נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementצהרת נגישות


לוח טיוליםצור קשר
צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור איתכם קשר תוך דקות ספורות

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

חזרה למדריכים

עירית לצטר ד"ר

ד"ר עירית לצטר – "אם יוצאים – מגיעים למקומות נפלאים". אוהבת לטייל, להכיר ולגלות עולמות חדשים ומרתקים, להתפעל ולחוות חוויות עם אנשים שמטיילים ביחד.
בוגרת לימודי מדעי המדינה, ספרות, מנהל עסקים,
הנחיית קבוצות ודוקטורט בחינוך.
מתמחה ברב-תרבותיות, בתקשורת, בשיווק ובתכנון אסטרטגי והכי הכי – בלהוביל קבוצת אנשים לדרך שמביאה אותנו ביחד למקומות חדשים, מעניינים ומשמעותיים.
משלבת בהדרכה תחומים רבים ומגוונים : היסטוריה, ארכיטקטורה, תרבות, אמנות, ספרות ואקטואליה.
מדריכה באזרבייג'ן ובספרד. סקרנית, יצירתית, ודי מצחיקה.
מתגוררת במושב אלוני אבא, נשואה ואמא ל-4.

הטיולים הבאים של עירית

מכתבי תודה לעירית

עירית לצטר, אזרבייג'ן
עירית לצטר, אזרבייג'ן

ב- 15 לאוגוסט יצאנו לאזרבייג'ן עם המדריכה  עירית  לצטר .
 יותר ממרוצים מההדרכה ומהיחס האישי שקיבלנו מעירית
אני גלילה קטלי ואחותי עמליה טוויק נשמח לצאת לטיול נוסף בהדרכתה .
היא חידדה את חוויותינו בחומר הרלוונטי שהעבירה לנו ובזכותה הטיול היה מעניין ומקסים.
אחרים איתם דיברנו הסכימו איתנו.
מברכים אתכם על בחירתכם בעירית כמדריכה מכל הלב.

עירית לצטר, אזרבייג'ן
עירית לצטר, אזרבייג'ן

 
בתאריך יום ג׳, 28 באוג׳ 2018, 09:36, יצאנו לטיול לאזרבייג'ן  עם המדריכה עירית לצטר.
להנאתנו מהארץ המדהימה נוספה ההדרכה המעולה של עירית כמו גם נכונותה לטפל בהצלחה בכל מצב ולעזור למטיילים בשעת הצורך.
נשמח מאוד לטייל איתה בעתיד.
מגילה ועמליה.

עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019

עירית יקרה.
כנוסע ותיק של מסעות,
עם סיום הטיול אני מרגיש זכות נעימה לכתוב לך ולהודות פעם נוספת על הדרכתך המקצועית,אישיותך הנעימה והשקעתך הבלתי פוסקת בדאגה לכל פרט ונורא במהלך הטיול.
את דוגמא מצויינת לאיך מדריך צריך להיות.
בהוקרה והערכה רבה
מני בן חיים

עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019

גם אנחנו נוסעים ותיקים בעולם ופגשנו הרבה מדריכים. את מהשורה  הראשונה. סבלנית,  מסבירה ללא לאות וומרחיבה את המידע עד כלות. נשמח לנסוע איתך לטיולים נוספים בעולם. נשמח להיות ברשימת תפוצה שלך לטיולים הבאים ולהצטרף אם יתאפשר. כל טוב ושתהיה לך ולכל חברי הקבוצה שנה טובה עם הרבה בריאות  וטיולים.

עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019

עירית יקירתנו,
חזרנו ארצה ואנחנו עדין בהתרוממות רוח מהטיול לאזרבייג'אן שהיה פשוט מושלם!!! היה בו הכל - ארץ יפה ומעניינת, צוות לענין  קבוצת מטיילים איכותית ומפרגנת  אפילו מזג האוויר עמד כל כך יפה לצידנו,
אבל,
מה כל אלה היו שווים ללא המדריכה??? אני מתכוונת בכל הרצינות, מדריך יכול לשנות אופי של טיול לכאן או לכאן.
ואת עירית, ראויה לכל המחמאות. כמו שאמרתי בשיחת הסיכום, את ניחנת בכל המעלות שעושות מדריך למדריך טוב באמת. התפעלנו כולנו מהידע המקיף והמעמיק שלך ומההשקעה מעל ומעבר להרחבה ממש אקדמית, אבל לא משעממת, לכל מיני נושאים שקשורים בצורה כזו או אחרת לאתרים שביקרנו בהם. ידעת לחוש את הקהל ולזרום איתו יפה ולגרום לאווירה ממש כייפית. ידעת ליצור יחסים יפים וחבריים עם הנהג, וקיף, ועם אלמר, המדריך המקומי המקסים, שנענו לכל בקשה בחיוך וברצון. והלוגיסטיקה, עניין שהטיפול בו לא פסק לרגע והצלחת להתגבר על כל מיני מעקשים שצצו פה ושם.
אני מקווה שעוד יזדמן לנו לטייל איתך, רעננה ונעימה, שופעת ידע ויודעת להנהיג בשמחת חיים.
תודה על שבוע קסום!

ובהזדמנות זו, כבוגרת טיול רביעי של חברת 'מסעות' עלי לציין שהחברה הזאת לרגע לא יורדת ברמה. תוכנית הטיול הזה, כקודמיו, הייתה גדושה ומלאה - ללא האופשונל  החזירי המוכר בחברות אחרות, ולא רק זאת - הוסיפו עוד כמה הפתעות על הדרך בנדיבות רבה. אני מקווה שהחברה לא 'תתקלקל' ושתשכיל להמשיך לבחור את אנשי המקצוע המעולים בכל תחום ואת הספקים הטובים ביותר. יישר כוח ותודה רבה!

עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019


אסתר בן חיים : עירית כל הכבוד על ההשקעה, תודה רבה !  לילה טוב

רלף לואיס ורחל רוזנבאום : תודה רבה על עוד יום קסום בניצוח שלך.

מתוקה גרובשטיין : בוקר טוב ושבת שלום, עירית יקרה. אין עלייך שומרת חפצים כותבת להזכיר לכולם, תודה

אסתר בן חיים : מוסיפה את התודות של רביעייתנו – דניאלה , דני, מני ואסתי. כייף להיות מפונקים בטיול כל כך מושקע מכל ההיבטים.

רלף לואיס ורחל רוזנבאום : עירית תודה על עוד יום קסום ומהנה. את ממשיכה למלא את יומנו במידע ופעילות ללא לאות. יישר כוח .

רות מאייר : תודה רבה על העדכון והמשך יום נפלא. אין עלייך !!

מני מנשה בן חיים : עירית יקרה. כנוסע ותיק של מסעות,, עם סיום הטיול אני מרגיש זכות נעימה לכתוב לך ולהודות פעם נוספת על הדרכתך המקצועית, אישיותך הנעימה והשקעתך הבלתי פוסקת בדאגה לכל פרט ונושא במהלך הטיול. את דוגמה מצוינת לאיך מדריך צריך להיות . בהוקרה והערכה רבה מני בן חיים.

רלף לואיס ורחל רוזנבאום : גם אנחנו נוסעים ותיקים בעולם ופגשנו הרבה מדריכים. את מהשורה הראשונה. סבלנית ומסבירה ללא לאות ומרחיבה את המידע עד כלות. נשמח לנסוע אתך לטיולים נוספים בעולם. נשמח להיות ברשימת התפוצה שלך לטיולים הבאים ולהצטרף אם יתאפשר. כל טוב ושתהיה לך ולכל חברי הקבוצה שנה טובה עם הרבה בריאות וטיולים.

תמר גביש : עירית יקרה, בשם קבוצת ה"גרעין" שהצטרפה לטיול הנפלא לאזרבייג'אן, בהדרכתך המעולה, רצינו להודות לך על הטיול המרתק לארץ כמעט לא נודעת מבחינתנו. העשרת אותנו , הרחבת את ידיעותינו והשארת לנו טעם לשמוע ולקרוא עוד על הארץ המרתקת הזו. חברת מסעות זכתה במדריכה מעולה ומשקיענית – הן במישור הארגוני, הן בדאגה לכל אחד ואחד מהמשתתפים והן בכל הקשור להעברת הידע הנרחב. אין ספק שהייתה לך תרומה מכרעת לאווירה הטובה שנוצרה בקבוצה. תודה לך, תמר גביש.

רלף לואיס ורחל רוזנבאום : עירית יקרה. אין לי  מספיק מילים וסופרלטיבים שיכולים לבטא את כל מה שעשית עבורנו בטיול. רפי ואני נהנינו מכל רגע. הסיכומים שלך בסוף כל יום, ההסברים והסיפורים במהלך הנסיעות ובכל לילה נתנו לנו ערך מוסף מסתם טיול. הקבוצה היתה איכותית ומלאת אנרגיות טובות. אני בטוחה שתמשיכי להצליח וכל המטיילים איתך בעתיד יצאו עם ערך מוסף. אוהבים אותך ומקווים להצטרף לטיולים נוספים בהדרכתך. נשיקות מרחל ורפי.

אסתר בן חיים : עירית יקירתנו, חזרנו ארצה ואנחנו עדיין בהתרוממות רוח מהטיול לאזרבייג'אן שהיה פשוט מושלם !!! היה בו הכל – ארץ יפה ומעניינת, צוות לענין , קבוצת מטיילים איכותית ומפרגנת. אפילו מזג האויר עמד כל כך יפה לצידנו. אבל, מה כל אלה היו שווים ללא המדריכה ? אני מתכוונת בכל הרצינות. מדריך יכול לשנות אופי של טיול לכאן או לכאן. ואת עירית, ראויה לכל המחמאות. כמו שאמרתי בשיחת הסיכום , את ניחנת בכל המעלות שעושות מדריך למדריך טוב באמת. התפעלנו כולנו מהידע מהקיף והמעמיק שלך ומההשקעה מעל ומעבר להרחבה ממש אקדמית אבל לא משעממת, לכל מיני נושאים שקשורים בצורה זו או אחרת לאתרים שביקרנו בהם. ידעת לחוש את הקהל ולזרום איתו יפה ולגרום לאווירה ממש כייפית. ידעת ליצור יחסים יפים וחבריים עם הנהג, וקיף, ועם אלמר, המדריך המקומי המקסים, שנענו לכל בקשה בחיוך וברצון. והלוגיסטיקה, עניין שהטיפול בו לא פסק לרגע ומעקהצלחת להתגבר על כל מיני מעקשים שצצו פה ושם. אני מקווה שעוד יזדמן לנו לטייל אתך, רעננה ונעימה , שופעת ידע ויודעת להנהיג בשמחת חיים. תודה על שבוע קסום. ובהזדמנות זו, כבוגרת טיול רביעי של חברת "מסעות" עלי לציין שהחברה הזאת לרגע לא יורדת ברמה. תכנית הטיול הזה, כקודמיו, הייתה גדושה ומלאה – ללא האופשונל החזירי המוכר בחברות אחרות, ולא רק זאת – הוסיפו עוד כמה הפתעות על הדרך בנדיבות רבה. אני מקווה שהחברה לא "תתקלקל" ושתשכיל להמשיך לבחור את אנשי המקצוע המעולים בכל תחום ואת הספקים הטובים ביותר. יישר כח ותודה רבה !

רעיה שונבך : שלום לכולכם. עברתי שוב על כל החומר בקבוצה שלנו. על הרשימות של עירית כבר נאמר הכל, ואקרא אותן שוב ושוב ביתר תשומת לב. עירית, חסכת לי לכתוב סיכום בכל לילה, וכך יהיה קל יותר לזכור כל מה שעשינו כל יום ועוד לעומק. נהניתי לקרוא את שפע המחמאות  והתודות ההדדיות, פירגון גורף שאנו שותפים לו מכל הלב, למרות שלא השתתפנו בתכתובת.

דני קציר : בוקר טוב לכולנו, ביחוד לאלה שקמו...מילים לא נותר להוסיף, היה מעולה מכל זוית, בהחלט פתח לי את הראש כמה העולם מורכב. עירית, הכל כבר נאמר, אז רק אוסיף תודה מכל הלב, חברת מסעות זכו בלוטו בזכותך וכולנו הרווחנו, תודה ואנחנו חוזרים בעוד פחות מחודש לעוד טיול ם מסעות.

שושנה סיגלר : עירית היקרה, שוב תודה על הכל.
שרה גורן : תודה על הטיול המרתק לאזרבייג'אן, זכינו בקבוצה נהדרת , מדריכה מרתקת וארץ מופלאה ומיוחדת.

שמואל שונבך : שלום עירית, באיחור קל אני רוצה להודות לך על עזרתך ותמיכתך באירוע הקקריטי כשלא מצאתי את הדרכון בזמן שנקראנו לעלייה למטוס. אחרי שקראתי את כל הברכות שבלת מהקבוצה כמובן שאני מצטרף ומחזק אותן. אני רוצה להוסיף מחמאה משלי : הנהגת את הטיול בתבונה, בסמכות ובחן נשי.

גדעון לב : עירית היקרה, רב תודות לארגון החביב של יום הולדתי. תודה רבה על המתנה היפה, העוגות, הנרות והבלונים. נהנים מהטיול, מההדרכה המעולה והארגון היוצא מן הכלל. לילה טוב, גדעון.

רות מאייר : לעירית ולכל החברים, עדיין מעכלת ומתרגשת מהטיול שלנו שהיה כ"כ מוצלח ומושלם מכל הבחינות ! מצטרפת לכל מה שכתבו החברים לפני, באופן מפורט וקולע ! עירית יקרה, לך תודה על תשומת הלב לכל פרט, שפע ההסברים המקיפים והמעניינים לפני ובזמן הגעתנו לכל אתר ומקום, ניהול הקבוצה בדרכי נועם, בהומור וביופי שלך. תודה על הסיכומים שהעברת והתמונות היפות שצילמת לאורך הטיול. בהערכה רבה והמון תודהעל עבודה מקצועית והובלת טיול של מבוגרים באופן מוצלח ומסקרן ונוח, תמשיכי בדרכך המיוחדת. שבת שלום לכולם וכל טוב.


 

עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
צור קשר