טיולים מאורגנים לאפריקה והמזרח התיכון - מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אפריקה והמזרח התיכון

טיולים מאורגנים לאפריקה והמזרח התיכון

טיול מאורגן לירדן
טיול מאורגן לירדן 3 ימים
טיול בירדן הינו טיול מרתק. שעה וחצי מתל אביב ואנו במדינה, תרבות ונופים אחרים. אוצרות התרבות והנוף בירדן הינם רבים וכוללים את פטרה, אחד משבעת פלאי העולם ברשימה העדכנית של אונסקו, ג'רש, העיר הרומית המפוארת ושמורה ביותר במזרח התיכון, שמורת דנה עם נופיה היחודיים, קניונים עמוקים וצבעוניים עם נחלי מים זורמים ועוד. ירדן קשורה קשר הדוק להיסטוריה של ארץ ישראל, שמות כמו קיר מואב, חשבון, דיבון, יבש גלעד ועוד רבים, שמות תנכיים בהם התרחשו אירועים מוכרים המסופרים בתנ"ך. טיול מסעות בירדן תוכנן על מנת לכלול את מיטב האתרים הנפלאים של ירדן ובנוסף אתרים רבים המחברים וקושרים את שכנתנו במזרח להיסטוריה וסיפורי התנ"ך שלנו.
טיול מאורגן לדרום אפריקה-הטיול המקיף כולל  ביקור  בשבטי הר הדרקון הצפוני
טיול מאורגן לדרום אפריקה-הטיול המקיף כולל ביקור בשבטי הר הדרקון הצפוני 20 יום
טיול מאורגן לדרום אפריקה -זהו אחד היעדים המגוונים והמרתקים ביותר בעולם מבחינות רבות- הנוף האנושי, תרבות,החי , הצומח ,הטבע המדהים ,הנופים המרהיבים והאקלים. למרות שדרום אפריקה היא המדינה המערבית ביותר ביבשת , קסמה נובע דווקא מכך שהקדמה המערבית אינה מפריעה לשמר את האפריקאיות שלה ואכן, טיולינו הוא טיול גיאוגרפי ומקיף המשלב את כל המגוון הרחב שיש למדינה מדהימה זו להציע. טיול זה כולל גם שני לילות במגובסקלוף , אזור הר הדרקון הצפוני כולל יום טיול מלא בשבטים של בני שבט השנגן, פדי וקבוצת ה balebedu ושמורת עצי הציקסים היחודית .
טיול מאורגן למרוקו - תרבות  וטבע בהרי האטלס והסהרה
טיול מאורגן למרוקו - תרבות וטבע בהרי האטלס והסהרה 12 ימים
במרוקו נפגשים עם קסם ומסתורין, ניגודי נופים ומרחבים קסומים. במרוקו נפגשים עם תמהיל אנושי ומרתק ופלורליזם תרבותי המהלכים עלינו קסמים. במרוקו האיסלם הסוני מפתיע אותך במתינותו ובסובלנותו כלפי הזר והמוזר. טיול במרוקו מעניק לנו חוויה חושית וחושנית שמלווה אותנו לאורך הרבה זמן. הטיול שאנו מציעים מאפשר לנו את החוויות האלו.
טיול מאורגן לאתיופיה בפסטיבל הטימקאט - ינואר 2018
טיול מאורגן לאתיופיה בפסטיבל הטימקאט - ינואר 2018 16 ימים
אתיופיה - ארץ מגוונת של תרבות, נופים, ועולם חי מופלא, ארץ של קיסרים ואגדות. ההיסטוריה המרתקת הנופים הפראיים, ההרים נישאים, והשווקים הססגוניים הופכים אותה לאחת הארצות המרתקות ביותר במזרח אפריקה.
טיול מאורגן לאוגנדה בסוכות - הפנינה של אפריקה
טיול מאורגן לאוגנדה בסוכות - הפנינה של אפריקה 10 ימים - 8 לילות
אוגנדה היא מדינה בה נפגשים מזרח ומערב אפריקה. נוף מדהים של יערות ירוקי עד המאוכלסים בקופים ממינים שונים, ביניהם גם שימפזים וגורילות. אזורי סוואנה פתוחים בהם בעלי חיים אפריקאים רבים – ג'ירפות, פילים, אנטילופות ואוכלי עשב נוספים ולצידם שוחרים לטרף החתולים הגדולים – אריות ונמרים. ארץ מרובת אגמים והרים, מטעי קפה ותה, מפלים שוצפים וכמובן תושבים מסבירי פנים, העוסקים במלאכתם היומיומית, פתוחים ושמחים לקראת כל מטייל המגיע לבקר בארצם. הלונלי פלאנט הציב את אוגנדה במקום הראשון מבין עשרת היעדים הנבחרים והמומלצים לשנת 2012, וציין שורה ארוכה של סיבות לבחירה: קופי האדם – שימפנזים וגורילות, מגוון בעלי החיים ומעל 1000 מיני עופות, מקורות הנילוס ואגם ויקטוריה, רכס הרי רוונזורי המושלגים הנושקים ליערות גשם טרופיים, הסוואנה אפריקאית ונוף האגמים הגדולים של אפריקה. לא פחות חשוב - אוגנדה נמצאת עדיין מחוץ לרשימת יעדי התיירות העמוסים של אפריקה, ומגיעים אליה מעט תיירים במשך השנה. "הפנינה של אפריקה", כך כינה וינסטון צ'רצ'יל את אוגנדה בספרו "המסע שלי לאפריקה" משנת 1908. צ'רצ'יל כתב: "ממלכת אוגנדה היא אגדה. הנוף שונה, האקלים שונה, ויותר מכל, האנשים שונים מכל מקום אחר ברחבי אפריקה… המסר שאני מביא עמי הוא… התרכזו באוגנדה!". “The Kingdom of Uganda is a fairy tale. The scenery is different, the climate is different and most of all, the people are different from anything elsewhere to be seen in the whole range of Africa….what message I bring back….concentrate upon Uganda – "The Pearl of Africa.” Winston Churchill (My African Journey – 1908)
טיול מאורגן לנמיביה
טיול מאורגן לנמיביה 9 לילות/ 11 ימים
טיול מאורגן לטנזניה
טיול מאורגן לטנזניה 9 ימים כולל טיסות
טיול שמתאים לכול המשפחה ! גדול וקטן , אוהבי טבע וחי ! טנזניה נחשבת למקום הטוב ביותר בעולם לעשות בו ספארי, הודות לפארקים האדירים שלה - החל מהקטנים כדוגמת שמורת טרנגירי שידועה באוכלוסייה הפילים שלה, ועד שמורת הסרנגטי, המפורסמת והמופלאה מכולן. המסלול הקלאסי בטנזניה כולל את הפארקים של צפון המדינה, אבל מי מכם שרוצה לטעום פארקים נוספים יהנה גם מהדרומיים, שמיעוט המבקרים בהם הופך אותם לחוויה נפלאה בפני עצמה.
טיול מאורגן לאתיופיה
טיול מאורגן לאתיופיה 16 ימים
אתיופיה - ארץ מגוונת של תרבות, נופים, ועולם חי מופלא, ארץ של קיסרים ואגדות. ההיסטוריה המרתקת הנופים הפראיים, ההרים נישאים, והשווקים הססגוניים הופכים אותה לאחת הארצות המרתקות ביותר במזרח אפריקה.
טיול מאורגן לאתיופיה - בסוכות 2017
טיול מאורגן לאתיופיה - בסוכות 2017 16 ימים
אתיופיה - ארץ מגוונת של תרבות, נופים, ועולם חי מופלא, ארץ של קיסרים ואגדות. ההיסטוריה המרתקת הנופים הפראיים, ההרים נישאים, והשווקים הססגוניים הופכים אותה לאחת הארצות המרתקות ביותר במזרח אפריקה.
טיול מאורגן לדרום טנזניה וזנזיבר בדגש טבע, תרבויות וחופי ים מרהיבים
טיול מאורגן לדרום טנזניה וזנזיבר בדגש טבע, תרבויות וחופי ים מרהיבים 11 יום / 9 לילות
טנזניה היא מדינה אפריקאית השוכנת במזרח אפריקה על גדות האוקיינוס ההודי. מלבד השטח ביבשת, המדינה כוללת גם מספר איים סמוך לחוף המזרחי של אפריקה, בינהם איי זנזיבר. בשנים האחרונות טנזניה הפכה לאחד היעדים הנבחרים ביותר לתייר הישראלי. ללא ספק טנזניה מכילה בה כמעט כל מה שחשוב בהרפתקאות, חווית ונופים עוצרי נשימה, בין אם זה בעלי חיים חופשיים, טבע שלא מפסיק לשנות צבעים, תרבויות של שבטים טנזנים וחופים לבנים של גן עדן! טנזניה היא ללא ספק ה-מקום הטוב ביותר בעולם לחופשת ספארי מרתקת הודות לפארקים הבלתי נגמרים שבה. הטיול שלנו נוגע בעיקר לשמורות הלא מתויירות וזאת על מנת לשמור על חווית ספארי אותנטית ללקוחותינו שרוצים לשמור על טיול מיוחד ומעניין בשמורות הסאלוס, מיקומי ואודוזונגווה.
טיול מאורגן למדגסקר - טבע עוצר נשימה
טיול מאורגן למדגסקר - טבע עוצר נשימה 13 יום / 11 לילות
מדגסקר האי הרביעי בגודלו בעולם, אי קסום, אי סף ייחודי של בעלי חיים שלא נמצאים בשום מקום אחר בעולם, נופים מרהיבים. סביב האי חופים זהובים ושוניות אלמוגים מהיפים באוקיינוס ההודי. גן עדן עלי אדמות.
טיול מאורגן למרוקו - תרבות וטבע בהרי האטלס והסהרה - 15 יום בראש השנה !
טיול מאורגן למרוקו - תרבות וטבע בהרי האטלס והסהרה - 15 יום בראש השנה ! 15 יום
אנושי ומרתק ופלורליזם תרבותי המהלכים עלינו קסמים. במרוקו האיסלם הסוני מפתיע אותך במתינותו ובסובלנותו כלפי הזר והמוזר. טיול במרוקו מעניק לנו חוויה חושית וחושנית שמלווה אותנו לאורך הרבה זמן. הטיול שאנו מציעים מאפשר לנו את החוויות האלו.
טיול מאורגן למרוקו - תרבות וטבע בהרי האטלס והסהרה - 13 יום בסוכות !!
טיול מאורגן למרוקו - תרבות וטבע בהרי האטלס והסהרה - 13 יום בסוכות !! 13 יום
במרוקו נפגשים עם קסם ומסתורין, ניגודי נופים ומרחבים קסומים. במרוקו נפגשים עם תמהיל אנושי ומרתק ופלורליזם תרבותי המהלכים עלינו קסמים. במרוקו האיסלם הסוני מפתיע אותך במתינותו ובסובלנותו כלפי הזר והמוזר. טיול במרוקו מעניק לנו חוויה חושית וחושנית שמלווה אותנו לאורך הרבה זמן. הטיול שאנו מציעים מאפשר לנו את החוויות האלו.
טיול מאורגן למרוקו - התחלה במרקש
טיול מאורגן למרוקו - התחלה במרקש 12 ימים
במרוקו נפגשים עם קסם ומסתורין, ניגודי נופים ומרחבים קסומים. במרוקו נפגשים עם תמהיל אנושי מרתק ופלורליזם תרבותי המהלכים עלינו קסמים. במרוקו האיסלם הסוני מפתיע אותך במתינותו ובסובלנותו כלפי הזר והמוזר . טיול במרוקו מעניק לנו חוויה חושית וחושנית שמלווה אותנו לאורך הרבה זמן. הטיול שאנו מציעים מאפשר לנו לחוות את החוויות הללו, המדריכים שלנו הכי מנוסים ומקצועיים באיזור זה, מלונות 4 ו- 5 כוכבים, חצי פנסיון + ארוחת צהריים נוספת (ארוחה בבית ברברי אותנטית), חפלה מיוחדת במינה במרקש, אוטובוסים נוחים ומרווחים, טיולי ג'יפים בסהרה ולהרי אטלס הגבוהים, טיול על פרדות בהרי האטלס והמסלול הייחודי שלנו מגיע לקניונים מיוחד ולעיירות (כמו בומן, אסני ואימליל) שלא כל החברות מגיעות אליהן. באימליל נוכל להתבשם משיא פריחתה של פריחת הדובדבן (בחודשי אפריל ומאי). יתרונות מסעות על פני חברות אחרות: * גודל הקבוצה אצלנו לא עולה על 32 איש! * כל אחד ואחת מקבל/ת מערכת שמע אישית שניתן לשמוע את הסברי המדריך מכל קצוות החדר. * כל האתרים שבמסלול כלולים - אין אופשיונאלס - אין ימים חפשיים. * נראה את תהליך הכנת הקרמיקות כולל עיטור הכלים המיוחד בציורים מרשימים. * רמת בתי מלון - ברמה 4 ו-5 כוכבים (הכי טוב בנמצא!) ע"ב חצי פנסיון. * בטיולנו תהנו מסיור ג'יפים + טיול פרדות + ארוחת צהריים - אף חברה לא נותנת סיור כזה. * ארוחות - אצלנו תקבלו חצי פנסיון + ארוחת צהריים בבית אותנטי. * ערב ח'פלה הכוללת ארוחת ערב במרקש. * הדרכה אקדמאית מטובי המדריכים בארץ. * סוכן אחראי ומפורסם במרוקו . אנו עובדים עם סוכן שנותן מענה מיידי לצרכים פתאומיים - (ובמדינה כמו מרוקו זה מאוד חשוב).. אז הצטרפו אלינו לטיול מקסים זה...... ***טיולים אלו אינם מותאמים לשומרי מסורת כלומר, אין אוכל כשר בטיול והנוסעים בשבת.
טיול מאורגן לדרום אפריקה בהדרכת אורי קציר- יציאה ב -13.10
טיול מאורגן לדרום אפריקה בהדרכת אורי קציר- יציאה ב -13.10 17 יום
טיול מאורגן לדרום אפריקה -זהו אחד היעדים המגוונים והמרתקים ביותר בעולם מבחינות רבות- הנוף האנושי, תרבות,החי , הצומח ,הטבע המדהים ,הנופים המרהיבים והאקלים. למרות שדרום אפריקה היא המדינה המערבית ביותר ביבשת , קסמה נובע דווקא מכך שהקדמה המערבית אינה מפריעה לשמר את האפריקאיות שלה ואכן, טיולינו הוא טיול גיאוגרפי ומקיף המשלב את כל המגוון הרחב שיש למדינה מדהימה זו להציע.

תאריכי יציאה לטיולים מאורגנים - אפריקה והמזרח התיכון

יוני 2017
א ב ג ד ה ו ש
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות

טיול מאורגן לאפריקהאל היבשת השחורה מלאת הקסם וההפתעות

טיול מאורגן לאפריקה הוא טיול ללא גבולות – טיול פראי, אל נוף בתולי ומרתק, אל מרחבים עצומים ושמורות בהם נשמרת תחושת של ראשוניות. טיולים מאורגנים לאפריקה כוללים הרבה מאוד טבע, צמחיה וחיות, ומיועדים להרפתקנים ברוחם, חובבי סביבה ואדם, וסקרנים לחוות מקומות חדשים ותרבויות שאינן מוכרות.

טיול מאורגן לאפריקה דורש הכנה מצוינת, מדריך מנוסה במיוחד המכיר היטב את היבשת, ומקומות לינה איכותיים שיאפשרו חיבור למקום ולייחוד שבו, בנוחות מקסימאלית ללא פשרות. חשוב לזכור, כי טיול מאורגן לאפריקה , ובמיוחד טיול מאורגן דרום אפריקה הינם הדרך הבטוחה ביותר לטייל ביבשת, שיכולה להיות לעיתים לא פשוטה מבחינה בטחונית ואישית.

 

טיולי ספארי – המיטב של טיולים מאורגנים לאפריקה

אפריקה היא יבשת מסבירת פנים לאורחיה, נעימה ומרתקת, ואין מי שלא נשבה בקסם המיוחד שלה. טיול מאורגן לאפריקה יפגיש אתכם עם הטבע ביבשת, שהינו האטרקציה המרכזית, וחלק גדול מהטיולים אליה הינם טיולי ספארי המתמקדים בחי ובצומח שיש לאפריקה להציע. טיול מאורגן לאפריקה יציע לכם את מיטב החוויות הקשורות לעולם החי – שיט בין היפופוטמים ותנינים, יערות הקופים ומפגש עם נמרים, האגמים הורודים עם שפע ציפורי הפלמינגו, אלפי הזברות, הג'ירפות והצבאים המציצים מכל עבר. טיול מאורגן לאפריקה הוא גם חוויה מיוחדת בשעות הלילה – נהמת האריות, תרועת הפילים ורחשי הסבך – כל אלה יאפשרו לכם להרגיש קרובים מאי פעם לטבע האמיתי, הפראי, החודר.

 

טיול מאורגן דרום אפריקה – הרבה יותר טוב ממה שחשבתם שיכול להיות

טיול מאורגן דרום אפריקה הינו הגשמת חלום של ממש עקב היותו יעד אטרקטיבי, זול ונפלא למשפחות בכל הגילאים. טיול מאורגן דרום אפריקה יכול להיות טיול ספארי למספר ימים, או טיול מקיף יותר הכולל גם את חוות היענים למשל, מסע בדרך היין, ביקור בכפרי ילידים בהם קיימת תרבות מרתקת, ביקור במכרות הזהב שליד יוהנסבורג, ואף להגיע עד לעיר ההימורים בסאן סיטי.

טיול בדרום אפריקה יכלול את קייפטאון הנהדרת והר השולחן המתנשא מעליה, מפלי ויקטוריה בזימבבווה, שהינם אטרקציה תיירותית מהיפות בעולם, ואף לשלב את הטיול ברפאטינג נועז בנהר הזמבאזי. כאמור, טיול מאורגן טרום אפריקה יקרב אתכם אל הטבע במיטבו, ויעניק לכם חווית מסע שלא תשכחו זמן רב.

 

חברת "מסעות" תשמח ללוות אתכם אל טיולים מאורגנים לאפריקה

בחברת "מסעות" תמצאו איכות ללא פשרות ונסיון רב שנים בהכנה ובליווי טיולים מאורגנים לאפריקה. ב"מסעות" המדריכים המקצועיים והמנוסים ביותר, בעלי ידע רב אודות היבשת האפריקאית ותושביה, שישמחו לקחת אתכם אל הסודות העמוקים והמרתקים ביותר של היבשת. טיול מאורגן לאפריקה הוא באמת טיול שלא ישכח, ואנחנו נוסיף עליו עוד ועוד חוויות שלא תוכלו להתאפק כדי לספר לכולם.