טיול מאורגן למונטנגרו - טיולים מאורגנים מסעות
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
אתרו טיול מאורגן:חיפוש כללי באתר:

מסעות
התקשרו עכשיו
1-800-777-555
כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
"מסעות" מציעה מגוון עצום ונרחב של טיולים ליעדים : אירופה / המזרח הרחוק / אסיה התיכונה / מרכז אמריקה / אפריקה ועוד ...

כל טיולי חגים לשנת 2017 במקום אחד
לקבלת מידע נוסף על הטיולים שלנו, אנא השאר פרטיך:
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות

 

        
   מעוניין\ת לקבל אימיילים על מבצעים והטבות
הטיולים המאורגנים שלנו » קבוצות סגורות » טיול מאורגן למונטנגרו

טיול מאורגן למונטנגרו

משך הטיול: 9 ימים
יתרונות מסעות

הארץ שהוכרזה כארץ האקולוגית הראשונה בעולם מציעה דרכי עפר ואספלט בין הרים נישאים, פיורדים, קניונים העמוקים באירופה, יערות וכפרים ציוריים. ארץ קטנה בעלת נופים מדהימים שמשתנים ממקום למקום.לחופי הים האדריאטי, בשוליים הדרום מערביים של הרי הבלקן,  ממוקמת מונטנגרו. עם ארבע שמורות טבע, עם האלפים הדינרים המזדקרים מהים, עם הערים העתיקות והיפות של הים האדריאטי ועם הנהרות העמוקים - הטיפוס במעלה הכבישים המתפתלים מן החוף דרך ההרים אל הרמות בשיפוליהם הצפוניים הוא חוויה  שונה מכל מה שהכרתם. מונטנגרו, מדינה זעירה, בשטח ובאוכלוסייה (קמ"ר13,500, 650,000 נפש), צעירה (2006). בין הריה ועמקי נהרותיה אוכלוסייה מעניינת, ייחודית, עקשנית, גאה ואמיצה אשר מעולם לא התירה לכובשים מן החוץ לפלוש לתחומה. מיעוט תעשיה, מיעוט אוכלוסייה ושמירה על מקורות תעסוקה מסורתיים שמרו את נופיה צלולים, ללא זהום אויר ומים. אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוויה בלתי נשכחת בנופים עוצרי נשימה, במפגשים עם אנשים צנועים גאים ואצילים, עם מטבח אותנטי,עם מונטנגרו בגובה העיניים.

 


 לטיול מאורגן למונטנגרו וסרביה- כולל את בלגרד  לחץ כאן

יום 1 : תל אביב - דוברובניק
ניצא מתל אביב בטיסת ערב מתל אביב לדוברובניק, לאחר הנחיתה ניסע למלוננו ללינה.

יום 2 :  מעבר הגבול למונטנגרו - ערי החוף של מונטנגרו והרי דורמיטור
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאורך חלקו הצפוני של מפרץ קוטור. מראות מרהיבי עיניים של המפרץ וההר הנושק לים. ביקור בעיירה הציורית פרסט ושייט קצר אל האי הסמוך. לאחר הביקור, נסיעה במעלה דרך החדשה המחברת את המפרץ עם ההר. נופי הים האדריאתי נפרשים ממש מתחתנו. בהמשך ביקור בעיר ניקשיץ, הפסקת צהרים במדרחוב הצנוע אך מלא בנף אנושי ססגוני. בחלקו האחרון של היום ניסע בדרך הנוף העוברת בעיר שבניק ועולה אל הרכס הגבוה של מונטנגרו אל העיירה ז'בליאק בה נעביר את הלילה.

יום 3 : רכס דורמיטור ושמורת דורמיטור
היום כולו יוקדש לסיור בשמורת הר דורמיטור. זאת שמורת ההר הגדולה והחשובה של מונטנגרו. ניסע בדרכי נוף עוצרי נשימה, מול מחשופי ההרים, תופעות גיאולוגיות נדירות, אגמים, כרי מרעה ורועים. נבקר בקטונים, בתי הקיץ של הרועים המייצרים במקום גבינות, דבש ודברי מאפה שנים. נישמע על הפרטיזנים היוגוסלביים שאת מלחמותיהם הראשונות נגד הכובש הנאצי ערכו כאן ברכסים הסלעיים של הרי דורמיטור. נטייל מעט גם ברגל ונקנח בטיול רגלי קצר אל האגם השחור. לינה בז'אבליאק.

יום 4 : הרפתקאות לאורך נהר טרה
את היום נתחיל בנסיעה אל הקניון של נהר טרה. נגיע לגשר המפורסם, נערוך הפסקה לצילום והתרשמות. נמשיך אל בית משפחת לויקובץ' לאירוח קצר של קפה ושתיה קלה לפני שנצא לחוויה של היום, שייט לאורך הקניון של הטרה. השייט אשר נמשך כשעתיים חושף בפנינו נופים מפתיעים וחוויה רטובה אך נעימה. בסיום ארוחת צהרים מול נופי הקניון היפה של הנהר. נמשיך בנסיעה במעלה נהר טרה, נעצור למספר תצפיות על הקניון ועל כמה אשדות, לפנות ערב נגיע לקולשין ללינה.

יום 5 : גוסיניה - פלאב - קניון נהר לים - הר קומובי
נצא בבוקר לביקור במובלעת ה"אלבנית" של מונטנגרו. ניסע בדרך הראשית עד מויקובאץ, נעצור לביקור קצרצר באנדרטת הקרב המפורסם מימי מלחמת העולם הראשונה. נמשיך לאורך נהר לים, נחלוף ל פני העיירות בראנה ואדריינביצה, נגיע אל אגם פלאב היפה. נעצור בעיירה גוסינייה לסיור קצר, נבקר במסגד הייחודי, נלך ברגל בסמטאות העיירה. טיול רגלי עד למעיין החשוב ביותר במקום, מעיין עלי פאשא. אפשר להשתכשך מעט במים, נחזור לעיירה לארוחת צהרים באחת המסעדות הטיפוסיות של העיר. אחר הצהרים ניסע בדרך החוצה את רכס קומובי, נגיע למעבר הרים ברום של 1400 מטרים, ואם מזג האוויר יאפשר, נערוך סיור רגלי קצר מול נופי הרכס השני בגובהו במונטנגרו. נחזור למלוננו בקולשין ללינה.

יום 6 : אגם ביוגראד - יובלי נהר טרה - הנהר הקטן או קניון נהר מורצה
ניפרד מקולשין, ניסע לשמורת ביוגרד, נערוך טיול רגלי נוח של כשעתיים בשביל המקיף את האגם היפה, משם לאורך היובלים העליונים של נהר טרה, נעבור בעיירה ורושה, שם משפחות רבות מגדלות דגי פורל בבריכות. נמשיך במעלה הרכס לכוון ,הנהר הקטן", נצפה על הקניון העמוק ועל מסילת הברזל החוצה אותו מספר פעמים. דרף נוף יפה המורידה אותנו אל קניון נהר מורצ'ה היפה שמימיו יורדים אל אגם סקדאר. נגיע בפודגוריצה הבירה, סיור קצר להיכרות עם הבירה של מונטנגרו, ערב המשך נסיעה לכוון אגם סקדאר, בקור קצר ותצפיות על האגם. נגיע לבודבה או בצ'יצ'י ללינה.

יום 7 : בודבה צטיניה ועמק נייגושי - מפרץ קוטור וז'בליאק
את היום נתחיל בטיול רגלי קצר והליכה לעיר העתיקה של בודבה. טיול לאורך החוף וסיור קצר בתוך חומות העיר. לאחר הפסקה קצרה נחזור לרכב וניסע לעיר קוטור, עיר היושבת ממש צמוד לצלע ההר מוקפת חומה המתנשאת לרום של 250 מטרים מעל העיר. לאחר הסיור בעיר נמשיך בנסיעה במעלה הכביש העולה לעמק נייגושי. זוהי דרך נוף הנחשבת לאחת 'עשר היפות' של אירופה. העלייה במיאה אותנו לנייגושי, עמק יפהפה עם כפר עתיק אשר תושביו מעשנים בתוך בתיהם את הפרשוטו, מייצרים גבינות מגדלים ירקות, תוך ניצול תנאי האקלים הייחודי למקום. לאחר שנטעם מכל הטוב הזה, נמשיך בנסיעה למרומי הר לובצ'ן לביקור במאוזולאום של פטר נייגוש פטרוביץ. למי שיחפוץ, יוכל לטפס 400 מדרגות על תצפית הנוף היפה במונטנגרו, מי שלא, יוכל ליהנות מן הנוף העצר נשימה הנשקף מבית הקפה בתחתית המעלה.

יום 8 : דוברובניק וצבתת
נצא מוקדם בבוקר, ניסע לכוון הגבול של מונטנגרו וקרואטיה. לאחר חציית הגבול ניסע לכוון העיר דוברובניק, נציפה עליה ממעל ונטייל בין החומות. נבקר בבית הכנסת ונהנה ממעט זמן חופשי בו יוכל מי שיחפוץ לטייל על החומות המקיפות עת העיר. אחר הצהרים ניסע למפרץ צוותת, לצפות בשקיעה מאחד המפרצים היפים באגן הים התכון ולעת ערב נגיע לשדה התעופה לקראת הטיסה לארץ.

 

 המסלול מתאר את אתרי הביקור והבילוי, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדרי הביקורים, ארוחות והלינות.


 

לחץ להדפסת מסלול הטיול
לחץ להדפסת מסלול הטיול

פורום גולשים

לשאלות ותגובות אודות טיול מאורגן למונטנגרו לחץ כאן.
מסלול זה מעניין אותך?
השאר פרטים ואחד מצוות מסעות יחזור אליך בהקדם!

טיול מאורגן למונטנגרו - קבוצות סגורות

טיול מאורגן למונטנגרו - קבוצות סגורות

טיול מאורגן למונטנגרו - קבוצות סגורות

פורום גולשים - טיול מאורגן למונטנגרו
צור קשר

לפרטים נוספים נא למלא את הטופס הבא ונציג מסעות יצור עימכם קשר בהקדם:

שם מלא:      יעד נבחר:  
טלפון:      תאריך יציאה:  
אימייל:  
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות
שם מלא:
טלפון:
יעד נבחר:
תאריך יציאה:
אימייל:
פירוט הבקשה:  
  אני מעוניין/ת לקבל ממסעות עדכונים באימייל על מבצעים והטבות