נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementצהרת נגישות


לוח טיוליםצור קשר
צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור איתכם קשר תוך דקות ספורות

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

חזרה למדריכים

עירית לצטר ד"ר

ד"ר עירית לצטר – "אם יוצאים – מגיעים למקומות נפלאים". אוהבת לטייל, להכיר ולגלות עולמות חדשים ומרתקים, להתפעל ולחוות חוויות עם אנשים שמטיילים ביחד.
בוגרת לימודי מדעי המדינה, ספרות, מנהל עסקים,
הנחיית קבוצות ודוקטורט בחינוך.
מתמחה ברב-תרבותיות, בתקשורת, בשיווק ובתכנון אסטרטגי והכי הכי – בלהוביל קבוצת אנשים לדרך שמביאה אותנו ביחד למקומות חדשים, מעניינים ומשמעותיים.
משלבת בהדרכה תחומים רבים ומגוונים : היסטוריה, ארכיטקטורה, תרבות, אמנות, ספרות ואקטואליה.
מדריכה באזרבייג'ן, יוון  ובספרד. סקרנית, יצירתית, ודי מצחיקה.
מתגוררת במושב אלוני אבא, נשואה ואמא ל-4.

הטיולים הבאים של עירית

מכתבי תודה לעירית

עירית לצטר, אזרבייג'ן
עירית לצטר, אזרבייג'ן

ב- 15 לאוגוסט יצאנו לאזרבייג'ן עם המדריכה  עירית  לצטר .
 יותר ממרוצים מההדרכה ומהיחס האישי שקיבלנו מעירית
אני גלילה קטלי ואחותי עמליה טוויק נשמח לצאת לטיול נוסף בהדרכתה .
היא חידדה את חוויותינו בחומר הרלוונטי שהעבירה לנו ובזכותה הטיול היה מעניין ומקסים.
אחרים איתם דיברנו הסכימו איתנו.
מברכים אתכם על בחירתכם בעירית כמדריכה מכל הלב.

עירית לצטר, אזרבייג'ן
עירית לצטר, אזרבייג'ן

 
בתאריך יום ג׳, 28 באוג׳ 2018, 09:36, יצאנו לטיול לאזרבייג'ן  עם המדריכה עירית לצטר.
להנאתנו מהארץ המדהימה נוספה ההדרכה המעולה של עירית כמו גם נכונותה לטפל בהצלחה בכל מצב ולעזור למטיילים בשעת הצורך.
נשמח מאוד לטייל איתה בעתיד.
מגילה ועמליה.

עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019

עירית יקרה.
כנוסע ותיק של מסעות,
עם סיום הטיול אני מרגיש זכות נעימה לכתוב לך ולהודות פעם נוספת על הדרכתך המקצועית,אישיותך הנעימה והשקעתך הבלתי פוסקת בדאגה לכל פרט ונורא במהלך הטיול.
את דוגמא מצויינת לאיך מדריך צריך להיות.
בהוקרה והערכה רבה
מני בן חיים

עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019

גם אנחנו נוסעים ותיקים בעולם ופגשנו הרבה מדריכים. את מהשורה  הראשונה. סבלנית,  מסבירה ללא לאות וומרחיבה את המידע עד כלות. נשמח לנסוע איתך לטיולים נוספים בעולם. נשמח להיות ברשימת תפוצה שלך לטיולים הבאים ולהצטרף אם יתאפשר. כל טוב ושתהיה לך ולכל חברי הקבוצה שנה טובה עם הרבה בריאות  וטיולים.

עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 8/2019

עירית יקירתנו,
חזרנו ארצה ואנחנו עדין בהתרוממות רוח מהטיול לאזרבייג'אן שהיה פשוט מושלם!!! היה בו הכל - ארץ יפה ומעניינת, צוות לענין  קבוצת מטיילים איכותית ומפרגנת  אפילו מזג האוויר עמד כל כך יפה לצידנו,
אבל,
מה כל אלה היו שווים ללא המדריכה??? אני מתכוונת בכל הרצינות, מדריך יכול לשנות אופי של טיול לכאן או לכאן.
ואת עירית, ראויה לכל המחמאות. כמו שאמרתי בשיחת הסיכום, את ניחנת בכל המעלות שעושות מדריך למדריך טוב באמת. התפעלנו כולנו מהידע המקיף והמעמיק שלך ומההשקעה מעל ומעבר להרחבה ממש אקדמית, אבל לא משעממת, לכל מיני נושאים שקשורים בצורה כזו או אחרת לאתרים שביקרנו בהם. ידעת לחוש את הקהל ולזרום איתו יפה ולגרום לאווירה ממש כייפית. ידעת ליצור יחסים יפים וחבריים עם הנהג, וקיף, ועם אלמר, המדריך המקומי המקסים, שנענו לכל בקשה בחיוך וברצון. והלוגיסטיקה, עניין שהטיפול בו לא פסק לרגע והצלחת להתגבר על כל מיני מעקשים שצצו פה ושם.
אני מקווה שעוד יזדמן לנו לטייל איתך, רעננה ונעימה, שופעת ידע ויודעת להנהיג בשמחת חיים.
תודה על שבוע קסום!

ובהזדמנות זו, כבוגרת טיול רביעי של חברת 'מסעות' עלי לציין שהחברה הזאת לרגע לא יורדת ברמה. תוכנית הטיול הזה, כקודמיו, הייתה גדושה ומלאה - ללא האופשונל  החזירי המוכר בחברות אחרות, ולא רק זאת - הוסיפו עוד כמה הפתעות על הדרך בנדיבות רבה. אני מקווה שהחברה לא 'תתקלקל' ושתשכיל להמשיך לבחור את אנשי המקצוע המעולים בכל תחום ואת הספקים הטובים ביותר. יישר כוח ותודה רבה!

עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019


אסתר בן חיים : עירית כל הכבוד על ההשקעה, תודה רבה !  לילה טוב

רלף לואיס ורחל רוזנבאום : תודה רבה על עוד יום קסום בניצוח שלך.

מתוקה גרובשטיין : בוקר טוב ושבת שלום, עירית יקרה. אין עלייך שומרת חפצים כותבת להזכיר לכולם, תודה

אסתר בן חיים : מוסיפה את התודות של רביעייתנו – דניאלה , דני, מני ואסתי. כייף להיות מפונקים בטיול כל כך מושקע מכל ההיבטים.

רלף לואיס ורחל רוזנבאום : עירית תודה על עוד יום קסום ומהנה. את ממשיכה למלא את יומנו במידע ופעילות ללא לאות. יישר כוח .

רות מאייר : תודה רבה על העדכון והמשך יום נפלא. אין עלייך !!

מני מנשה בן חיים : עירית יקרה. כנוסע ותיק של מסעות,, עם סיום הטיול אני מרגיש זכות נעימה לכתוב לך ולהודות פעם נוספת על הדרכתך המקצועית, אישיותך הנעימה והשקעתך הבלתי פוסקת בדאגה לכל פרט ונושא במהלך הטיול. את דוגמה מצוינת לאיך מדריך צריך להיות . בהוקרה והערכה רבה מני בן חיים.

רלף לואיס ורחל רוזנבאום : גם אנחנו נוסעים ותיקים בעולם ופגשנו הרבה מדריכים. את מהשורה הראשונה. סבלנית ומסבירה ללא לאות ומרחיבה את המידע עד כלות. נשמח לנסוע אתך לטיולים נוספים בעולם. נשמח להיות ברשימת התפוצה שלך לטיולים הבאים ולהצטרף אם יתאפשר. כל טוב ושתהיה לך ולכל חברי הקבוצה שנה טובה עם הרבה בריאות וטיולים.

תמר גביש : עירית יקרה, בשם קבוצת ה"גרעין" שהצטרפה לטיול הנפלא לאזרבייג'אן, בהדרכתך המעולה, רצינו להודות לך על הטיול המרתק לארץ כמעט לא נודעת מבחינתנו. העשרת אותנו , הרחבת את ידיעותינו והשארת לנו טעם לשמוע ולקרוא עוד על הארץ המרתקת הזו. חברת מסעות זכתה במדריכה מעולה ומשקיענית – הן במישור הארגוני, הן בדאגה לכל אחד ואחד מהמשתתפים והן בכל הקשור להעברת הידע הנרחב. אין ספק שהייתה לך תרומה מכרעת לאווירה הטובה שנוצרה בקבוצה. תודה לך, תמר גביש.

רלף לואיס ורחל רוזנבאום : עירית יקרה. אין לי  מספיק מילים וסופרלטיבים שיכולים לבטא את כל מה שעשית עבורנו בטיול. רפי ואני נהנינו מכל רגע. הסיכומים שלך בסוף כל יום, ההסברים והסיפורים במהלך הנסיעות ובכל לילה נתנו לנו ערך מוסף מסתם טיול. הקבוצה היתה איכותית ומלאת אנרגיות טובות. אני בטוחה שתמשיכי להצליח וכל המטיילים איתך בעתיד יצאו עם ערך מוסף. אוהבים אותך ומקווים להצטרף לטיולים נוספים בהדרכתך. נשיקות מרחל ורפי.

אסתר בן חיים : עירית יקירתנו, חזרנו ארצה ואנחנו עדיין בהתרוממות רוח מהטיול לאזרבייג'אן שהיה פשוט מושלם !!! היה בו הכל – ארץ יפה ומעניינת, צוות לענין , קבוצת מטיילים איכותית ומפרגנת. אפילו מזג האויר עמד כל כך יפה לצידנו. אבל, מה כל אלה היו שווים ללא המדריכה ? אני מתכוונת בכל הרצינות. מדריך יכול לשנות אופי של טיול לכאן או לכאן. ואת עירית, ראויה לכל המחמאות. כמו שאמרתי בשיחת הסיכום , את ניחנת בכל המעלות שעושות מדריך למדריך טוב באמת. התפעלנו כולנו מהידע מהקיף והמעמיק שלך ומההשקעה מעל ומעבר להרחבה ממש אקדמית אבל לא משעממת, לכל מיני נושאים שקשורים בצורה זו או אחרת לאתרים שביקרנו בהם. ידעת לחוש את הקהל ולזרום איתו יפה ולגרום לאווירה ממש כייפית. ידעת ליצור יחסים יפים וחבריים עם הנהג, וקיף, ועם אלמר, המדריך המקומי המקסים, שנענו לכל בקשה בחיוך וברצון. והלוגיסטיקה, עניין שהטיפול בו לא פסק לרגע ומעקהצלחת להתגבר על כל מיני מעקשים שצצו פה ושם. אני מקווה שעוד יזדמן לנו לטייל אתך, רעננה ונעימה , שופעת ידע ויודעת להנהיג בשמחת חיים. תודה על שבוע קסום. ובהזדמנות זו, כבוגרת טיול רביעי של חברת "מסעות" עלי לציין שהחברה הזאת לרגע לא יורדת ברמה. תכנית הטיול הזה, כקודמיו, הייתה גדושה ומלאה – ללא האופשונל החזירי המוכר בחברות אחרות, ולא רק זאת – הוסיפו עוד כמה הפתעות על הדרך בנדיבות רבה. אני מקווה שהחברה לא "תתקלקל" ושתשכיל להמשיך לבחור את אנשי המקצוע המעולים בכל תחום ואת הספקים הטובים ביותר. יישר כח ותודה רבה !

רעיה שונבך : שלום לכולכם. עברתי שוב על כל החומר בקבוצה שלנו. על הרשימות של עירית כבר נאמר הכל, ואקרא אותן שוב ושוב ביתר תשומת לב. עירית, חסכת לי לכתוב סיכום בכל לילה, וכך יהיה קל יותר לזכור כל מה שעשינו כל יום ועוד לעומק. נהניתי לקרוא את שפע המחמאות  והתודות ההדדיות, פירגון גורף שאנו שותפים לו מכל הלב, למרות שלא השתתפנו בתכתובת.

דני קציר : בוקר טוב לכולנו, ביחוד לאלה שקמו...מילים לא נותר להוסיף, היה מעולה מכל זוית, בהחלט פתח לי את הראש כמה העולם מורכב. עירית, הכל כבר נאמר, אז רק אוסיף תודה מכל הלב, חברת מסעות זכו בלוטו בזכותך וכולנו הרווחנו, תודה ואנחנו חוזרים בעוד פחות מחודש לעוד טיול ם מסעות.

שושנה סיגלר : עירית היקרה, שוב תודה על הכל.
שרה גורן : תודה על הטיול המרתק לאזרבייג'אן, זכינו בקבוצה נהדרת , מדריכה מרתקת וארץ מופלאה ומיוחדת.

שמואל שונבך : שלום עירית, באיחור קל אני רוצה להודות לך על עזרתך ותמיכתך באירוע הקקריטי כשלא מצאתי את הדרכון בזמן שנקראנו לעלייה למטוס. אחרי שקראתי את כל הברכות שבלת מהקבוצה כמובן שאני מצטרף ומחזק אותן. אני רוצה להוסיף מחמאה משלי : הנהגת את הטיול בתבונה, בסמכות ובחן נשי.

גדעון לב : עירית היקרה, רב תודות לארגון החביב של יום הולדתי. תודה רבה על המתנה היפה, העוגות, הנרות והבלונים. נהנים מהטיול, מההדרכה המעולה והארגון היוצא מן הכלל. לילה טוב, גדעון.

רות מאייר : לעירית ולכל החברים, עדיין מעכלת ומתרגשת מהטיול שלנו שהיה כ"כ מוצלח ומושלם מכל הבחינות ! מצטרפת לכל מה שכתבו החברים לפני, באופן מפורט וקולע ! עירית יקרה, לך תודה על תשומת הלב לכל פרט, שפע ההסברים המקיפים והמעניינים לפני ובזמן הגעתנו לכל אתר ומקום, ניהול הקבוצה בדרכי נועם, בהומור וביופי שלך. תודה על הסיכומים שהעברת והתמונות היפות שצילמת לאורך הטיול. בהערכה רבה והמון תודהעל עבודה מקצועית והובלת טיול של מבוגרים באופן מוצלח ומסקרן ונוח, תמשיכי בדרכך המיוחדת. שבת שלום לכולם וכל טוב.


 

עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019

עירית יקרה שלום.
אני קוראת שוב את כל הסיכומים ששלחת לאורך הטיול.
נפלא!!!!
כל מהלך הטיול מופיע לנגד עיניי ואני ניהנת ונזכרת במקומות שבקרנו בהם שכמעט נשכחו ממני.
עבודה נהדרת.
מושקעת מלאת מידע. מרגישים שהקדשת לעניין וזה לא מובן מאליו.
אפילו יוצא דופן.
תודה על טיול מעניין. על תשומת לב לכל פרט, התייחסות לכל אחד ואחת במלוא תשומת הלב. בשקט וברוגע.
עם המון אחריות ורצון להנעים לנו את הטיול.
כל הכבוד.
שנה טובה וגמר חתימה טובה לך ולכל החברים בקבוצה. ❤

עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019

עירית יקרה!
לפני כל טיול יש לי מחשבות ותהיות איך יהיה המדריך או המדריכה?
מי הם אנשי הקבוצהואיך תהיה האוירה?
הפעם מיד עם תום היום הראשון ידעתי שהכל יהיה לטובה ואכן כך היה היה לי נעים לטייל עם קבוצה נעימה ואיכפתית. ובראשם מובילה מדריכה המשרה אוירה נינוחה ורגועה דואגת לכל אחד באופן אישי בהומור ובחיב,
ועל כך עירית אני מודה לך  נהנתי מאד מהטיול ולמדתי להכיר חבל ארץ חדש,
כל הכבוד! וגמר חתימה טובה

עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019

                    טיול לאזרבייג'אן בתאריך : 24/91/9 – 1/10/19
בהדרכת ד"ר עירית לצטר
                                                                                                                                                  בתיה פורת : תודה לך על יום מקסים.
בתיה פורת : תודה והמשך טיול מוצלח
בתיה פורת : עירית תודה לך על יום מקסים, לילה טוב והמשך טיול מהנה לכולנו
בתיה פורת  : תודה על עוד יום קסום. אין מספיק מילים חמות להודות לך על טיול של פעם בחיים.
בתיה פורת  : חשוב לי שתדעו שהגעתי הביתה מיד משדה התעופה בגלל יוזמה אנושית מדהימה של ארבעה אנשים יקרים לליבי : עירית, נירית, דוד וצביקה. לא רק שהטיול היה מדהים וההדרכה הייתה לעילא ולעילא, הטיול השאיר בי המון צמא לדעת ולראות עוד מהמדינה הזו. זו הפעם הראשונה בחיי בה אני חוגגת מחוץ לגבולות המדינה, לבד, בלי המשפחה. אתם הפכתם את החג עבורי לחג היפה ביותר והחם ביותר. זכיתי להכיר אנשים שאין ספק שאנצור בליבי לעד. זה לא מובן מאליו שמדריכה תיתן את כל כולה וגם מעבר לקבוצה. ולכן התברכתי רבות בשנה זו , שנה שכבר בתחילתה הכרתי את אנשי ארץ ישראל היפה. אוהבת כל אחת ואחד מכם. ביתי פתוח בפניכם בכל זמן ועת. שהשנה הזו תהיה שנה טובה יותר מקודמתה בכל תחומי חיינו.
ברוריה טל : תודה, תמונות נהדרות
ברוריה טל  : תודה עירית על השקעה ורצון לגרום לנו חוויה, ימים יפים עוברים עלינו. לילה טוב.
             עירית, סקירה מרתקת ומעניינת על לב נוסנבאום, החכמתי. תודה.
ברוריה טל  : עירית, תודה על טיול מהנה, מעשיר, חווייתי וכיפי, את עשר !!!!
ברוריה ואודי טל : בוקר טוב וחג שמח, תודה עירית על יום אתמול שהיה מקסים ומעניין. נהנינו מההשקעה, מהרצינות ומדע מעמיק שהעברת לקבוצה. תמיד קשובה לכל שאלה ובקשה של המטיילים. שימשיך כך גם היום.
ברוריה טל  : עירית יקרה, שלום. אני קוראת שוב את כל הסיכומים ששלחת לאורך הטיול – נפלא !!!!כל מהלך הטיול מופיע לנגד עיני ואני נהנית ונזכרת במקומות שבקרנו בהם וכמעט נשכחו ממני. עבודה נהדרת. מושקעת, מלאת מידע. מרגישים שהקדשת לעניין וזה לא מובן מאליו. אפילו יוצא דופן. תודה על טיול מעניין. על תשומת לב לכל פרט, התייחסות לכל אחד ואחת במלוא תשומת הלב, בשקט וברוגע. עם המון אחריות ורצון להנעים לנו את הטיול. כל הכבוד. שנה טובה וגמר חתימה טובה לך ולכל החברים בקבוצה.
נילי בר : תודה לכל הקבוצה הנפלאה, ובעיקר לעירית, לילה טוב
נילי בר : פגישת הבוקר בלובי חסרה לי. ושוב אני מודה לאשה היפה, הנבונה, המשכילה, הרגישה והמתחשבת (עירית) מודה לכל אחד ואחת מהקבוצה המופלאה. והמון תודות לצביקה. נרגשת מאד, נילי.
דוד שדה : ותודה לעירית על יום נפלא של מוזיקה ושירה
נירית שדה : עירית יקרה, קיימת ביננו היכרות רבת שנים, וכאשר פנו אלי לכתוב כמה מילים לסיכום הטיול המדהים, התלבטתי קלות,  שהרי אני משוחדת ולא ממש אובייקטיבית, אך זהו, הסכמתי. בחברות שלנו רבת השנים, את תמיד הרוח החיה שמובילה חיי תרבות עשירים ומגוונים, קלילים וכבדים כאחת, סרטים, הצגות, טיולים ואופרות במצדה, הרצאות ועוד...וגם ההצטרפות שלנו לטיול לאזרבייג'אן נבעה מהצורך לצאת לחופש וגם מהידיעה שאת זאת שמובילה ויש על מי לסמוך. ואכן, קבלנו טיול מרתק מאין כמוהו, מושקע מכל היבט. ניכר היה שיש פה מחשבה, תכנון, למידה מעמיקה, ורצון עז לתת לנו כמה שיותר מידע וחוויה מעשירה ומעצימה. קבלנו מידע רוחבי ואופקי על תרבות מיוחדת במינה , ספוגה במלחמות, מהפכות ואינטרסים. וכמובן שלא פסחנו על הנקודה היהודית.
ובאוטובוס – בנסיעות הארוכות במדבר הקסום, כדי שנעבור את הנסיעה בנעימים, תיבלת לנו עם סיפורים ואגדות. המידע המעמיק, העשיר והמושקע הוסיף לנו רבות לטיול.
אז תודה לך עירית יקרה, נמשיך אחרייך באש ובמים, גשם ורוח, בגז ובנפט  - בעיניים עצומות.
בשמי ובשם הקבוצה – נירית
דוד שדה : אילנה, ברוריה ואודי, בתיה, דבורה, דורית ואשר, יוליה ותומי, יעל ואלי, נגה ומשה, נילי, ענת ודורון, צביקה , והמדריכה האחת והיחידה – עירית : שלום לכולם, חזרנו, נירית ואני לבולמסו של עבודה , אבל עצרתי למספר דקות כדי לומר שנהניתי עד מאד בחברתכם. היה ומי מכם יצא שוב לטיול בקבוצה כל כך איכותית – נהיה אסירי תודה אם תודיעונו בגר הטיול, נשמח להצטרף. בינתיים שבת שלום.
דורית  קמינקר: לעירית, תודה על שבוע מעניין ורב פעלים. דאגת הן לבעיות הנהוליות בנעימות וגם להעשיר את ידיעותינו בנושאים שונים הקשורים למקומות שביקרנו. לא נתת לאף רגע לעבור בלי הרצאה, חידון, או מוזיקה. מעבר לקבוצה המקסימה – אין ספק שיש לך חלק נכבד ביותר בהנאה מהטיול.
אילנה פלאוט : תודה רבה עירית, נהניתי מאד.
אליעזר ויעל לזר : עירית, רוצים להודות לך על טיול מעניין , מלמד, מעשיר ומהנה בארץ שעד לפני שבוע לא ידענו עליה דבר. פתחת לנו צוהר לתרבות חדשה ועשית זאת בדרך נעימה ויעילה. במהלך שבוע קצר הצלחת להעביר את הרוח המיוחדת של העם והמדינה הזו. הקבוצה האיכותית שלנו השלימה את ההנאה מהטיול. המון תודות לכולם מיעל ואלי.
יוליה ותומי זוסמן :  עירית, במפגש בתל אביב נירית אמרה שאת "מדריכה פצצה"...נוכחנו לדעת שאכן זה כך. נהנינו מאד מהטיול ומהקבוצה הנדרת שבזכותך התגבשה מהר. אנחנו נשמח להשתתף בטיולים נוספים בהדרכתך.
ענת בן מאיר : עירית, כל יום הוא חוויה בפני עצמה עם הדרך והידע הרב שאת מעבירה לנו, תודה לקבוצה, פשוט חגיגה.
ענת בן מאיר : פתחנו את השנה החדשה בטיול מדהים עם מדריכה שאין לי מילים שיביעו מספיק את הערכתי אליה ועם אנשים נפלאים. מה אומר ומה אדבר – אם כך מתחילה השנה – רק טוב מחכה לנו ! עירית, קבלתי ממך המון ואני מרגישה שקבלתי חברה. אשמח אם תיידעי לאן הטיול הבא שלך, ומי יודע – אולי נצליח להגיע. לכל חברי הקבוצה – בהרגשתי יצרנו חברותא נינוחה ואיכותית, תודה לכולכם ושנמשיך ליהנות.
דבורה בן ארי : תודה על התמונות, תודה לעירית על יום תרבותי מעשיר ומהנה לקבוצה הנעימה.
דבורה בן ארי : עירית יקרה ! לפני כל טיול יש לי מחשבות ותהיות איך יהיה המדריך או המדריכה ? מי הם אנשי הקבוצה ואיך תהיה האווירה ? הפעם, מיד עם תום היום הראשון ידעתי שהכול יהיה לטובה. ואכן – כך היה . היה לי נעים לטייל עם קבוצה נעימה ואכפתית. ובראשם מובילה מדריכה המשרה אוירה נינוחה ורגועה, דואגת לכל אחד באופן אישי, בהומור ובחיבה. ועל כך , עירית, אני מודה לך. נהניתי מאד מהטיול ולמדתי להכיר חבל ארץ חדש. כל הכבוד ! וגמר חתימה טובה.
נגה  שלזינגר  : חתימה טובה לכולם, הטיול היה ממש נפל. כל המרכיבים של טיול מוצלח היו בו – מדריכה מעולה, קבוצה נהדרת, וכל הצדדים הטכניים. תודה לכולם ורוצה להמשיך אתכם טיולים נוספים בהדרכת עירית. מוזמנים תמיד בעוברכם כאן, להת...


 

עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
עירית לצטר, אזרבייג'ן 9/2019
צור קשר