טיול מאורגן לפרובאנס - לאוהבי לכת 2017 - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » אוהבי לכת » טיול מאורגן לפרובאנס - לאוהבי לכת 2017

טיול מאורגן לפרובאנס - לאוהבי לכת 2017

משך הטיול: 7 ימים
יתרונות מסעות

פרובאנס - אוהבי לכת 

 

פרובאנס - כפרים ציורים ושלווים, תלויים על מורדות הרים, משובצים בכרמי יין וזיתים. שדות צבעונים של פרחי בר וצמחי תבלין מריחים, שרידים מרשימים משיא פריחתה של האימפריה הרומית, שולחנות בתי קפה על מדרכות רחוב עתיק, שווקים ססגוניים, ארוחות גורמה ויינות מהטובים בעולם.

יחודו של הטיול הינו בשילוב מסלולי הליכה יומיים לאורך שבילים עתיקים, בין כפרים ועיירות ציוריות, בלב יערות ולאורך כרמים. מסלולי ההליכה (עד 8 ק"מ ביום) מתאימים לכל מי שאוהב טיולים רגלים נינוחים של מספר שעות בנופים ובטבע. המסלולים נוחים ללא עליות או ירידות תלולות. בלילות נלון במקומות ציורים ליד נחל מים או בלב עיירות עתיקות וקסומות. את הטיול ילווה מדריך מקומי, ומדריך דובר עברית של חברת מסעות. 

* קבוצות קטנות - מקסימום 20 מטיילים   
* טיסות ישירות עם אל על 
* טיול מותאם במיוחד למבוגרים הנהנים מהליכה נינוחה משולבת בתרבות
* כל הארוחות והאטרקציות כלולות במחיר
* מפגש קבוצה לפני הטיול

סרטון על טיול אוהבי לכת שנת 2016

https://www.youtube.com/watch?v=Gd1sx9NxSiU

 

יום 1 :   לה -קראסט 

טיסת בקר מוקדמת של אל על מנתב"ג למרסיי ולאחריה נסיעה של כשעה וחצי צפונה לכפר הררי קטן חבוי מתחת למצודה עתיקה שעל רכס מונטמירל. מהכפר לה-קראסט Le Crestet)) נלך בשביל מוצל  תחת עצי אלון וחורש טבעי. המסלול עובר בנוף מרהיב מתחת להר וונטו (Ventoux)  הגבוה בהרי פרובאנס. נעצור לארוחת פיקניק בטבע ולאחר כשלוש שעות הליכה יתגלה לעיננו המבצר הגדול של ואיז'ון לה רומיין . נטפס למבצר דרך הרובע העתיק של העירה לתצפית מרהיבה. נלון במלון קטן ליד כיכר השוק בצל עצי דולב עתיקים. אורך מסלול – 6 ק"מ.

 

יום 2 :   סאבלט - סיגורט
נסיעה קצרה תביא אותנו לכפר הציורי סאבלט (Sablet) העומד בלב בקעת הרון. נצא לדרך בין כרמי יין, חלקות יער ושדות פורחים. לאחר מספר ק"מ נכנס בשער החומה המקיפה את הכפר הקטן סיגורט (Seguret) ונסייר ברחובות צרים בין מזרקות מים ועצי דולב ענקיים. נמשיך בדרכנו ונעצור לארוחת צהרים בלב הטבע עם שלל גבינות, ירקות זיתים ועוד. אחר הצהרים נחזור לכפר סאבלט. עם חזרתנו לעיירה ואיז'ון לה רומיין מומלץ לשוטט בנחת ברחובות העתיקים הצרים או להנות מגלידה וקפה בכיכר מתחת למלון. אורך מסלול – 8 ק"מ.

 

יום 3 :  איל סור לה סורג' 
נסיעה של שעה בכבישים כפריים תביא אותנו לעיירה הקטנה של איל סור ל סורג' (Isle sur la Sorgue)  היושבת לאורך נהר הסורג'. יום ראשון הינו יום השוק השבועי בעירה. כיכר השוק, גדות הנהר והרחובות הצרים עמוסים בדוכנים המוכרים כל טוב – גבינות עיזים, יינות, זיתים, ציורים, תכשיטים, בגדים ועוד. הרחובות סגורים לתנועת רכב, ואווירת חג אופפת את העירה. כף לשבת בבית קפה בכיכר ולחזות בהמולה שסביב. גן עדן של צבעים, טעמים קולות וריחות. נצטייד במיטב המאכלים לארוחת צהרים ונמשיך לכפר בויו Buoux. מהכפר נלך בשביל מתפתל מעל בקעה צרה ומיוערת מוקפת מצוקי ענק. בתחתית המצוק נראה את חוות העיזים המקסימה בה נגור ביומים הבאים. שביל חמורים עתיק מתפתל בין המצוקים ועצי היער הישר לחווה  (Auberge des Seguins).ארוחת הערב על בסיס המטבח הפרובנציאלי תוגש במרפסת החווה יחד עם יין הבית. אורך מסלול – 6 ק"מ.


יום 4 :  סיוורגוס

לאחר ארוחת בוקר קלה ליד הבריכה נצא לדרכנו ישירות מהחווה בשביל קסום העולה בין עצי היער. לאחר כשעה נגיע למספר בתים עתיקים וכנסיה זעירה חבויים בלב ההרים. האווירה בכפר הקטנטן והמבודד סיברגוס (Sivergues) לקוחה מעולם רחוק ושלו יותר. נמשיך בהליכה דרך שבילי יער מוצלים. על קירות הסלע  משתרגים מטפסים ופלג מים עליז מפכפך בנחל שלצד השביל. את ארוחת הצהרים, נעשה בצל עצי דולב ליד הנחל. אחר הצהרים נגיע למבצר העתיק של בויו. המבצר ממוקם על צוק סלע מבודד וגבוה. נעלה למצודה הנישאת ונטייל בין שרידי חומות, חדרים ומדרגות חצובות בסלע. נוף מרהיב של מצוקים מיוערים נגלה לכל עבר. מספר דקות הליכה נוספות, ואנו חזרה במלון. אורך מסלול - 8 ק"מ.

 

יום 5 :  לאקוסט -בונייה - סינט רמי דה פרובאנס 
לאחר ארוחת בקר, נצא בנסיעה קצרה ל"כפר התלוי" לאקוסט (Lacoste). נחנה בראש הכפר ליד שרידי המבצר הגדול. נרד בשבילים פתלתלים לבקעה פסטורלית ונלך בין שדות, יערות ושרידי מבנים עתיקים לעבר ה"כפר התלוי" בונייה (Bonnieux). במרומי הכפר, בצל עצי ארז ענקיים, עומדת כנסיה עתיקה עם תצפית מדהימה, שם נאכל את ארוחת הצהרים. נמשיך בנסיעה של שעה לעיירה  סינט רמי דה פרובאנס (Saint Remy de Provence). לאחר שנתמקם במלוננו נצא לסיור נינוח למבואות העיירה. נבקר בשני מונומנטים מפוארים – שער ניצחון ומוזוליאום שנותרו בשלמותם מהתקופה הרומית המפוארת. נמשיך לשביל ואן גוך - הצייר ההולנדי המפורסם היה מאושפז למשך שנה במנזר בסנט רמי. בתקופה זו צייר כמה מתמונותיו המפורסמות ביותר. ליד המנזר בו היה מאושפז, ניתן לראות חלק מציוריו על רקע הנוף אותו צייר. מסלול הליכה: 8 ק"מ.


יום 6  :סינט רמי דה פרובאנס - לה-בו
בוקר יום רביעי הינו יום שוק בעיירה סינט רמי. השוק ממוקם בחלק העתיק והצבעוני של העיירה.  מומלץ לשוטט בין הרחובות הצבעוניים ולהתרשם מאווירת החג. לאחר זמן חופשי בשוק נתחיל במסלול הטיול על רכס הרי האלפיל (Alpilles). מסלול ההליכה מתפתל על קו הרכס עם נופים ירוקים משובצים עיירות, כפרים ומבצרים עתיקים. לקראת סוף המסלול נרד למבצר רומי עתיק ממנו נשקף נוף עוצר נשימה של העיירה לה-בו (Les Boux)  והמבצר הדרמטי המשקיף מעליה. נשוטט בעירה ואחה"צ נחזור בנסיעה קצרה לסינט רמי. בערב ארוחת סיום ופרידה מהמדרך המקומי.
אורך מסלול – 7 ק"מ.

יום 7 : מרסיי - תל אביב 
נסיעת בקר מוקדמת לשדה התעופה במרסי לטיסת אל על חזרה לארץ.

סרטון על פרובאנס 

https://www.youtube.com/watch?v=6y97iKOSxkE

לחץ להדפסת מסלול הטיול

טיולים מאורגנים נוספים שעשויים לעניין אותך:

Prev
Next
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן לפרובאנס - לאוהבי לכת 2017 לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן לפרובאנס - לאוהבי לכת  2017 - אוהבי לכת

טיול מאורגן לפרובאנס - לאוהבי לכת  2017 - אוהבי לכת

טיול מאורגן לפרובאנס - לאוהבי לכת  2017 - אוהבי לכת

פורום גולשים - טיול מאורגן לפרובאנס - לאוהבי לכת 2017
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות