמי, מצודת פיטר ופול, מוזיאון ההרמיטאז', ארמון יוסופוב והמרתף בו נרקמה המזימה לרצוח את רספוטין, שייט באירוע פתיחת הגשרים, ארמון קטרינה בפושקין, כנסיית צ'סמה, פטרהוף - ביקור בארמון ובגנים, המוזיאון לזכר המצוד על לנינגרד, סטרלקה, כנסיית סנט אייזיק, שייט על הנייבה ועוד...

מוסקבה -
סיור פנוראמי, הכיכר האדומה, רחוב ארבט, המוזיאון הפתוח של האלילים שנפלו, סרגייב פוסאד, גני אלכסנדר, המאוזוליאום של לנין, מוזיאון הארמורי, סיור בתחנות המטרו, כנסיית אדוננו המושיע על סיפור בנייתה המורכב, ביקור בקרמלין, גלריית טרטיאקוב, בית הקברות של מנזר נובודייביצי, פארק הניצחון, מוזיאון המלחמה, מוזיאון פנורמת בורודינו, ארוחת צהריים אחרונה במסעדה מקומית ועוד...

 

למסלול הספציפי שמתחיל במוסקבה - לחץ כאן


יום 1: תל אביב - סנט פטרסבורג
נטוס מתל אביב בשעות הלילה המוקדמות בטיסה ישירה של "אל על" וננחת בסנט פטרסבורג בשעות הבוקר. סנט פטרסבורג, העיר השניה בגודלה ברוסיה, הממוקמת בדלתא של נהר הנבה, במקום זרימתו אל מפרץ פינלנד, מתהדרת בכינויים כמו: "ונציה של הצפון" ו"עיר התעלות". העיר,שנבנתה על פי חזונו ותכנונו של פטר הגדול, היא עיר מערבית, על פי כל קנה מידה. זוהי עיר יפה ומודרנית, עד כי אפילו הכנסיות, אינן דומות לכנסיות המרובעות של מוסקבה או של יתר ערי רוסיה. סנט פטרסבורג היא עיר הבירה השלישית של רוסיה ושימשה ככזו, עד למהפכה הבולשביקית. לאחר הנחיתה, נתחיל בסיור ראשוני בעיר: נראה את עמודי ה"רוסטראל", שב"סטרלקה", הוא קצהו של האי וסילביץ'. נמשיך לעבר "אי הארנבות", האי הקטן, עליו ממוקמת "מצודה פטר ופול", נקודת ההיאחזות הראשונה בשפך נהר הנבה. זמן קצר לאחר הקמתה הפכה המצודה לכלא לעצירים פוליטיים ולמתנגדי המשטר, ובהדרגה הפכה לכלא הפוליטי הראשי של האימפריה. אנו נבקר בקתדרלה שבמקום, נשמע את סיפורה ואת סיפורי הצארים, משושלת רומאנוב ובני משפחותיהם, הקבורים בה.נראה את "פרש הברונזה", שהפך להיות אחד מסמלי העיר, הוא פסלו של פטר הגדול. ארוחת ערב ולינה בסנט פטרסבורג.

יום 2: סנט פטרסבורג – פטרודבורץ
היום ניסע למתחם הארמון והגנים בפטרהוף, היא פטרודבורץ על פי שמה הרוסי. במרכז המתחם נמצא אחד הארמונות המפוארים והיפים ביותר באירופה, בסגנון הבארוק / רוקוקו הרוסי וכן גנים יפהפיים עם מזרקות מפוסלות ומרשימות במיוחד, בסגנון הגן הצרפתי. המתחם, המכונה גם "ורסאי של רוסיה", שוכן על שפת הים הבלטי (מפרץ פינלנד). נבקר בארמון, ששימש כארמון קיץ, נעבור בין החדרים השונים (כשלושים במספר) ונרד לסיור בגנים. נשוב אל העיר לביקור באתרים נוספים: נבקר במוזיאון המצור, המספר על 900 ימים קשים בחייה של לנינגרד, עת הגרמנים צרו על העיר, תוך הפגזות כבדות. זהו מוזיאון קטן, שישאיר בליבנו חותם עז. נבקר בכנסיית סנט אייזיק הגדולה והמעניינת, שנבנתה בסגנון מערבי – רנסאנסי. לכנסייה כיפה גדולה וגבוהה ובתוכה דגמים של הכנסיות הראשונות, שהיו, טרם בניית הכנסייה הנוכחית, חתך אנכי של דגם בניית הכיפה ודגם של המתקן, שאיתו הציבו את עמודי השיש הכבדים. נבקר בבית הכנסת הגדול, גם הוא בית כנסת קוראל של קהילה מפוארת. לאחר ארוחת ערב מוקדמת נצא למופע בלט מהנה. ארוחת ערב ולינה בסנט פטרסבורג.

יום 3: סנט פטרסבורג
היום הוא יומו של מוזיאון ההרמיטאז', אחד הגדולים, החשובים והמעניינים שבמוזיאוני העולם.
המוזיאון שוכן בקומפלקס מבנים, שהחלק העיקרי שבהם שימש כארמון החורף של הצארים, של טרם מהפכה, לאורך גדתו של נהר הנבה. מוזיאון זה מכיל למעלה משלושה מיליון מוצגים, שרק חלקם הקטן מוצג לציבור. אלף חדרים ועשרות קילומטרים של מסדרונות ואולמות, מארחים את היצירות המוצגות בו.מטבע הדברים, אנו נתמקד ביצירות שהן "MUST", כמו יצירות האמנים הגדולים של הרנסאנס והבארוק האיטלקי, הספרדי, ההולנדי ושל ארצות השפלה. ניתן יהיה, אם עדיין יוותר בכם כוח, לבקר באולמות של האימפרסיוניסטים. בהמשך היום נבקר בארמון יוסופוב, אחד מהארמונות של משפחת יוסופוב העשירה מאוד, טרם מהפכה. ארמון יוסופוב קטן יותר בממדיו, אך יש בו שכיות חמדה ובו נרקמה המזימה לרצוח את רספוטין, ההילר, שהיה חביבה של הצארינה אלכסנדרה, אימו של יורש העצר חולה ההמופיליה. נבקר גם במרתף המזימה ונשמע עליה ועל תוצאותיה. נלך לנוח מעט, ובאישון לילה נצא לשייט באחד המראות המרהיבים של העיר, והוא אירוע פתיחת הגשרים על נהר הנבה, המאפשר מעבר של אניות נהר גדולות מתחתיהם. ארוחת ערב ולינה בסנט פטרסבורג.

יום 4: סנט פטרסבורג - פושקין
שוב נצא אל מחוץ לעיר, אך לא הרחק ממנה לביקור ב"ארמון קתרינה", שבעיירה פושקין, שנשאה בעבר את השם "צארסקויי סלו", קרי : היישוב של הצאר. הארמון עצמו, שנבנה במקורו עבור רעייתו השניה והאהובה של הצאר פטר הגדול, קתרינה השניה, עבר שינויים רבים, שיפוצים, הרחבות וכו', עד כי לא ניתן לזהות, גם לא בדמיון, את הארמון המקורי. ארמון זה ידוע בכינויו "ארמון הנשים", בגלל אותן צארינות, שהטביעו את חותמן עליו והביאוהו לצורה בה הוא מוכר היום. החלק היותר חשוב ומעניין בארמון הוא "חדר הענבר", אותו חדר המשובץ ענברים מן המסד ועד הטפחות, עבר גלגולים מרתקים והיום נראה אותו ונספר את סיפורו. נצא לשוטט קצת בגן הארמון, נראה את גלריית קמרון ופאביליונים (מבני גן) נוספים. נשוב אל העיר ונעצור בדרך לראות את כנסיית צ'סמה, שנבנתה לציון הנצחון הרוסי על העות'מאנים, בקרב צ'סמה הימי, שהתרחש ב- 1770 בים האגאי ליד חופי טורקיה. לעת ערב נצא למופע פולקלור רוסי מרהיב, שבוודאי יקפיץ גם אותנו, או לפחות, יגרום לנו לרצות לשיר עם הלהקה. נשוב למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 5: סנט פטרסבורג - מוסקבה
נשכים קום לקראת הטיסה למוסקבה, טיסה הנמשכת כשעה ורבע. לאחר הנחיתה, נצא לסיור היכרות בעיר המיוחדת והמרתקת, שהפכה להיות מגה פוליס ושתציב בפנינו אתגר תרבותי והיסטורי, אותו נרצה לחשוף. מוסקבה היא אחת מארבע ערי הבירה של רוסיה, במהלך ההיסטוריה ובירתה הנוכחית. נתחיל בתצפית מגבעת האוניברסיטה לעבר העיר הנפרשת לרגלינו. נציין אתרים בולטים ונלמד את שמם. נרד אל הכיכר האדומה, לסיור היכרות ראשוני. הכיכר ידעה ימי זוהר בעידן הקומוניסטי, עת חלפו בה מצעדים צבאיים ואחרים, ונביט בקרמלין הגובל בה מצד אחד, נצפה בכנסיית סנט באזיל, הסמל הצבעוני והמרשים, המזוהה כל כך עם הכיכר מהצד השני. נשוב למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 6: מוסקבה - סרגייב פוסאד (טבעת הזהב) – מוסקבה
הבוקר נצא אל אחת מערי טבעת הזהב, סרגייב פוסאד, לביקור בלברה (מנזר בעל אוטונומיה). נצפה אל כיפותיה המרהיבות ונכנס לאתר לסיור. פה נוכל לפגוש את כל גווני הצבור הרוסי, המגיע מכל רחבי רוסיה, לעלייה לרגל, להתפלל ולבקש בקשות. עוד נראה את קברם של הצאר בוריס גודונוב ובני משפחתו ונלמד מדוע – אין הוא קבור יחד עם כל הצארים... נחזור למוסקבה ונבקר בבית הכנסת הגדול, בית הכנסת קוראל, נשמע על המבנה, שימורו ושימושו ונשמע מעט על הקהילה היהודית במוסקבה – בעבר ובהווה ועל יהדות רוסיה.בערב נצא לשמוע קונצרט ווקאלי של מקהלה מקומית, שתופיע בפנינו בשירה ליטורגית ובשירי עם מוכרים ומהנים.לאחר הקונצרט, נצא לסיור לילי תוך התמקדות באתרים מסויימים, מתוך האתרים הבאים: גבעת האוניברסיטה, האגם של מנזר נובודייביצ'י, הככר האדומה או אחרים (כפי שיתאפשר מבחינת מזג האויר והשעה). נמשיך למופע האורות המרהיב בגני צאריצינו ומשם לבית המלון לארוחת ערב ולינה במוסקבה.

יום 7: מוסקבה
הבוקר נצא לביקור במאוזוליאום של לנין (הביקור מותנה באישור השלטונות). נלך לאורך בית הקברות שבחומה, נציין שמות אחדים, נראה את השוני שבין הקברים ונכנס בשקט אל המאוזוליאום.נסייר, בככר האדומה ונלך אל אחד משערי החומה של הקרמלין, כדי להיכנס דרכו.הקרמלין, שהיה המצודה שהוקמה על גדות נהר מוסקבה, במאה ה- 12, שינה פנים לאורך ההיסטוריה ומהווה כיום את הלב הדתי והשלטוני של העיר. בקרמלין ניצבים מבני קודש (כנסיות), מבני חול (ארמונות) ומבני ציבור (משרדי ממשלה). הקרמלין, בגלל עברו הלא רחוק מתקשר לנו, עד היום עם רודנות, אימה ופחד. נבקר בככר הכנסיות (כנסיית ההכתרה, כנסיית הקבורה וכנסיית ההטבלה) ונכנס לאחת מהן, שם נעמוד על ייחודה של הכנסייה הפרובוסלבית, מבחינת המבנה והעיטורים. נבקר במוזיאון הארמורי, שהוא מוזיאון דקורטיבי בעיקרו, נראה כסאות מלכות, ביצי פברז'ה, מתנות שגרירים, שמלות הכתרה ועוד. כל זאת תוך שמיעת סיפורים מתובלים מחיי הצארים. נצא ממתחם הקרמלין ונרד אל "העולם התחתון", אותה מערכת מסועפת, תת קרקעית של תחנות הרכבת התחתית. נראה את אולמות הנוסעים, שליד הרציפים, המעוטרים כאולמות נשפים, שאחת המטרות שלשמם הם הוקמו, היא חינוך הציבור והעברת מסרים של אומנות מגוייסת "מטעם", בעידן הקומוניסטי. נסיים את יומנו בסיור (אם יתאפשר) בכנסיית המושיע, הכנסייה שהייתה סמל מוסקבאי ושבה להיות כזאת בעבר הקרוב. נשמע ולא נאמין לסיפור הבנייה, ההרס והבנייה המחודשת. נמשיך לרחוב ארבט הציורי, שהוא מדרחוב מוצף אומנים. ברחוב ארבט התגוררו בין השאר: פושקין, המשורר הידוע, יחד עם רעייתו, נטליה היפה. דייר נוסף הוא המשורר בולאט אוקוג'אבה, שתיאר בפואמות שלו את חיי הרחוב ולכן כונה "המשורר של ארבט", ואחרים. נשוב למלוננו ללינה וא.ערב במוסקבה.

יום 8: מוסקבה
היום נבקר בגלריית "טרטיאקוב", המוזיאון המוביל בעולם לאמנות רוסית. המעבר במסדרונות המוזיאון יחייה וישקף בפנינו את ההיסטוריה הרוסית והשינויים הדרמטיים, שחלו בחברה ובמדינה. פה נראה את האומנות הרוסית הנפלאה, שאינה מוכרת כלל וכלל במערב. נחזה ביצירות הגדולות של גדולי האמנים הרוסיים. בהמשך היום נבקר בבית הקברות של מנזר "נובודייביצ'י", מנזר, בו קבורים אישים מעניינים תחת מצבות מיוחדות והטומן בחובו סיפורים מרתקים, כמו: ילצין, ראיסה גורבצ'וב, כרושצ'וב, שלייפין, יורי לויתן, גרומיקו ועוד. עוד נבקר במוזיאון החלל הרוסי הנקרא גם "המוזיאון לזכר הקוסמונאוטים" ומוקדש לחקר החלל. המוזיאון מכיל מגוון רחב של תערוכות בנושא החלל, מודלים וטכנולוגיות בתחום החלל. בערב נצא למופע מרהיב של להקת פולקלור (במידה ותאריך הטיול יצא בתאריך שיש מופע) , המספרת בשיר, ריקוד וצבעים את ההיסטוריה של רוסיה, במלון קוסמוס. ארוחת ערב ולינה במוסקבה.


ימים 9-10: מוסקבה - תל אביב
נתחיל את הבוקר בסיור בפארק הנצחון, שעל "גבעת הקידה". נשמע מהי ההתייחסות של רוסיה למלחמת העולם השניה, מנקודת הראות שלה. נבקר במוזיאון המלחמה, שבתוכו אולמות מיוחדים כמו: אולם היגון וההנצחה ונראה את הדיורמות המוצגות בו. נמשיך אל פנורמת בורודינו, הממחישה, באופן יוצא דופן, בציור קיר אחד, יום מכריע אחד של קרב בין רוסיה של הצאר לצבאו של נפוליאון. ניסע לשדה התעופה, לטיסת לילה חזרה הביתה מלאי חוויות וזכרונות טובים.
 

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב לחץ כאן.

מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב - אירופה
טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב - אירופה
טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב - אירופה
פורום גולשים - טיול מאורגן לרוסיה בדגש על מוסקבה וסנט פטרסבורג כולל טבעת הזהב


צור קשר
לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:
שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות