נגישות

keyboard_navניווט בעזרת מקלדת


black_white

גווני שחור - לבן

color_reverse

צבעוניות הפוכה

readable_content

גופן קריא


font_big

גופן גדול

font_normal

גופן בינוני (דיפולט)

font_small

גופן קטן


reset_accessabilityביטול הנגישות


acessability_statementצהרת נגישות


לוח טיוליםצור קשר
צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור איתכם קשר תוך דקות ספורות

הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות באתר.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת אתר האינטרנט:

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש
ניתן לנווט באמצעות המקלדת
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים
האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות
ניתן להגדיל את הגופן לשלושה גדלים שונים
ניתן לשנות את הגופן לקריא יותר
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע כהה
ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים על בסיס רקע בהיר
האתר מותאם לעיוורי צבעים

הבהרה

יש לציין כי חרף מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר הונגשו. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלתם בבעיה, הנכם מוזמנים לשלוח לנו משוב.

אתרו טיול מאורגן

יעדים חמים

מכתבי תודה

איציק לוגסי מרוקו 2015
איציק לוגסי מרוקו 2015

שוטטתי ברחבי הקידמה, האינטרנט וחיפשתי טיול למרוקו. שמעתי על חברת מסעות הביקורת הייתה חיובית ונפלה החלטה. אני יוצאת לטיול. כמטילת ותיקה שביקרה בהרבה מקומות מרתקים עם מדריכים שונים, חלקם בהחלט טובים, יש לי מילים רבות שרוצה אני לחלוק עמכם. באופן פשטני כתוב באתר, " יצחק (איציק) לוגסי – יליד מרוקו בעל תואר ראשון במזרחנות והיסטוריה כללית. תואר מוסמך במכון ליהדות זמננו, מוסמך באנטרופולוגיה".
תאור אינטרנטי קצר יבש ושטוח שאין בו ולו לתאר במקצת את עומק האיש. בעל ידע רב ועמוק בהיסטוריה של מרוקו, של הגיאוגרפיה שלה ליהדות ויותר מכל הרגישות והמתן לכל אחד מהמטיילים וצרכיו הנפשיים והגשמיים. ונוסף גם על זאת מארגן מצוין ודואג לפרטים הקטנים והגדולים בצורה מעוררת כבוד.

ומספר מילים מתוך יומן המסע שלי:
מתחילים ברבט ומיד מתחיל תהליך הלמידה. מי הברברים, מתחם ארמון המלך, השדרה הראשית מי היתה השושלת העלווית. חיפשתי את הניר שממנו נקראו המילים אך אין. האם נכוחה שומעות אוזניי, אכן כן. פרץ הידע וכושר ההסבר בלתי נלאה. כמעין המתגבר. וכך נמשכים הימים ואיציק מרביץ בנו תורה כמורה לתלמידיו בין ווזן לשפשאוון לעמק הסבו למקנז שהיא ופס היו מרכזי היהדות הגדולים של מרוקו.

והגענו לכפר טודרה. הוד והדר יצר אלוהים, תערובת של הרים עמק נהר ודקלים וברקע שלמה בר והשיר. סמרו שערותיי פיק ברכיים ורעד בידיים תקפו אותי. ועל זה כבר אמר החכם באדם, "שלושה המה נפלאו ממני וארבעה לא ידעתים."
האטלס הגבוה, הוד ונוף קדומים. ההרים רקדו כאלים גבעות כבני צאן מלפני אדון חולי ארץ.... וברקע מתנגן אלבינוני הכינור בוכה את שירת אימת ההר להאדירו מפני קטון האדם מול הטבע שאין להכניעו. לב ניבט מן העמק, ליבו של עולם האל בין שמים וארץ. ירדנו אל העמק לקול תרועת החצוצרה של הבולרו של רוול ובעמק המולדבה של סמטנה שממנה נגזר המנון התקווה. לנצח אזכור נוף מורשת קדמון. וכך אפשר להמשיך ולחשוף את הנימים השורשיים ביותר שהם הסיפור וליבה של מורשת מרוקו. הדר וקדושה עוטפים את גופי את מרוקו שלי.

תודה מאד על חוויה בלתי נשכחת שאשא לעולמים.

 עירית פריגוז'ין

תן לסוכן לסדר לך את החיים
תנו לסוכן לסדר לכם את החיים

מלאו את הטופס ואנחנו ניצור איתכם קשר תוך דקות ספורות

המדריכים שלנו
בואו להכיר את מיטב מדריכי הטיולים שלנו
 • דניאל גורביץ
  דניאל גורביץ

  דניאל ואביו יוליק, יהודים החיים בליטא הם בעלי חברת הנסיעות "ירוליטה", החברה קיימת כבר תשע שנים ומתמחה בטיולים לארצות הבלטיות, פולין ורוסיה. דניאל הינו מדריך מנוסה ובעל ידע עצום מעצם היותו תושב המקום החי את האוירה הליטאית היום יומית.

 • אבי בר ששת
  אבי בר ששת

  מוותיקי ובכירי מלווי הטיולים בארץ, טייל ומדריך בנשמה, סיים קורס מלווי קבוצות בשנת 1980 ומאז לא מפסיק להוביל קבוצות, לטייל ולחקור את הגלובוס. בטיוליו שם דגש רב על הסברים מקיפים והקניית ידע רב למטיילים.

  מרצה בבית ספר למלווי קבוצות, בעל ידע נרחב בהיסטוריה, גיאוגרפיה ופולקלור. בין התמחויותיו- טיולי תמריץ (לגופים סגורים) ולקהל הרחב, מומחה לארצות המזרח הרחוק – סין, תאילנד, וויטנאם, קמבודיה, יפן וסינגפור, דרום קוריאה, ארצות אירופה – ספרד, צרפת, איטליה, גרמניה ,צ’כיה, הולנד בלגיה, ארצות מרכז אמריקה: קובה, קוסטה ריקה, אוסטרליה וניו זילנד וארצות הברית וקנדה.

 • איציק לוגסי
  איציק לוגסי

  יליד מרוקו, בעל תואר ראשון במזרחנות והיסטוריה כללית.
  תואר מוסמך במכון ליהדות - "זמננו" - התמחה בדרום אפריקה.
  בעל תואר מוסמך באנטרופולוגיה.
  מדריך מנוסה ומרתק, הוביל קבוצות רבות בארצות המג'רב, יוון ופורטוגל.

 • אילן ציפורה
  אילן ציפורה

  מבכירי המדריכים בארץ לדרום מזרח אסיה, מרכז ודרום אמריקה. מתמחה בדתות המזרח ובאנתרופולוגיה, ומומחה בתכנון טיולים מיוחדים לקבוצות ובודדים. הוא ותיק מסעות. "חרש" בגפו את כל היבשות; שהה ארוכות במספר גדול של מדינות אקזוטיות של העולם המתעורר וכן צילם וכתב על כך בבטאוני טיולים מובילים.

 • נעמה זמונסקי מורג
  נעמה זמונסקי מורג

  טיילת ותיקה באפריקה, בעלת תואר שני בביולוגיה עם התמחות בהתנהגות בעלי חיים, וסטודנטית לתואר שלישי בהיסטוריה של אפריקה. בוגרת קורס מדריכי טיולים בחו”ל מטעם אוניברסיטת חיפה ומשרד התיירות. בעלת ניסיון עשיר ומגוון בהדרכה: מרצה על תרבות והיסטוריה אפריקנית ועל התנהגות בעלי חיים ומדריכה טיולים באפריקה הדרומית ובמזרח אפריקה. מתמחה בהדרכה בקניה, טנזניה, נמיביה, בוצואנה, דרום אפריקה.

 • אורלי גילת
  אורלי גילת

  מדריכה ותיקה ומנוסה באיטליה משנת 1978 . אהבה ממבט ראשון של מתבגרת, כך אומרים. אך השנים חלפו, האהבה רק התחזקה, והובילה אף ללימודי תולדות האמנות ותרבות.

   
 • אילן זיו
  אילן זיו

  יליד הארץ, גדלתי על ערכי אהבת הארץ והאדם, על ערכים יהודים והומניים. תואר שני במנהל עסקים ושיווק. תואר ראשון בכלכלה, סוציולוגיה ומדע המדינה. תואר בהנדסת בנין וניתוח מערכות מידע. לימודי ארץ ישראל. 'הובלת טיולים בחו"ל והדרכתם נעשית על ידי מתוך אהבה ונתינה למען קירוב המטיילים ליעד בו מבקרים. אוהב את המקומות בהם מבקר ומשתדל להעניק אהבה זו למטיילים. מתחיל את היום עם שיר בלב'. בעל ניסיון רב במספר יעדים: סרי לנקה, תורכיה, בולגריה, מדינות יוגוסלביה לשעבר, ברצלונה וקטלוניה, גיאורגיה, ארמניה, אוזבקיסטן, אזרבייג'ן, קירגיזסטן, האיים הקנריים, מומחה לסרי לנקה. 

 • אבי שפיר ד"ר
  אבי שפיר ד"ר

  מדריך ישראלי שחי בדרום אפריקה. יליד רמת השרון וכיום אני חי בדרום אפריקה. סיים לימודי אוניברסיטה, עם תואר דוקטור ביולוגיה ימית. התמחיתי בטיולים באפריקה המזרחית (קניה וטנזניה), כמו כן באפריקה הדרומית: דרום אפריקה, בוצאנה, נמיביה וזימבבואה. עבד במשך שנים רבות כנציג החברה הגיאוגרפית ברחבי היבשת. בשלוש השנים האחרונות הובלתי קבוצות רבות ומגוונות, כגון טיולים קלאסיים, טיולי תמריץ וטיולי משפחות.

 • בועז כהן
  בועז כהן

  בועז כהן – קיבוץ גזר 0547932450, מורה דרך בישראל ומלווה קבוצות לחו"ל לחו"ליליד ירושלים 1960, בן 55, חבר בקיבוץ גזר נסיון רב בהדרכת טיולים לקבוצות צעירים, משפחות, מבוגרים, ארגונים, סוכני נסיעות וקבוצות עם צרכים מיוחדים. מומחה ליעדים: ארמניה, ברצלונה קוסטה בראווה פרינאים, גיאורגיה, יפן, סין, סרי לנקה, קובה , ותאילנד. משלב בטיולים חוויות בלתי נשכחות בקטעי משחק וסיפור, אהבה גדולה להיסטוריה, גיאוגרפיה, דתות ומסורת.

 • שייקה רונן
  שייקה רונן

  מורה דרך מוסמך ומוביל קבוצות במסלולים שונים ימגוונים למעלה מ-20 שנה . אוהב טבע, הסטוריה, אמנות מוסיקה, ספרות ובעיקר- חברה אנושית.. מתמחה במסלולים בספרד, פורטוגל, סקוטלנד, אירלנד, איסלנד, סקנדינביה, מקסיקו-גואטמלה, הרוקי ס הקנדים, ברלין, ועוד. בעל רקע אקדמאי ווחינוכי, דובר ספרדית ואנגלית בנוסף לעברית רהוטה..לאחרונה, כותב מסלולים ייחודיים ל"מסעות" ומבצע אותם בהצלחה מירבית..( פורטוגל, איסלנד, סקוטלנד ועוד.)

 • חיים נאור
  חיים נאור

  מדריך טיולים ותיק ומנוסה, היסטוריון (מומחה לתקופת האימפריה הרומית), מדבר 7 שפות ובעל ידע נרחב בתחומים רבים. חיים פיתח תוכניות הדרכה וסדנאות בתחום התקשורת הבין אישית והוא בעל יחסי אנוש מצוינים. חיים מדריך ברחבי הגלובוס מזה 28 שנים: באירופה - איטליה (לרבות סיציליה), אוסטריה, הונגריה, רומניה, צ'כיה, צרפת, פורטוגל, ספרד, האיים הקנריים, הולנד, גרמניה, קרואטיה, סלובניה, מונטנגרו מרוקו ועוד. באסיה – סין, וייטנאם, קמבודיה, לאוס, מיאנמר,תאילנד ו... באמריקה הצפונית והדרומית וגם בצפון אפריקה. במהלך שנותיו הרבות בהדרכה התמחה ביעדים רבים ובתרבויות מגוונות, השתלם בתחומים כגון אמנות, גיאוגרפיה, גיאולוגיה, אדריכלות, מוסיקה, קולינריה ומגוון תחומים נוספים. ההדרכה של חיים משלבת את כל הנושאים והתחומים המקצועיים בטיול עם הומור ואוירה נינוחה תוך כדי דאגה לצרכים של כל אחד מהמטיילים. המוטו של חיים: על חווית הטיול לכלול את כל החושים.

 • לינה וסטפריד
  לינה וסטפריד

  לינה היא מדריכה בנשמתה,  חיה ונושמת את המקצוע. מדריכה משנת 2000.
  ללינה ניסיון רב בהדרכת טיולים. לינה מצטיינת ביכולת ארגון, ייזום, תכנון ובצוע תוך שימת דגש על פרטים קטנים. יחסי אנוש הם בראש סדרי העדיפויות שלה, היא מאוהבת בקהל נוסעיה והם קוראים לה: "אמא קטנה".לינה התמחתה ביעדים רבים וביניהם סרי לנקה, בורמה, רוסיה, אוקראינה, המדינות הבלטיות,  וייטנאם, קמבודיה ואיטליה.
  לצד השכלה נרחבת בתחום התיירות והיעדים בהם היא מדריכה לינה היא בעלת תאר אקדמי בספרות אנגלית ובלשנות צרפתית מאוניברסיטת ת"א.

  מעבר למומחיותה של לינה בתרבות הרוסית-אהבתה הגדולה נתונה למזרח הרחוק ולדת הבודהיסטית.
  זו הסיבה לכך שלינה הרבתה לחקור את התרבויות, המיתולוגיה, האוכל, ההיסטוריה, הדת והמורשת המפוארת של המדינות בהן היא מדריכה במזרח.

צור קשר