סיור לימודי למיאנמר ( בורמה ) בתאריך 1.6-11.6.17 שיתוף עם חברת אל על - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » קבוצות סגורות » סיור לימודי למיאנמר ( בורמה ) בתאריך 1.6-11.6.17 שיתוף עם חברת אל על

סיור לימודי למיאנמר ( בורמה ) בתאריך 1.6-11.6.17 שיתוף עם חברת אל על

משך הטיול: 12 יום
הטיול כולל אוזניות שמע.
יתרונות מסעות

ורמה או בשמה החדש מיאנמר צופנת בחובה הרפתקאות רבות, נופים קסומים, ותרבות  מענינת שלא נחשפה עדיין לעולם המערבי , שלווה ורוגע, בה הזמן עצר מלכת

יתרונות " מסעות " סיור לימודי בורמה בהדרכת ד"ד יהודה דגן :

* קבוצה קטנה 
* טיסות אל על 

* שלוש  טיסות פנימיות
  יאנגון - באגאן 
  באגאן - אגם אינלה 
  אגם אינלה - יאנגון 

* כרכרות סוסים בבאגאן

* שייט באגם אינלה 

* הטיול כולל אוזניות שמע 

ימים 1 - 2 : 1-2.6.17   תל-אביב -בנגקוק –יאנגון 
נצא בטיסת לילה מת"א דרך בנגקוק למיאנמר. ננחת בשעות הערב ביום המחרת ביאנגון בירת בורמה ששמה שונה על ידי הכת הצבאית ששלטה בה. מינמאר היא מדינה בודהיסטית עם מסורת ארוכת שנים, שמאכלסת מגוון רחב של שבטים וקבוצות אתניות, עשירה ביערות, נהרות ונחלים, זהב ואבנים טובות. המדינה היפיפייה החלה רק בשנים האחרונות להיפתח יותר ויותר לתיירות, ולחשוף את מגוון נופיה לבאים בשעריה. הבירה יאנגון היא העיר הגדולה במדינה השוכנת על גדות נהר יאנגון ובה שווקים, מרכזי קניות, פגודות, כנסיות, מסגד אחד ואפילו בית כנסת. לאחר הנחיתה העברה לבית המלון ארוחת ערב בופה ולינה ביאנגון.

 יום 3 : 3.6.17  יאנגון
טיול יום ברובעים השונים של יאנגון – הבירה של מיאנמר (בורמה). העיר מאכלסת מעל 4 מיליון תושבים על פני שטח של כ 570 קמ"ר. העיר נבנתה במשך מאות שנים אך בעיקר בתקופת השלטון הבריטי. היא מהווה מרכז חברתי, תרבותי וכלכלי. במרכז העתיק נראים בנינים מהתקופה הקולוניאלית של הבריטים בשילוב שווקים קטנים וחיי רחוב. נבקר בין הסמטאות התוססות והדוכנים הקטנים. נראה את המבנים המרכזיים שנבנו בתקופה הקולוניאלית, נצפה בפגודה סולה ובכיכר העצמאות ששימשה להפגנות כנגד המשטר הצבאי. נעבור לצפות בפסלו של הבודהה השוכב הגדול בעולם (70 מ' אורך) : צאוקוטאטג'י פיה" ( Pagoda Chauk-Htat-Kyi). אחרי הצהרים נבקר בפגודת שְוָדאגון (Shwedagon) – (שווה=זהב), שהיא הפגודה הבודהיסטית הקדושה והחשובה ביותר במינמאר (בורמה). המקומיים מאמינים כי טמונים בה שרידים של ארבעת הישויות שהיו בבודהה בעידן הנוכחי, כולל 8 גדילי שער מראשו של "סידהארטה גאוטאמה", המורה הראשון של הבודהיזם (והבודהה הנוכחי). המבנה מחופה הזהב, מרשים ביותר בהדרו ובגודלו ובולט על קו הרקיע של העיר. הארכיאולוגים וההיסטוריונים טוענים כי הפגודה נבנתה במאות ה- 10-6 לספירה.  אולם המאמינים רואים אותה כמוקדמת יותר, לפני     כ: 2600 שנה -  כך שהיא הפגודה העתיקה ביותר בבורמה-מימי בודהה. האגדה מספרת כי שני אחים סוחרים נפגשו עם בודהה, וקבלו ממנו את גדילי שערו. במסעותיהם הגיעו למקום בו נמצאת היום הפגודה, שם היו טמונים שרידי 3 בודהות אחרים, על-כן החליטו להקים כאן את הפגודה החשובה. זהו יעד לעולי הרגל החשוב ביותר המדינה. גובה הפגודה הוא 99 מ' ולוחות הזהב המצפים אותה, משקלם הכולל הוא כ-90 טון,  אלה נתרמו במשך השנים ע"י מאמינים ומלכים. בראש הסטופה משובצים כ- 5448 יהלומים, ובקצהו יהלום יחיד בן 76 קאראט. 
ארוחת ערב ולינה ביאנגון.

ימים  4 – 5 : 4-5.6.17  יאנגון – באגאן (Bagan)
עם בוקר נטוס לבאגאן. העיר  הייתה בירתה של ממלכת באגאן (Bagan)בין המאות ה-9 -13. העיר מכונה גם "עיר מיליון הפגודות" והיא ללא ספק אחד האתרים המופלאים של אסיה -  פנינה אדריכלית בודהיסטית,  המכונה גם "פנינת המקדשים של אסיה". העיר הנטושה כיום, ממוקמת לגדות האיראוואדי,  180 ק"מ דרומית מערבית למנדליי. בעיר ישנם עדיין שרידים של כ-2,200 מקדשים, פגודות ומנזרים מתוך כ-14,000 מבנים שהיו בעבר. בנייה מפוארת כגון זו מעידה על העושר והחוסן האדירים, הכלכליים והתרבותיים, ששררו בעיר בימי שיא תפארתה (במאות 11-13). מעריכים כי נבנו כ-1000 סטופות (פגודות), כ-10,000 מקדשים וכ-3,000 מנזרים. נבקר במקדשים ובפגודות החשובות, לרבות פגודת שווזיגון (Shwezigon) בה נבנתה כיפת הזהב הבנויה בצורה הייחודית של האדריכלות הבורמזית. נבקר במקדש מאנוהא (Manua), במקדש אננדה, בשער העיר העתיקה ששרד, נשוט בנהר לעת ערב ונבקר בעוד מבנים מדהימים, בפגודות 
הידועות בציורי הקיר שלהן מתקופת תור הזהב של העיר במאה ה-13. ניסע בעגלות עם סוסים ונגלה את האיזור של הכפרים כדי לילמוד על אורח החיים הטיפוסי לאזור. נעלה לצפות בשרידי העיר המדהימה על רקע השקיעה מראש אחד המקדשים. באחד הערבים נצא למסעדה מקומית עם מופע מקומי של שירה ומשחק.
לינה בבאגאן.
 

יום 6 : 6.6.17  באגאן  –Heho- אגם אינלה
הבוקר נצא בטיסה אל העיירה ההררית  - ההו  (Heho) השוכנת במחוז שאן. נבקר בתחילה בעיירה ניואנג-שווהו (Nyung shwe), הנמצאת מספר קילומטרים מצפון לאגם אינלה, בה נבקר בפגודה הכי קדושה במחוז שאן פאונג דאב או פגודה  – Phaung Daw OO Pagoda . נמשיך למעגן הסירות ונשאיר את האוטובוס לטובת שייט בסירות. נשתמש בסירות לביקורים סביב אגם אינלה, ששטחו  כ:45 קמ"ר, וסביבו חיים כ: 130,000 אנשים, שרובם בני הקבוצה האתנית "אינתה" Inths(השונה משאר עמי האזור), פירוש שמה - "בני האגם". הם הסתגלו לאורח חיים ייחודי על פני המים: שייט  בעזרת הרגליים, דייג בעמידה, מגורים על כלונסאות במים הרדודים, מעבר ממקום למקום בעזרת סירות קנו, ויצירת שטחי גידולי חקלאות תוך שימוש בצמחי יקינתון המים (ביידה), כמצע לגידולים חקלאיים. נבקר בבתי מלאכה שונים, לאריגת בדים מחוטי כותנה וחוטים שנעשו מצמחי לוטוס. נעבור למפעל תעשיית מתכת ונראה את הנפח בעבודתו. נעבור לביקור אצל חרשי עץ הבונים את סירות הקנו. לעת ערב נגיע לבית המלון הבנוי על כלונסאות.ארוחת ערב בופה ולינה באגם אינלה

 יום 7 : 7.6.17 אגם אינלה Inle lake   
נבקר עם בוקר בשוק הססגוני שמשרת את הכפריים, נעבור בין הדוכנים השונים המציעים ירקות, פירות, בשר ומוצרי דסקית. לאחרונה באים סוחרים ממקומות רחוקים ומציעים אביזרי חשמל מודרניים, וכך נחשפים הכפריים לחידושי הטכנולוגיה..נבקר בכפר ינדין -Indein  בו נערוך סיור רגלי לאזור בו ניצבות מאות סטופות נאות במצב התפוררות. נמשיך לביקור בכפר שעובדות קבוצת הנשים "ארוכות הצוואר" השייכות לשבט פדאונג, שחלקו חי בתאילנד.  לקראת ערב נטוס חזרה ליאנגון . לינה ביאנגון

יום 8 : 8.6.17 יאנגון – סלע הזהב GOLDEN ROCK
הבוקר נצא בנסיעה בדרך נופית יפה של מחוז באגו Bago. לקראת צהריים נגיע למרגלות ההר של "סלע הזהב". משאיות פתוחות יעזרו לנו לעלות (חלק מהדרך) אל עבר אחד מאתרי העלייה לרגל הקדושים של הבודהיסטים בבורמה . נמשיך בהליכה רגלית של כשעה אל סלע הזהב, הסלע תלוי על קצה ההר וסביבו מתכנסים עשרות מאמינים מדי יום. נהנה מנקודת התצפית המרשימה לקראת שקיעה.
לינה על ההר בגולדן רוק Golden Rock 

יום 9 : 9.6.17 סלע הזהב – באגו – יאנגון
נשכים קום לראות את הזריחה המזהיבה את פני הסלע. לאחר מכן נחזור לארוחת בוקר במלון. נרד מההר ונמשיך לביקור בעיר באגו Bago  - אחת מערי העתיקות של בורמה. נבקר בארמון Kanbawzathardi, ונעמוד לרגליו של הבודהה השוכב. נמשיך בנסיעה חזרה ליאנגון. לקראת ערב נגיע לבית המלון ביאנגון ללינה וארוחת ערב. 

יום 10 : 10-11.6.17 יאנגון – תל אביב
הבוקר נשלים ביקורים ביאנגון עיר בירת מיאנמר
נתחיל את הביקור בבית הכנסת. הקהילה היהודית מנתה בעבר 2,500 יהודים בורמזים.רובם היו סוחרים שהגיעו מהמזרח התיכון ומאירופה . משפחות רבות הגיעו עם השלטון הבריטי מעיראק וסביבתה.בית הכנסת נבנה בשנים 1877-1896. יהודים רבים עזבו את המדינה בתקופת הכיבוש היפני במלחמת העולם השנייה. רבים אחרים היגרו אחרי שהצבא הבורמזי תפס את השלטון בשנת  1962. הרב האחרון שנשאר, סמואלס יצחק בא לבורמה מאנגליה בשנת 1920, ונבחר כנאמן של בית כנסת . משם נעבור לשוק סקוט (Scott Market) שנבנה בשנת 1926 בימי השלטון הבריטי ונקרא על-שם ג'יימס ג'ורג' סקוט שלימד את המקומיים כדורגל . 
אחר הצהריים נצא בטיסה לבנגקוק, נמשיך בטיסה לישראל שם ננחת בנמל התעופה בן גוריון בשעות הבוקר, מלאי חוויות, זיכרונות וצילומים.

 

 

*  המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינוים בסדרי הביקורים, הארוחות והלינות.

 

מלונות לדוגמה :

ינגון - HOTEL ESPERADO 
באגאן - MYANMAR TREASURE 
אגם אילנה - ANN HERITAGE RESORT 
סלע הזהב - MOUNTAIN TOP OR GOLDEN ROCK OR KAYIT HOTEL 

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות סיור לימודי למיאנמר ( בורמה ) בתאריך 1.6-11.6.17 שיתוף עם חברת אל על לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

סיור לימודי למיאנמר ( בורמה ) בתאריך 1.6-11.6.17 שיתוף עם חברת אל על  - קבוצות סגורות

סיור לימודי למיאנמר ( בורמה ) בתאריך 1.6-11.6.17 שיתוף עם חברת אל על  - קבוצות סגורות

סיור לימודי למיאנמר ( בורמה ) בתאריך 1.6-11.6.17 שיתוף עם חברת אל על  - קבוצות סגורות

פורום גולשים - סיור לימודי למיאנמר ( בורמה ) בתאריך 1.6-11.6.17 שיתוף עם חברת אל על
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות